کبنانیوز؛ کبناخبر | تحلیلی بر انتخابات بویراحمد؛ / رقابت تنگاتنگ «روشنفکر» و «فروزان» / مردم از چهره‌های تکراری خسته‌اند

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۳۹۷ | ۰۰:۳۳ | کد خبر : 330885 |
 •   
  تحلیل ارسالی

  در اینکه رای منفی غلام محمد زارعی و ستار هدایتخواه از فروزان و روشنفکر بیشتر بوده شکی نیست زیرا فروزان و روشنفکر هندوانه سر بسته بوده و مردم دیگر از چهره‌های تکراری خسته شده‌اند و دوست دارند میدان را به فرد جدیدی دهند تا دیگری را نیز امتحان کنند و شاید به نوعی حضور ۲۰ ساله هدایتخواه و زارعی در انتخابات بویراحمد را قدرت طلبی تفسیر می‌کنند و راهی جز مقابله با قدرت طلبی نمی‌بینند.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  متن ارسالی

  کمتر از دو سال تا یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی زمان باقی مانده، روزهای که از هر ثانیه‌اش در بویراحمد می‌شود مثنوی هفتاد «من» نوشت.

  تاریخ بویراحمد از قبل انقلاب تاکنون سراسر فراز و نشیب بوده وانگار در مجموع ناف بویراحمد را با «حاشیه مقدم بر متن» بریده‌اند به گونه‌ای که بعد از اتمام هر انتخابات تنور انتخابات بعدی داغ می‌شود.

  به طور حتم در نیمه دوم ۹۷ وارد فاز جدیدی از انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا یعنی مشخص شدن ۴ تیم مرحله نیمه نهایی خواهیم شد که تا حدودی می‌توان از فضای موجود جامعه تیم قهرمان را از هم اکنون شناخت و دیگر نامزدها باید برای نایب قهرمانی تلاش کنند.

  قطعی بودن نامزدی روشنفکر و زارعی

  دو سال مانده به انتخابات و در شرایط فعلی، نامزدی غلام محمد زارعی نماینده فعلی بویراحمد و دنا و مهدی روشنفکر پدیده انتخابات دهمین دوره انتخابات قطعی است و این دو کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس با امید به آینده گام بر می‌دارند.

  هدایتخواه بر سر دوراهی آمدن و نیامدن

  نامزدی ستار هدایتخواه یک پای انتخابات ۴ دور گذشته مشخص نیست و هنوز بر سر دوراهی ماندن و نیامدن گیر کرده و از تصمیم اسطوره اصولگرایان کسی اطلاعی ندارد ولی با توجه به شرایط فعلی جامعه و برگزاری انتخابات توسط دولتی که تمام قد می‌ایستد تا هدایتخواه در جدول غوره بماند و عازم بهارستان نشود، پیش بینی می‌شود طی یک تصمیم عاقلانه «ستار» عطای مجلس را به لقایش ببخشد تا همچنان در راس هرم اصولگرایان بماند و سوخت نشود.

  “دلی ” نبودن رفقای “ستار” نیز تصمیم را برایش سخت کرده است زیرا خاطره خوشی از آنان ندارد و نمی‌تواند تصمیمی بگیرد که عنوانی زیبنده‌تر برای آن از ” بی راهه” نیست چه تضمینی وجود دارد که یاران سابق اسطوره تور نداشته‌اند تا برای همیشه نهنگ دریا را صید کنند تا خطری برای ماهی‌ها نباشد و با خیال راحت در دریای بیکران انقلاب به گشت و گذار مشغول شوند.

  البته هدایتخواه می‌داند با اعلام حضورش جریان رقیب متحد شده و تا دندان مسلح به میدان می‌آیند تا اجازه ندهند فردی که بر خلاف اسمش پوشاننده هیچ انحراف و قصوری نیست، راهی بهارستان شود.

  در هر صورت هنوز از امدن و نیامدن “هدایت‌خواه” خبری نیست.

  اصلاح‌طلبان دنبال بدل “محمد بهرامی”

  برخی اصلاح طلبان از جمله سید باقر موسوی و برخی دوستانش که در انتخابات دهمین دوره مجلس «زارعی » را بر خلاف خرد جمعی و تصمیم اصلاح طلبان بر «محمد بهرامی» ترجیح دادند، این روزها شاید از تصمیم گذشته پشیمان بوده و به نوعی دنبال جبران گذشته هستند.

  در اینکه نزدیکان و هم طایفه‌ی‌های محمد بهرامی خواستگاه اصلاح طلبی دارند شکی نیست و همین نیز برای «باقر» هزینه بر بوده و سنگین تمام شده است زیرا بعضی از آنان دنبال یک فرصت بوده تا از «سید اصلاح طلبان» زهر چشمی بگیرند.

  سید باقر به طور حتم دنبال جبران گذشته بوده تا به نوعی ککاگری خود را به آقایی‌ها ثابت کند و هم محمد بهرامی را مهار کرده باشد تا نتواند مقابل تصمیم باقر بایستد و به هر قیمتی «سید» را شکست دهد.

  انتخاب «قوام فروزان» وکیل پایه یک دادگستری به عنوان بدل یا جایگزین «محمد بهرامی» تاکتیک سید باقر موسوی و یارانش در انتخابات مجلس آینده بوده تا به نوعی دل آقایی‌ها را به دست بیاورند و جلوی شکست خود را بگیرند زیرا در غیر اینصورت آقایی‌ها که شکست گذشته را از “سید باقر” می‌دانند در این انتخابات تمام قد با مخالفان سید همراه می‌شوند ولی با انتخاب قوام فروزان دیگر امکان تقابل برای محمد بهرامی وجود ندارد و در صورتی بخواهد با تصمیم باقر مخالفت کند و با رقیب همراه شود دیگر حرف “بهرامی” برای هم طایفه‌هایش قیمت ندارد.

  مشخص شدن ۴ تیم مرحله نیمه نهایی

  در اینکه ۴ تیم مرحله نیمه نهایی مهدی روشنفکر، غلام محمد زارعی، ستار هدایتخواه در صورت ورود و قوام فروزان یا محمد بهرامی است، شکی وجود ندارد ولی این امکان وجود دارد که هدایتخواه قید بهارستان را بزند تا بعد از ۴ دوره نامزد بودن میدان را به دیگری بدهد تا میدان داری کند.

  اما در صورت اعلام حضور هدایتخواه و قوام فروزان یا بهرامی این ۴ نفر پای ثابت مرحله نیمه نهایی خواهند بود ولی اینکه کدام دو نفر فینال می‌روند با یک بررسی ساده و بررسی رای منفی این نامزدهای احتمالی فینالی‌ها نیز مشخص می‌شود.

  “رای منفی نامزدها” آیتمی که در نظرسنجی‌ها کمتر مورد سنجش میزان اقبال مردمی کاندیداها قرار می‌گیرد یعنی اینکه به آحاد مختلف مردم بگویید به کدام یک از این ۴ نفر رای نمی‌دهید و نفرات اول و دوم آژیر خطر برایشان روشن می‌شود.

  در اینکه رای منفی غلام محمد زارعی و ستار هدایتخواه از فروزان و روشنفکر بیشتر بوده شکی نیست زیرا فروزان و روشنفکر هندوانه سر بسته بوده و مردم دیگر از چهره‌های تکراری خسته شده‌اند و دوست دارند میدان را به فرد جدیدی دهند تا دیگری را نیز امتحان کنند و شاید به نوعی حضور ۲۰ ساله هدایتخواه و زارعی در انتخابات بویراحمد را قدرت طلبی تفسیر می‌کنند و راهی جز مقابله با قدرت طلبی نمی‌بینند.

  روشنفکر سر مست‌تر از همه، زیرا ریزشش در مقابل رویشش توان خودنمایی ندارد و تاکنون توانسته رای حدود ۴۰ هزارتایی خود را حداقل به ۵۰ برساند و در نزدیکی انتخابات به طور حتم شاهد اقبال بیشتری به سمت پدید انتخابات دهمین دوره انتخابات بویراحمد خواهیم بود زیرا مردم خسته از دوست بازی، فامیل بازی، بی عدالتی، تبعیض گرایی و …به سمتی حرکت می‌کنند تا بلکه بتوانند شریک جرم در ظلم‌های روا رفته به مردم این دیار در مسائل اجتماعی نباشند.

  و البته نباید از تدبیر اصولگرایان غافل شد زیرا در صورت اتحاد و به اجماع رسیدن به نامزدی” مهدی روشنفکر”، غلام محمد زارعی و فروزان باید با اختلاف امتیاز با قهرمان، برای نایب قهرمانی تلاش کنند.

