کبنانیوز؛ کبناخبر | تلخ خند؛ مردگان مقصرند

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۹ | کد خبر : 331093 |
 •   
  طنز /

  حالا چه کار می‌کردند؟ چه کسی را مقصر اعلام می‌کردند؟ مسافران به رحمت خدا رفته را. به چه دلیل؟ ای بابا، این قدر گیر دو پیچ ندهید، دلیل پیدا می‌شود، مثلاً در طول سفر اجماعا صلوات بلند ختم نکرده‌اند.

  کبناخبر؛

  طنز ارسالی

  پیرامون سانحه هواپیمایی آسمان، تهران – یاسوج

  بعد از کلی طول و تفصیل بالاخره مقصر سانحه هوایی دنا اعلام شد، کسی نیست جزخلبان متوفی هواپیما!! چرا؟
  چون:
  ۱- صاحبان شرکت هواپیمایی آسمان بی کس و کار نیستند، اسامی صاحبانشان را که ما نمی‌دانیم ولی قدر مسلم سرشان باید به جایی بند باشد و پشت و پناهی برای روز مبادا داشته‌اند ومقصر نیستند.
  ۲ – مسئولین سازمان هواپیمایی کشوری هم متعهدند و هم معتمد، پس مقصر نیستند.
  می‌ماند کسانی که مرده‌اند و پارتی دم کلفتی ندارند و آقازاده هم نیستند. آقازاده‌ها و ژن خوب‌ها که خلبان نمی‌شوند وبا این جور هواپیماهای درپیتی واسقاطی مسافرت نمی‌کنند. دوره دبستان را تمام نکرده دارای واردات انحصاری، شرکت هواپیمایی، کارخانه‌های بزرگ‌اند، وام‌های کلان درازِ دراز مدتِ قرض ال پس نده و یا با سود نیمِ نیم درصدی بدون ضمانت وسفته وکاغذ بازی می‌گیرند.
  پس خلبان زحمت کش بیچاره بی کس و بی پناه و بی پیوند با قدرتمندان، مقصر می‌شود.
  به فرض محال اگر خلبان زنده می‌ماند اول پارتی کله گنده پیدا می‌کرد، بعد دلیل می‌آورد که مقصر من نبوده‌ام و سیستم هواپیما مختل شد و چه و چه و …..
  این جا هم باید یک مرده دیگر را مقصر نشان داد. چه کسی؟ مثلاً همان مسافری که می گویند موبایلش حتی بعد از سانحه هم روشن بوده. فرض کنیم که این مسافر موبایلی که فعلاً به رحمت خدا رفته پارتی جور می‌کرد و اخوالزوجه یا ابوالزوجه آقازاده ای بود و تبرئه می‌شد.
  حالا چه کار می‌کردند؟ چه کسی را مقصر اعلام می‌کردند؟ مسافران به رحمت خدا رفته را. به چه دلیل؟ ای بابا، این قدر گیر دو پیچ ندهید، دلیل پیدا می‌شود، مثلاً در طول سفر اجماعا صلوات بلند ختم نکرده‌اند.
  بالاخره مقصر زنده‌ها و شرکت هواپیمایی آسمان – هواپیمایی کشوری و هواشناسی و سال ساخت هواپیما، لج بازی با دنیا و تحریم‌ها و … نیستند. هرچه هست ازمردگان است والسلام. اجماعا صلوات بزرگ ختم کنید.

  ———————–
  کله پوک

  جهانگیز ایزدپناه

  ————————

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