تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۲
کد مطلب : ۴۳۳۳۰۶

وزیر احمدی‌نژاد، نامزد ریاست‌جمهوری شد

۱
۱
وزیر احمدی‌نژاد، نامزد ریاست‌جمهوری شد
کبنا ؛
وزیر کشاورزی دولت دهم با اعلام نامزدی خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: در روزهای آینده در اطلاعیه‌ای برنامه‌ها و مواضع خود را به اطلاع عموم می‌رسانم.
به گزارش کبنا نیوز به نقل از آفتاب نیوز، «صادق خلیلیان» عصر چهارشنبه با تایید داوطلبی خود برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد، گفت: در اطلاعیه‌ای اعلام خواهم کرد که چرا نیاز است کشور را به سمت تحول اساسی و نگاه نو سوق داد.
این داوطلب نامزدی ریاست جمهوری درباره خط فکری و مشی سیاسی خود، یادآور شد: تفکر من در چارچوب انقلاب و نظرات حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری است. برای رسیدن به اهداف و آرمان‌های انقلاب باید کشور را در ریل اصلی قرار داد. حال این خط فکری به کدام جریان سیاسی نزدیک است را باید مردم قضاوت کنند. هر گروه و جریان سیاسی که از من حمایت کند، استقبال می‌کنم، اما خودم را وابسته به هیچ جناحی نمی‌دانم.
خلیلیان درباره نسبت سیاسی خود با رییس دولت دهم، گفت: ارتباط کنونی من با محمود احمدی‌نژاد مثل گذشته نیست. در دولت دهم و در جلسات مربوط به خنثی سازی تحریم‌ها، مبارزه با مفاسد و جلسات طرح توسعه کشور و مسکن مهر همدیگر را می‌دیدیم اما اکنون دورا دور جویای احوال او هستم.
وی ادامه داد: همیشه از حاشیه دور بودم و فکر می‌کنم مسوولان و روسای جمهوری باید خود را از حاشیه دور کرده و به وظایف خود در قانون اساسی عمل کنند.
وزیر پیشین کشاورزی درباره اینکه چرا تعداد زیادی از وزرا و معاونان محمود احمدی‌نژاد داوطلب ریاست جمهوری می‌شوند، گفت: معتقدم انتخابات بهار سیاسی کشور و جایی است که مسائل تبیین می‌شود، بنابراین حضور همه افرادی که در خود این توانایی می‌بینند و راهکار دارند را در انتخابات مفید می‌دانم چه وزیر کابینه مرحوم هاشمی رفسنجانی باشد یا احمدی‌نژاد.
صادق خلیلیان زاده ۶۲ ساله، وزیر جهاد کشاورزی دولت دهم، در سال‌های ۹۲ و ۹۶ با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده بود که صلاحیت او از سوی شورای نگهبان تأیید نشد. شعار انتخاباتی او در انتخابات ۲۸ خرداد ریاست جمهوری «دولت نگاه نو و تحول اساسی» است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
وزارت جهاد را در آن سالها خوب آباد کردی! حالا فکر رئیس جمهور شدن زده به سرت!میراث تو در راس وزارتخانه جهاد در آن سالها افول کشاورزی و نارضایتی در بدنه وزارتخانه و سیاستهای ضد کشاورزی و ضد محیط زیست و نهایتا بذل و بخشش اموال و املاک جهاد از جمله ساختمان شیشه ای وزارتخانه به قوه قضائیه و دیگر نهادها و اشخاص بود!
آژیر قرمز خودکشی

آژیر قرمز خودکشی

14 ماه می‌شود که کرونا در کشور می‌تازد و مردم مجبور به کاهش مراودات، خانه‌نشینی و انزوا ...
این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

این ۵ وسیله در حالت خاموش هم برق مصرف می‌کنند

آیا می‌دانستید لوازم خانگی می‌توانند یک زندگی «پنهان» داشته باشند و حتی زمانی که دکمه‌ ...
از خاتمی تا ظریف

از خاتمی تا ظریف

پس از نهی آیت‌الله سید‌حسن خمینی برخی رسانه‌های رقیب با طرح این مساله که پروژه انتخاباتی ...