تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۴۲۹۷۹۷
کبنا گزارش می‌دهد

دیدار روشنفکر با خانواده هوادار سرسخت پرسپولیس ( + تصاویر )

۰
کبنا ؛مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون با خانواده هوادار سر سخت پرسپولیس که بعد از شکست پرسپولیس در مقابل اولسان کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا دچار سکته قلبی شد، دیدار کرد.
به گزارش کبنا، بهروز خورشیدیان یاسوج ۳۳ ساله، اهل شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود، شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد. مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون با خانواده این هوادار پرسپولیس دیدار و کرد.
 
بنا بر این گزارش، پس از سوت پایان دیدار پرسپولیس و اولسان، مرحوم خورشیدیان هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی به اتاق می‌رود تا شاید حالش بهتر شود اما دیگر بیدار نشد و فوت کرد.
این هوادار تیم پرسپولیس متأهل و دارای یک فرزند پسر ۸ ساله به نام سامی است. سامی گفت: سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس بخاطر باخت این تیم در فینال آسیا و مرگ پدرم باید بیایید و معذرت خواهی کند.
"الهه صبوری"، همسر بهروز خورشیدیان در خصوص مرگ شوهر خود، گفت: ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۹ آذر ماه رفتیم منزل دامادمان که بازی فینال آسیا را تماشا کنیم قبل از بازی استرس زیادی برای تبم پرسپولیس داشت و گفت اگر پرسپولیس شکست بخورد چکار کنم که در نیمه دوم بازی وقتی پرسپولیس گل دوم را خورد، حال شوهرم (بهروز) بد شد و با ناراحتی از منزل دامادمان بیرون زد و به منزل‌مان رفت.
وی افزود: وقتی رفتم خانه خودمان بهروز رفت تو اتاقش و گفت قلبم درد میکنه چرا پرسپولیس بی خیال جام شد.
خانم مرحوم خورشیدیان بیان کرد: شوهرم به من گفت بذارم بخوابم، خوابید و صبح که رفتم بالای سرش دیگر بیدار نشد و تمام کرد.
وی اظهارکرد: بهروز عشقش تیم پرسپولیس بود و حساسیت خاصی روی این تیم داشت.
 "محسن جلیل"، رئیس وقت مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص نیز گفت: این مورد ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ظهر روز ۳۰ آذر ماه به اورژانس اطلاع داده شد که وقتی نیروهای اورژانس به محل رسیدند مرحوم خورشیدیان دچار جمود نعشی بود که از علائم مرگ قطعی است و حداقل هفت تا هشت ساعت از مرگش گذشته بود.
وی افزود: در هیجانات شدید چون آدرنالین زیاد ترشح می‌شود اگر هیجان خوب مدیریت و تخلیه نشود می‌تواند باعث حمله و ایست قلبی شود.
جلیل اظهارکرد: قطعاً چون آقای خورشیدیان نسبت به تیم پرسپولیس حساس بوده دچار حمله قلبی شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ گونه علائم مشکوک دیگری در این مرحوم وجود نداشت، بیان کرد: مرگ این فرد به علائم سکته قلبی بر می‌گشت که ناشی از هیجانات باخت تیم پرسپولیس بوده است.
نام شما

آدرس ايميل شما

علی
Iran, Islamic Republic of
مرد اخلاق
Iran, Islamic Republic of
اگر این اقدام جهت دلجویی بود چرا جنبه تبلیغاتی به این اقدام میدن.
امینی
Iran, Islamic Republic of
آرمااااااان😍
کاووس لوداب
Iran, Islamic Republic of
جناب روشنفکر تو نمی خواد سرکشی کنید نماینده که جواب مردم نمی دهد نماینده نیست جناب روشنفکر تا کی می خواهی تلفنت را دایورت کنید روی خط نوبهار و بیگلری خودت که کلا جواب نمی دهید اون هم از ریس دفتر بهمنی است که همیشه موقع زنگ زدن در جلسه هست جواب نمی دهد اون از بیگلری و اون از نوبهار و اون از فرخان انشالا 1402 نشانت خواهیم داد که تو لیاقت نداشتید بنده حقیر چند بار زنگ به خودت زدم جواب ندادی به بهمنی ریس فترت هم زنگ می زنم 20 متر باهاش فاصله داشتم تو خیابان نگاه به تلفن می کند ..
محمدی
Iran, Islamic Republic of
اگه الان آقای زارعی این کارراانجام میدادمبگفتین حاج زارعی فقط میره فاتحخونی الان شماهم دست کمی ازحاجی نداری هرچندمردم توقع دارن دستتون هم دردنکندولی کاش برای حاجی هم همین دیدگاه ماراداشتین تنهاکسی که به فاتحه خونی نه گفت فقط هدایتخواه بود
ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

ناگفته‌های جنایت‌های هولناک خرمدین از زبان همسرش

«من همیشه از اکبر می‌ترسیدم. وحشت داشتم که با او مخالفت کنم. برای همین مجبور بودم که ...
مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

مجلس، شورای نگهبان و نظام رتبه‌بندی معلمان

اجرای نادرست نظام رتبه‌بندی معلمان ضمن سوزاندن فرصت‌های اعتلای کیفیت نظام آموزشی و اعتلای ...
ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج به سبک خانواده‌های سیاسی

ازدواج در نسل اول سیاسی‌ها یا سنتی در قالب معرفی دوست و خانواده بوده یا در خلال مبارزه ...