کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

جهت محرومیت زدایی لنده انجام شد.

سفر یک روزه مشاور جهادی رئیس مجلس شورای اسلامی به لنده+تصاویر

25 دی 1400 ساعت 1:50

مهرداد کریمی مشاور جهادی رئیس مجلس و هیئت همراه در سفری یک روزه به شهرستان لنده از پروژه های نیمه کاره و مناطق کم برخوردار بازدید کرد.


ششمین روز سفرکاری مهردادکریمی مشاور جهادی دکترقالیباف ریاست محترم مجلس شورای اسلامی به شهرستان لنده استان کهگیلویه بویراحمد انجام شد.
به گزارش کبنا نیوز؛در ادامه سفر کاری مهردادکریمی به شهرستان‌های استان کهگیلویه بویراحمد،وی ظهر جمعه وارد شهرستان لنده شد.
در این سفر یک روزه وی به همراه دکتر دارا کریمی نژاد فرماندار سابق  کهگیلویه ،مهندس شفایی معاون فرماندار لنده و مدیر شبکه بهداشت،مدیرراهداری وحمل ونقل جاده ای وهیئت همراه ودیگر مسئولین شهرستان لنده در مناطق کم برخوردارحضور پیدا کرد وابتدا باامام جمعه محترم شهرستان لنده دیدار و از نزدیک با مشکلات روستاییان آشنا شد.
معیشت، آسفالت معابر عمومی،تامین اعتبار بیمارستان لنده،پروژه راه لنده تشان و لنده تراب، ضعف در موضوعات بهداشتی و خانه بهداشت روستا ها،مکانها و مجموعه های ورزشی،بهسازی جاده ها و‌تجهیزمدارس، کمبود امکانات رفاهی و خدماتی از جمله مهم‌ترین مشکلات مردم شهرستان بود که معاون فرماندار با معرفی به مهردادکریمی و تماس ایشان با مدیران کل استان موارد را پیگیری خواهندکرد.
همچنین قرار شد که معاون فرماندار مشکلات تمامی حوزه های مختلف شهرستان را به صورت طبقه بندی شده آماده و به مشاور جهادی انتقال داده تا در سفر رئیس مجلس به استان دستورات و تمهیدات لازم داده شود.
ملاقات مردمی نیز یکی دیگر از برنامه‌های مهردادکریمی دراین سفر بود که رودر رو بامردم گفتگو وپیگیر فوری مشکلات آنها شد.

خبرنگار/ صابر عظیمی


کد مطلب: 443514

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/443514/2/سفر-یک-روزه-مشاور-جهادی-رئیس-مجلس-شورای-اسلامی-لنده-تصاویر

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir