تاریخ انتشار
يکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹
کد مطلب : ۴۳۵۹۲۲

ماجرای قتل خواهر و برادر دهدشتی در گچساران چیست؟

۳
۴
ماجرای قتل خواهر و برادر دهدشتی در گچساران چیست؟
کبنا ؛از روز گذشته داستان های عجیبی در خصوص قتل سکینه و قاسم آزمون ساکن گچساران در فضای مجازی دست به دست می شود ولی واقعیت ماجرا چیز دیگری است.
به گزارش کبنا به نقل از رکنا، داماد کینه جو همسر سابق خود و برادر همسرش را به ضرب گلوله به قتل رساند و سپس اقدام به خودکشی کرد. خواهر و برادر دهدشتی که مدتی قبل ساکن گچساران شده بودند به دست همسر سابق خواهر جوان به ضرب گلوله به قتل رسیدند. قتل این خواهر و برادر اهل دهدشت،شایعات زیادی در دهدشت و گچساران به همراه داشته است اما حقیقت ماجرا این است که شوهر سابق خواهر دهدشتی تنها به خاطر اختلافات خانوادگی کهنه قدیمی دست به این جنایت زده است و پس از آن با همان اسلحه به سر خود شلیک کرده و اقدام به خودکشی کرد.

روز جمعه 28 خرداد،نزدیک ظهر بود که صدای شلیک گلوله در محله سادات شهرستان گچساران پیچید و پس از آن صدای جیغ زن میانسال کوچه را پر کرد.زن میانسال در کوچه می دوید و با فریاد و التماس از همسایه ها می خواست به فرزندانش کمک کنند.صدای فریادهای مادر سکینه و قاسم در صدای تیراندازی های پی در پی در هم می پیچید و دقایقی بعد حیاط خانه شان غرق در خون بود.
رگبار مرگ داماد کینه جو در گچساران
اجساد غرق در خون سکینه و قاسم به پزشکی قانونی منتقل شد.عامل این تیراندازی مرد جوانی به نام صاحب پروین،همسر سابق سکینه بود که بعد از تیراندازی به سوی همسر سابق خود و برادر همسرش، اقدام به تیراندازی به سر خود با همان اسلحه ای که در دست داشت،کرد.
صاحب که بعد از اقدام به خودکشی هنوز نیمه جان بود سریعا به بیمارستان منتقل شد و در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.
شایعه فرزند کشی در دهدشت
هنوز ساعتی از قتل سکینه و محمد نگذشته بود که شایعات در فضای مجازی دامن زده شد.اخبار کذب منتشر شده حاکی از این بود که مردی سه فرزند خود را به قتل رسانده است.
عکس سکینه و دو برادرش هم همراه این خبر منتشر می شد.اما واقعیت این است که برادر سکنه به نام محمد چند سال قبل در تصادف جان خود را از دست داده است و حالا سکینه آزمون و برادرش قاسم آزمون به دست همسر سابق سکینه به قتل رسیده اند.
ماجرای قتل خواهر و برادر در گچساران چه بود؟
سکینه آزمون اهل روستای آب انجیر گچساران بود و چند سالی می شد ساکن محله سادات گچساران شده بودند.دایی سکینه و قاسم در گفتگو با رکنا ماجرای این قتل را اینطور توضیح داد:«چند سال قبل سکینه با یکی از بستگان به نام صاحب پروین ازدواج کرد.آنها صاحب دو فرزند شدند اما به دلیل اختلافات خانوادگی تصمیم به جدایی گرفتند.سکینه یک دختر و یک پسر دارد که گاهی آنها را ملاقات می کرد اما بعد از طلاق به همراه برادر و مادرش راهی گچساران شدند و در آن شهر زندگی می کردند.»
دایی سکینه در ادامه گفت:«مدتی بود صاحب به سکینه اصرار می کرد که به زندگی برگردد اما سکینه راضی نمی شد.برای همین باز هم بین آنها اختلاف و درگیری پیش آمده بود.تا اینکه روز حادثه شوهر سابق سکینه وارد خانه آنها شده و برادر سکینه را با اسلحه نشانه گرفته بود.همان موقع مادر سکینه که شاهد این ماجرا بود با داد و فریاد از همسایه ها کمک خواسته بود اما در کسری از ثانیه و قبل از اینکه از دست کسی کاری بر بیاید،صاحب به سکینه هم شلیک کرده بود و بعد هم با همان اسلحه به خودش شلیک کرده بود.»
همسایه ها و اقوام صاحب پروین حدس می زنند که او بعد از این اتفاق و اقدام به خودکشی جانش را از دست داده باشد اما یک مقام مسئول به خبرنگار رکنا گفت که قاتل هنوز در بیمارستان است.

 
نام شما

آدرس ايميل شما

آگاه
Iran, Islamic Republic of
ساکن اب انجیر و سیدهای الایی منطقه حد فاصل گچساران و بهبهان بودند و فامیل هم
ایمان
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه مساله ای که در جامعه امروز به خصوص در این استان بیداد میکند قاچاقچیان اسلحه می باشند که اکثرا نیز سلاح های قاچاق می باشد. هر روز در فضای مجازی اگر نگاه مختصر بیاندازید تعداد افرادی که این اسلحه ها را می فروشند زیاد هستند و نه دولت و نه وزارت اطلاعات نیز پیگیر آنها نیست.
یادم هست چند مدت پیش در همین سایت کبنا در قسمت صدای شما نیز یک پاسدار به چند پسر که همراه آنها دختری بود و به عنوان سرایدار آنجا ساکن بود معترض شد که با تهدید به اسلحه پسران مجبور به ترک محل شد.
البته پیشتر باید از زحمات ماموران نیروی انتظامی تشکر کرد.
با تشکر ایمان رضایی
بالش زر
Iran, Islamic Republic of
دوست عزیز لطف کن هم اکنون صلاح مملکت ما در دست کسی نیست و هر کس به فکر درامد برای خودش می باشد. به ماموران نیروی انتظامی توصیه میکنم برای رضای خدا و برای چند دقیقه در طول شب به پمپ بنزین در شهرستان دنا تشریف ببرند و سراغ انواع اسلحه را بگیرند. قطعا در طول کمتر از نیم ساعت هر اسلحه ای نیاز بود در اختیارش قرار می دهند. خدا به داد مردم بیچاره برسه که واقعا با این قاچاقچیان زندگی می کنند.
واکنش‌ها به ادعای جدید رئیس دولت دهم

واکنش‌ها به ادعای جدید رئیس دولت دهم

محمود احمدی‌نژاد در ادعایی جنجالی و جدید گفته بود که حسن خجسته، معاون اسبق صدا، ۱۲ سال ...
خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...
فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...