تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب : ۴۷۸۰۸۳
آنچه در جلسه شورای اداری گچساران گذشت؟

مدیران خسته و بی‌انگیزه تا دلداری فرماندار گچساران / کل پروژه‌های راه و شهرسازی تعطیل هستند / شهردار دوگنبدان بی‌خیال شهر / دادستان گچساران خطاب به شهرداری: اگر نمی‌توانید، حداقل درختان را هَرس کنید + تصاویر

۲
کبنا ؛نشست شورای اداری گچساران با حضور امام‌جمعه گچساران، اعضای شورای تأمین و رؤسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
به گزارش کبنا،  حجت‌الاسلام سید عنایت هاشمی‌منش امام‌جمعه گچساران در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: از تمام دست‌اندرکاران انتخابات ریاست‌جمهوری که در دو دوره شرایط این رویداد و حضور مردم را فراهم کرده و مردم نیز نشان دادند محکم پای نظام جمهوری اسلامی ایستادند و لبیک به ندای رهبر گفتند و اصحاب رسانه تقدیر و تشکر می‌کنم.
 حجت‌الاسلام سید عنایت هاشمی‌منش بیان کرد: امیدواریم خدا به دولت جدید توفیق خدمت به مردم و ادامه راه شهدای خدمت را بدهد. امام‌جمعه گچساران با اشاره به رویدادها و ماه محرم تصریح کرد: امام حسین ع به ما درس آزادگی و مبارزه با ظلم را داد، سالار شهیدان جان خود و فرزندانش را در مسیر امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر تقدیم کرد.
هاشمی منش عنوان کرد: زیارت عاشورا یک لبیک به ندای امام عصر و انتقام از کسانی است که خون امام حسین ع را به زمین ریختند.
امام‌جمعه گچساران خاطرنشان کرد: آنجا که امام حسین به ما یاد داد، آنچه انسان به‌عنوان خط مش انتخاب کرد باید در آن ثابت‌قدم بماند، نباید ترس به دل راه داد.
حجت‌الاسلام هاشمی منش بیان کرد: اگر یک راه را قبول کردید و خدا را نیز صدا کردید در آن مسیر بمانید، آنها که در مقابل امام حسین ایستادند دینشان، مکتب و اندیشه آنها عاریه‌ای بود.
وی افزود: آنها در مسیر خود ثابت‌قدم نماند، مجالس عزاداری سالار شهیدان برای رشد و اصلاح است و این مجالس برای این است که خود را به امام حسین (ع) برای اصلاح عرضه کنیم، گریه‌کردن برای امام حسین ثواب دارد؛ اما هدف اصلاح خود است.
امام‌جمعه گچساران تصریح کرد: بدانید قدم‌ها و قلم‌هایی که شما بر می‌دارید برای اصلاح خود و عرضه به امام حسین ع است.
در ادامه فرماندار گچساران با تسلیت ایام محرم اظهار کرد: از برکات این ماه می‌توان به همدلی، همبستگی بین جوانان اشاره کرد، این ماه یادآور معنویت و اخلاق است.
 روان‌بخش دیهیمی خوب بیان کرد: محرم در واقع میراث‌فرهنگی و دینی ما است و باید زمینه‌ای فراهم گردد تا جوانان و نسل آینده ما از آن بیشترین بهره را ببرند.
دیهیمی خوب با اشاره به روند کند و ناراحت‌کننده برخی از پروژه‌ها در گچساران، تصریح کرد: همه مشکلات ما به کمبود اعتبارات باز نمی‌گردد، برخی از آنها نیاز مدیریت و دلسوزی و تلاش و پشتکار بیشتر دارد.
وی ضمن تبریک به رئیس‌جمهور منتخب خاطرنشان کرد: ما در قبال وظیفه‌ای که پذیرفتیم مسئول هستیم و تا زمانی که در این پست قرار داریم به بهترین نحو باید تلاش و انجام‌وظیفه کنیم.
دیهیمی خوب بیان کرد: هر تولدی پایانش مرگ است، بنابراین هر کسی مسئولیتی را می‌گیرد باید زمانی آن را تحویل دهد، وظیفه ما این است تا لحظه آخر به مردم خدمت کنیم و ناامید نشویم و ما شرعاً وظیفه داریم تا پایان مسئولیتمان به نحو احسن به مردم و نظام خدمت کنیم.
فرماندار گچساران با گلایه شدید از برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: مدیران نباید ناامید شوند و انگیزه خود را دست بدهند و در قبال وظیفه‌ای که دارند سهل‌انگاری کنند، بلکه باید تا لحظه آخر به تکلیف خود عمل کنند .
وی افزود: در بیشتر جلسات شورای اداری نسبت به پروژه‌های راه و شهرسازی تذکرات لازم را داده‌ام من برداشت می‌کنم که انجام نشدن آنها سهوی است.
