تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶
کد مطلب : ۴۳۴۸۳۹
پزشکیان در نطق میان دستور؛

دلایل رد صلاحیتم را اعلام کنید/ از شورای نگهبان متشکرم

۲
۰
دلایل رد صلاحیتم را اعلام کنید/ از شورای نگهبان متشکرم
کبنا ؛نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه از شورای نگهبان تشکر می‌کنم که این‌بار را از روی دوش من برداشت گفت: شورای نگهبان به صورت شفاف علت رد صلاحیتم را اعلام کند.
به گزارش کبنا، در ادامه جلسه علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در نطق میان دستور با اشاره به رد صلاحیتش از سوی شورای نگهبان برای نامزدی انتخابات ریاست جمهوری گفت: از شورای نگهبان تشکر می‌کنم که این‌بار را از روی دوش من برداشت.
وی ادامه داد: شورای نگهبان به صورت شفاف علت رد صلاحیتم را اعلام کند.
پزشکیان افزود: من همیشه یار مظلومان بودم و در جبهه آنها زندگی کردم. دنبال پول و مال و مَنال نبودم و هیچ‌گاه در جبهه ظالمان و قدرتمندان گام برنداشتم.
وی با بیان اینکه شورای نگهبان باید شاخص‌های بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کند، گفت: برونداد رد صلاحیت‌های اخیر این بود که فقط یک جناح می‌تواند در انتخابات ریاست جمهوری رقابت کند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در جامعه بی‌عدالتی در اقتصاد، قومیت، سیاست و اجتماع وجود دارد؛ باید وضعیت اصلاح شود.
   
پس از پایان نطق پزشکیان، تعدادی از نمایندگان آئین‌نامه داخلی را در دست گرفتند و خواستار بیان تذکر آئین‌نامه‌ای شدند اما هیئت رئیسه اجازه چنین اقدامی را نداد.
همچنین هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در ابتدای نطق میان دستور خود خطاب به پزشکیان گفت: سیره و فرمایش امام خمینی (ره) برای ما ملاک است. اگر امام خمینی (ره) زنده بود از اظهارات شما خوشحال می‌شد یا ناراحت؟
وی ادامه داد: امام خمینی (ره) فرمودند «اگر می‌خواهید ببینید حرف‌هایتان درست است یا غلط، ببینید دشمنان خوشحال می‌شوند یا ناراحت؟»
بیگی‌نژاد افزود: آقای پزشکیان! امروز مؤمنین از حرف‌های شما خوشحال شدند یا ضد انقلاب؛ شما سال‌ها در این کشور مسئول بودید، آیا دلتان آن روزها برای بچه‌های سیستان و بلوچستان نسوخت؟
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
اقای پزشکیان شمادیگه چرا؟؟
شماکه همیشه دربدنه ی این نطام بودیدچراانتطارداریدکه الان برای ردصلاحیتتون؛دلیل موجه بیارند؟
Iran, Islamic Republic of
محب امیرالمومنین بودن حفظ نهج البلاغه برادر شهید بودن رزمنده هشت سال دفاع مقدس بودن از دلایل رد صلاحییت اقای دکتر پزشکیان می باشد چون با توجه به اینکه ایشان معتقد به عدالت داشت اگر ایشان ریاست جمهور شود موسسات شخصی که از بیت المال دایر گردیده به نام اسلام به کام اشخاص ورشکست می شوند رزمنده بوده همه شماها می دانید که این انقلابی نماهای امروزی که همه دم از انقلاب می زنند همشون یک خطی یک سطری زمان جنگ در مخالفت از جنگ و دفاع مقدس در روزنامه رسالت زدند و الان صاحب انقلاب شدند...
آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

آخرین اظهارات جهانگیری در باره رد صلاحیتش، اصلاح‌طلبان و شورای نگهبان

معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو گفت: گاهی ...
بدرود اصلاحات؟

بدرود اصلاحات؟

هاشمی‌رفسنجانی ردصلاحیت شد تا شورای نگهبان همه اصلاح‌طلبان را غافلگیر کند؛ اما در عین ...
نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

ممکن است در برهه‌هایی از زمان نزدیکی نظر بدنه نیروهای نظامی و فرماندهان کم و زیاد شده ...
فایل های مرتبط