تاریخ انتشار
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۴۲
کد مطلب : ۴۳۱۳۷۷
روز جمعه 8 اسفند ماه:

طرح هر مسجد یک حقوقدان در مصلی یاسوج برگزار شد / نادریان: هدف فارغ شدن از پروسه‌های دست و پاگیر اداری و قضایی است

۰
کبنا ؛معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح هر مسجد یک حقوقدان با هدف فارغ شدن از پروسه‌های دست و پاگیر اداری و قضایی است.
به گزارش کبنا از یاسوج، صبح روز امروز ( جمعه ۸ اسفند ۹۹) دومین جلسه مشاوره حقوقی (طرح هر مسجد یک حقوقدان) در مصلی امام خمینی (ره) شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
حمید نادریان معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد در توضیح این طرح گفت: دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری بسیج حقوقدانان سپاه فتح استان بر اساس اصل ۱۵۶ قانون اساسی شروع به اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان کردیم تا مردمی که مشکلات و معضلات قضایی دارند به این کارگروه مراجعه کنند و روند حل مشکلات‌شان تسریع یابد.
نادریان با اشاره به شیوع بیماری کرونا، گفت: تا قبل از شیوع کرونا ما چیزی بالغ بر ۴۰ کارگاه مشاوره در مساجد سطح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار کردیم، ولی با شیوع ویروس کرونا و تکلیف بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه این جلسات لغو شدند و بعد از شیوع کرونا اولین جلسه به مناسبت ۲۲ بهمن ماه برگزار شد و این دومین جلسه ما بعد از شیوع کروناست.
وی در ادامه اظهار داشت: یک تفاهم نامه بین بسیج حقوقدانان سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان امضا شد، این تفاهم نامه دارای ۲۲ هدف اصلی است که یکی از اصلی‌ترین اهداف این تفاهم نامه و این جلسات فارغ شدن از، بسیاری از پروسه‌های دست و پاگیر اداری و قضایی است و یکی دیگر از اهداف اصلی این است، افرادی که هنوز درگیر پروسه قضایی و روند رسیدگی به پرونده نشده‌اند، مشاوره صحیح قضایی به آن‌ها اعطا می‌شود تا اگر نیاز و ضرورتی به طرح پرونده نبود، وارد پروسه‌ی قضایی نشوند.
 
نام شما

آدرس ايميل شما

Iran, Islamic Republic of
پ چطو قبلش اطلاع رسانی نکردن؟
عکسل بعداز جلساته بگرن و نشر بین..
برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

برای جلوگیری از ریزش مو این غذاها را بخورید

یک متخصص تغذیه و رژیم‌درمانی به بیان توضیحاتی درباره رژیم غذایی مناسب برای جلوگیری از ...
اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

اعمال محدودیت ۱۰ روزه در همه شهرهای قرمز

براساس پیشنهاد دیگری همچنین مقرر شد وزارت راه و شهرسازی با همکاری هلال احمر و با افزایش ...
حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

حرف‌هاي امروزي يك چپ خط امامي

سيدهادي خامنه‌اي با اصلاح‌طلبان حشر و نشر داشته و دم‌خور بوده و يك مجلس‌ششمي به شمار ...