تاریخ انتشار
يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷
کد مطلب : ۴۳۹۴۳۹
کبنا گزارش می‌دهد

متن حکم «سید ابراهیم رئیسی» برای استاندار کهگیلویه و بویراحمد

۰
متن حکم «سید ابراهیم رئیسی» برای استاندار کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛حکم سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران برای سید علی احمدزاده استاندار جدید استان کهگیلویه و بویراحمد حاوی نکات مهمی است و مهمترین نکته آن این است که از احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواسته که از ظرفیت جوانان برای توسعه استان استفاده شود.
به گزارش کبنا، متن حکم سید ابراهیم رئیسی برای احمدزاده استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است؛
جناب آقای دکتر سید علی احمدزاده
با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ 31 / 6 / 1400 هیأت محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فسادستیزی و اهتمام به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق «عدالت و پیشرفت» و رفع «فقر و تبعیض» کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام طوایف مختلف استان و نیز در توسعه زیرساخت‌های استان به ویژه در حوزه اقتصاد کشاورزی و دامپروری با استفاده از ظرفیت جوانان مستعد آن استان مجدانه تلاش کنید.
توفیقات آن جناب را در انجام وظایف محوله خدمت‌رسانی به مردم تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سید ابراهیم رئیسیبه گزارش کبنا، بر اساس شنیده‌ها مراسم تودیع و معارفه استانداران سابق و جدید کهگیلویه و بویراحمد عصر روز دوشنبه 5 مهر ماه 1400 همزمان با اربعین حسینی برگزار می‌شود.
همچنین گفته می‌شود که سید ابراهیم رئیسی روز جمعه 9 مهر ماه 1400 به کهگیلویه و بویراحمد سفر خواهد کرد. هنوز این خبر را منابع رسمی اعلام نکرده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

جبلي، جايگزين علي عسگري؛ -ريزش مخاطب متوقف مي‌شود؟

بالاخره زمان خداحافظی او با جام‌جم فرا‌رسیده و ظاهرا علی عسگری باید با اتاق ریاست صداوسیما ...
‌وزیر بی‌اختیار؟

‌وزیر بی‌اختیار؟

نماینده مردم طبس درباره جزئیات طرح صیانت از فضای مجازی و همچنین اینکه گفته می‌شود این ...
طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

طرح عجيب براي پرداخت وام مسكن

چندي پيش بانك مسكن خبر پرداخت وام يك ميليارد توماني تسهيلات خريد مسكن از محل حساب پس‌انداز ...