تاریخ انتشار
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب : ۴۳۳۹۴۳
سید مسعود حسینی فرماندار باشت خبر داد

قتل برادر توسط برادر در کمیته امداد شهرستان باشت + جزئیات

۵
۳
قتل برادر توسط برادر در کمیته امداد شهرستان باشت +  جزئیات
کبنا ؛ حدود ساعت 10 صبح امروز ( یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1400 ) در ساختمان اداری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان باشت دو برادر به دلیل اختلافات شخصی به جان هم می‌افتند که در نهایت برادر کوچکتر که حدود 25 سال سن دارد، برادر بزرگتر که حدود 27 سال سن داشته را به ضرب چاقو از پای در می‌آورد و نهایتاً فوت می‌کند.
به گزارش کبنا، بر اساس گفته شاهدان عینی، حدود ساعت 10 دو برادر به همراه پدر خود به اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت مراجعه می‌کنند که نهایتاً این دو بر اساس اختلاف نظر بر سر تسهیلات (خودکفایی - اشتغالزایی) با هم گلاویز می‌شوند. برادر کوچکتر برادر بزرگتر را با ضرب چاقو از پا در می‌آورد.
سید مسعود حسینی فرماندار باشت در این باره به خبرنگاران گفته که برادری با چاقو برادر بزرگتر خود را به قتل رسانده و گفته می‌شود این دو به دلیل اختلافات شخصی و خانوادگی با هم درگیر می‌شوند. حسینی همچنین به خبرنگاران گفته این برادران در منطقه پیچاب باشت که منطقه‌ای محروم است زندگی می‌کنند و کمیته امداد تسهیلاتی برای این خانواده در نظر می‌گیرد که این برادران در این زمینه باهم اختلاف پیدا کرده و در نهایت ساعاتی پیش برادر کوچکتر، برادر بزرگتر را به ضرب چاقو از پای در می‌آورد.
او گفت: قاتل متواری شده است.
به گزارش کبنا و بر اساس اطلاعات حاضرین، گویا برادر کوچکتر به برادر بزرگتر می‌گوید که اگر شما تسهیلات خودکفایی (اشتغالزایی) را دریافت کنی، کمیته امداد حق و حقوق پدرمان را قطع می‌کند که بعد از بگو و مگوهای در این رابطه برادر بزرگتر توسط برادر کوچک تر به قتل می‌رسد. پا درمیانی کارکنان کمیته نیز برای رفع اختلاف نظر این دو برادر به نتیجه نرسید.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
ی وامی چنه ک کمیته ایخوا قرش پنج هزار پیرمرده قطع کنه
نوروز
Iran, Islamic Republic of
سلام خیلی دلم به حال ایران و ایرانی خونه
ننگ بر پول پرستی پول بت عصرجدید
Iran, Islamic Republic of
مردم روبیچاره کردن وگرفتار و ملت هم برده وبنده پول شدن دولت وحکومت هم ملت روبحال خود رها کرده هرجای دنیا اتفاق می افتاد مدیرکل بانک مرکزی وکمیته امدادشون ودولتشان استعفا میدادند شرم باد بر این مدیران وشرم باد برشهروندان)پول پول پرست
جواد
Iran, Islamic Republic of
اگر خون بگرییم رواست.
Iran, Islamic Republic of
واقعا خبر دردناک وبسیاری تلخی است
بدرود اصلاحات؟

بدرود اصلاحات؟

هاشمی‌رفسنجانی ردصلاحیت شد تا شورای نگهبان همه اصلاح‌طلبان را غافلگیر کند؛ اما در عین ...
نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

نظامی‌ها پشتيبان كدام كانديدا؟

ممکن است در برهه‌هایی از زمان نزدیکی نظر بدنه نیروهای نظامی و فرماندهان کم و زیاد شده ...
معمای علیرضا بیرانوند

معمای علیرضا بیرانوند

اگر علیرضا حرفه‌ای فکر کند و فقط به پرسپولیس فکر نکند چه؟ شاید برایش چند گزینه در دسترس ...