فرماندار گچساران گفت: کل پروژه‌های راه و شهرسازی گچساران غیر از یک پروژه همه تعطیل هستند، ساختمان پردیس هنری، مصلا، دارالقرآن نیز تعطیل هستند، وقتی کاری انجام شده و جزئی از باقی نمانده، پس‌کار را تمام کنید.
دیهیمی خوب عنوان کرد: برخی از پروژه‌ها فقط به‌خاطر آسفالت، هنوز نیمه‌تمام مانده‌اند، چرا مدیرکل راه و شهرسازی کار را تمام نمی‌کند؟
وی افزود: وقتی اعتباری که برای پروژه گذاشته شده و بجای مطالبات پیمانکار برداشت می‌شود باعث می‌گردد پروژه‌ها بی‌اعتبار شوند، مشکلاتی است که همیشه فریاد زدیم در خصوص راه و شهرسازی اما به جایی نرسیده است.
فرماندار گچساران بیان کرد: باید مدیران پیگیر پروژه‌ها باشند، دستگاه‌ها پروژه‌های خود را بررسی و تخصیص اعتبارات آنها را پیگیری کنند، مدیران باید آماده طرح‌ها و پروژه‌های جدید شوند.
دیهیمی خوب اضافه کرد: دستگاه‌هایی که پروژه‌های سنگین دارند تا این پروژه‌ها به اتمام نرسیدند پروژه جدید تعریف نکنند.
در ادامه جانشین فرمانده مقاومت ناحیه بسیج گچساران در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: چمن مصنوعی جنب سپاه ناحیه و استخر شهدای بسیج هنوز به اتمام نرسیده وامید می‌رود با پیگیری مسئولان تکمیل شوند.
سرهنگ نوری بیان کرد: در خصوص برگزاری عزاداری توسط هیئت‌ها تمام گشت‌های بسیج و گردان‌های امنیتی نیز در روز عاشورا فعال هستند.
جانشین فرمانده مقاومت ناحیه بسیج گچساران با اشاره به امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر تصریح کرد: بحث امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر را در تمام ادارات، بیمارستان‌ها، بازار، مدارس، دانشگاه‌ها و... مدنظر داشته و فضای شهر را در خصوص امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر مزین کنید.
در ادامه فرمانده نیروی انتظامی گچساران اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم جهت امنیت در هیئت‌ها برای برگزاری مراسمات دهه محرم انجام داده‌ایم.
 سرهنگ ارسلان خادمیان عنوان کرد: مسئولان هیئت‌ها ساعات شروع و خاتمه مراسمات عزاداری را مدنظر قرار دهند و برای روز عاشورا نیز اقدامات لازم جهت برقراری امنیت انجام خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه، اظهار کرد: ابتدا از برگزارکنندگان انتخابات تشکر می‌کنم، خدا را شاکریم که سه انتخابات بدون نزاع و درگیری و حاشیه داشتیم.
حجت‌الاسلام محمد صدرا ادیبان افزود: دستگاه‌های خدمات‌رسان مواظب باشید؛ چون هر ساعت و هر روز سرکشی می‌کنیم و امکانات و تجهیزات یدکی (زاپاس) فراهم باشد و دراین‌خصوص (قطعی آب و برق) هیچ بهانه‌ای قابل‌قبول نمی‌باشد.
ادیبان با گلایه شدید از مدیران دستگاه‌های اجرایی، بیان کرد: برخی از مدیران در این جلسه راحت و آزاد بودند (صحبت‌کردن با گوشی همراه و با همدیگر)، مدیر نباید در شرایط کنونی ناامید، مأیوس و بی‌تفاوت شود، چون شرعاً وظیفه دارد تا آخرین لحظه برای خدمت به مردم و نظام تلاش و کوشش کند، پس ناامید نشوید و دست از کار و خدمت برندارید و شایستگی خود را نشان دهید.
وی در ادامه خطاب به سرپرست اداره و شهرسازی گچساران گفت: جاده کمربندی شهرستان گچساران هر چه سریع‌تر باید آسفالت شود، ما 5 سال است که درگیر این موضوع هستیم، مشخص است هیچ عزم اراده‌ای از طرف این اداره وجود ندارد.
دادستان تأکید کرد: مدتی دیگر زائرین اربعین حسینی باید از شهرستان گچساران عبور کنند این در حالی است که کمربندی هنوز آسفالت نشده پس تا قبل از اربعین حسینی به شما (اداره کل راه و شهرسازی) فرصت داده می‌شود که کار آسفالت کمربندی را انجام دهید.
دادستان خطاب به شهردار دوگنبدان گفت: کانال وسط شهر پر از زباله و اشغال است و باتوجه‌به گرمای هوا این موضوع موجب آزار شدید شهروندان شده است که نیاز است بلافاصله کانال شهر پاک‌سازی شود.
ادیبان بیان کرد: اگر نمی‌توانید درخت بکارید یا چمن را آبیاری کنید تا سبز باشد حداقل درختانی که در خیابان مزاحم هستند، هرس کنید.
نام شما

