کبنانیوز؛ کبناخبر | احداث تونل ۱۲۵ میلیارد تومانی در گچساران / این پروژه بویراحمد گرمسیر را نجات می‌دهد/ تشکر «تاجگردون» از آخوندی دو روز پس از استیضاح (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۴ اسفند , ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۲ | کد خبر : 326077 |
 •   
  با حضور مسولان صورت گرفت

  این در حالی است که دو روز قبل نماینده شهرستان های گچساران و باشت یکی از نمایندگان بود که نقش پررنگ و سرسختانه بدنبال استیضاح وزیر راه و شهرسازی بود که در نهایت استیضاح رای نیاورد و عباس آخوندی مجددا در وزارت راه و شهرسازی ابقا شد.

  کبناخبر؛

  آغاز عملیات اجرایی قطعه دوم راه اصلی گچساران به چرام با حضور حضور محمدرضا کدخدا زاده معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل، نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت، مدیر عامل موسسه حرا، مسئولان استانی و شهرستانی در روستای آبریگون برگزار شد.

  به گزارش کبنانیوز: نماینده مردم گچساران و باشت در آیین کلنگ‌زنی اظهار کرد: این پروژه تاثیر بسزایی در منطقه خواهد داشت چرا که با ایجاد یک راه می‌توان یک منطقه را نجات داد.

  غلامرضا تاجگردون افزود: از مسیر کهگیلویه که پروژه پاتاوه – دهدشت که در حال انجام است که انشالله به نتیجه خواهد رسید تا این پروژه به حوزه بویراحمد گرمسیر و جنوب گچساران که یک منطقه بسیار محرومی بود که به آن بی‌توجهی صورت گرفته بود.

  تاجگردون افزود: باید کارهایی انجام شود تا دوباره این مناطق احیا می‌شدند و خدا را شکر کارهای زیرساختی به  برکت نظام جمهوری اسلامی و تلاش همه عوامل و مدیران کل که امروز آمدند کارهای زیر ساختی انجام شده است.

  وی با بیان اینکه انجام این پروژه امروز شاه کلید اصلی موضوع است، عنوان کرد: زمانی که پروژه پاتاوه به دهدشت تمام خواهد شد، پروژه چرام و ضرغام آباد و یک جاده فرعی درجه ۲ تبدیل به یک جاده اصلی با یک تونل وزین انجام خواهد شد.

  نماینده مردم گچساران و باشت اذعان کرد: با نگاهی به محور جنوب و محور باباکلان و بعد میشان وگناوه کارهای بزرگی در حال انجام است و این پروژه قطعا یک پروژه سنگینی خواهد بود که موجب اعمران و آبادانی منطقه خواهد شد.

  وی با اشاره به اجرای چندین طرح در شهرستان گچساران توسط موسسه حرا گفت:  پروژه‌های سختی مانند آب رسانی به اراضی باباکلان توسط همین موسسه در این شهرستان در حال اجرا است و پروژه احداث تونل در این شهرستان قطعا  یک پروژه سنگین خواهد بود که موجب عمران و آبادانی منطقه خواهد شد.

  نماینده مردم گچساران و باشت  با اشاره به قرارگاه خاتم الانبیاء عنوان کرد: من از قرارگاه خاتم به خصوص این موسسه تقدیر و تشکر می‌کنم که به جرات می‌توان گفت جور سازندگی را در بسیار عالی متقبل می‌شوند.

  نماینده مردم گچساران و باشت ادامه داد: مهمترین فعالیت موسسه حرا در احداث تونل در کشوراست که با بهترین تجهیزات این پروژه‌ها را در دست دارند که من از ایشان خواهش کردم به منطقه بیایند و این کار سنگین را انجام دهند.

  تاجگردون در ادامه با اشاره به مسیر  اصفهان به گناوه عنوان کرد: با احداث این مسیر مسافت  صد کیلومتر کاهش خواهد یافت.

  وی در ادامه با اشاره به احداث تونل در مسیر گچساران- چرام  ابراز کرد: این پروژه  بویراحمد گرمسیر را نجات خواهد داد.

  تاجگردون با بیان اینکه تلاش‌های بسیاری صورت گرفت تا این پروژه و روستاهای اطراف از بن‌بست خارج شوند، خاطرنشان کرد:  چندین سناریو برای پروژه کارشد و سنگین‌ترین پروژه است که در آن نگذاشته‌ایم روستای دیل که قدیمی‌ترین روستای این شهرستان است در این مسیر حذف شود.

  نماینده مردم گچساران و باشت خاطرنشان کرد: این تونل با اعتبای به مبلغ ۱۲۵ میلیارد تومان احداث خواهد شد و با پایان یافت این پروژه مردم از این مسیر بهره‌مندخواهند شد.

