کبنانیوز؛ کبناخبر | انتقاد تند مدیر بنیاد شهید کهگیلویه از «حاج عدل» / یادواره شهدا جای «مانور سیاسی» نیست!

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۶ فروردین , ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۵ | کد خبر : 327962 |
 •   
  درگفت‌وگو با کبنا مطرح شد

  مدیر بنیاد شهید و ایثارگران کهگیلویه در گفتگو با کبنا به نقد صحبت های نماینده کهگیلویه در یادواره شهدای روستای گوراب که توسط سازمان تبلیغات استان برگزار شده بود پرداخت و  اظهار کرد:نماینده کهگیلویه بزرگ، یادواره های شهدا ی والا مقام ،جای مناسبی برای  مانور سیاسی و تصفیه حساب شخصی نیست،

  کبناخبر؛

  مدیر بنیاد شهید و ایثارگران کهگیلویه در گفتگو با کبنا به نقد صحبت‌های نماینده کهگیلویه در یادواره شهدای روستای گوراب که توسط سازمان تبلیغات استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده بود، پرداخت و اظهار کرد: نماینده کهگیلویه بزرگ، یادواره‌های  شهدای والا مقام، جای مناسبی برای  مانور سیاسی و تسفیه حساب شخصی نیست، بدعت بدی  راه انداخته‌اید  که در چندین یادواره مقدس شهدای والای مقام  از جمله یادواره ۲۱ شهید والا مقام در روستای گوراب  به جای پاسداشت شهدا به بیان آمار و ارقام اقتصادی و تبیین پروژه‌های شهرستان  پرداخته‌اید  که این امر  با فلسفه یادواره  شهدا فرسنگ‌ها فاصله دارد.

  سید کمال الدین دولت خواه عنوان کرد: نماینده کهگیلویه بزرگ، شما که خود را خاک خورده مکتب شهید و شهادت می دانید، اگر تجربه‌ای دارید آیا شایسته نیست  از خاطرات ۸ سال دفاع مقدس و حماسه سازی جانبازان و شهدا  جهت ترویج فرهنگ و شهادت در این یادواره‌های مقدس نیز سخن بگوید؟

  دولتخواه با بیان اینکه نماینده کهگیلویه بزرگ، بیان اختلاف شخصی شما با آقای استاندار وعدم تحویل گرفتن جنابعالی از سوی ایشان نباید به ارزش یادواره‌ها و شهید و شهادت لطمه وارد کند، تصریح کرد: جای بسی تعجب است شما که هیچ خوانشی با دولت تدبیر و امید ندارید چگونه مطالبه سهم خواهی از استاندار دارید، مختصات سیاسی شما که کاملاً مشخص است!

  وی ادامه داد: نماینده کهگیلویه بزرگ در پاسخ نقد شما به بنیاد شهید باید گفت مجموعه بنیاد شهید در سطح استان و شهرستان و نهاد مقدس سپاه پاسداران تمام همت خویش را در راستای پاسداشت  و ترویج فرهنگ شهید و شهادت در سال‌های اخیر به کار بسته  ودر سال ۹۶  بنیاد شهید  کهگیلویه  ۱۹ برنامه مختلف فرهنگی و ملی در راستای ترویج فرهنگ شهید و شهادت برگزار کرده است، همچنین از مجموع ۱۳۳ گلزار مطهر شهدای کهگیلویه تا کنون ۱۲۰ گلزار که برخی با پیگیری‌های مکرر مدیر کل بنیاد شهید  صورت گرفت  ساماندهی شده‌اند و ۱۳ گلزار شهدای دیگر نیز سامان دهی آن‌ها در دستور کار برای سال ۹۷ است.

  دولتخواه گفت: توجه ویژه مدیر کل بنیاد شهید به بنیاد شهید وامور ایثارگران کهگیلویه نیزجای بسی تقدیر دارد.

  وی افزود: مناسب سازی مسیر گلزار مطهر شهدا در حیطه اختیارات و وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران نیست ومشخص است در حیطه وظایف چه اداره‌ای است.

  مدیر بنیاد شهید و ایثارگران کهگیلویه در پایان مطرح کرد: فلسفه  ذاتی بنیاد شهید، برگزاری یادواره و پاسداشت شهدای والا مقام است لذا برگزاری  یادواره‌های قومی- قبیله‌ای و بی کیفیت و یا استفاده ابزاری از یادواره‌های شهدای والامقام در جهت پیشبرد مقاصد و اهداف سیاسی توسط  دیگر نهادها و ادارات، مورد نکوهش بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

  انتهای پیام/2030
 • ۱۵ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ملکزاده
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۳۳:۳۲
  1

  سردار هاشمی اشتباهش اونجا بود که فکر کرد همه هدفشون صداقت و پیشرفته همون اول کار باید همه مدیرها رو عوض و همسوی خودش میکرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دوگنبدان دیروز
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۴۴:۵۹
  2

  چطور اقای رییس بنیاد شهید. از تاجگردون انتقاد نکردی و نمیکنی .. ها . چته تاز از خواب بیدار شدی. یا منتسب شدی . ای فیلمها قدیمی شده .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  اسلام علیک یا صاحب الزمان عج
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۵۰:۲۰
  3

  ضمن عرض سلام وتبریک سال نو خدمت مدیریت بنیاد شهید شهرستان کهکیلویه بزرگ در حقیقت برگزاری یا دواره شهدا نه دردی از خانواده شهدا ونه خود شهدا کم می کند این یادواره ها دست مایه ای شده برای تبلیغ وبرداشت های سیاسی که نه خدا ونه شهدا از این عمل راضی نیست ولی دست خدا بالاترین دست است برونداشت این یادواره ها ونتیجه وماحصلش که توسط نهادهای که خودشون را سردمدار نظام از جمله تبلیغات اسلامی مشایی وبقایی واحمدی نژاد شد هنوز هم تجربه نشده برای انها نمیشود از نردبان شهدا بالا رفت و بکذارید ومطمئن باشد کسی یا کسانی که بخواهند از این یادوارها تبلیغات سیاسی کنند چنان خدا پشت گردنی های بزند که برای همیشه نابود بشود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سجاد
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۶:۵۲:۵۰
  4

  او همرزم شهدا است وبا ادبیات خودشون شجاعانه صحبت می‌کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  شهروندی
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۰۷:۴۰
  5

  اقای دولخواه فکر کنم شما درک درستی از ارمان واهداف شهدا که خدمت وخدمت گذاری بود ندارید من در کل مخالف اقای هاشمی بوده وهستم اما این مطالب اقای هاشمی کاملا مورد تایید است چون بر می گردد به ضغف که نه بلکه فاجعه مدیریت حاکم بر استان که توسط یک نماینده در نهایت بی کفایتی قبضه شده و با قوم گرایی استان را فلج کرده شما هم برای حفظ صندلی حتما باید چنین اظهاراتی بفرمایید ***********

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  یاسوج
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۱۱:۳۵
  6

  جناب دولتخواه منظور شما از این جمله چیست؟
  جای بسی تعجب است شما که هیچ خوانشی با دولت تدبیر و امید ندارید چگونه مطالبه سهم خواهی از استاندار دارید،مختصات سیاسی شما که کاملا مشخص است!
  به نظر شما یعنی اگر نماینده کهگیلویه مخالف خط سیاسی استاندار باشد، دیگه نباید بودجه ای و …. به شهرستان کهگیلویه تخصیص پیدا کند؟
  آیا اگر نماینده کهگیلویه مخالف سیاسی استاندار است، یعنی دیگه نباید بچه های کهگیلویه به مسئولیت های استانی برسند؟ و نماینده حق نداره این مطالبه را از استاتدار داشته باشد؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  اسلام علیک یا صاحب الزمان عج
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۱:۲۴:۱۱
  7

  واقعا .وظایف خودش را انجام نمی دهد در حقیقت هیچ جایی هم پاسخگوی حساب وکتاب مالی نیستند فقط .ر کی تا به حال شمرده که تبلیغات در شهر به خاطر مناسبت ها چند بنر در شهر زده که این همه بودجه .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بویراحمدجانباز
  تاریخ : ۰۶ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۱:۳۷:۱۳
  8

  الحق که شایسته گفتی ولی کوگوش شنوا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علیحسین
  تاریخ : ۰۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۰۸:۱۶
  9

  مدیر محترم بنیاد شهید دهدشت قطعا فراموش کرده اند که شهدا رفتند تا عدالت و اسایش برای مردم ایجاد شود اتفاقا دفاع از حق مردم مختص این یادواره هاست و قرار نیست اگر کسی به دولتی رای نداد حق انتقاد و مطالبات نداشته باشد ضمن اینکه ایشان نمایند ه و وکیل مردم هستن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  دهدشتی
  تاریخ : ۰۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۴۳:۰۷
  10

  درود بر. دکتر دولتخواه جواب قانع کننده ای بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  همشهری
  تاریخ : ۰۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۱۴:۵۳
  11

  ایشان سرپرست هست نه مدیر دوما شما جز یادواره چکار برای خانواده های شهدا کردید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  یاسوج
  تاریخ : ۰۷ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۴۶:۳۷
  12

  زمانی که آقای دولت خواه وتشکیلاتش از آقای هاشمی حمایت میکردن یادشون رفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  دوست دار محیط زیست
  تاریخ : ۰۸ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۸:۱۸:۲۴
  13

  سلام پیشنهاد میکنم بجای این همه داستان سرای برای حاجی عدل مسابقه کشتی در پتروشیمی کلاچو برگزار کنید تا ببینیم کی کی را بر زمین میزند کروووو ول کنید ………………. یا هم نماینده از چین وارد کنیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  میرزا قلی خان
  تاریخ : ۰۹ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۰۵:۲۷
  14

  شما که مدیر بنیاد شهید شهرستانی یه سر به خانواده شهدا بزن لااقل اقای هاشمی یکم به کاری دیگش برسه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۵۴:۳۱
  15

  شما از کافه ها بزن بیرون از قلیون کشیدن بعد انتقاد کن دولتخواه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