تاریخ انتشار
پنجشنبه ۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴
کد مطلب : ۴۳۶۰۷۹
با صدور پیام قدردانی از مردم شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

آشنا: سوگند می‌خورم که جز خدمت صادقانه چیزی را سر لوحه کار خویش قرار ندهم

۱۴
۰
آشنا: سوگند می‌خورم که جز خدمت صادقانه چیزی را سر لوحه کار خویش قرار ندهم
کبنا ؛ کیوان آشنا منتخب مردم در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج با صدور پیامی از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی قدردانی کرد و نوشت: «سوگند یاد می‌کنم که جز خدمت صادقانه چیزی را سر لوحه کار خویش قرار ندهم.»
به گزارش کبنا، در این متن آمده است؛
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
 سلام و درود خالصانه بر حماسه سازان ۲۸ خرداد که حماسه آفریدید و همگان را به تحسین وا داشتید. ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگ زرین دیگری بر دفتر تاریخ این شهر افزوده شد، نوری پر تلالو در اسمان امید این سرزمین بدرخشید وامید به فردایی روشن، در دلها حیاتی نو به وجود آورد.
مردم فهیم شهر یاسوج، پا به پای مردم ایران زمین خوش درخشیدند و بار دیگر با گام‌های استوار و اراده پولادین در صحنه‌ای حضور یافتند که از ماندگارترین وزیباترین حماسه‌های مردم این مرز وبوم به شمار می اید.
فرهنگ و پیشینه تاریخی این مردم نشان داده است که همواره در حساس‌ترین برهه‌های حیاتی و اجتماعی خویش با عزمی راسخ به میدان می‌آیند و با شرکت در انتخابات در تعیین وسر نوشت خویش سهیم بوده و آن را به بهترین شکل ممکن رقم میزند.
درود بر شما که بر قله‌های رفیع وفاداری ایستادید.
اینک خلق حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را به شما مردم بزرگوار، تبریک وتهنیت عرض نموده و از اینکه برای دومین بار با رأی خویش این جانب را به عنوان یک خدمتگزار مورد لطف و عنایت قرار دادید، صمیمانه سپاسگزارم و امیدوارم به واسطه انتخابتان بتوانم خدمتگزاری لایق وامانتداری امین وصادق، برای شما باشم.
از خداوند بزرگ می‌خواهم، که توفیق خدمت به این مردم شریف را، به منتخبین شورای اسلامی شهر یاسوج ارزانی دارد و آنان را جهت برداشتن قدمهایی استوار، برای پیشرفت این شهر یاری فرماید.
دست تک تک عزیزان از جمله؛ نماینده محترم ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویر احمد، استاندار محترم استان، و مجموعه معاونین (سیاسی و...) نمایندگان محترم ادوار مختلف مردم در مجلس شورای اسلامی در استان، فرماندار محترم شهرستان بویراحمد، رئیس کل محترم دادگستری استان، دادستان محترم و مجموعه معاونین، قضات محترم دستگاه قضا، هیئت‌های محترم اجرایی و نظارت بر انتخابات، نیروهای خدوم و زحمتکش نظامی و انتظامی (سپاه پاسداران، نیروی انتظانی) وکلیه عوامل اجرایی، از نقطه شروع تا پایان فرایند انتخابات و کلیه کارکنان محترم ادارات دولتی، غیر دولتی و آحاد مردم عزیز، آگاه، و صدیق از تمامی اقشار که در برگزاری این حماسه نقش افرینی کردند را می‌فشارم و قدر شناس محبتهای شما بزرگواران خواهم بود و در برابر این همه لطف سر تعظیم فرود می‌آورم و سوگند یاد می‌کنم که جز خدمت صادقانه چیزی را سر لوحه کار خویش قرار ندهم.
از سایر کاندیدای محترمی که باحضور خود موجب رونق وشور وشعف انتخابات شدند خالصانه تشکر می‌کنم واز عزیزانی که بار مسئولیت رسمی، از دوش انان برداشته شده می‌خواهم که در حد توان به منتخبین مردم، کمک کنند تا به فضل الهی، با مدیریت جدید وتلاش همگانی، در آینده شاهد شهری اباد باشیم، و در آخر لازم است که خدمت شما مردم شریف اعلام کنیم که فرزندانتان در شورای شهر در انجام وظایفشان نیازمند حمایت گسترده شماعزیزان هستند تا انشالله با توکل برخدای منان در کنارهم گام‌های محکمتری پیش از دوره‌های قبل برای عمران وابادانی شهرمان برداریم.
 
من الله توفیق
 منتخب وخدمتگزار مردم فهیم در شورای اسلامی شهر یاسوج
 کیوان اشنا
 
نام شما

آدرس ايميل شما

شهروند
Iran, Islamic Republic of
دفعه قبل دیدیم نیازی نیست .😅
سید مهدی
Iran, Islamic Republic of
شاه چراغ
بویراحمد
Iran, Islamic Republic of
واقعا جک خوبی گفته ای اقای اشنا واقعا اگه به فکر مردم بودید مثل دهراب پور و نگین تاجی ثبت نام می کردید مردم خوب می فهمند فقط فکر جیبتان هستید که اومده اید
Iran, Islamic Republic of
عمل نکن
Iran, Islamic Republic of
جناب اشنا شما در دوره قبل واسه مردم ثابت کردی که با اعضا شورا و شهردار شهر یاسوج‌تبدیل به یک مخروبه شده و بنابراین نمره شما و‌همکارانتان در شورای شهر صفر بوده و ان شا ا‌‌‌‌ این قسمت مثل قسم شاه چراغ نباشه
بویراحمدی
Iran, Islamic Republic of
ازعهدنامه شاهچراغ بگواونجا هم قسم خوردی
بویراحمدی
Iran, Islamic Republic of
اقوام برحسب تعصب واینکه ..قبول نشه بهت رای دادن وپول هایی که دادی شماوباندت دنبال نفع شخصی هستیدنگوپول ها هزینه هایی که کردی صدقه بوده باید جبران بشه اون هم از منافع عمومی شهر،حنات رنگی نداره خوشحالیم اشتباه قبلی نکردیم و بهت رای ندادیم
مراد
Iran, Islamic Republic of
واقعا باید به حال شهر یاسوج گریست .
Romania
تنه ببرن ابوذر معلوم ایابو
یا الله
Iran, Islamic Republic of
یک انسان ذاتا متعهد نیازی به قسم خوردن ندازد
خدمت به خودت و منافع خودت اری
اما خدمت به مردم خیر
بویری
دنبال جیب خودت هستی.
Iran, Islamic Republic of
رای دادن به اعضای قبلی شورای شهر خیانت به این شهر بود.
دنا
Iran, Islamic Republic of
اینطور قبول نیست تو باید در شاه چراغ قسم بخوری و سوگند نامه امضا کنی تا مردم قبول کنن
گچساران
United States
تا وقتی که مردم استان در انتخابات شورای شهر بر اساس طایفه گری رای می دهند روی پیشرفت و ترقی را نخواهد دید. همانطور که تا حالا ندیدیم.
نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

نگران تکرار تجربه ترامپ؛ تضمین می‌خواهد

گزاره‌هایی که نشان می‌دهد در بازگشت به برجام سیاسی‌کاری صورت می‌گیرد و راستِ سیاسی عزمش ...
واکنش‌ها به ادعای جدید رئیس دولت دهم

واکنش‌ها به ادعای جدید رئیس دولت دهم

محمود احمدی‌نژاد در ادعایی جنجالی و جدید گفته بود که حسن خجسته، معاون اسبق صدا، ۱۲ سال ...
خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...