کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می دهد؛

بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از میدان میوه و تره بار یاسوج + تصاویر / قیمت میوه و تره بار در یاسوج 20 درصد کاهش یافت / فرماندار بویراحمد: سرمایه گذاران با خیال راحت می توانند در این شهرستان سرمایه‌گذاری کنند

24 دی 1400 ساعت 16:39

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بازار میوه و تره بار یاسوج بازدید کرد.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد از بازار میوه و تره بار یاسوج بازدید کرد.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، امروز جمعه (24 دی ماه 1400) سید علی احمدزاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد، فرماندار شهرستان بویراحمد با همراهی سید احسان عسکری معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از میدان میوه و تره بار یاسوج بازدید کردند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص این بازدید گفت: میوه و تره بار در شهر یاسوج گران است، دلیل این گرانی فاصله زیاد از مبدأ و همچنین وجود واسطه ها است.
احمدزاده اظهار کرد: میوه فرشان در یاسوج برای حمل میوه و تره بار از میدان شیراز به یاسوج هزینه های زیادی را متحمل می شده اند، از این رو ایجاد میدان میوه و تره بار یکی از نیازهای شهر یاسوج است.
وی گفت: تصمیم گرفته شد بازار میوه و تره بار در یاسوج ایجاد شود، غرفه داران بتوانند مستقیما از این میدان خرید کنند و عرضه میوه از این میدان صورت بگیرد.
احمدزاده اظهار کرد: در حال حاضر خرید از باغدارها بصورت مستقیم انجام می گیرد در همین میدان عرضه می شود، هم قیمت تمام شده برای میوه فروش ها و هم برای باغدارها و هم برای مردم کمتر خواهد بود.
وی گفت: باغ های مرکبات خوبی در گچساران و باشت و دهدشت وجود دارد که می توانند از مرکبات همین استان را بصورت مستقیم خریداری کنند.
وی گفت: معاونت اقتصادی عنوان کرده اند قیمت میوه و تره بار در یاسوج 20 درصد کاهش یافته که خبر خوبی است.
احمدزاده بیان کرد: از میوه فروشان و غرفه داران یاسوج می خواهیم که خرید خود را از میدان میوه و تره بار یاسوج انجام دهند تا هم گردش سرمایه در اینجا وجود داشته باشد و هم اینجا برای آینده رونق بیشتری پیدا کند.
شهرام مهدی مطلق فرماندار شهرستان بویراحمد در حاشیه این دیدار با وجود وضعیت بیکاری در سطح شهرستان حمایت از سرمایه گذاران را ضروری دانست و اظهار داشت: سرمایه گذاران با خیال راحت می توانند در این شهرستان سرمایه‌گذاری کنند، چرا که فرمانداری بویراحمد با تمام توان دست سرمایه گذاران را برای ایجاد کارآفرینی و اشتغال به گرمی می فشارد.
مهدوی افزود: ملاک ما قانون و فرمایشات مقام معظم رهبری است.


کد مطلب: 443498

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/443498/2/بازدید-استاندار-کهگیلویه-بویراحمد-میدان-میوه-تره-بار-یاسوج-تصاویر-قیمت-20-درصد-کاهش-یافت-فرماندار-سرمایه-گذاران-خیال-راحت-می-توانند-این-شهرستان-سرمایه-گذاری-کنند

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir