کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می‌دهد

( تصاویر ) بازدید بارانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از معابر و محلات شهر یاسوج

9 آذر 1399 ساعت 18:39

استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای نظارت بر روند خدمات رسانی به شهروندان و تردد آنها از معابر در مناطق مختلف شهر یاسوج حضور یافت و از نزدیک آخرین وضعیت معابر شهری در پی بارش باران را مورد بررسی قرار داد.


استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای نظارت بر روند خدمات رسانی به شهروندان و تردد آنها از معابر در مناطق مختلف شهر یاسوج حضور یافت و از نزدیک آخرین وضعیت معابر شهری در پی بارش باران را مورد بررسی قرار داد.
 
به گزارش کبنا، حسین کلانتری عصر امروز ( یکشنبه 9 آذر ماه 99) در این بازدید ضمن اشاره به بارندگی‌های اخیر استان، گفت: فرمانداران، بخشداران، دهیاران، مجموعه  شهرداری‌های 18 گانه، راهداری، هلال احمر و اورژانس  در سراسر استان پای کار هستند.
وی با بیان اینکه در برخی از شهرهای استان میزان بارندگی بالاتر بوده است، عنوان کرد: با همکاری مجموعه شهرداری تاکنون وضعیت شهر یاسوج مطلوب است و دو اکیپ و تعداد 120 نفر آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.
کلانتری از آماده باش 200 دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین برای مقابله با سیل در استان خبر داد و تصریح کرد: اولویت امداد رسانی با مناطق روستایی است.
  

فیلم بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از آبگرفتگی‌های شهر یاسوج

وی خاطرنشان کرد: نسبت به بازندگی‌های سال گذشته شاهد بهبود زیرساخت‌ها در مناطق آسیب پذیر هستیم.
مقام ارشد اجرایی استان با تاکید بر اینکه با هدف ارتقای زیرساخت‌ها از مناطق دچار مشکل حمایت خواهد شد، گفت: در کنار مسیرهای اصلی و ترانزیت، باید روستاها مورد توجه قرار گرفته و به محض فراهم شدن شرایط نسبت به بازگشایی مسیر اقدام شود.
کلانتری به مردم استان توصیه کرد که تا جایی که امکان دارد از حاشیه رودخانه‌ها فاصله بگیرند.
وی با اشاره به ریزش کوه و گل و لای در محور یاسوج به شیراز (گردنه مله شوره)، بیان کرد: گروه‌های ویژه راهدای و دستگاه‌های امدادی به سرعت برای پاکسازی و بازگشایی مسیر به منطقه اعزام شدند.
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این بازدید از کارهای انجام شده در برخی معابر همچون بلوار شهید اورنگ و محله بختیاری‌ها که سال‌های گذشته موجب نارضایتی مردم شده بود، قدردانی کرد.
 کلانتری همچنین در این بازدید ضمن بررسی وضعیت ماشین آلات واحد نقلیه شهرداری با کارکنان این حوزه نیز دیدار و گفتگو کرد.
لازم به ذکر است که استاندار از محدوده تقاطع گلزار شهدا، بلوار شهید اورنگ و محله بختیاری‌ها بازدید کرد.
گفتنی است فرماندار بویراحمد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری، شهردار یاسوج و جمعی از مسئولان کلانتری را در این بازدید همراهی کردند.
 


کد مطلب: 428039

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/428039/2/تصاویر-بازدید-بارانی-استاندار-کهگیلویه-بویراحمد-معابر-محلات-شهر-یاسوج

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir