تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب : ۴۳۵۵۰۳
رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد؛

آمار واجدین شرایط شرکت در انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

۰
آمار واجدین شرایط شرکت در انتخابات کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
کبنا ؛رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۵۵۰ هزار نفر کهگیلویه و بویراحمدی در انتخابات۲۸ خرداد ۱۴۰۰ واجد شرایط رای دادن هستند.
به گزارش کبنا نیوز، احد جمالی افزود:روز جمعه ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ انتخابات ریاست جمهوری، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای شهر، روستا و عشایر در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: امیدواریم این انتخابات با مشارکت حداکثری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از کرونا برگزار خواهد شود.
رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۲۰ هزار نفر عوامل اجرایی برگزاری انتخابات را در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد بر عهده دارند.
جمالی تصریح کرد: بیش از ۵۵۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن در استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.
حدود ۱۳ هزار و ۹۰۰ نفر رای اولی در استان کهگیلویه و بویراحمد داریم.
وی ادامه داد: تمهیدات لازم در راستای برگزاری انتخابات در سطح استان صورت گرفته است و تدارکات، پشتیبانی و اقلام مختلف تامین و تهیه شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: برای مناطق سخت گذر و کوهستانی استان کهگیلویه و بویراحمد خودروهای دار در نظر گرفته شده است همچنین دو فروند بالگرد تقاضا کردیم که در انتخابات ۱۴۰۰ برای اخذ رای در مناطق سخت گذر به کمک ما می آیند.
جمالی تاکید کرد: در سه شهر استان کهگیلویه و بویراحمد شامل یاسوج، گچساران و باشت انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر به صورت کاملا الکترونیکی برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: با توجه به شرایط به حساسیت در شهرستان گچساران و باشت با رایزنی های صورت گرفته بنا شد انتخابات شوراهای شهر این دو شهر به صورت کاملاً الکترونیکی برگزار شود.
رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه گچساران و باشت حساسیت لازم در خصوص امنیت سرعت و دقت این حوزه داریم.
جمالی افزود: حدود یک هزار شعبه اخذ رای در استان کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است که جهت پیشگیری از کرونا بیش از ۱۴ درصد نسبت به دوره قبل افزایش داشتند تا مردم راحت بتوانند رای خود را به صندوق بیندازند.
وی بیان کرد: امیدوارم روز ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰، انتخاباتی در کمال امنیت، سلامت، حفظ امانتداری با مشارکت حداکثری و در تراز نظام اسلامی داشته باشیم.
نام شما

آدرس ايميل شما

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

خویشتن را سخره‌ی اصحاب لشکر کرده‌اند

کاندیدای محترم هوشیار باشند که می‌توانند در انتخابات به جای تکه پرانی و درشت گویی علیه ...
فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

فیلم/ رئیسی: اقتصاددان‌ها را به خط می‌کنم

نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری: برای من خدمت کردن در دستگاه قضا مغتنم است. امروز مواجه شدم ...
تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

تلاش‌هاي اصلاح‌طلبانه؛ چرا همتی نمی‌تواند نماینده اصلاح‌طلبان باشد؟

همتي و مهرعليزاده اما تمام توجه‌شان معطوف به اصلاح‌طلبان نيست. همتي در روزهاي اخير در ...