آدرس ايميل شما

محسن
Iran, Islamic Republic of
این مدیران که بخور بخور میکنند از چی نامید هستند؟
پروکوتول
Iran, Islamic Republic of
آخ سی رئیس اداره ی برق
که استرس سرتاسر وجودشه گروته.
ک ای صندلیل وَ کسی وفا نکرده
یادته خوته کی نها سر او صندلی؟؟؟؟؟؟
دنیا چرخ گردونه
کارمند
Iran, Islamic Republic of
جناب فرماندار عزیز ...رئیس ضعیف و پروازی بهزیستی کجاست .در هیچ جلسه ای نه خودش و نه معاونش نیستن ...مدیری که اداره رو از همون ابتدا رها کرده بود چرا عزل نمیشه .. شما که خودتون استحضار دارید که هیچگونه عملکرد که هیچ حتی حضور در اداره نداره و معاون ضعیف و نابلد که تنها یه مجری برنامه بوده باز از مدیرش بدتر... ....چرا به فکر مددجویان این اداره ،پرسنل و وضعیت کاریشون نیستین دوساله یه اداره رو دادین دست دو نفر که فقط پارتی و روابط جای ضوابط کاری رو گرفته ...آدم خجالت میکشه وارد این اداره میشه...پرسنل بی انگیزه و حواشی زیاد تنها بخشی کمی از مشکلات هست ...چرا یکبار از نزدیک پای حرف پرسنل ننشستین ...صرفا چون همه کارکنان رها شده هستن و نظارت کاریی اصلا نیست میگن رییس آدم خوبیه 😀...هر ماهی یه دو سه روزی هستن .کلا با معاونش شیفتی و نوبتی عایب هست/.اعتبارات هم مگر اینکه استان دلشون بخواد بدن نه کسی پیگیره و نه دردسری دارن..یه جمله ...به فنا رفته این دستگاه..
حسن
Iran, Islamic Republic of
ای کاش کبنا میتونستی یه گزارش میگرفتی از ۵ سال پیش چقدر شهرداری نیرو گرفته خبردارم بالای ۴۰۰ ۵۰۰ نفر اونم بدون هیییییییچ نیازمندی نیرو گرفته شده هرچی بودجه بیاد فقط فقط هزینه حقوق میشه مطمئنم ریالی برای نگهداری شهر نمیشه خواهش میکنم گزارش صادقانه ارائه یده شاید بازرسی کسی ولش بسوزه بیاد بپرسه چرا اینقدر بی صاحب این شهر و شهرداریش
Iran, Islamic Republic of
آقای ادیب خسته نباشی خودت میدونی این‌مدیران این شهر از جمله خودت فرماندار اومدن سرکار هیچ کدومشون سر رشته کار ندارن حتی خود شهردار که چندسال تو شهر داری ونظام مهندسی کار میکنه ریس اداره برق روبگو خدابی چه بلده یا همون فرماندار فقط فقط حرف وشعار میدن حیف از این شهر که اینا ریس هستن
کارگر
Iran, Islamic Republic of
گردن همه شون سه برابرمنه کارگره،/ وزنشان رابگیری مشخص میشه مدیرپرتلاشندیانه.بیزارم ازاین کشوری که عدالت برقرارنیست.
Iran, Islamic Republic of
این مدیران فکرش نمی‌کردند به این زودی همه چی عوض بشه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
این مدیریت ها فقط دنبال منافع خودشان هستند نه مردم محروم
شهروند
Iran, Islamic Republic of
فرماندار ضعیف و ماونت ضعیف و انتصابات معامله گرایانه مدیران نتیجه ای غیر از این ندارد
حمله بهرامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج / در بیمارستان شهید جلیل چه خبر است؟

حمله بهرامی به رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج / در بیمارستان شهید جلیل چه خبر است؟

نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با انتشار یادداشتی، عملکرد ...
چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

چرا صدای هیچ نهاد ناظری در برابر نقش‌آفرینی دولتی‌ها به نفع یک نامزد خاص درنیامد؟

تمام عزم دولتمردان شهید رییسی با بکارگیری رسانه‌ها و امکانات در اختیار خود، مصروف تلاش ...
ایران در دو راهی

ایران در دو راهی

با وجودیکه بخش اعظم اصولگرایان در دوره ریاست جمهوری روحانی مخالف برجام بودند، رئیسی اصولگرا ...
1