  وی با تقدیر و تشکر از قرارگاه خاتم بیان کرد: این هدیه‌ای از نظام به مردم در شب عید است.

  نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در بخشی از صبحت هایش عنوان کرد: از عباس آخوندی  وزیر راه و شهرسازی که با اصل موضوع  و همچنین طراحی مسیرموافقت  کردن تا شرکت زیر ساخت و توسعه بتواند این فرآیند راطی کند تقدیر و تشکر می کنم.

  گفتنی است: این در حالی است که دو روز قبل نماینده شهرستان های گچساران و باشت یکی از نمایندگان بود که نقش پررنگ و سرسختانه بدنبال استیضاح وزیر راه و شهرسازی بود که در نهایت استیضاح رای نیاورد و عباس آخوندی مجددا در وزارت راه و شهرسازی ابقا شد.

  خاطر نشان می سازد: محورهای استیضاح وزیر راه و شهرسازی عدم توانایی در مواجهه با بحران‌های موجود در سیستم حمل و نقل کشور،‌ عدم نظارت بر سیستم ناوگان هوایی و ریلی و بروز مشکلات در کشور و مرگ تعداد بسیار زیادی از هموطنان، عدم اجرای برنامه‌های ارائه شده به مجلس در نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی،بی‌انگیزگی در اداره امور این وزارتخانه و عدم پاسخگویی مناسب به مردم و نمایندگان بود.

   

  انتهای پیام/1007 / قلندری
 • ۲۵ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  بومی منطقه
  تاریخ : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۲:۰۰
  1

  از نماینده محترم و مسوولین دلسوز و کارآمد تشکر می نمایم.برای مهندس قوام ارشدی رییس شورای شهرستان و از جوانان برومند دیل آرزوی توفیق دارم.

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 48 Thumb down 4

  شرمت الله
  تاریخ : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۶:۴۱
  2

  به مد روز نان میخوری

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 34

  کریمی
  تاریخ : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۵:۲۹
  3

  اولا این کلنگ زنی مربوط به هفته پیش بود ولی به تاخیر افتاد یوحنای آقای… دیگه رنگی نداره

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 28

  دوگنبدان دیروز
  تاریخ : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۹:۱۴
  4

  اخ و بخت مردم. گمراه. که افتادن باتو. کمربندی گچساران .یازده سال که دست نخورده مانده . زیر رادک هر روز تصادفه . چرا کمربندی تکمیل نمیکنی تاجگردون

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 30

  سادات
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۷:۵۶
  5

  از اون طرف استیضاع میکن بهد میره ازس تعریف میکن

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 28

  جوانان
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۵:۵۲
  6

  …………… جایگاهی دردیل ندارد ومتن ………هم خودش نوشته

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 42

  احسان حاتمی
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۰۶:۵۳
  7

  سوال داشتم از آقای جهانبین مدیر عامل هلال احمر استان، هدف شما از حضور در این مراسم چ بوده؟ آیا شما کاری دیگر بجز همراهی دکتر تاج گردون نداشتید؟ مگر وظیفه شما نظارت بر عملیات تجسس اجساد سقوط هواپیما تهران به یاسوج نیست؟

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 21

  یا ثارالله ابن ثاره
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۴۴:۰۶
  8

  چرا بعضی ها از کار وخدمت به این مردم وافتتاح یاکلنگ زنی پروزه ها ناراحت میشن آیا مردم ما مستحق چنین خدماتی نیستند ایا از جیب وکیسه شما کم میشه این همه حسادت برای چیه هر گوشه ای از این کشور استان شهرستان آباد بشه متلق به همه ملت ایران است آقای تاج گردون خوشت از ش نمی یاد نیاد ولی روتو کن انور بگو خدایا شکرت که در ذات این ادم توانایی قرار دادی تا بتواند به مردم شهرستانش خدمت کند من مثل شماها از عملکرد تک تک مسولینش نگران وناراحت وانزجار خود را به این مسولین منفعت طلب اعلام میدارم ولی واقعیت را نمی توان انکار کرد شخص آقای تاج گردون بی بدیل وبسیار توانمند وتوانمندی هایش غیر قابل انکار وضعف مدیرانش غیر قابل بخشش هم این مدیران ضعیف منفعت طلب باعث تیز شدن تیرها ونیزه های اناقاد بسوی شخص نماینده شده آب دریا را اگر نتوان کشید هم به قدر تشنگی باید کشید اگر مدیران استانی را نمی توانی حداقل جهت رضایت مندی فکری به این موجودات زنده شهرستانی بکن از دفتر هایت شروع کن تابرسد به خلاصه مصلحت شهر خویش خسروان دانند عوض نکن وآخرش وببین حرف حق همیشه تلخه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 2

  جمشید
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۷:۵۰
  9

  تاجگردون بی نظیری تو
  با تمام کاستی ها

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۸:۳۵
  10

  درود بر نمایند نترس.لااقل اخوندی کار این نماینده رو تسریع میبخش.فعلا بقیه نمایندها به حساب نیومدن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  همشهری
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۸:۲۳
  11

  وقتی تاجگزدون در تریبون مجلس عنوان میکنه لر پشت کوه دیگه باید همه جوک ها درمورد لر بنویسند چه دلیلی داشت بخاطر اهدافش از لر به عنوان …. پشت کوهی یاد کنه تاجگردون باید از لرها معذرتخواهی کنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 13

  ناشناس
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۹:۱۹
  12

  کبنا جان انتظار داری که دو روز پس از استیضاح تاجگردون وزیر رو دار بزنه؟ استیضاحی بود و تموم شد. با هم که دشمن نیستند. انتقاد به جای خود و تشکر از کارهای صورت گرفته هم به جای خود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  شرمت الله
  تاریخ : ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۶:۳۸
  13

  تاج گردون موجب غرور هر گچسارانیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  حقگو
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۶:۱۲
  14

  واقعا بعضی ها نمک نشناس هستنن هر چه براشون بکنی ، بازم می نالند و نق نق میزنند ، درود بر تاجگردون تلاشگر ،

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  حقگو
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۴:۵۱
  15

  حالا نه که نماینده های قبلی خیلی از این کارا کردن ، حالا برای بعضی ها این پروژه خیلی اهمیتی نداره ، نماینده های قبلی برا تبلیغات شون ، وعده احداث پل هوایی میدادن ، و بعد هم از عهده شون هم بر نمی آمد ، براشون پل هوایی خیلی کار مهمی بود ، چرا مغرضانه قضاوت می کنید ، درود بر تاجگردون تلاشگر ، درود بر مرد خستگی ناپذیر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۶:۳۳
  16

  با افتتاح این پروژه عملا فاتحه دهدشت را باید خواند چون باز هم دهدشت در بن بست قرار میگیرد چرا که جاده خیراباد به بهبهان با شرایط جدید بهتریت مسیر به اتصال به جاده اصفهان است و بیشتر ترجیح میدهند از بهبهبان به جاده جدید دیل رفت و امد صورت گیرد تا مسیر بهبهان به دهدشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  بانو
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۰:۰۱
  17

  کارهای بزرگ را مردان بزرگ به ثمر می نشانند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  انسان
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۰:۱۳
  18

  میگم این ..که با خودش هم قحر و با همه مشکل داره هر جا تاجگردون دنبالش برادر شما آرای تاجگردون دارید کم میکنی بس دیگه شما توی روستاتون هیچکس با دید مثبت نگاهت نمیکنه همه میگن . رای نمیدیم به تاجگردون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  محمود
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۹:۴۳
  19

  آقای جهانبین میدونه رفتنی است داره با همکاری رشیدی پیش تاجگردون رایزنی میکنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  گچساران
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۵:۳۳
  20

  با سلام
  تاجگردون یک نیروی ملی و فراملی است ولی حیف که داره کم .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  دهدشتی .
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۳:۲۴
  21

  درود به شرف تاجگردون .به خدا خیلی از مردم گچساران قدر نشناسند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  قصیرالکلام
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۱:۴۱
  22

  تاجگردون معلوم بود که .میگه .تاجگردون کمربندی را درست کند بهتر است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دیل
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۳:۲۱
  23

  .. شما که در دیل مدتی هست برعلیه تاجگردون وگوهرگانی تبلیغ میکنی چرا د.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محسن
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۸:۴۴
  24

  عزیزان این تونل جاده تهران را به بوشهر وصل می کند در مسیر شهرهای دهدشت چرام گچساران و….روستاهایشان بهره مند می شوند تنها مربوط به دیل نیست ولی کمربندی را هم انشالا تکمیل خواهند کرد ورودی شهر از سمت دیل جالب نیست پل شرکت هم خرابه هم پیچ ناجوری داره روشنایی هم ورودی شهر ندارد از نماینده محترم تشکر می کنم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  حقیقت
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۶:۳۳
  25

  این جاده یک طرح ملی شمال به جنوب می باشد ، نقش ارزنده ای در کاهش مسافت و صرفه جویی در مصرف سوخت خودروها دارد، البته که رفت وآمد مناطق بویراحمد گرمسیر و دگر مناطق همجوار آسانتر می شود، اما نباید آنرا منتی بر این مردم گذاشت حق این مردم خیلی بیشتر از این حرف هاست ، جوانان این مناطق حق اشتعال هم دارند،که متأسفانه عملی نشده وانها هم مانند بسیاری از جوانان غیور قشقایی بی عدالتی را تجربه میکنند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