  ————————-

  رضا ایروانی‌اصل

  ———————–

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۲۴۸ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  فرهنگی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۴۹:۴۷
  1

  چه بی مزه!! تحلیل بلد نیستی چیزی نزن! رویکرد .مشخص است و از جانب مردم سخن نگو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  اغو
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۰۷:۴۳
  2

  کبنا هر کس هر چی بفرسته باید بذاری شآن و جایگاه سایت کجا رفته! طایفه گرئی اونم با چه سلیقه ایی! سایتای استان ذهن مردم به این طرف اونطرف سوق میدهند سعی کنید شایسته سالاری ترویج بدین بجای قوم گرایی یا اصولگرایی و اصلاح طلبی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 23

  ایل
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۰۸:۱۲
  3

  کبنا هر کس هر چی بفرسته باید بذاری شآن و جایگاه سایت کجا رفته! طایفه گرئی اونم با چه سلیقه ایی! سایتای استان ذهن مردم به این طرف اونطرف سوق میدهند سعی کنید شایسته سالاری ترویج بدین بجای قوم گرایی یا اصولگرایی و اصلاح طلبی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 20

  صابری
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۲۰:۴۰
  4

  روشنفکر هیچ وقت رای نمیاره الکی اینطور بزرگش نکنید آرای دور قبلش خیلی ریزش کرده و به نفعشه که با اصولگرایان متحد بشه.بیخود و بی جهت رای ها رو خراب نکنه با قدرت طلبیش جناب روشنفکر!!!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 26

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۲۹:۰۹
  5

  درسته
  بنده هم اعتقاد دارم دکتر روشنفکر برنده نهایی هستند
  چون از طرفی دور قبل پدیده بی چون چرا بوده و ۴٠ هزار رأی به دور خود جنع کرد و از طرفی با توجه به خصوصیت مردم داری که دارد تا الان ببش از ٢٠ هزار رأی به اون ۴٠ هزار اضافه شده و انصافا با توجه به قدرت سیاسی و توانمندی که ایشان دارد نمایندگی حق استاد روشنفکر می باشد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 37 Thumb down 18

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۳۶:۲۶
  6

  دکتر روشنفکر چون از درد دل مردم باخبر هست برای مردم و قشر های مختلف از محبوبیت خواصی برخوردار هست و احساس میکنم برای بوراحمد یکی میشود به مانند تاجگردون و همین الان مشخصه که دکتر روشنفکر پیروز خواهند شد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 36 Thumb down 17

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۴۰:۲۴
  7

  من شاگرد استاد عزیز جناب روشنفکر بودم
  خدا شاهده که ایشان خیلی با سواد و مسلط به قانون هستند
  بنده افتخار میکنم شاگرد همچین مرد شریفی بودم و استاد روشنفکر را با دکتر رجائی مقایسه میکنم و میدانم دوای درد شهرستان و استانمون استاد گرانقدر دکتر روشنفکر هستند

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 65 Thumb down 37

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۴۵:۴۶
  8

  احسن بر جناب دکتر رضا ایروانی اصل استاد سخن و قلم
  بله
  درست می فرمایید و دکتر روشنفکر به احتمال فراوان و با توجه به سابقه درخشان و زنگی بی نقص و عیبی که دارند و با توجه به استقبال و اقبال عمومی که از ایشان صورت گرفته میتونه نماینده بعدی باشه و داخل مجلس برای موکلین خودش هنر نمایی کنه و عزت آفرینی

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 55 Thumb down 35

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۴۶:۰۷
  9

  شایسته ترین انتخاب در این دوره قوام فروزان خواهد بود بدون شک علمی ترین شایسته ترین گزینه این دوره قوام فروزان خواهد بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 28 Thumb down 41

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۴۷:۰۸
  10

  زارعی از الان بازنده رقابت است کاش زارعی از الان خدا حافظی کند

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 69 Thumb down 21

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۴۸:۲۷
  11

  هدایت خواه اگه عاقل باشه و دنبال آبروی خودش و لیدر های گذشته خودش هست و دلش برای حزبش میسوزه نباید بیاد چون اگه شکست بخوره واقعا اون ارزشی که پیش مردم داره رو به کلی از دست میده

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 70 Thumb down 20

  انقلابی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۵۱:۵۶
  12

  با سلام و عرض ادب
  حاج مهدی روشنفکر عصاره واقعی و ثمره ندای درد و رنج کشیدگان خطه شیرپرور بویراحمد و دنا و خیزش مردمانیست که میخوان امانت رو به اهلش بسپارن
  حاج مهدی روشنفکر ، روشن دلی روشنفکر و روشن بین هست
  یا مهدی حاج مهدی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 47 Thumb down 32

  یزدانی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۵۲:۰۶
  13

  درود بر روشنفکر، درود بر فروزان که حقا پاکترین مردانی هستند که در مسولیت مثل مرد واقعی سربلند و سرفراز بودند

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 63 Thumb down 23

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۵۵:۲۹
  14

  خدایی من فکر میکردم دکتر روشنفکر به واسطه روابط قوم گرایی ۴٠ هزار رأی آورده اما داخل یکی از جلسات خصوصی که یکی از فامیل های ما دعوتش کرده بود و لب به سخن گشود متوجه اینکه چون کاربلد و با هوش هست ۴٠ هزار رأی آورده
  حقیقتا دکتر روشنفکر همون کسی هست که الگو های لازم برا نماینده شدن رو داره و بنده با شنیدن سخنان ایشان سوی امیدی در دلم روشن شد و بر این باورم که میتونه نماینده ایده آلی بشه برامون

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 12

  بویراحمد و دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۰۵:۰۲
  15

  با سلام
  الحق والانصاف نویسنده تحلیل درستی داشته
  مهدی روشنفکر قطعا برای قهرمانی میجنگد و در این سالها در قلب مردم جا خوش کرده ولی طرفدارانش دنبال یکه تازی ایشون هستن چون استقبال عمومی بسیاری از ایشان شده و فوج فوج داره به حامیانش اضافه میشه ، ولی در جبهه مقابل شاید شخصی مثل بهرامی یا بقول نویسنده اقای . بتواند عرض اندام کند
  چون هدایتخواه دیگه مهره سوخته شده و زارعی بویراحمد و دنا.
  پس نتیجه میگیریم که بویراحمد و دنا شاهد مبارزه مهدی روشنفکر و بهرامی یا فروزان خواهد بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 5

  تیر تاجی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۰۵:۲۰
  16

  . خسته شدند اسفند ۹۸ خیلی از ما ها کنار فروزان خواهیم ایستاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 41

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۱۴:۱۷
  17

  فقط فقط فقط
  حاج مهدی روشنفکر
  #حامی_روشنفکر_هستم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 34 Thumb down 16

  هندوستان
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۱۴:۳۶
  18

  فقط فقط فقط
  حاج مهدی روشنفکر
  #حامی_روشنفکر_هستم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 19

  تیرتاجی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۱:۱۲
  19

  اگر ما هستیم از کرده خود پشیمانیم و این بار رای خود را به ..نمیدیم.چون .چیزی نداشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  قاید گیوی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۳:۲۹
  20

  مردم شریف و متدین ” بویراحمد ودنا‌”
  سلام ؛
  ماحامیان حاج مهدی روشنفکر ‌
  اعلام میداریم؛

  ✌️آمده ایم که خداوند متعال را خشنود کنیم،نه اینکه بنام خدا خشنودی خویش را بدست آوریم.
  ✌️آمده ایم تا سختی بجان بخریم تا شما مردم شریف “بویراحمدودنا ” سختی نبینید.
  ✌️آمده ایم تا بگوئیم دغدغه یمان رفاه نسبی مردم ” بویراحمدودنا” هست نه خالی کردن جیب آنها بعنوان رفاه.
  ✌️آمده ایم تا تبلیغات کنیم و قابلیت های خویش را به شما مردم شریف؛
  “بویراحمدونا ” عرضه کنیم نه اینکه بی هنری ها را پشت تصاویر بنرهای آنچنانی پنهان کنیم.
  ✌️آمده ایم تا جایگاهی برای مردم ؛
  ” بویراحمدودنا ” در ایران بسازیم تا همیشه بدآن جایگاه پناه بیاورند،نه اینکه جایگاه کنونی را متزلزل کنیم.
  ✌️آمده ایم صدای رسای مردم باشیم نه اتاق فکر معامله گران سیاسی اقتصادی.
  ✌️آمده ایم تا تابوی دلالان سیاسی را بشکنیم، نه اینکه خودمان درد لاعلاج دیگری برای ” بویراحمدودنا ” شویم.
  ✌️آمده ایم برای صیانت از انبان بیت المال نه برای سوراخ کردن آن
  ✌️آمده ایم برای زیبایی فرهنگ ؛
  ” بویراحمدودنا” و نه اینکه شعار فرهنگی زیبا برای “بویراحمدودنا ” سر بدهیم.
  ✌️آمده ایم که صدای مظلومان را بیان کنیم و نه اینکه ناله مظلومان را به هوا ببریم.
  ✌️آمده ایم مردانه رقابت کنیم و با اتکا رای شما پیروز شویم، نه اینکه از هر طریقی به پیروزی فکر کنیم.
  ✌️آمده ایم مردم را به رزق برسانیم و نه اینکه رزقشان را مصادره کنیم.
  ✌️آمده ایم که فردای مردم جامعه ام را تضمین کنیم نه آینده فرزندان و خانواده مان را.
  ✌️آمده ایم که سکوت ها را بشکنیم و نه خودمان مهر سکوتی برلبان بی رمق جامعه باشیم.
  ✌️آمده ایم در همه ساعات شبانه روز پاسخگویی همه مردم باشیم و نه فقط پاسخگویی به عده ای خاص.
  ✌️آمده ایم تا فرهنگ جامعه ام را تقویت کنیم نه اینکه با نام فرهنگ ؛
  ” بویراحمدودنا ” را به تاراج بزنیم.
  ✌️آمده ایم یار و یاور جوانان “بویرامدودنا” باشیم نه اینکه از جوانان برای خودمان پل عبور بسازیم.

