تاریخ انتشار
چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۴۴۸۳۸۵
کبنا گزارش می دهد؛

رئیس سازمان سینمایی کشور وارد کهگیلویه و بویراحمد شد / آقای خزاعی فقر زیرساخت‌های فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد همیشه تیتر رسانه‌ها و تحلیل‌گران فرهنگی کشور بوده است!

۱
کبنا ؛رئیس سازمان سینمایی کشور در سفری یک روزه به کهگیلویه و بویراحمد در فرودگاه یاسوج مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.
به گزارش کبنا نیوز از یاسوج، امروز چهارشنبه (4 خردادماه 1401) معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در فرودگاه یاسوج از محمد خزاعی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی کشور استقبال به عمل آوردند.
محمد خزاعی در سفر خود به یاسوج، با خانواده شهید عبدیان، شهید رسانه استان دیدار خواهد کرد، همچنین در نشست با اهالی سینمای استان شرکت خواهد کرد، همچنین روز پنج شنبه با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده ولی فقیه در استان دیدار خواهد داشت.
گفتنی است، استان کهگیلویه و بویراحمد پتانسیل خوبی در حوزه های سینمایی دارد، با این حال یکی از استان های فقیر به لحاظ زیرساخت فرهنگی و سینمایی در کشور محسوب می شود و همیشه فقر فرهنگ و زیرساخت های فرهنگی این استان در تیتر رسانه ها و تحلیل گران فرهنگ کشور مثال زدنی بوده است.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

نشئه درد

نشئه درد

به اجبار پدرم ازدواج کردم و به اجبار همسرم مواد مصرف کردم، اما به‌خاطر فرزندانم پاک شدم ...
برجام در دسترس؟

برجام در دسترس؟

«ایران و آمریکا به میز مذاکرات بازخواهند گشت»؛ خبری که دیروز جوزپ بورل در نشست خبری خود ...
نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

نظر عباس عبدی در باره تجمع نوجوانان شیراز

بهتر است از برگزار‌كنندگان تشكر كنيد كه چشم‌ها را به اين واقعيت‌ها آشنا كردند. جلوگيري ...