تاریخ انتشار
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۱
کد مطلب : ۴۳۷۳۳۸
در ستاد کرونا کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

کهگیلویه و بویراحمد در انتظار چالش کرونا / کلانتری: ورود خودرو غیربومی و گردشگر به کهگیلویه و بویراحمد همچنان ممنوع است / وضعیت نگران کننده کرونا در استان / افتتاح 24 پروژه سلامت با اعتبار 363 میلیارد تومان در کهگیلویه و بویراحمد

۱۳
۰
کهگیلویه و بویراحمد در انتظار چالش کرونا / کلانتری: ورود خودرو غیربومی و گردشگر به کهگیلویه و بویراحمد همچنان ممنوع است / وضعیت نگران کننده کرونا در استان / افتتاح 24 پروژه سلامت با اعتبار 363 میلیارد تومان در کهگیلویه و بویراحمد
کبنا ؛ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست حسین کلانتری استاندار این استان و با حضور مدیران عضو این ستاد در ساختمان دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
به گزارش کبنا، صبح امروز ( شنبه 9 مرداد ماه 1400) به ریاست حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نشست ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران عضو این ستاد در ساختمان دولت استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که در ابتدای این نشست، پرویز یزدان‌پناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به تشریح آخرین وضعیت کرونا پرداخت و اظهار داشت: افزایش تعداد بستری‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه به 20 نفر رسیده تا غلبه بستری‌ها بر ترخیصی ها که نشان دهنده روزهای سخت کرونا در استان باشد.

