تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶
کد مطلب : ۴۳۴۲۹۹
در فضای مجازی منتشر شد

ضرب و شتم زن جوان توسط کارمند بانک‌ چه بود؟ + ویدئو

۲
۱
ضرب و شتم زن جوان توسط کارمند بانک‌ چه بود؟ + ویدئو
کبنا ؛برخی رسانه‌ها ویدئویی از ضرب و شتم یک شهروند زن توسط کارمند یکی از بانک‌ها را منتشر کرده‌اند که با واکنش گسترده کاربران فضای مجازی مواجه شده است.
به گزارش کبنا به نقل از همشهری آنلاین، از ساعاتی پیش ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی در حال انتشار و دست به دست شدن است که در آن کارمند یکی از شعب بانک رفاه، زن جوانی را که در حال جیغ زدن است، با ضرب و شتم و لگد از بانک بیرون می‌اندازد. به طوری که زن روی پله‌ها می‌افتد. در این شرایط دو زن نیز که شاهد ماجرا هستند، بی‌تفاوت فقط نگاه می‌کنند و می‌گذرند.

توضیح بانک رفاه
مدیر روابط عمومی بانک رفاه در این رابطه به درباره فیلم منتشرشده در فضای مجازی به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: این فیلم برای تیرماه سال گذشته است و پس از اطلاع مدیریت بانک از این حادثه، رئیس شعبه مربوطه به کمیته انضباطی احضار و پرونده‌ای در این باره تشکیل و حکم نهایی اخراج وی صادر شد.
وی با تاکید بر اینکه رفتار رئیس شعبه به هیچ عنوان قابل توجیه نیست، گفت: البته این خانم پیش از اینکه این رفتار از کارمندان شعبه سر بزند، با به هم ریختن شعبه و شکستن شیشه‌ها سعی در ایجاد اخلال در کار شعبه را داشت که متأسفانه با دخالت کارمند بانک، کار به مشاجره کشیده شد و او را از بانک به بیرون فرستادند (بیرون انداختند).
مدیر روابط عمومی بانک رفاه با اشاره به اینکه پلیس به این موضوع ورود کرد، افزود: صورت‌جلسه توسط کلانتری تهیه شده است و پلیس گزارش‌های تکمیلی را در این خصوص دارد.
نام شما

آدرس ايميل شما

پناهی
Iran, Islamic Republic of
این کلیپ جهت ارسال به مسیح علی نژاد و کسب پناهندگی تهیه شده بود متاسفانه مردم ما فقط یک روی سکه را نگاه نمی کنند ولی همین زنها ........
بهمن
Iran, Islamic Republic of
یعنی عرضش رو نداشت که زنه رو بدون کتک زدن کنترل کنه و دستهاش رو بگیره؟ با کتک زدن چه مشکلی حل شد حالا؟
نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

ممکن است در برهه‌هایی از زمان نزدیکی نظر بدنه نیروهای نظامی و فرماندهان کم و زیاد شده ...
معمای علیرضا بیرانوند

معمای علیرضا بیرانوند

اگر علیرضا حرفه‌ای فکر کند و فقط به پرسپولیس فکر نکند چه؟ شاید برایش چند گزینه در دسترس ...
نامزدها در انتظار 7 رأی

نامزدها در انتظار 7 رأی

سخنگوی شورای نگهبان از آغاز بررسی صلاحیت نامزدها خبر داده و وعده داده است تا پایان مهلت ...