  ” مردم شریف بویراحمدودنا” ؛
  آمده ایم بگوییم در کنار شما بوده ایم و هستیم و خواهیم بود.

  جمعی از جوانان زجر کشیده بویراحمد ودنا

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 41 Thumb down 25

  طایفه حاجتی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۴:۱۲
  21

  ما هیچ کدام به طایفه زارعی رای نمیدیم و در انتخابات شورا تا تونستند برای ما خراب کردند. درود بر روشنفکر و فروزان

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 11

  ندای مردم
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۳۰:۰۶
  22

  حامی منافع مردم واصول گرا واصلاح طلب واقعی روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 13

  تام
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۴۶:۳۷
  23

  عشق است حاج مهدی روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 38 Thumb down 19

  واقع بين
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۵۴:۰۴
  24

  با سلام.
  بهترین گزینه فروزان و روشنفکر هست
  بهرامی خو نه کارایی داشته و نه داره اومدنشم الکییه. که مشاهده شده.
  زارع هم بیاید ، رای نمیاره چون کاری نکرده که مردم بش امید داشته باشن.
  هدایتخواهم خو دیگه اگه آبرو خودش و حزبش میخواد نباید بیاد ،میاید رای نمیاره مث قبل ابروش میره و مردم هم زیاد قبولش ندارن.
  بهترین گزینه ها فروزان و روشنکفره که اونم با بررسی سوابق و فعالییت هاشون مشخص میشه کدوم به صلاح شهر و استانمونه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 4

  خوبانی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۵۷:۲۱
  25

  درود بر دکتر روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 33 Thumb down 19

  واقع بين
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۰۰:۱۵
  26

  مهدی روشنفکر فردی انقلابی هست و از جانب دو جناح حمایت میشه و این یهترین فاکتور برای ایشان حساب میشه و پیروزی ایشون رو قطعی نموده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 6

  شهلایی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۰۵:۱۵
  27

  سلام دوستان عزیز و بزرگوار جریان و سونامی حامیان حاج مهدی روشنفکر عصاره همه جریانهای کشور حامیست از(اصلاح اصول مستقل و…)می باشد که برای برون رفت از بن بست بویراحمد و دنا برخاسته است یا مهدی حاج مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 2

  شهلایی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۱۷:۱۹
  28

  ما به کجا رسیدیم که آرزوى بعضى از مردم شده .کدوم شاخص مدیریتى رو داره،سخنور که نیست،علم هم که . فقط مدرک،خط سیاسیش که مشخص نبوده به دلایل بسیار زیادى،نگاه قومیتى هم داره،توان مدیریتیش هم .،معاون . بود استعفا داد،شوراى شهر دهدشت بود استعفا داد،معاون آموزش و پرورش بود استعفا داد،با هدایت خواه بود رفت آسپار رو علم کرد،بعد رفت سمت زارع و در آخر کسى بهش گوش نداد خودش وارد شد،تصور کنید تو مجلس قراره . برا حقوق مردم با لاریجانى و لیست امید و اونهمه نماینده قدر و تاجگردون سرشاخ بشه که منجر به توسعه استان بشه،بعد تو وازرت خونه ها هم چونه زنى کنه،بعد جلو مثلاً روحانى صحبت کنه،یه لحظه تصور کنید،قضاوت با خودتون،خدا به خیر بگذرونه….

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 18

  حامی تخصص
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۱۹:۴۵
  29

  اقای روشنفکر در مقابل رقیب متخصص خود در سفلی اقای در خشنده بازی را باخته دنبال طرح نام خوددر کنار سایر بزرگان انتخابات است ایشان کهنه شدند چه می شد اگر در خشنده وتاجگردون با
  هم در مجلس می بودند تا استان اباد شود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 22

  تامرادي
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۳۷:۴۴
  30

  در صورت حضور دکتر فروزان بی شک برنده قطعی انتخابات است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 27

  اصولگرا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۳۸:۵۲
  31

  .. این حرفا نیست و توانایى جمع اوری رأی دوره قبل را هم ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۵۶:۰۶
  32

  حاج فروزان مرد عمل و از جنس مردم تنها کسی است که شایستگی و لیاقت مجلس را دارد و کل بویر احمد حامی او خواهد بود.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 22

  ایل بزرگ اقا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۵۷:۳۴
  33

  درود بر حاج فروزان عزیز این دور قطعا پیروز انتخابات خواهی بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 24

  بهادر
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۵:۵۴:۵۶
  34

  احسنت بر استاد فروزان
  تحلیل. کارامد و تقریبا منطبق یست بر واقعیت کارزار انتخابات اینده مجلس..

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 21

  بو
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۰۲:۳۹
  35

  بدون شک همه منتظر فروزان هستن
  چون مردم از انتخاب تکرار ی وبدون کارایی خسته شداند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۰۴:۱۸
  36

  ادم خندش می گیره با این تحلیلها در ضمن مدارک دکترا امروزی مثل دیپلم قدیم نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  اصلاحات
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۱۶:۲۸
  37

  اقای زارعی رو من رای میدم. مطلب غیر واقع بینانه نزنید با مقاله نوستن و یمت و سو دادن که رای ایجاد نمیسه اتفاقا بر عکس منی ک نمیخواستم ب زارعی رای بدم الان دیگه میخوام رای بدم.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 23

  جلیلی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۲۲:۴۴
  38

  سلام یه عده ای این قدر از گروهی یا کسانی تعریف و تمجید میکنند در مورد انتخابات بویراحمد و دنا خدا کنه دروغ نگفته باشید یا نگویید بنده اگه کسی بهتر و شایسته تر از ستارهدایتخواه تو صحنه بیاد بهش رای میدم ولی بدون از اینکه بخوام چیز بیشتری بنویسم اصلح آقای هدایتخواه هست بیاییم خدایی و از روی تفکرو درست رای بدیم بقیه هم قابل احترام و همه برابرو برادریم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 7

  شجاع
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۲۷:۵۲
  39

  برنده انتخابات روشنفکر است بقیه کات.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 31 Thumb down 19

  مارگون
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۲۹:۵۷
  40

  این تعابیر زمین تا آسمان با واقعیات تفاوت دارد. روشنفکر آدم خوبیه ولی توان و قدرت نمایندگی را نداره. مردم نمی تونن چهار سال دیگه یک فرد ناتوان را بفرستن مجلس. ریسک معنا نداره. اینا تعابیر به اصطلاح ” بند چاله” است.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 17

  سیاسی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۳۰:۵۵
  41

  وقت ان رسیده برای توسعه استان دنبال انتخاب نخبگان باشیم حاج قوام فروزان طلایه دار نخبه گرایی است.مرد اخلاق مداری که می تواند برای این استان مفید واقع شود بدون شک ایشان معادلات سیاسی را برهم خواهد زد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 13

  شجاع
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۳۱:۳۳
  42

  .ایر وانی با ایی تعلیل .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  نادر
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۳۲:۰۱
  43

  بهرامی ۱۰ بارهم بیاد شکست خواهد خورد بهرامی اجرایی است ولی به درد سیاست نمی خورد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 3

  اصول گرا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۳۳:۴۳
  44

  زارعی شایسته مدیر یک مهد کودک را ندارد مرد ما دیگر اشتباه نخواهند کرد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 10

  زیلایی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۳۸:۵۰
  45

  به حول و قوه الهی بویراحمد و دنا اسفند ۹۸ یک صدا قوام فروزان را به عنوان نماینده بویراحمد و دنا راهی بهارستان خواهند کرد.تا . این دیار را بازگردانند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۳۸:۵۳
  46

  با توجه به رقابت شدید در حوزه بویر احمد و گچساران باید یه نماینده بیاد که قدرت رقابت داشته باشه با توجه به اینکه آقای روشنفکر تا بخواد بیاد و اوضاع بیاد تو دستش ۴سال تموم شده و بویراحمد ۴ سال دیگه ضعیف تر بعدا فراموش نشه آقای روشنفکر در توانش نیست که بخواد با اقای تاجگردون رقابت کنه اصلا توانیه این حرف رو نداره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 16

  شجاع
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۴۰:۵۹
  47

  سلام. دوست عزیز تحلیلتان عجولانه و بی پایه و اساس است و اشتباه است و زاییده تفکرات غلط شماست. جناب شما فقط ظاهر قضیه را دیده اید و به خیال خود سید باقر را به سوی فروزان کشیدید و بهرامی را از رده خارج کردید و هدایت خواه را هم که فرموده اید پا به عرصه نخواهد گذاشت و اصول گرایان را هیچ پنداشته اید و نفرات آخر این عرصه مثل روشنفکر و فروزان را بالاتر از بقیه پنداشته اید. در ضمن از بعضی کاندید های امسال یادی نکردید مثل دکتر نستور درخشنده پور شهردار گچساران و مدیر کل اسبق. دوست عزیز مغرضانه و سطحی نوشته اید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 8

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۴۳:۵۶
  48

  اگر بگویند فردا انتخاباته دکتر روشنفکر هشتاد هزار رای خواهد آورد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 15

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۷:۵۶:۲۷
  49

  دوست عزیز .ارزش هست. مگه سید باقر از طایفه آقایی هست که می خواهد ککاگری اش را اثبات کند و مگه فقط طایفه خاصی صرفا در این منطقه از سید باقر حمایت کردند و بقیه هیچ. دوست عزی.بویراحمد خدشه دار شده است به نظر شما آقای فروزان و روشنفکر را که به. به صدر جدول بردین با کدامین رزومه و نگاه تمام امتیازات را به انها دادین در حالی که با باخت با کمترین امتیاز به دسته ۲ سقوط خواهند کرد. آیا معلم . و یک قاضی مشکل. از دست رفته مان را دوباره باز خواهند یافت. دوست عزیز از نستور درخشنده پور دکترای عمران و ۲۲ سال سابقه مدیریت کلان نام نبرده اید چرا؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  اصغر
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۰۱:۵۸
  50

  از مردم بویراحمدو دنا انتظار می رود.از کسانی امتحان خودشون پس داده اند.چه دلیلی داره که بخوان دوباره رای بدید.اقای هدایت خواه که از احکام حجاب وعفاف حرف میزند..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 6

  فتاحی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۱۴:۴۰
  51

  الحق والانصاف که دکتر روشنفکر انسان شریف و بزرگواری.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 14

  بويراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۱۶:۳۵
  52

  ما باتو پیمان بسته ایم حاج مهدی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 17

  امیر حسین
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۱۸:۲۴
  53

  نجات بویر احمد فقط وفقط دکتر ستار هدایتخواه

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 32

  حسینی چشمه…
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۲۱:۱۰
  54

  اب که بیاد تیمم باطل است، این جامعه امروزی که در فساد مسولین فلج شده علاجش ان قاضی القضاتی است که معتمد اصولگرایان و منتخب اصلاحات است، درود بر فرازنگی فرزند بویر احمد قوام فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 9

  بويراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۲۵:۲۸
  55

  ما به یه انسان توانمند شجاع .علمی دراین انتخابات نیاز داریم .اینها هیچ کدومشون این خصوصیات را ندارن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 13

  n
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۳۱:۲۴
  56

  شما که اطلاعات کافی ندارید دست به قلم نبرید چون آقای فروزان قاضی است و نه وکیل
  همین یک نکته کافیست تا مشخص شود اطلاعات راجع به آقای هدایت خواه هم اشتباه بوده و این قلم به حمایت روشنفکر نوشته شده است.
  در صورتیکه نویسنده اگر تحلیل گر خوبی باشد باید بدور از تعصبات نگارش کند که در این نوشتار وجود ندارد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 16

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۴۳:۱۸
  57

  ممنون از نگارنده محترم اما این مشخص و واضح هست که برنده بعدی دکتر روشنفکره
  کلا قبل از هر انتخاباتی در استان ما پیش بینی آن بسیار راحته
  یه بچه هم دور های گذشته میتونست پیش بینی درست و صحیح داشته باشه و این دوره هم مثل روز روشنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  رضا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۴۴:۳۸
  58

  یامهدی حاج مهدی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 14

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۴۸:۰۷
  59

  دکتر روشنفکر معیار های اصلی برای نمایندگی رو داره و بی شک ایشون میتونه گره گشای مشکلات حامعمون باسه و خثوصیاتی همچون سجاع بودن،علمی بودن،مسلط بودن بر قانون،نداشتن تعارف با کسب،نماینده ملت بودن بحای نماینده دولت بودن و شمع سیاسی بالای ایشون گوشه ای از توانایی عای دکتر روشنفکر هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۵۵:۵۴
  60

  فکر کنم با توجه به توانایی هایی که در وجود روشنفکر چند شب قبل در بک جلسه خصوصی که فامیل هامون ایشونو دعوت کرده بودند هست ایشون نماینده خوبی بشن برامون و کسی از رأی دادن به ایشون پشیمون نخواهد شد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 6

  /
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۰۰:۵۸
  61

  ماهیت کاسبکارانه برخی ها روشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۰۱:۵۱
  62

  ماهیت کاسبکارانه برخی ها روشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  جلیل
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۰۵:۲۰
  63

  فقط حاج زارع…

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 22

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۰۷:۱۷
  64

  من متولد یاسوج و به نوعی و بصورت عامیانه از اهالی دستگاه بالا هستم
  دور قبلی بخاطر جریان های که همیشه سر دبون بوده و فلانی از دستگاه پایینه من انتخابم زارعی بود و با این وحود چیزی از ایشون ندیدم،ولی این دوره از دستگاه پایین اونتخاب میکنم و کاری به اینکه فلانی از دستگاه پایینه و ما از بالا رو نادیده میگرم و به حاج روشنفکر رأی میدم شاید علاج مشکلاتمون بشه و اینجوری که شنیدم بنده خدا حاج روشنفکر هم خیلی علمی و باسواد هستند
  توسیعه من به هم طبارانم اینه این بار روشنفکر رو انتخاب کنند که خداقل ایشون هم امتحانشو پس داده باشه،خدا رو چه دیدی شاید مث زارعی و هدایت هواه نباشه و برامون مفید شد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 6

  واقع گرای اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۱۷:۲۲
  65

  قطعا برنده ایندور ه انتخابات مجلس در حوزه بویراحمد و دنا دکتر محمد بهرامی خواهد بود ومردم اینبار تصمیم گرفته اند به پول و تزویر و قدرت نه بگویند وبه چهره ای مدیر و علمی و مردمی و صادق و متعهد رای دهند هیچگاه مردم خدمات بی بدیل دکتر بهرامی را در شهرداری یاسوج فراموش نخواهند کرد او با خلاقیت و ابتکار توانست همزمان هم کارهای عمرانی و خدماتی بزرگی انجام دهد و هم در حوزه مسائل فرهنگی و اجتماعی و ورزشی به زیبایی هرچه تمامتر بدرخشد ودر سختترین شرایط که مدیریت وقت کلان استان هیچ گونه توجهی به مسائل شهری نداشتند و مضاف برآن حوزه شهری و شهرداری با کارشکنی آنها مواجه بود او بخوبی توانست همه موانع را بر سر راه بردارد و با توانمندی و مدیریت علمی و بالنده خویش جانی تازه در کالبد بی روح شهرمان بدمد و تا سالهای سال خدمات شایان ایشان در ذهن و افکار مردم قدرشناس باقی خواهد ماند او به زیبایی توانست الگویی از مدیریت علمی را برای آیندگان در حوزه شهر و شهرداری به یادگار بگذارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 6

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۱۸:۱۲
  66

  حاج زارع خیلی سیاست دارداین بارخودش است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 21

  سید
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۲۵:۱۵
  67

  افرادی که کارنامه خود را در بهارستان در دید مردم قرار داده اند هیچ شانسی ندارند چون شایسته جایکاه مجلس نبوده اند بدون شک مردم بویراحمد این دوره به افراد جدید اعتماد خواهند کرد فروزان وروشنفکر هردو از شانس بالای بر خوردار هستند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۲۶:۴۴
  68

  بدون شک برنده ایندوره انتخابات در سال ۹۸ چهره ماندگار جناب دکتر بهرامی هست که در دوران غربت اصلاحات در سالهای گذشته وسط میدان بود واز گفتمان اصلاح طلبی دفاع میکرد ونگذاشت که صدای گفتمان و اندیشه اصلاح طلبی در این کهن دیار به خاموشی گراید و توانست در سنگر شهرداری موجبات رضایتمندی شهروندان را حاصل وخدمات ماندگاری را در حوزه عمرانی و خدماتی و فرهنگی و اجتماعی و ورزشی به یادگار بگذارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 15

  فقرا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۴۱:۰۸
  69

  فقط دکترروشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 8

  اکبراباد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۴۲:۳۱
  70

  سلام بر روشنفکر درود بر فروزان

  یا مهدی حاج مهدی ✌✌✌✌✌✌

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 3

  دانش آموز
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۰:۰۷:۳۹
  71

  واقعاً بدور از هرگونه تعصب بهترین گزینه برای انتخابات ۹۸ مهدی روشنفکر فکر خواهد بود. چون از افراد پاک دست و قانون مدار استان حتی کشور هستن. ضمناً بنا به شناختی که از ایشون دارم با نفوذی که در سطح کشور دارن کمک شایانی به استان خواهند کرد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۰:۰۹:۰۸
  72

  حاج مهدی روشنفکر چون از حمایت ١٠٠ درصدی اقوامش بهره میبره و اینکه دتیره شناخت غیره تامرادی ها از حاج روشنفکر بیشتر شده و همه به این باور رسیده اند که میتونه کمک حال حال خراب و درب داغون سهرمون بشه ایشون به احتمال فراوان پیروز خواهند شد
  همت پور از ایل جلیل