   
فیلم ) آخرین آمار کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد

در ادامه این نشست، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد به جمع بندی نهایی جلسه پرداخت و اظهار داشت: واحدهای صنفی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، باید مورد تشویق قرار بگیرند. آن‌هایی که بد عمل می‌کنند، و نسبت به پروتکل‌های بهداشتی بی تفاوت هستند، باید برخورد شود.
هر گونه اسکان در تفرجگاه‌ها و مکان‌های تفریحی ممنوع است. اگر در شهری در پارک‌ها، چادری برپا می‌شود، شهردار مسئول است.
نه استان مرزی هستیم، که از ظرفیت نیروهای مسلح بهره ببریم. همه اینها در شرایط سخت به داد دستگاه‌ها دولتی می‌رسیم. ما از این امکانات بی بهره هستیم. نه ظرفیت بیمارستانی همانند سایر استان‌های دیگری داریم.
اگر با همین روند پیش برویم، با وضعیت بحرانی و کشندگی بالا روبرو خواهیم شد. اگر مرگ و میرها افزایش پیدا کند، همه زحمت‌های که در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد کشیده شده، زیر سئوال می‌رود.استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 24 پروژه در حوزه‌های سلامت با اعتبار 363 میلیارد تومان در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد امروز (شنبه 9 مرداد ماه 1400) افتتاح خواهد شد.
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با اشاره به مشارکت مردم در مقابله با کرونا، اظهار داشت: استفاده از ماسک در سطح  استان کهگیلویه و بویراحمد 75 درصد و فاصله گذاری اجتماعی 76 درصد رعایت می‌شود که هر وقت رعایت پروتکل‌های بهداشتی به 90 درصد رسید، اطمینان خاطر داریم.
وی افزود: آمارهای شیوع کرونا و درگیری مردم با آن نگران کننده است. روند، روند افزایشی است، نوع خطرناکی از کرونا وارد استان کهگیلویه و بویراحمد شده است. از ورود خودروهای با پلاک غیربومی جلوگیری شود. تا اطلاع ثانوی از پذیریش گردشگر، مسافر و مهمان خودداری می‌شود و لطفاً برای خودشان و ماها دردسر ایجاد نکنند.
کلانتری گفت: ورودهای فرعی زیادی در استان داریم که باید آنها هم کنترل شود.
برپایی چادر در پارک‌ها و تفرجگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است/ برخورد قانونی با مالکین تالارهای متخلف
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هرگونه اسکان چادر در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است و اگر در شهری چادر برپا شود شهردار آن شهر مسؤول است و باید پاسخگو باشد.
 پبرپایی چادر در پارک‌ها و تفرجگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است
حسین کلانتری، گفت: بر اساس گزارش‌های اخیر، تالارها بیش از ۳۰ درصد فضای فیزیکی، و برخی از آنان بیش از ۱۰۰ درصد پذیرای میهمان هستند.
 حسین کلانتری افزود: واحدهای صنفی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند مورد تقدیر قرار گیرند و با کسانی که رعایت نکنند برخورد قاطع شود.
 وی ادامه داد: هرگونه اسکان چادر در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است و اگر در شهری چادر برپا شود شهردار آن شهر مسؤول است و باید پاسخگو باشد.
 کلانتری با تاکید بر فعال شدن کمیته نظارت افزود: باید کمیته نظارت در همه شهرها با مدیریت معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تشکیل و با جدیدت مصوبات ستاد کرونا اجرایی شود.
 وی با قدردانی از تلاش‌های سپاه، بسیج و نیروی انتظامی برای کنترل ورودی سی سخت، گفت: ورودی‌های یاسوج همانند دیگر شهرها باید بیش از گذشته و با جدیت بیشتری کنترل شود.
 کلانتری تاکید کرد: اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده‌ای کنترل ورودی‌های بین شهری را بر عهده دارد و باید نظارت‌ها در این راستا افزایش یابد.
 حسین کلانتری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: اگر شاخص مرگ و میر افزایش یابد مدیریت کنترل این بیماری در استان با وجود کمبود برخی امکانات و تجهیزات با مشکل مواجه می‌شود.
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
یه سر به آبشار یاسوج یزن آقای استاندارررررررررررررررررررررررررررررر
Iran, Islamic Republic of
جلسه، فقط پارک معلم را نگاه کنیدبیانگر جلسات غیر مفید است.
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
همش شعار، همش حرف ، تواین ایام تعطیلات یاسوج پر شده بود از ماشینهای باپلاک غیر بومی . پارک ها وتفرجگاهها شب وروز پراز مسافر. شبها فقط تنهاکاری که میشه زحمت میکشن برق پارکهارو روشن نمیکنن ولی خیلی هم شلوغه .آخه چرا جلوگیری نمیشه ویا قانون رو دور میزنن؟
Iran, Islamic Republic of
جناب کلانتری تمام شهر پر از پلاک غیر بومی هست و کل سوییت های اجاره ای دست مسافرای جنوبی
شهروند
Iran, Islamic Republic of
یکی نیست به ایشون بگه پس این همه مسافر در یاسوج و سی سخت چکار میکنن؟
البته ایشون هم مثل ریس جمهورش ، از عمل خبری نیست.
میگفت خانه های سی سخت تیرماه همه تمام میشن؟؟؟؟
خرمشهر
Iran, Islamic Republic of
بخد ا بیست ماشین دیروز ازخودم آدرس گرفت
Iran, Islamic Republic of
بهای نداره ،بهایش را مردم بومی می دهند وبس
Iran, Islamic Republic of
استاندار محترم يا خوابي كه بهتون نمياد
يا اشتباه به اطلاعتون ميرسونن كه اون هم نميشه
خوبه كل ياسوج رو ميشه تو ربع ساعت دور زد يك سر از ساحلي رد شو يك سر هم برو ابشار بيشتر نميخواد بري
كدوم منع ورود كدام منع مسافر كدام پروتكل تو شهر كدام منع.تالار كدام منع مراسم..؟؟؟؟
درسته مردم خسته شدند انهم از بي واكسني و سبك و سنگين كردن كه بخرن نخرن بزنن نزنن .. ما هم خسته شديم ولي بعضي افراد فرهنگ ماسك ندارند يا فرهنگ استفاده درست ندارند
اخه به چي دلشون خوشه اينقدر ول ميخورن ...مسافرت تو چمن هم شد مسافرت... بدون ماسك تو هجرت و خيابان اصلي شهر چرخيدن شد تفريح
حالا ما مجبوريم بريم سركار انهم كاري كه ميشه خونه انجام داد ولي خداروشكر و بايد رفت چون واقعا كارمندهاي ياسوج شورش دراوردن حتي معني دوركاري نميدونن فكر ميكنن يعني تعطيل تلفن خاموش.. جايي كه فرهنگ دوركاري نباشد نبايد باشد
جايي كه فرهنگ ماسك نباشد نبايد براشون خدمت كرد جايي كه هنوز فكر ميكنن اگر تشييع جنازه و مراسم نرن ناراحت ميشن خيلي فقر فرهنگي هست
اما خدايي شما هم حداقل اينقدر جلسه نگيريد تو اين جلسات مبتلا ميشيد ها و اصلا و ابدا يك خروجي درست تا الان نداشته
یاسوج
Iran, Islamic Republic of
آقای استاندار تو را خدا.چرا شهر پر است از مسافر باغات تنگ مهریان روزانه پر هستند از عروسی و مسافر
علی
Iran, Islamic Republic of
/ برنامه ریختن بیو تنگ مهریان فردا عصر ببین داخل باغها چه خبرهرچی پلاک جنوب توی شهره آقای کلانتر کلانتری کن یا الله
ممو
Iran, Islamic Republic of
ر گونه اسکان در تفرجگاه‌ها و مکان‌های تفریحی ممنوع است. اگر در شهری در پارک‌ها، چادری برپا می‌شود، شهردار مسئول است.(این فرمایشتان جناب استاندار کی گوش بگیره صبح که میای سر کار اگر تو مسیرت یه نظر به پارک های یاسوج بندازی متوجه میشوی که گفتن شما هیچ فایده ای نداره
البته این روزا که دولتتان رو به زوال است و هفته اخری را سپری میکنید حرف هیچکدامتان حتی جناب روحانیتون هم بی تاثیره
لط
Romania
یه سری به ورزشگاههای شهر بزنید
عادل
Iran, Islamic Republic of
چقدر بی خبرید این تعطیلات از یاسوج تا کاکان فاجعه بود
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...
فایل های مرتبط