کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فرماندار بویراحمد تاکید کرد

آرامستانهای یاسوج محصور شوند

13 تير 1397 ساعت 9:39

متاسفانه در بهترین نقاط گردشگری یاسوج قبرستان ها واقع شده است و باید محصور سازی آرامستان ها در دستور کار دستگاه های متولی قرار بگیرد.


در پی شکایات متعددی که از طرف مردم به فرمانداری بویراحمد در خصوص آرامستان های یاسوج واصل شد کارگروه ساماندهی آرامستان های مرکز استان به ریاست فرماندار بویراحمد با حضور دستگاه‌های متولی تشکیل شد.
فرماندار بویراحمد در این جلسه با بیان اینکه مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان مقصد گردشگری بسیاری از هموطنان است گفت: متاسفانه در بهترین نقاط گردشگری یاسوج قبرستان ها واقع شده است و باید محصورسازی آرامستان ها در دستور کار دستگاه های متولی قرار بگیرد.
شاهرخ کناری تصریح کرد قبرستان های طایفه ای مورد انتقاد گردشگران قرار گرفته است و این موضوع اگر ادامه داشته باشد به یک معضل اجتماعی بزرگتری تبدیل خواهد شد. رئیس کارگروه ساماندهی آرامستان های مرکز استان با تاکید بر اینکه سازمان آرامستانهای شهرداری باید به صورت ویژه به مسئله پراکندگی آرامستان ها در مرکز استان ورود پیدا کند گفت: شهر یاسوج بعنوان مرکز استان و مقصد بسیاری از گردشگران متاسفانه همچنان در محاصره قبرستانهای طایفه ای قرار گرفته است.


کد مطلب: 401244

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/news/401244/آرامستانهای-یاسوج-محصور-شوند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir