کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می دهد

وضعیت بحرانی بیمارستان دهدشت

26 فروردين 1400 ساعت 5:28

محمد طاهر طیب زادگان افزود: هم اکنون ۱۶۰ بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت بستری هستند که این بیماران علاوه بر بخش‌های تدارک دیده شده، در راهرو‌ها بستری هستند.


فرماندار کهگیلویه در بازدید از وضعیت بیمارستان معین امام خمینی دهدشت  که این روزها چشم امید بیماران کرونایی سه شهرستان است امار بستری بیماران در این مرکز درمانی را تکان دهنده و هشدار دهنده خواند .
دارا کریمی نژاد افزود: افزایش شیوع بیماری کرونا و قرمز شدن وضعیت شهرستان، زمینه اوج گیری موج چهارم  بیماری در این شهرستان شده و به همین خاطر مجبور هستیم مطابق مصوبات ستاد مدیریت کرونا محدودیت ها ودستورالعمل‌های بهداشتی را با جدیت بیشتری در روزهای اتی مورد پایش قرار دهیم.
کریمی نژاد  همچنین با تاکید براینکه برای قطع زنجیره و شیوع بیماری کرونا، چاره ای  جز همکاری همه شهروندان ورعایت همه موارد شیوه نامه‌های بهداشتی است، گفت، مردم عامل اصلی قطع زنجیره بیماری کرونا هستند و با رعایت دستورالعمل‌ها این مهم محقق می‌شود.
وی با بیان اینکه رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی و افزایش آمار بیماران کرونایی بار سنگینی بردوش کادر درمانی وارد خواهد کرد خاطر نشان کرد : لازم است افراد  سلامتی خود، خانواده و جامعه اهمیت دهند و شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
دکتر محمد طاهر طیب زادگان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه نیز اظهار داشت: کادر درمان بیمارستان علیرغم تلاش شبانه روزی خود در راستای کمک به درمان بیماران کرونایی، به علت افزایش پذیرش بیماران بدحال کرونایی، برای ادامه کار خود با مشکل جدی مواجه شده اند و مردم باید برای حفظ جان خود و قطع زنجیره انتقال بیماری در خانه ها  بمانند و از حضور در هرگونه دورهمی و تجمع اجتناب نمایند.
محمد طاهر طیب زادگان افزود: هم اکنون ۱۶۰ بیمار کرونایی در بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت بستری هستند که این بیماران علاوه بر بخش‌های تدارک دیده شده، در راهرو‌ها بستری هستند.
وی از واکسیناسیون افراد با اولویت خبر داد و گفت: بر اساس اولویت وزارت بهداشت تا کنون در شهرستان کهگیلویه، ۸۰۰ دوز واکسن به کادر درمان، بیماران خاص و پاکبانان شهرداری تزریق شده است و این روند نیز ادامه دارد.


کد مطلب: 433064

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/433064/2/وضعیت-بحرانی-بیمارستان-دهدشت

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir

1