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 3

  دانشجو
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۰:۱۲:۳۰
  73

  با سلام
  فکر کنم کسی که این مقاله را نوشته یا در بویراحمد نیست یا از مسائل سیاسی خبرنداره
  چرا که مدیری شجاع و نترس و قدری به نام دکتر نستور درخشنده پور به میدان امده و به لحاظ سابقه تجربی قوی و پایگاه اجتماعی و قدرت چانه زنی بالا و تحصیل در دانشگاه های مادر و به لحاظ ارتباط با تهران و سردمدتران کشور گوی سبقط را از کاندیدها ربوده و به امید خدا با این روند پیروز انتخابات است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 9

  ,دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۰:۲۱:۲۶
  74

  پدیده انتخابات دکتر درخشنده پور است
  میرشکار شهرسازی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 19

  ,دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۰:۲۴:۲۰
  75

  همه اش گفتی تا بگی روشنفکر…۵۰ هزارتا رو از کجا آوردی..کیسه خلیفه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  عدالت
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۰:۳۹:۵۳
  76

  درود بر روشنفکر و درود بر یاوران انقلاب و رهبر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۰۹:۴۹
  77

  پیش بینی من از انتخابات
  روشنفکر اول
  فروزان دوم
  زارعی سوم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 28 Thumb down 11

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۱۱:۵۵
  78

  من نمیدونم زارع و هدایت خواه دنبال چی هستن و دوباره سعی دارند کاندیدا بشن ۱۶ ساله بویر احمد و دنا . چی رو پس میده. .شما تنها .ی به وزارت نفت بوده خدا وکیل چی میخوای

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 5

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۱۶:۴۱
  79

  خیالتان راحت که بازهم حاج زارع برنده انتخاباته.درزمان زارع بهترین کارهای عمرانی انجام گرفته.قسم میخورم که روشنفکرنسبت به قبل کمتررای داره.وقوام فروزان چهره ای ناشناخته میباشد.که حداقل بایددودوربیادتاشناخته بشود.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 22

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۲۰:۲۲
  80

  خیالتان راحت که بازهم حاج زارع راهی مجلس میشودبااین همه کارعمرانی.روشنفکرازدورقبل کمتررای داردوفروزان هم چهره ای ناشناخته میباشد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 21

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۲۷:۰۳
  81

  سید باقر بداند دیگر جای پایی ندارد چون ما خوب یادمان هست بازحمات مردم مظلوم
  بخشهای پاتاوه واطراف به نمایندگی انتخاب شد بعد دیدیم که کسانی سود بردند که فقط کت وشلوار میپوشیند وفخر میفروختند که ما سید باقر را به مجلس بردیم در صورتیکه اونها حتی رای به ایشان ندادند باقر بقول .در زمان باقر ما حتی یک مدیر از این منطقه نداشتیم .اشتباه گذشته را تکرار نمیکنیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 9

  ایل
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۲۹:۰۶
  82

  ِهدف کبنا فقط بازید کردن از سایت و تحریک مردم عشایر استان هست ! حالا تا انتخابات یعنی مشکل کم هست به مشکلات مردم رسیدگی کنید تا بدست هم نمایندگان .برسد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 4

  زیلایی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۵۵:۵۰
  83

  اکا ای حاج فروزان تا الان وکوچه بیه
  به چه کاری مشغوله
  قاضییه یا وکیله
  به جد آصیرا تازه نومشَ ایشنفم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 11

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۵۹:۰۹
  84

  آهای ..ا یادتون میاد بخاطر اسم بیمارستان شهید جلیل چه داد و بی داد کردید؟؟؟
  مگه ماها نبودیم که زارعی رو فرستادیم مجلس؟؟؟
  پس بشینید تا ایندفعه بهتون رأی بدیم
  رأی . فقط دکتر روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 3

  مخاطب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۵۹:۱۱
  85

  توصیه به بعضی از اصول گرایان چه انها که در . هستن وبرای .ساخته اند که ناخوداگاه مجموعه ای از خواسته های خود انان است وچه انها که ازروی حسادت وخود برتر بینی می خواهند تصمیم بگیرند تنها راه نجات حمایت از روشنفکر است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  علیزاده
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۰:۱۴
  86

  دوستان اقای هدایت خواه امتحان خودشو پس داده..بهش بگید دیگه مهره ی سوخته ی به شهرقم عزیمت کنید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  خواننده
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۲:۳۵
  87

  فقط زارعی به نان نامی زهرا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 15

  نصرت زاده
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۵:۵۰
  88

  به خدا دکتر روشنفکر اسوه ی ادب واخلاق.مردمی وشجاعت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 7

  بیطرف
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۶:۰۶
  89

  فقط حاج روشنفکر. شک نکنید.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 7

  منصفانه
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۸:۳۴
  90

  با سلام مردم عزیز بویر احمد بدبختی تا کی اگر عاقلانه فکر نمایید از روشنفکر حمایت نمایید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 5

  سیاسی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۹:۳۰
  91

  باسلام:مثل اینکه نویسنده محترم دکترحاج نستوردرخشنده پورکه هم کارنامه،هم برنامه وهم تخصص لازم رادارندازیادبرده است وبه عقیده من این شخصیت فرهیخته وفرزانه برنده ماراتن سیاسی مجلس شورای اسلامی دوره یازدهم حوزه انتخابیه بویراحمدودنااست وبس.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 13

  صیادی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۹:۵۱
  92

  اقای . ریاست شدی.چه می خواهی از.ین مردم.امسال شماها هستند که این استان محروم کردی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۲۱:۰۴
  93

  روشنفکرتمام شد،نمیتونه صحبت بکنه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 18

  خواهش.
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۲۴:۰۵
  94

  خنده داره اقای هدایت خواه . رفت دست اقای مسعودحسینی و امثالش بازهم..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  همشری
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۲۵:۱۹
  95

  حامیان عزیزخیلی شتابزده هستید مواظب باشید.ست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  همشری
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۲۸:۰۵
  96

  اقایان بازهم بازنده اندفقط حاج زارعی مردبدون لاف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  همشری
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۳۱:۲۰
  97

  با سلام اهل جلیل و بابکان هستم با تمام توان از روشنفکر حمایت می کنم زیرا نمایندگان دارای سابقه تحفه ای برای این مردم نداشته اند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 7

  تامرادی سفیدار
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۵۲:۰۳
  98

  آب زنید راه را حین که نگار می رسد
  مژده دهید یار را بوی بهار می رسد

  دکتر روشنفکر خاک پایت توتیای چشمانمان

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۵۸:۱۳
  99

  زارع که بیاد. رای همتون برمیگرده…درود بر دنای استوار که همیشه با فکر رای میدن و .رای اونها رو برگردونه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۲۴:۳۰
  100

  فقط حاج زارع

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 11

  دشتروم
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۳۰:۰۶
  101

  باز هم زارعی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 12

  تامرادی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۳۴:۲۳
  102

  این دور قطعا حاج فروزان رفته خودتونو خسته نکنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 12

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۳۸:۵۳
  103

  جانم فدای روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 4

  ایلم جلیل
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۴۱:۰۸
  104

  حامی روشنفکر هستم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 4

  ^^تا اخر ایستاده ایم”
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۴۲:۱۳
  105

  اگه فردا انتخابات بشه روشنفکر با رای بسیار زیاد اول میشه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 6

  ^^تا اخر ایستاده ایم”
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۴۴:۳۲
  106

  طایفه آقا فقط با بهرامی میماند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 12

  کیان
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۴۵:۲۳
  107

  عمده ایل آغایی فروزان را قبول ندارند و منتظر تصمیم دکتر بهرامی میپانند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۰:۰۶
  108

  مردم اگر پیشرفت و توسعه میخواهید فقط به دکتر بهرامی رای بدین. اگر هم طایفه مهمه هر کی به طایفه خودش رای بده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 6

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۱:۰۷
  109

  یا مهدی حاج مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 3

  خواهش نیک
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۲:۵۹
  110

  انشاالله این دور دکتر بهرامی خواهند اومد و پیروز انتخابات خواهند بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 8

  بویراحمد و دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۴:۴۰
  111

  زارع و هدایت خواه امتحان خودشون رو پس دادن. اینبار نوبت دکتر بهرامی هستش که این حوزه رو از این وضعیت اسفبار در بیارن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 8

  اصلاحات
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۵:۰۶
  112

  فقط و فقط دکتر بهرامی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 8

  اعتدال و اصلاحات
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۶:۲۲
  113

  شانزده ساله که مجلس ما دست اصول گرایانه و متاسفانه هیچ کاری هم انجام ندادن. این دور انشاالله با حمایت مردم بویراحمد و دنا دکتر بهرامی پیروز انتخابات خواهند بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  مرتضایی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۶:۴۲
  114

  درود برحاج روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۷:۵۱
  115

  من حامی روشنفکر هستم
  روستازاده ای از روستای رودشتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  زیبا کلام
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۵۹:۳۱
  116

  درود بر سناتور.درود بر روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  پادنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۰۱:۴۳
  117

  ما جوانان اصلاح طلب در هر صورت دکتر بهرامی رو وارد صحنه میکنیم. چون ایشون میتونن ما رو نجات بدن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  دمچنار
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۰۲:۰۶
  118

  #حامی_روشنفکر_هستم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  شجاعی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۰۳:۴۲
  119

  #حامی_روشنفکر_هستم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  ایل باباملکی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۰۶:۲۳
  120

  #حامی_روشنفکر_هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  ایلم جلیل
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۱۱:۰۶
  121

  #حامی_روشنفکر_هستم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  تا آخر ایستاده ابم
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۱۱:۱۴
  122

  این بار با اقتدار هرچه تمام تر یا مهدی گویان ایستاده ایم . فقط حاج مهدی روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۱۱:۱۵
  123

  سلام:این وسط تنهافقط وفقط مردم فراموش شده است وهرکسی دنبال معامله گری خودوفامیلش است …بمیرم برای سفلی ای که خیلی رامردکردوبهایی بهش ندادندونمی دهند…عزیزان ضمن احترام به همه نامزدهاوحامیانشان بایدگفت اصلح ترین هدف نهایی باشد…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  یا مهدی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۱۷:۵۶
  124

  اهای کامنت با اسم دنا حداقل اسمتو عوض کن تا ضایع نشی که یه نفری و ادم با تخریب یکی‌دیگه به جایی نمیرسه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  حامیان عشق
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۱۹:۰۱
  125

  تا تیه کار ایکنه پرچم یا مهدی ایبینم . زنده باد حاج مهدی رو شنفکر . زنده باد بو یر احمد و دنا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  تحصیل کرده بیکار
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۱۹:۴۱
  126

  بازم هدایت خواه بازم حجاب عفاف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 8

  ارجمند
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۲۴:۴۸
  127

  یا مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 5

  فریاد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۲۷:۱۹
  128

  انتخابات اینده قطعا یک قطب انتخابات اقای هدایتخواهست و قطب دیگر درصورت حضور دکتر بهرامیست درغیر اینصوت پیروز انتخابات دکتر هدایتخواست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 16

  اصولگرایان بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۲۷:۲۹
  129

  به امید خدا با اجماع اصولگرایان بر سر گزینه واحد با اختلاف این بازی رو خواهیم برد . جناب هدایتخواه رهبر اصولگرایان هم در چندین جلسه اعلام کردند که قطعا اصولگرا با گزینه واحد میاد .و بین ایشون و آقای روشنفکر یک نفر میاد. و قطعا از اونجایی که رای ۴۰ هزار نفری آقای روشنفکر سر جاش هست در صورت اجماع اصولگرایان با ایشون رای قطعا رکورد ادورا گذشته زده خواهد شدو بالای ۸۵ هزار رای میارن.و به قول نویسنده محترم متن بالا بقیه باید برای دومی رقابت کنن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۲۸:۱۹
  130

  آقای هدایت خواه خونشونو بردن تهران و اگه قرار بود ثبت نام کنه همین یاسوج میموند و فعالیتشو انجام میداد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۲۸:۳۹
  131

  فقط دکتربهرامی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 9

  بویراحمدی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۳۹:۲۶
  132

  این بار رقابت بین کاندید مورد حمایت طیف اصولگرا و اصلاح طلب خواهد بود در صورت اومدن هدایت خواه و غریب پور فینال بین این دو خواهد بود و برنده غریب پور فرض دوم اگه طیف اصولگرا بالاخره عقلانیت بکار ببرند و کاندید مورد توجه عموم مردم را اجماع کنند فینال بین روشنفکر و فروزان به عنوان کاندید طیف مقابل و برنده روشنفکر خواهد بود بقیه هم که کار چاق کن و تنور داغ کن انتخابات هستند.وسلام

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  بویراحمد واحد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۰۵:۵۹
  133

  #حامی_روشنفکر_هستم

  یا مهدی حاج مهدی ✌✌✌✌✌

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 7

  لوداب’
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۳۱:۴۴
  134

  روشنفکربازهم بازنده هست وحتی کمترازدورقبل رای میاره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 15

  اطلاح طلب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۳۲:۰۸
  135

  درود بر حاج فروزان این دور همگی پشتت هستیم مرد بزرگ

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 6

  احسان
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۴۴:۵۲
  136

  من همه نظرات خواندم فقط کامنت ۶۳ حرف حق زده بقیه دوستان با دید طایفه ایی وتعصب

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  تامرادی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۵۰:۲۴
  137

  اصول گرایان قطعا بازنده مجلس هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اقا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۵۱:۱۲
  138

  حاج فروزان بیو که تشنه حضورتیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  باوی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۵۱:۳۷
  139

  حاج فروزان فقط خودت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  کیگیوی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۵۲:۲۱
  140

  همگی فقط تلف نکنید حاج فروزان قبول

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  چیتاب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۵۲:۵۴
  141

  حاج فروزان عزیز همگی پشتت هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  ایل اقا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۵۳:۲۶
  142

  بهرامی دیگر نامزد نمیشه تموم شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  تیرتاجی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۵:۵۳:۴۹
  143

  حاج فروزان حامیت هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  لوداب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۰۴:۰۰
  144

  حاج فروزان حامیت هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  شجاعی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۰۹:۱۷
  145

  حامی فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  بهرامی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۰۹:۴۰
  146

  حامی فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  گودرزی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۱۰:۰۹
  147

  فقط حاج فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  تامرادی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۱۰:۴۶
  148

  روشن فکر جایگاهی ندارد و باز هم بازنده است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 12

  دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۱۱:۰۵
  149

  کسی روشن فکر را انتخاب نمیکند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 12

  گوسرویی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۱۱:۲۸
  150

  حامی حاج فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  تامرادی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۱۲:۳۳
  151

  من تامرادی هستم بیشتر طایفه ما با حاج فروزان هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 8

  ایل بزرگ اقا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۱۳:۲۵
  152

  بهرامی به هیچ عنوان نباید نامزد شود هیچ کس حامی او نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۱۴:۰۶
  153

  درود بر بزرگ مرد بویر احمد حاج فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  جلیل
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۲۰:۲۷
  154

  جانم فدای حاج فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  تیر تاجی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۲۵:۴۹
  155

  بهرامی یک اصول گرا است در ضمن شایسته مجلس نیست زارعی هم تمام شده است این دو نباید بیایند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ایل اقایی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۲۷:۲۷
  156

  فروزان از شانس بالایی برخوردار است بدون شک مطالبه مردم حضور فروزان است وبس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  بویراحمد اصیل
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۳۰:۳۰
  157

  فقط می گویم کاش فروزان بیاد هرچند شایستگی ایشان فراتر از مجلس است واین فضای استان الوده است..حاج فروزان کاندید نخبگان روشنفکران است.بیا ای مرد هرچند این فصا الوده است هرچند این فضا بی اخلاقی زیاد داره ولی منتظر حضور مرد اخلاق مدار هستیم وبس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  اصولگرا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۴۱:۵۱
  158

  مهم نیست اصلاح طلب یا اصولگرا این دوره به کسی رای می دهیم که برای مردم ارزش قائل شود،و این شخص کسی نیست جز حاج قوام فروزان .
  درود بر حاج قوام فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  لوداب نشین
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۷:۰۱:۲۴
  159

  این دور از انتخابات به انکه شایسته انتخاب مردم هست و برای دفاع از حقوق مردم می آید رای میدهیم و ان کسی نیست جز حاج قوام فروزان
  درود بر حاج قوام فروزان مرد عدالت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  حامی شایسته سالاری
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۷:۱۲:۲۸
  160

  درود بر حاج فروزان ، به امید خدا حاج فروزان خواهد امد و دیگر شاهد ناکارامدی نمایندگان دوره های قبلی نخواهیم بود.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  بویراحمد و دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۷:۲۷:۵۶
  161

  فقط دکتر درخشنده پور مورد حمایت قاطبه مردم علیا و سفلی
  دکترای عمران و سازندگی. فراتر از ایل و طایفه و عدم تعلق به گروه و منطقه خاص
  سخنور و ناطق و ۲۲ سال مدیر و شهردار
  پدیده های همان طور که از اسمشون پیداست از ضعف دیگران بوده که شدند پدیده و گرنه خود چیزی در چنته نداشتند. دکتر درخشنده پور بویراحمد را به جایگاه واقعی خود خواهند رساند،مردم امیدوار باشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 16

  انتخابات
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۷:۴۶:۴۲
  162

  حاج فروزان اختلاف بسیار بالا قبول میشه قول میدم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۷:۵۲:۴۰
  163

  یا مهدی ✌✌✌✌✌حاج مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۰۵:۲۶
  164

  بنده باشناختی که ازدکتر روشنفکر بدست اوردم قطعا به ایشان رای خواهم داد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  فعال تشکیلاتی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۳۷:۴۲
  165

  درود بر فروزان سلام بر بهارستان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  چیتابی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۲۷:۱۳
  166

  روشنفکر به درد مجلس نمیخورد. دور گذشته هم میگفتند اول ولی سوم شد از هر ده کاملترین هشت تای آن در مورد روشنفکر بود . در این دوره هم بیشتر از چهل هزارتا نمیاره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 13

  چیتابی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۲۷:۳۰
  167

  درخشنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 6

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۲۸:۳۳
  168

  زارع اییا بر کو چو ایخه چه کنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۳۰:۵۵
  169

  حضور هدایت خواه و روشنفکر باعث میشه که هیچ کدوم رای نیارن بهترین راه ائتلاف است.بهتر است اونی که کمتر رای داره به نفع دیگری بره کنار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  م
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۴۸:۰۵
  170

  خوب بود. خندیدیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  توتنده
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۵۶:۵۶
  171

  مثل دور گذشته فقط دکتر روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 1

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۲۴:۱۲
  172

  با سلام
  بویراحمد نیازمند یک نماینده توانمند و یک فرد اجرایی مانند جناب آقای دکتر بهرامی است که خدمات شایانی را به شهر یاسوج کردند و قطعا در کسوت نمایندگی مجلس کارهای بزرگتری برای رشد و توسعه همه جانبه استان و بویراحمد برخواهند داشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 6

  آرتور ساغلام .تراختور
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۱:۰۷:۰۳
  173

  به جرات میشه قسم خورد کلیه کامنت های یا مهدی روشنفکر را یه نفر یانهایتاآآااآ دو نفر نوشته وارسال کرده برادربا هیاهو نمیشه وارد مجلس شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 12

  بویراحمد و دنا و کهگیلویه
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۱:۰۸:۱۵
  174

  دور بعدی برای بویراحمد و دنا سرنوشت ساز هست. بیایید به مسایل بدور ار حط ناسیونالیسی نگاه کنیم و به دکتر درخشنده پور دکترای عمران و شهرسازی و باتجربه و شجاع نیم نگاهی بیندازیم. فارغ از ایل و طایفه و مرزبندی. موکلی برای همه اقشار و طوایف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

  بویراحمدی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۰۴:۳۲
  175

  اکثر کامنتا را یه نفر گذاشته برای غوغاسالاری،انتخابات باید براساس شایسته سالاری باشه کسی که در وهله اول نطق قوی،سواد بالا و پیگیر در مشکلات منطقه باشه تعصبات فامیلی نتیجه جز عقب ماندگی ندارد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  باوی گچساران
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۵۴:۴۷
  176

  حاج فروزان حامیتیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۵۵:۲۷
  177

  حاج فروزان این دور خودت رفتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۵۶:۲۸
  178

  بهارستان فقط مال حاج فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  تیرتاجی
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۵۷:۰۵
  179

  درود بر حاج فروزان سلام بر بهارستان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  باوی گچساران
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۵۷:۴۰
  180

  خداوکیلی من طرفدار زارع نیستم ولی ازبین این عکسها زارع بهتر از بقیه هست.ادم خاموش و منفعل و بله قربانگو به قول دکتر نیکبخت به درد مجلس نیخره .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  اقا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۵۸:۳۲
  181

  حاج فروزان رای ما شما هستید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۵۹:۱۶
  182

  بقیه خودشونو خسته نکنند حاج فروزان قبول

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۳:۰۵:۲۷
  183

  درودبردکترروشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 3

  انتخابات
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۳:۱۱:۱۶
  184

  تمام کامنت هایی که به طرفداری روشنفکر زده میشه کار ۲ یا ۳ نفره همش با این کارا نمیشه کسی رو فرستاد مجلس زشت به خدا.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 12

  تمام بویر احمد و دنا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۳:۱۲:۱۰
  185

  نمیدونم این مردم چرا خودشونو خسته میکنن اقا حاج فروزان این دور رفته مجلس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  ایل اقا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۳:۱۲:۵۴
  186

  یک درصد از ایل اقا حامی بهرامی نیست الکی وقت تلف نکنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  اقا
  تاریخ : ۲۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۳:۱۳:۳۲
  187

  تمام ایل اقا پشت حاج فروزان این دور خودش رفته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  روشنگری
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۰۴:۲۹
  188

   دورنگی، نفاق و دورویی
  منافقان فقط لقلقه زبانی دارند، نه حرفشان پشتوانه فکر و عقیدتی دارد و نه عملشان. آن ها با دروغ و تزویر زنده اند و جالب است که این کار را یک نوع زرنگی می دانند: «آن ها با این عمل می خواهند خدا و مؤمنان را بفریبند در حالی که تنها خود را می فریبند اما نمی فهمند؛ یخاعدون الله و الذین آمنوا و ما یخدعون الا انفسهم و ما یشعرون»(بقره/۹)یکی دیگر از ادعاهای منافقان، «اصلاح طلبی» است. آن ها خود را اصلاح طلب معرفی می کنند در حالی که مفسد واقعی هستند «و هنگامی که به آن ها گفته شود در روی زمین فساد نکنید، می گویند ما فقط اصلاح کنندگانیم؛ و اذا قیل لهم لا تفسدوا فی الارض قالوا انما نحن مصلحون»(بقره/۱۱)منافقین هدف خود را اصلاحات بیان می کنند در حالی که اصلاحات آنها جز فساد و فحشا نیست. در طول تاریخ نیز هر گاه خیانتی توسط منافقان صورت گرفته است برای عوام فریبی بوده ولی پیشبرد آن را به نفع مردم معرفی کرده اند. قرآن در پاسخ به این ادّعا می فرماید: «بدانید اینان همان مفسدانند و برنامه ای جز فساد ندارند ولی خودشان نمی فهمند؛ الا انهم هم المفسدون و لکن لا یشعرون»(بقره/۱۲)

  از دیگر نشانه های منافقان که در آیه ی ۱۳ سوره بقره به آن اشاره شده، این است که آن ها خود را عاقل و هوشیار می دانند و مومنان را ساده لوح و خوش باور؛ «هنگامی که به آن ها گفته شود ایمان بیاورید، آن گونه که توده های مردم ایمان آوردند،می گویند ما هم چون این سفیهان ایمان بیاوریم؟ و اذا قیل لهم آمنوا کما آمن الناس قالوا انومن کما آمنه السفهاء» این گروه منافق، افراد پاکدل، حقیقت جو و حق طلبی که در برابر دعوت پیامبر و تعلیمات آسمانی اش سر تسلیم فرود آورده اند، را به سفاهت، متّهم می کنند. البته خداوند در ادامه ی آیه، واقعیت را این گونه بیان می کند «سفیهان واقعی، منافقان هستند، اما نمی دانند؛ الا انهم هم السفهاء و لکن لا یعلمون»(بقره/۱۳)

  رنگارنگی
  از مشخصه های بارز منافقان، این است که هر روز به رنگی در می آیند و به اصطلاح ملون و مذبذبند، میان هر جمعیتی که قرار بگیرند با آنها هم صدا می شوند. امروز فریاد «زنده باد» و شعار «مرگ بر» سر می دهند. قرآن این صفت منافقان را در آیه ی ۱۴ سوره ی بقره این چنین بیان می کند: «هنگامی که افراد با ایمان را ملاقات کنند، گویند ایمان آوردیم، اما هنگامی که با دوستان شیطان صفت خود به خلوتگاهی می روند می گویند ما با شماییم؛ و اذا لقوا الذین آمنوا قالوا آمنا و اذا خلوا الی شیاطینهم قالوا انا معکم انما نحن مستهزئون» و می گویند: اگر می بینید ما در برابر مومنان اظهار ایمان می کنیم ما آنها را مسخره می کنیم. این دگانگی شخصیت و تضاد درون و برون که صفت همیشگی منافقان است، پیامدهای گوناگونی در عمل و گفتار و رفتار فردی و اجتماعی آن ها دارد که به خوبی می توان آن ها را شناخت(تفسیر نمونه، ج۲۱، ص۴۸۰-فقط روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  زیلایی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۲۶:۴۴
  189

  حاج فروزان عزیز و دوست داشتنی حامیت هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  لوداب
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۲۷:۱۹
  190

  حاج فروزان مرد عمل تنها شایستگی مجلس را دارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  تیرتاجی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۲۸:۱۱
  191

  اقا لطفا بحث زارع و هدایت خواه و بهرامی را نکنید مردم واقعا خسته شدن از چهره تکراری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۲۹:۰۷
  192

  حاج فروزان رای ما شما هستید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  دنا
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۳۰:۳۵
  193

  نمیشه کسی را با هیاهو فرستاد مجلس ولی در بین این نامزد ها واقعا کسی که لیاقت بهارستان را دارد حاج فروزان است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 4

  اقایی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۳۱:۰۶
  194

  از ایل اقا کسی حامی بهرامی نیست لطفا نامزد نشو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۳۲:۰۰
  195

  من به شخصه حاج فروزان را انتخاب میکنم چون واقعا شایستگی دارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  یا مهدی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۳۳:۴۳
  196

  دکتر:
  حضور مستمر دکتر مهدی روشنفکر در مناطق مختلف و همراهی همیشگی با مردم و تلاش­های شبانه روزی ایشان در خدمت به مردم استان و همچنین ویژگی های اجتماعی قوی و دلسوزانه وی و همکاری صمیمانه­ ایشان با مردم در طول سالیان متمادی، از وی چهره­ ای مردمی، متشخص و پرنفوذ ساخته است و خوشبختانه در طی این مدت اخیر شور و هیجان و استقبال مردمی از ایشان بسیار خیره کننده و چشم نواز بوده است و اعلام حمایت پیاپیش همه جانبه مردم فهیم بویراحمد و دنا از حاج مهدی روشنفکر روز به روز در سراسر حوزه انتخابیه وسیع‌تر و فراگیر تر می‌شود و این خیزش و حرکت تا الان با چنان شور و هیجانی درحال صورت گرفتن هست که شاید با توجه به مدت زیادی ک تا انتخابات سال۹۸داریم باورش برای خیلی ها سخت و غیرقابل باور باشد.

  اندکی صبر..سحر نزدیک است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۴۵:۵۶
  197

  یا مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  مردم
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۵۸:۵۸
  198

  روشنفکر حامی مردم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۰۰:۱۶
  199

  اندکی صبر سحر نزدیک است یا مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  خیر خواه
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۱۰:۲۳
  200

  توصیه به کسانی که قصد تخریب روشنفکر را دارن .اسارت عقل انسان در هوای نفس از آسیبهای جدی کرامت انسانی است/ از فرزندان آخرت باشید نه از فرزندان‏ دنیا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۷:۲۱
  201

  درود فروزان عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  تیر تاجی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۷:۵۲
  202

  فروزان✌

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  جلیل و بابکان
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۸:۲۵
  203

  حامی حاج فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  تامرادی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۹:۰۶
  204

  فروزان عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  بابکان
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۹:۳۰
  205

  حامی فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۳۰:۱۷
  206

  حاج فروزان✌

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  کیگیوی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۳۰:۵۰
  207

  حامی حاج فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  تیرتاجی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۳۱:۲۰
  208

  بیشتر طایفه ما با حاج فروزان هستن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  سید
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۳۲:۲۵
  209

  واقعا فروزان شایستگی بهارستان را دارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۳۳:۴۴
  210

  من واقعا بین این نامزد ها حاج فروزان را امتخاب میکنم چون شایستگی را دارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۵۲:۵۸
  211

  نونم نظرات شما را باید میزاشتین و بارون تا شستشو میداد
  که مردم مه خو اب نداریت .
  اگه سید باقر موسوی . دکتر مندنی پور . اقایان مهندس پناه .. فروزان … غریب پور … عسکری . شریفی .. توفیقی . یزدانی ..پادیاب . سیف سادات . اقای حسینی …. بهرامی

  جوانان بهزاد کاظمی. جمال ارجمند . حمزه بنام . باقری . میلاد طاهرپور . داریوش ارجمند ….

  یکنفر انتخاب کن مثل مرد پشت سرش وایسان
  برنده انتخابات میشن وگرنه رای هدایت خواه . یا زارعی میبرش

  روشنفکر که پایه راش ثابت هست رای نمیاره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  پاتاوه
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۳:۱۵:۱۰
  212

  بین این اشخاص اصلح ترین فرد دکتر روشنفکر میباشد،به یاری خدا و همت مردم بویراحمد این دوره آقا روشنفکر نماینده بویراحمده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۲۸:۵۹
  213

  دعای هدایت خواه، عمل فروزان و پاکی روشنفکر چراغ مجلستان باد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 0

  کی لهراس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۳۱:۱۳
  214

  جون خوت . که اینه بنویسی ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  حسینیان
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۳۵:۲۳
  215

  هیچ کس جسارت و توانمندی دکتر هدایتخواه را نداره، فقط او در حد و اندازه نام بویراحمد است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  حامی سایسته سالاری
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۵۹:۴۸
  216

  انتخاب برتر مردم کسی نیست جز حاج فروزان
  مرد اندیشه و تفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۰۶:۳۱
  217

  نویسنده متن ، تحلیل سیاسی خوبی داشته و درست رصد کرده است .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  یاسوج
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۰۹:۵۶
  218

  نویسنده متن ، تحلیل سیاسی درستی داشته و خوب رصد نموده است .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  یاسوج
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۷:۰۰
  219

  این تحلیل تاحدودی قابل قبول است ولی نگارنده نتیجه را به سمتی کشانده که از روشنفکر اسطوره سازی کند در حالی که اهل تحلیل دقیقا می دانند که امکان ندارد شرایط دوره قبل برای حاج مهدی تکرار شود زیرا آن زمان زیاد کسی از ایشان احساس خطر نمی کرد و باتوجه به وضعیت موجود مردم دنبال کسی هستند که در تهران بتواند راهگشا باشد نه مثل دو دوره قبل مجلس آزمایشگاه شود برای عده ای از راه رسیده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۸:۰۳
  220

  ظاهرا حاج مهدی با طبل وارد میدان شده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  مهدی نژاد
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۲۳:۵۶
  221

  عجب تحلیل بسیار عالی قشنگی کاملا درسته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۲۴:۴۳
  222

  درود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  شوروم
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۴۳:۴۷
  223

  با سلام
  میگم این درخشنده پو.
  دوباره .ش هست ، نکنه تو. داره زندگی میکنه که سودای نمایندگی در سر داره
  بابا.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  دوستان
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۴۵:۵۶
  224

  دوستان اینقدرجان نثارنشویداینبارهم حاج زارع باصداقت است خیلی خودخوری نکنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  مسعود
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۵۶:۳۲
  225

  شکی نیست هدایت خواه و زارعی دیگه بیان یا نیان قبول نمی شوند، رای مردم اول فروزان بعد روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  دانشگاه تربیت معلم یاسوج
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۵۹:۴۱
  226

  ایشالا باتوجه به اینکه جناب دکتر روشنفکر انسان شریف و و بزرگوار.اهل ادب و دارای سوابق درخشانی درکارنامه ی خود دارد.با حمایت از مردم فهیم بویراحمد ودنا بتواند مسئولیت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی باشد
  وصدای مردمش را به گوش مسئولان برساند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 3

  زهرا
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۰۵:۴۴
  227

  وجود حاج فروزان در انتخابات یعنی پایان رقابت بقیه کاندیدا
  درود بر حاج فروزان بزرگ

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  گچساران
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۱۶:۱۴
  228

  حاج فروزان بیا که گچساران با تمام وجود حامی شماست هرجا باشی همه برای رای به شما آماده ایم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  یاسوج
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۳:۴۰:۲۳
  229

  رای مردم فروزان بقیه تلف کردن وقته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  ده برآفتاب
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۴:۴۳:۲۵
  230

  به خدا که روشنفکر یک انسان کامل است.از رای دادان به هدایت خواه پشیمانم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 4

  مریم
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۵۸:۳۹
  231

  حامی فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  جلیل
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۵۹:۲۲
  232

  درود بر فروزان سلام بر بهارستان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  یاسوج
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۰:۲۱
  233

  حامی فروزان هستیم✌

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  کی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۰:۴۹
  234

  فقط فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  ایل
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۱:۱۵
  235

  حامی فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  محمد
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۱:۳۸
  236

  فروزان بیا که قبولی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  قاید گیوی
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۲:۵۲
  237

  حاج فروزان مرد عمل و دوست داشتنی بهارستان لیاقت توست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  مردم
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۳:۲۵
  238

  درود حاج فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۳:۵۹
  239

  فقط حاج فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  اکبر اباد
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۴:۲۵
  240

  حامی فروزان هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  مادوان
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۴:۴۲
  241

  فروزان عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  بلهزار
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۵:۲۶
  242

  فقط حاج فروزان عزیز و دوست داشتنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 4

  جلیل و بابکان
  تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۰۵:۴۸
  243

  فروزان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  دانش پایه مارگون
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۲۱:۳۰
  244

  فارغ از جریان های فکری رای ما اول فروزان و در صورت عدم ورود ایشان روشنفکر ، دیگه هدایت خواه و زارعی بای بای

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۰۷:۱۴
  245

  نمیدونم چطور بعضی روشون میشه بعد از سالها فرار از منطقه اظهار وجود کنن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۲۵:۱۸
  246

  با سلام عزیزان این بدونند که مثل دفعادت گذشته نیسیت که یه افرادی بیان خودشون مطرح کنند واز این طریق سود ببرند وسر دیگران کلا بذارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آینده
  تاریخ : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۲:۱۶:۰۳
  247

  والا مو نونم ای روشنفکر چه کرده ، چه خدمتی کرده ، تا الان کوچو بیه که ایطور وش قهرمان سازی ایکنیت
  در بویراحمد بجز سید باقر موسوی ، حاج دهرابپور ، حاج حسینی هیچ چهره ی سیاسی و احتماعی نداشتیم
  هدایت خواه ، بهرامی ، زارع ، مندنی پور ، کسایی بودند که از دل اون سه نفر بیرون اومدن
  هیچ وقت اسمی از روشنفکر نبود و آرا ایشان دور قبل یه آرا احساساتی و ایلی بوده و این دور ۷هزار رای هم نمیاره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  دوستدار
  تاریخ : ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۱:۴۱:۰۸
  248

  بین این افراد اصلح تر دکتر روشنفکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