کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

کبنا گزارش می‌دهد

( فیلم ) عصبانیت شدید معلم بویراحمدی از دست برخی اعضای شورای شهر / ککشان برای آدم‌های ضعیف نمی‌گزد

30 مهر 1399 ساعت 3:50

یکی از شهروندان با حضور در صحن علنی شورا اسلامی شهر یاسوج از عدم حضور اعضای شورا و معطلی کار مردم به شدت گلایه کرد و عصبانی شد.


یکی از شهروندان با حضور در صحن علنی شورا اسلامی شهر یاسوج از عدم حضور اعضای شورا و معطلی کار مردم به شدت گلایه کرد و عصبانی شد.
    

فیلم صحبت‌های معصومی فرهنگی بویراحمدی در صحن علنی شورا
 
به گزارش کبنا، در آخرین جلسه شورای اسلامی شهر یاسوج  ( یکشنبه 27 مهر ماه 99 ) یکی از شهروندان یاسوجی که از مدت‌ها پیش به دنبال رفع مشکلش در شورا و شهرداری یاسوج بود، وقتی که برای چندمین بار مراجعه به شورا، متوجه می‌شود که سه نفر از اعضای شورا حضور پیدا نکرده‌اند و جلسه از رسمیت افتاده و دیگر مشکلات او مورد بررسی قرار نمی‌گیرد. به شدت از دست اعضای غائب در جلسه گلایه و انتقاد کرد.
معصومی با بیان اینکه 30 سال معلم بودم و نتیجه کار من هم مشخص است، گفت: جلسه قبل آمدم، سه نفر اعضای شورای شهر جلسه را در همان ابتدای کار بدون اینکه حرف‌های من را بشنوند، مدارک و مستندات بنده را ببینند، رفتند و جلسه از رسمیت افتاد. الان آمدم، این سه نفر باز نیستند و جلسه رسمی نیست.
وی افزود: این افراد سوگند خورده‌اند که کار مردم را انجام بدهند، چرا الان جوابگو نیستند. چه کسی باید نظارت کند.
به گزارش کبنا، در این جلسه (یکشنبه 27 مهرماه 99) محمدرحیم دهراب پور، مسعود خوبانی، علی اکبری‌تبار و فرشاد نگین تاجی حضور داشتند که به دلیل عدم حضور سه تن دیگر از اعضا، جلسه از رسمیت افتاد.
معصومی شهروند یاسوجی که ماها کارش معطل مانده، وقتی متوجه شد که جلسه شورا از رسمیت افتاده، با صدای بلند انتقادهای تندی از اعضای غایب کرد و گفت: چرا کسی نظارت نمی‌کند. چرا شهردار یاسوج پاسخگو نیست. شماها از شهروندان سئوال کنید در باره عملکرد شهرداری و شورا متوجه می‌شوید که چه خبر است؟
وی افزود: بعضی از اعضای شورا کاری نمی‌کند و به دنبال مال اندورزی و افزایش ملک و املاک خودشان هستند. و ککشان برای آدم‌های ضعیف و مستضعف نمی‌گزد.
 


کد مطلب: 426750

آدرس مطلب :
https://www.kebnanews.ir/gallery/426750/2/فیلم-عصبانیت-شدید-معلم-بویراحمدی-دست-برخی-اعضای-شورای-شهر-ککشان-آدم-های-ضعیف-نمی-گزد

کبنانیوز
  https://www.kebnanews.ir