کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیرعامل سابق شرکت نفت و گاز گچساران در گفت و گوی اختصاصی با کبنانیوز:

اگر از خدا ترس داشته باشیم به راحتی هر چیزی را به زبان نمی آوریم / تاجگردون انتظارات بزرگ از شرکت نفت داشت

21 مهر 1400 ساعت 11:25

مدیرعامل سابق شرکت نفت و گاز گچساران گفت: استان ما جو سیاسی دارد، افرادی اظهارنظر می کنند، و به راحتی هم اظهارنظر می کنند. ما اگر از خدا ترس داشته باشیم به راحتی هر چیزی را به زبان نمی آوریم، مگر آنکه اطلاعات کافی داشته باشیم، و بعد، آبروی اننسان ها را هم باید در نظر داشته باشیم. مطمئن باشید هر کسی که با آبروی انسان ها بازی کند، خدا هم با آبروی آنها بازی می کند.


مدیرعامل سابق شرکت نفت و گاز گچساران که روز گذشته از سمت خود کنار رفته و احمد پورهادی جایگزین وی و سرپرست شرکت نفت و گاز گچساران شد، در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار کبنانیوز، در خصوص حواشی پیرامون شرکت نفت و گاز گچساران و مدیریت صیدالی طی سالیان گذشته گفت: شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران 7400 نفر پرسنل دارد، آنقدر آگاه و فعال و کارشناس در این شرکت وجود دارد که جایگاهی برای مدیری که بخواهد ماشین امضای دیگری شود، وجود ندارد. یک سیستم توانمند هرگز چنین اجازه ای را به یک مدیر نمی دهد. مسئولیت شرکت نفت و گاز گچساران مسئولیت سنگینی است، در همه زمینه ها باید خصوصیاتی داشت تا بتوان در سیستم مدیریت کرد، هم باید از دانش فنی برخوردار بود و هم از مسائل فرهنگی و عمومی. با تبعیت از دیگران نمی شود مدیریت کرد.
به گزارش کبنانیوز، صیدالی در خصوص سخنان اخیر «سیدناصر حسینی» نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت و دیگر حواشی گفته شده در رسانه ها افزود: گاها برخی عزیزان این مسائل را مطرح می کردند، اگر درست گفته باشند خداوند به ما کمک کند که اینچنین نباشیم، اگر هم مغرضانه گفته باشند خداوند آنها را به راه راست هدایتشان کند و این فرصت را به آنها ندهد که القاب اینچنینی به دیگران هم بدهند. در سیستم بزرگی مثل نفت نمی شود با امضای دیگران مدیریتی طولانی کرد.
آقای مهندس رحمتی از مدیران خوب نفت که 6 سال در شرکت خدمت کرد، بنده از سال 95 تا 1400 در این شرکت خدمت کردیم، تقریبا جزو کسانی بودیم که بیشترین سابقه را داشتیم، تلاش ما این بوده که اینگونه که بعضی ها می گویند نباشیم، ولی قضاوت را مردم خواهند کرد.
صیدالی اظهار کرد: استان ما جو سیاسی دارد، افرادی اظهارنظر می کنند، و به راحتی هم اظهارنظر می کنند. ما اگر از خدا ترس داشته باشیم به راحتی هر چیزی را به زبان نمی آوریم، مگر آنکه اطلاعات کافی داشته باشیم، و بعد، آبروی اننسان ها را هم باید در نظر داشته باشیم. مطمئن باشید هر کسی که با آبروی انسان ها بازی کند، خدا هم با آبروی آنها بازی می کند.
وی گفت: اگر چیزی که عزیزان می گویند درست است، از خدا می خواهیم که ما را به راه راست هدایت کند و ادامه مسیر را آنگونه که درست است طی کنیم. و اگر نادانسته چیزی گفته اند می بخشم و از خدا هم می خواهم از سر تقصیراتشان بگذرد.
صیدالی در خصوص جایگاه شرکت نفت در کشور بیان کرد: شرکت نفت و گاز گچساران از نظر سازمانی آخرین رتبه ای که در سازمان نفت می تواند کسب کند را کسب کرده و به اصطلاح over D  است، از نظر جایگاه نفتی، جایگاه دوم از نظر تولید را دارد و از نظر وسعت جغرافیایی و تأسیسات رتبه اول را دارد.

صیدالی در پاسخ به اینکه «ارتباط شما با آقای تاجگردون نماینده سابق مردم گچساران و باشت چگونه بود؟» گفت: بنده با ایشان هم در شرکت گاز زمانی که مدیرعامل شرکت گاز استان بودم کار کردم و هم در شرکت نفت گچساران. ایشان هم نماینده شهرستانی بود که بنده در آنجا کار می کردم، ایشان مراودات زیادی با شرکت نفت داشتند، پیگیر خدمات رسانی به مردم حوزه نمایندگی خود بود. ما هم در این زمینه تا جایی که در توان داشتیم کمک می کردیم.
وی افزود: در بحث گازرسانی در گچساران، زمانی که بنده مسئولیت شرکت گاز را داشتم و پس از آن در نفت، ایشان انتظارات کوچک و ریز از شرکت نفت نداشت، بلکه انتظارات بزرگ داشت، در حوزه منابع مالیاتی انتظار کمک داشت و ما هم به استان کمک کردیم. اگر از مسئولان مالیاتی استان این موضوع را بپرسید تأیید خواهند کرد. کمک نفت کمک بسیار بزرگی به استان بود. همکاران من به این نتیجه رسیدند که این همکاری در زمان نماینده های بعدی به حدی توسعه داشته باشد که استان بتواند پله های ترقی را طی کند و به نسل های بعد تحویل داده شود.


کد مطلب: 440101

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/440101/اگر-خدا-ترس-داشته-باشیم-راحتی-چیزی-زبان-نمی-آوریم-تاجگردون-انتظارات-بزرگ-شرکت-نفت

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir