کبنانیوز؛ کبناخبر | نحوه توزیع ارزاق تنظیم بازار شب عید کهگیلویه تعیین شد

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۶ اسفند , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۳ | کد خبر : 326573 |
 •   
  در گفتگو با کبنا مطرح شد

  نحوه توزیع ارزاق تخصیص یافته اعم از گوشت ، میوه، تخم مرغ و برنج برای شهرستان کهگیلویه در تنظیم بازار شب عید تعیین شد.

  کبناخبر؛

  نحوه توزیع ارزاق تخصیص یافته اعم از گوشت ، میوه، تخم مرغ و برنج برای شهرستان کهگیلویه در تنظیم بازار شب عید تعیین شد.

  رییس جهاد کشاورزی کهگیلویه  صبح امروز در گفتگو با کبنا اظهار کرد:هیچ گونه محدودیتی در خصوص پذیرفتن عاملین توزیع  گوشت  مرغ منجمد و گوشت قرمز گوساله  برزیلی در صورت معرفی از صنعت و معدن در سطح  شهرستان نداریم که اکنون  نیز گوشت مرغ منجمد به  قیمت خرید هر  کیلو۵ هزار و ۸۰۰ تومان و فروش ۶ هزارو ۳۰۰ تومان ،همچنین گوشت قرمز گوساله برزیلی با قیمت خرید هر کیلو ۲۲ هزار تومان و فروش هر کیلو ۲۲هزار و ۶۰۰ تو مان توسط عاملین در سطح شهرستان توزیع می شود که این  قیمت شناور است.

  عمران تقوی با بیان اینکه: قیمت میوه شب عید برای مصرف کننده در کمیته راهبری استان  تصویب شد،تصریح کرد:قیمت خرید هر کیلو سیب درختی هزار و ۹۰۰تومان برای عاملین  و قیمت فروش هر کیلو ۲هزار و ۳۰۰ تومان برای مصرف کننده است و همچنین قیمت خرید هر کیلو پرتقال والنسیا ۲هزار و ۴۰۰ تومان  برای عاملین و قیمت فروش هر کیلو۲ هزار و ۸۰۰ تومان  برای مصرف کننده  تصویب شد  که  توزیع ازامروز   شنبه مورخ ۲۶ اسفند ماه  با هماهنگی کمیته های شهرستانی نسبت به معرفی عاملین  جهت تحویل میوه  اقدام شد و عاملین برای توزیع میوه عید در سطح  شهرستان  کهگیلویه  «تعاونی تولید  کلاچو» و «دهدشت شمالی »معرفی شدند  که در مرکز خدمات جهاد کشاورزی سابق در میدان شهر از امشب به توزیع میوه اقدام می کنند.

  تقوی ادامه داد:  قیمت سبد باید برای مصرف کننده کم شودو همچنین کلیه عاملین موظفند در صورت درخواست مصرف کننده از یک کیلو تا سبدی نسبت به فروش میوه  اقدام نمایند، حد اکثر عرضه میوه به مصرف کننده نباید بیش از ۲ سبد باشد که کلیه  این مصوبات به  تعزیرات نیز ارسال شد تا در صورت گزارش تخلف با متخلفان برخورد شود.

  وی افزود:  ۲ تن سهمیه  تخم مرغ شهرستان نیز  توسط عاملین  از ۱۸ اسفندماه در شهرستان توزیع شد و اکنون نیز ۱ تن دیگر تخم مرغ سهمیه شهرستان  است که برای عید توسط عاملین  توزیع خواهد شد.

  رییس جهاد کشاورزی کهگیلویه در خصوص برنج نیز بیان کرد:۴۵ تن  سهمیه برنج شهرستان نیز از ۱۸ اسفند ماه توسط عاملین در سطح شهرستان توزیع شد که  شامل ۵ تن برنج  تایلندی به  قیمت هر کیلو ۲هزار و ۹۰۰ تومان،۲۰ تن برنج  هندی  ۱۱۲۱دانه بلند  به قیمت هر کیلو ۵هزار و ۶۰۰ تومان ،۲۰تن برنج هندی دانه کوتاه به قیمت هر کیلو ۳ هزار و ۹۰۰ تومان بود که با نظارت هیئت مدیره  تعاونی جهاد کشاورزی  کهگیلویه و  اداره صنعت و معدن شهرستان توسط عامل  توزیع  شد.

   

  انتهای پیام/2030
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