کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

با حضور مدیرعامل بنیاد برکت کشور؛

بهره برداری از مدرسه بنیاد برکت شهید مصطفی خمینی (ره) جاورده «شهرستان کهگیلویه» با اعتبار 25 میلیارد ریال

23 دی 1400 ساعت 12:15

مدرسه 6 کلاسه بنیاد برکت شهید مصطفی خمینی (ره) جاورده با حضور مدیرعامل بنیاد برکت کشور افتتاح شد.


مدرسه 6 کلاسه بنیاد برکت شهید مصطفی خمینی (ره) جاورده با حضور مدیرعامل بنیاد برکت کشور افتتاح شد.
به گزارش کبنانیوز از شهرستان کهگیلویه، امروز پنج شنبه (23 دی ماه 1400) در سفر مدیرعامل بنیاد برکت کشور به شهرستان کهگیلویه و با حضور مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان کهگیلویه و بویراحمد مدرسه بنیاد برکت شهید مصطفی خمینی (ره) در جاورده افتتاح شد.
نادری مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان در حاشیه افتتاح این پروژه گفت: مبلغ اعتباری این پروژه 25 میلیارد ریال است که از طرف بنیاد برکت و اعتبار ملی تأمین شده است.
نادری به پروژه های مدرسه سازی مناطق محروم استان اشاره کرده و اظهار کرد: حجم سرمایه گذاری مدارس کانکسی و 277 کلاس بیش از 400 میلیارد ریال بوده است.
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان بیان کرد: مجموع فعالیت های بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان امام ره 54 مدرسه، معادل 277 کلاس درس است که با مشارکت سازمان نوسازی مدارس تحویل داده شده که همه آنها در مناطق محروم است.
وی گفت: 36 مدرسه کانکسی در دستور کار ستاد اجرایی فرمان امام است که تبدیل به مدرسه ساختمانی شوند و مدارس کانکسی بیشتر از 15 دانش آموز برچیده خواهد شد.
 
مدیرعامل بنیاد برکت کشور نیز گفت: تا امروز 1800 مدرسه در سراسر کشور توسط بنیاد برکت ساخته شده، و بنا است تا دو سال آتی این تعداد را به 3 هزار مدرسه برساند.
ترکمانه اظهار کرد: در کهگیلویه و بویراحمد نیز در حوزه های زیرساختی بالغ بر 200 پروژه انجام گرفته، از جمله 85 مدرسه، 40 پروژه آبرسانی، تعدادی پروژه مسجد و حسینیه ساخته شده است.
وی گفت: بالغ بر 5 هزار واحد مسکونی با مشارکت بنیاد برکت در استان کهگیلویه و بویراحمد ساخته شده است.


کد مطلب: 443461

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/443461/2/بهره-برداری-مدرسه-بنیاد-برکت-شهید-مصطفی-خمینی-ره-جاورده-شهرستان-کهگیلویه-اعتبار-25-میلیارد-ریال

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir