کبنانیوز؛ کبناخبر | اقدام جالب شهردار و شورای شهر چرام برای ترویج خرید انشعاب فاضلاب

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۸ | کد خبر : 331400 |
 •   
  با حضور در آبفای چرام صورت گرفت

  شهردار و اعضای شورای شهر چرام با حضور در امور آب و فاضلاب شهری چرام نسبت به خرید حق انشعاب فاضلاب حرکت فرهنگی را در اتصال به شبکه فاضلاب اغاز کردند.

  کبناخبر؛

  شهردار و اعضای  شورای شهر چرام با حضور در  امور آب و فاضلاب شهری چرام نسبت به خرید حق انشعاب فاضلاب حرکت فرهنگی را در اتصال به شبکه فاضلاب اغاز کردند.

  آرمان حیدری با اعلام این خبر افزود: شهردار و اعضای شورای شهر چرام  صبح امروز و به منظور فرهنگ‌سازی در  زمینه اتصال به شبکه فاضلاب با حضور در آبفای  شهری نسبت خرید حق انشعاب فاضلاب اقدام کردند.

  مدیر امور آب و فاضلاب شهری چرام با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰۰ فقره انشعاب فاضلاب در  سطح شهر  چرام به واگذاری و نصب شده است، اظهار کرد: با توجه به توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در  سطح  شهر چرام جا دارد شهروندان نسبت به خرید و نصب  انشعاب فاضلاب اقدام کنند.

  علی نوری‌زاده شهردار چرام نیز با بیان اینکه نصب انشعاب فاضلاب نقش بسزایی در ارتقاء بهداشت عمومی دارد، بیان کرد: شهر چرام نیز از جمله شهرهایی است که  احداث شبکه جمع‌آوری فاضلاب و تصفیه‌خانه فاضلاب در آن بسیار ضرورری  بود.

  شهردار چرام با اشاره به اینکه شهروندان چرامی باید نسبت به  خرید و نصب انشعاب فاضلاب اقدام کنند،تصریح کرد:  ورود فاضلاب‌های شهری به رودخانه‌ها و آبهای زیرزمینی باعث بروز  مشکلات متعدد برای  محیط زیست و سفره‌هایزیر زمینی می شوند که اتصال به شبکه فاضلاب مانع از  بروز این مشکلات خواهد شد.

  نوری‌زاده هدف از خرید حق انشعاب فاضلاب توسط شهردار و شورای شهر چرام را  ترغیب شهروندان نسبت به خرید انشعاب فاضلاب دانست و گفت: شهرداری و شورای شهر چرام همکاری لازم را  با آبفای شهری  در زمینه توسعه شبکه  فاضلاب خواهند داشت.

  انتهای پیام/1017/ خشت‌زر
  برچسب ها:
 • ۲ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  بویراحمد سرافراز
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۵۲:۱۸
  1

  خداوکیلی ارزش خبری این خبر چیست؟ بنظرم انتشار این اخبار توهین به شعور خواننده است/

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهروند چرومی
  تاریخ : ۲۹ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۰۳:۰۶
  2

  بدترین کارذ ممکن را کردند . آب فاضلاب مردم را نابود کرده هزینه اب کمه فاضلاب هم بیاد روش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