?> استاندار کهگیلویه و بویراحمد با معاون اول رئیس جمهور دیدار کرد / کلانتری کمبودهای مقابله با آتش سوزی‌ها را گزارش داد / 200 روستای کهگیلویه و بویراحمد با تانکر آبرسانی می‌شوند - کبنانیوز
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۳۰ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب : ۴۳۷۰۳۷
روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گزارش داد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با معاون اول رئیس جمهور دیدار کرد / کلانتری کمبودهای مقابله با آتش سوزی‌ها را گزارش داد / 200 روستای کهگیلویه و بویراحمد با تانکر آبرسانی می‌شوند

۱
۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با معاون اول رئیس جمهور دیدار کرد / کلانتری کمبودهای مقابله با آتش سوزی‌ها را گزارش داد /  200 روستای  کهگیلویه و بویراحمد با تانکر آبرسانی می‌شوند
کبنا ؛حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دیدار کرد.
به گزارش کبنا، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اسحاق جهانگیری دیدار کرد، حسین کلانتری در ابتدای این دیدار گزارشی از آخرین وضعیت آتش سوزی‌های اخیر در جنگل‌های استان ارائه داد و به نیازهای استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص مقابله با آتش سوزی‌ها پرداخت و پیشنهادهای لازم را ارائه داد.
بنا بر این گزارش همچنین در این دیدار خسارات سیل اخیر در برخی مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد به معاون اول رئیس جمهور گزارش داده شد. برآورد خسارت‌ها و برنامه ریزی برای کمک به زیرساخت‌های مناطق روستایی و عشایری واهالی مناطق سیل زده که در سیل اخیر باغات ومنازل آن‌ها دچار آسیب شدند مورد بررسی قرار گرفت و به معاون اول رئیس جمهور گزارش شد.
 استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات بعمل آمده برای احداث و تعمیر منازل زلزله زده شهر سی سخت و روستاهای خسارت دیده ارائه شد.
حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار نیازهای مردم مناطق زلزله زده شهر سی‌سخت را مطرح کرد و گفت: هرچند دولت و سازمان‌های مختلف اقدامات خوبی در مناطق زلزله زده انجام دادند اما این مناطق نیاز به کمک‌های بیشتری دارند.
همچنین راهکارها و پیشنهادهایی برای ساخت و ساز بهتر و بهسازی مناطق مختلف شهری و روستایی در دیدار با معاون اول رئیس جمهور از سوی استاندار مطرح شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه این نشست گزارشی درباره تنش آبی در مناطق مختلف شهری و روستایی استان ارائه داد و اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سال گذشته با افت و کاهش شدید منابع آبی مواجه شده است.وی افزود: هم اکنون قریب به 200 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل وضعیت کم آبی با تانکر آبرسانی می‌شوند.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نیز در این دیدار از اقدامات انجام گرفته از سوی مدیریت استان قدردانی کرد و ضمن تقدیر از رشادت‌ها و شجاعت‌های مردم  استان کهگیلویه و بویراحمد در دوران‌های مختلف، مردم استان را مردمی غیور و شجاع توصیف کرد و گفت: همیشه نقش پررنگی در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی داشته‌اند.
معاون اول رئیس جمهور دستور داد که پیشنهادها و راهکارهای ارائه شده از سوی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سریعاً مورد پیگیری قرار گیرند.
به گزارش روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، همچنین در این دیدار مقرر شد به دستور معاون اول رئیس جمهور هفته آینده نیز نشست ویژه‌ای درباره جنگل‌های زاگرس برگزار شود و آخرین تصمیمات برای اقدام به موقع ولازم در این نشست داده خواهد شد.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز ضرورت استقرار دائمی بالگرد در استان را تاثیرگذار دانست و گفت: این بالگرد می‌تواند اقدامات به موقعی برای مهار آتش سوزی‌ها و سرعت بخشی به اطفای حریق به ویژه در ارتفاعات استان کهگیلویه و بویراحمد که استانی با توپوگرافی خاص و ارتفاعات صعب العبوری است کمک شایانی کند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدرشناسی از موافقت با راه اندازی پایگاه ثابت بالگردی در استان، ضرورت استقرار دائم بالگرد در استان را مطرح کرد که معاون اول رئیس جمهور قول مساعد داد که سریعاً پیگیری شود و بالگرد دائم به زودی در استان مستقر شود.
در این دیدار از نیروهای عمل کننده دراطفاء حریق که بیشترین تلاش را داشت، قدردانی شد و از اینکه پنج فروند بالگرد در آتش سوزی‌های اخیر به کمک استان آمدند ازپیگیری سازمان بحران وهمکاری ستادکل و هلال احمر تقدیر شد.
معاون اول رئیس جمهور از کمک‌ها، همکاری و همیاری و یاری رساندن مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در همه مقاطع خاص به ویژه در حوادث تاکید و از حضور میدانی مسئولان استان قدردانی کرد.
گفتنی است استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیداری جداگانه با رئیس دفتر رئیس جمهور گزارشی نیز از آخرین وضعیت آتش سوزی‌ها و اقدامات استان، آخرین وضعیت شهرها و روستاهای آسیب دیده از زلزله سی سخت و همچنین مهمترین اقدامات مقابله با ویروس کرونا ارائه دادند.
حسین کلانتری ضمن تقدیر از اقدامات ارزنده دولت در استان، خواستار توجه بیشتر به استان شد.
دکتر واعظی در این دیدار با تقدیر از پیگیری‌های مستمر استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: مطالبات و نیازمندی‌های استان کهگیلویه و بویراحمد که از سوی استاندار در این دیدار مطرح شد به جد پیگیری و اقدام خواهد شد.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
مهم ترین علت وقوع آتش سوزی مربوط می شود به ضعف مدیریت منابع طبیعی
بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

بازار داغ گمانه‌زنی‌ها درباره کابینه

به زودی دولت سیدابراهیم رییسی کلید پاستور را از حسن روحانی تحویل می‌گیرد و چندی بعد هم ...
سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

سرنوشت نهاد اجماع‌ساز چه می‌شود؟

تکلیف نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان که برای انتخابات ریاست‌جمهوری 1400 تشکیل شده بود، وضعیتی ...
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...
1