کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

متن ارسالی:

رسانه‌ها از رسالت اصلی خود و اولویت‌های جامعه خارج نشوند

28 مرداد 1399 ساعت 20:26

ولی متاسفانه اگر بر مطالب برخی سایت‌ها نگاهی بیندازیم به جای اینکه مسئولین را در خصوص دستگاه تحت امر به پاسخگوئی وادارند، می‌بینیم چنان به تبلیغ برای برخی مدیران محلی می‌پردازند که هم رسالت خود را زیر سؤال برده و به ویژه خواری متهم می‌کند و هم اون مسئول را به سقوط نزدیک می‌کنند.


متن ارسالی: از منظر افکار عمومی رسانه‌ها باید حلقه ارتباطی میان مردم با جریان آزاد اطلاعات باشند به گونه‌ای که مردم بتوانند به راحتی با مراجعه به رسانه‌ها جدیدترین اخبار و اطلاعات مورد نیاز را از آنان کسب نمایند. این ویژگی رسانه‌ها از دو منظر سیاسی و اجتماعی برای جوامع و نظام‌های سیاسی مفید است.
اولااز یک سو سبب اعتماد مضاعف مردم به رسانه‌ها می‌شود. و ازسویی دیگر شکاف‌ها و یا بی اعتمادی احتمالی میان مردم با حاکمیت را پر می‌نمایند. و از طرف دیگر اولویت کنونی رسانه‌ها باید مبارزه جدی با فساد اقتصادی که هم اکنون از طرف ریاست محترم قوه قضائیه تحت امر ولی امر مسلمین جهان شروع شده باشد، زیرا همین فساد اقتصادی می‌تواند پایه‌های هر نظامی را سست و متلاشی نماید. ولی متاسفانه اگر بر مطالب برخی سایت‌ها نگاهی بیندازیم به جای اینکه مسئولین را در خصوص دستگاه تحت امر به پاسخگوئی وادارند، می‌بینیم چنان به تبلیغ برای برخی مدیران محلی می‌پردازند که هم رسالت خود را زیر سؤال برده و به ویژه خواری متهم می‌کند و هم اون مسئول را به سقوط نزدیک می‌کنند. و البته این موضوع شامل همه رسانه‌ها نمی‌شود، اکثراً به رسالت خود پایبند می‌باشند ولی کافی نیست ونیاز به ایثار وجوددارد. و از طرف دیگر ندیدم این همه تعرض به منابع ملی و سایر فسادهای سیستماتیک و پروژه‌های واگذاری به پیمانکاران به ویژه ترک تشریفات‌های غیر معمول و حساب شده، واکنشی نشان دهند و حتی یک مدیر را به چالش بکشند. اینجا بود که با خودم گفتم. چقدر حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه در مبارزه با فساد تنهاست.
 مگه می‌شود حتی یک مشکل و انحراف در یک استان نباشد. فقط من یک آدرس می‌دهم که نیاز هست رسانه‌ها به آن بپردازند و دفعه بعد آدرس بعدی را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهم.
لطفاً به ویلاهای ساخته شده و یا در حال ساخت بغل تالار لاله سپاه در منابع ملی از نزدیک بازدید و گزارش تهیه کنید. که چطور منابع ملی اینگونه ویران شده، این ویلاها متعلق به چه کسانی است، اگر متعلق به مسئولین هستند چرا خلاف قانون کار کردند و این همه پول را از کجا آوردند. و چطور آن همه امکانات آب، برق، گاز، و با کیفیت عالی به آنجا رساندند با وجودی که در گوشه، گوشه‌ی شهر مردم عادی مشکل دارند.
 شاید من شهروند هم اشتباه کنم. ولی رسیدگی کنید و حضرت آیت الله رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه را تنها نگذاریم.
 ------------------------------------------
شهروند حمید رضا رحیمی نیا
 


کد مطلب: 424546

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/424546/رسانه-ها-رسالت-اصلی-خود-اولویت-های-جامعه-خارج-نشوند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir