کبنانیوز؛ کبناخبر | لطفاً به مردم احترام بگذارید؛ به جای استیضاح…

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۶ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۸:۵۸ | کد خبر : 325940 |
 •   
  یادداشت | میر آرش تقوی

  آیا نمی‌توان استنتاج کرد که انحراف افکار عمومی از امضا نشدن طرح اعاده اموال نامشروع توسط جنابتان و سایر دوستان بجز حاج زارع نماینده محترم بویراحمد که دراین استیضاح نمایشی هم به‌حق همراهی نکردند و مقاومت دکتر ربیعی در مقابل تغییر وضعیت بعضی کارگران قراردادی و پیمانی و ندادن بعضی امتیازات زمینه ساز این استیضاح پرشور بوده است؟

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  متن ارسالی

  مجلس شورای اسلامی ماهی پرتلاطم را گذراند که درچندسال گذشته کم نظیر بود نمایندگانی که سلامتشان توسط شورای نگهبان تاییدشدتابه نیابت ازملت حافظ بیت‌المال باشندخود از امضای طرح اعاده اموال نامشروع به بیت المال می هراسندوبه درودیوارمیکوبندتاهواسها راازاین طرح هراسناک منحرف کنند واین تلاش شدیداستان کهگیلویه و بویراحمد رادربطن این تلاطم قرارداد.

  سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان پایانی تلخ را برای سال ۱۳۹۶، رقم زد و احساسات مردم شریف ایران را از هر قوم و هر نژاد که باشند جریحه دار نمود وازطرفی باعث شروع فعل و انفعالات سیاسی درمجلس شورای اسلامی شد که به استیضاح وزرای راه و شهرسازی و رفاه انجامید

  سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان و مرگ سخت و تأثر برانگیز همشهریان مظلوم‌مان موج قدرتمندی از احساسات پاک مردم را برانگیخته کرد اما افسوس که بازیگران دنیای سیاست به جای اینکه از این انرژی آزاد شده در جهت رفع اشکالات و احقاق حقوق مردم شریف و مظلوم استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده کنند و با کشاندن مقامات حکومتی به استان و گوشزد کردن کاستی‌های موثر دراین فاجعه بزرگ و جذب امکانات و بودجه‌های لازم برای ترمیم ابعاد فاجعه و توسعه زیرساخت‌های موجود برای جلوگیری از تکرار این گونه فجایع متاسفانه بر موج احساسات مردم سوار شدند تا از این احساسات پاک برای تسویه حساب‌های سیاسی خود بهره گیری کنند اما غافل از این بودند که موج‌سواری حتی از پرواز تهران به یاسوج هم خطرناک‌تر است.

  خبره‌ترین موج سوارها هم فقط لحظه و مکان سوار شدن را انتخاب می‌کنند و از زمان و مکانی که پیاده خواهند شد بی خبرند.

  روی سخن من با دکتر تاجگردون طراح استیضاح است؛

  بهتر نبود بجای استیضاح شتاب‌زده از ظرفیت‌های فضای ایجاد شده برای کمک به یافتن و انتقال اجساد و زمینه سازی برای جلوگیری از تکرار این فاجعه بهره می‌بردیم؟

  بهتر نبود بجای رنجاندن وزیری که به یاسوج آمده بود تا امکانات وزارت را بسیج کند همراهی می‌کردیم و وزیر رااجبارا به سنگرتقابل هل نمی‌دادیم؟

  بهتر نبود منتظر نظر کارشناسان می‌ماندیم تا مقصر را بشناسیم؟

  آیا تجهیزات فرودگاه یاسوج مربوط به چندسال پیش است؟

  آیا بهتر نبود این اتفاق غمبار و وحشتناک را به سیاست آلوده نمی‌کردید؟

  آیا این حق مردم نیست که به شعورشان احترام بگذارید؟

  شما دو دوره است که ریاست کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی را بر عهده دارید، خدا شاهد است که روزی که برای اولین بار به ریاست کمیسیون انتخاب شدید همچون کودکان شادمانی کردم و گریستم و با خود از محرومیت پایان یافته و مسیر شکوفایی آغاز شده داستانها ساختم اما افسوس که شما می‌دانستید، فرودگاه یاسوج نیاز شدیدی به تکمیل و توسعه باند دارد تا هواپیمای جت بتواند بنشیند و برخیزد اما کاری نکردید!

  افسوس که شما می‌دانستید فرودگاه یاسوج نیازشدیدی به تجهیزات ناوبری و ایمنی پرواز دارد، اما توجه نکردید!!!!!!

  شما سالهاست می‌دانستید که پرواز یاسوج خواهد افتاد(به دلیل وضعیت نا ایمن و …) و فقط زمان دقیقش را نمی‌دانستید، جناب دکتر که هر انسان تحصیلکرده ای این را می‌دانست و اکثر کسانی که امکانش را دارند هرگز گذرشان به فرودگاه یاسوج نیفتاده و نخواهد افتاد که شما و تعداد زیادی از سیاسیون از همین خیل مسافران فرودگاه‌های شیراز و اهواز هستید (البته دکتر تاجگردون پرواز گچساران دارند)

  جناب آقای دکتر تاجگردون شما با همه چیز سیاسی برخورد می‌کنید اما کاش از اندوه دیگران بهره برداری سیاسی نمی‌کردید، اگر فرض بر این بگذاریم که وزیر راه مقصر اصلی این فاجعه بود، آیا نماینده بویراحمد بیشتر از شما مستحق اعاده دعوا بر علیه وزیر راه نبود؟

  اگر فرض را بر کمکاری نماینده بویراحمد بگذاریم چرا همه انرژی‌تان را در استیضاح وزیر رفاه مصرف کردید و در استیضاح دکترآخوندی تماشاگر صرف بودید؟

  به نظرشما جای فریادهایی که بالبان خشکیده و دستان لرزان برسر وزیر رفاه می‌کشیدید در استیضاح وزیر راه خالی نبود؟

  آیا واقعاً سطح آگاهی ما مردم را در همین اندازه می‌دانید که متوجه نشویم که شما از این اتفاق وحشتناک برای تسویه حساب با دکتر ربیعی استفاده کردید؟

  به نظر شما مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد حق ندارند، بپرسند که چرا دکتر تاجگردون بجای وزیر راه که مسوول مستقیم فرودگاه و ناوگان هوایی است، یقه دکتر ربیعی وزیر رفاه را چسبیده است؟

  آیا نمی‌توان استنتاج کرد که انحراف افکار عمومی از امضا نشدن طرح اعاده اموال نامشروع توسط جنابتان و سایر دوستان بجز حاج زارع نماینده محترم بویراحمد که دراین استیضاح نمایشی هم به‌حق همراهی نکردند و مقاومت دکتر ربیعی در مقابل تغییر وضعیت بعضی کارگران قراردادی و پیمانی و ندادن بعضی امتیازات زمینه ساز این استیضاح پرشور بوده است؟

  اینکه با امکانات مشروع همکاران دنا را با بلدوزردی صاف می کنید تا افکار عمومی را منحرف کنید به خودتان مربوط است

  اینکه شما با رای اصلاحات به مجلس می‌روید، ولی برای ریاست مجلس بر خلاف فراکسیون اصلاح‌طلبان و به نفع لاریجانی اصولگرا تلاش می‌کنید به خود شما و مردم حوزه انتخابیه شما مربوط است اما شما را به خدا قسم می‌دهم نماینده کهگیلویه مظلوم را وارد بازی‌های سیاسی نکنید، زیرا مردم کهگیلویه خاطرات بسیار بدی از ماجراجویی‌های سیاسی وکلای مجلس داریم و در این رفتارها نقشی بهتر از قربانی نصیب نماینده کهگیلویه نخواهد شد و عواقبش را باید پروژه های نیمه متروک و متروک کهگیلویه بپردازند کهگیلویه سال‌های عمرشان از کیلومترهای طولشان هم پیشی گرفته است.

  خداوند همه ما را هدایت کند که قلم و قدم را جز برای رضای خدا بر نداریم و سایه پر نعمت مقام معظم رهبری و نظام مقدس اسلامی را برمرز و بوم ایران مستدام دارد، ان شاالله.

  ——————————–

  میر آرش تقوی

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۹۸ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  علي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۱:۰۵
  1

  ازاین زاویه به موضوع نگاه کنیم واقعا چرا؟باآخوندی بست ونطق حماسیشو برا ربیعی که کاره ای نبودایرادکرد ای خدابگم چکارت کنه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۲:۴۴
  2

  راستی طرح اموال نامشروع چطورشد لرپشت کوهی؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حسین
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۱:۱۲
  3

  بهتر نبود که امثال جنابعالی مطالعه بیشتری داشته باشی تا بفهمی که منظور از استیضاح چیست و چه موقع انجام می گیرد؟ چرا باید استیضاح نمود؟
  آیا سخن برای مشروعیت بخشیدن با سکوت منفعت طلبان مجلس شورای اسلامی, بویژه نماینده ای است که برای سکوت و خموشی خود در مجلس نیازمند چنین مدیحه گویی هایی است. درود .ن با این همه منفعتش. درود بر .ن با این یکرنگی و طراوتش. درود بر . با این همه خاصیت دارویی اش. درود ب. با این همه فصاختش. و درود بر
  ..با این همه منفعتیش.
  برادر عزیز،
  تنها انتظار ما از نمایندگان این است که با بینواترین مردم، دردمند باشند و برای عزت نفس خود و مردمشان, از جان مایه بگذارند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فردا
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۱:۲۹
  4

  حق نمایندگان است اقای تاجگردون نیازی به این گفته هاو این موج سواری ندارد عزیزم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 14

  سعید
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۱:۵۵
  5

  درود بر میر آرش عزیز که مثل همیشه در بیان حقائق قلم راندی و سخن گفتی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 9

  بی درد پر دردسر
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۸:۰۳
  6

  عالی بر سند . ابرخی نمایندگان مهر زدی. جنابعالی حتماً یا دکتر هستی یا مهندس. اینچنین نظریه های. از این دو گروه بر می آید. چه خوب. کردند که به موقع شیپور زن وکیل دوله ها باشی.
  ای..بر این قلم باد که از اصالت دور شده است. ای. باد که عزت را از نسل ما دور کرده است؟ ای. اخلاقهای که نیاموختند چگوه حق بستانیم و اینگونه ذلت نکشیم؟ به چه قیمتی فکر میکنی تو خوب نوشتی؟ تو را خوب بزرگ کرده اند که خوب گذشته پرصلابتت را فراموش کنی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  شهاب
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۵:۰۲
  7

  بسیار عالی حرف دل تمام مردم استان را به زیبایی بیان کردید امیدوارم. بشنود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 5

  مجیدی
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۶:۰۹
  8

  . و دستان لرزان را خوب آمدی
  عالی بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 2

  دنا
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۶:۱۲
  9

  میر ارش تاج کارش درست بود . وبقیه نمی زارن به استان چیزی برسه استان را جز .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 12

  تالبی
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۱:۱۴
  10

  درود بر شما
  درود بر کمال پرهیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 6

  رضائي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۶:۰۳
  11

  قشرتحصیلکرده ای که میفهمندومدح وثناگوی کسانی شدندکه مدتهاست صداقت راقربانی سیاست کردند باید ازآیین.د کاش جناب تقوی این چرا راهم اضافه میکردند که چرادکتروکیلی ساکت استیضاح آخوندی بود؟
  درودبرتقوی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  تغییر
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۱:۵۵
  12

  به خدا سوگند که این متن را یا با غرض شخصی نوشتی یا .ر شخص دیگری هستی (خودتون بهتر میدونین چه کسی)
  در روز استیضاح قلب تمام کسانی که خون لر در رگشان جریان دارد با هر جمله دکتر تاجگردون شجاع و حاج هاشمی غیور به تپش افتاد و قطعا ارامشی بود برای بازماندگان فاجعه سقوط هواپیما
  کسانی باید.باشند ک. وعده ها و قول ها و فراکسیون هایشان را خوردند
  کسانی باید در پیشگاه مردم پاسخگو باشند که حاضر بودند سالها بر صندلی سبز (وسابقا قرمز)مجلس تکیه بزنند ولی حتی یکبار از رنج و درد مردمشان نگویند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 6

  ممل آمريكايي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۶:۵۸
  13

  موجسواری حتی ازپروازیاسوج هم خطرناکتراست 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻فدات میرآرش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  لنده
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۰:۲۸
  14

  مثل همیشه قلمی شیوا ومنطقی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 5

  اصلاحات
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۴:۳۱
  15

  این توی دلم کپک زده بودکه تاجگردون توگچساران اصلاحطلبه اماتهران اصولگراست ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 4

  محرم
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۴:۴۸
  16

  درود برمیرآرش کسانی که بامردم صداقت ندارند لایق نمایندگی نیستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 4

  لنده ای آباد
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۷:۳۰
  17

  درود بر میر آرش با قلم شیوایش،متاسفانه تشویش اذهان عمومی تمومی نداره،مردم ما هم که ساده هستند و سرشون رو کردن زیر برف و نمیخوان متوجه بشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 5

  مدافع حرم
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۶:۰۳
  18

  ر..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همنشین دنا
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۵:۵۶
  19

  احسنت. درود بر شرفت. گل نوشتی. مرحبا.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 6

  تيرتاجي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۲:۱۹
  20

  شیرم میرآرش کهگیلویه همیشه مردمان صادق وآزاده داشت شیرم میرآرش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 5

  اصلاحطلب
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۱:۳۵
  21

  .میشود آقای تاجگردون ودکتروکیلی بارای اصلاحطلبان به مجلس میروندامابه لاریجانی رای میدهندتا رئیس کمیسیون وعضو هیئات رئیسه بشوند هواپیماسقوط میکند وزیراشتباهی رااستیضاح میکنندودراستیضاح مقصر تشکیلاتی سکوت میکنند!!!!!مردم رااینقدرساده لوح نپندارید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  تغییر
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۵۰:۱۴
  22

  .شت کوه آمدی ما نیامدیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  شفاف
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۶:۱۶
  23

  منطقی تر این بود که هاشمی وارد بازی ..ی تاحگردون نمیشد, علی برکت الله

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  من
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۸:۱۹
  24

  درود جناب تقوی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  صادقي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۱:۳۰
  25

  درودبرمیرآرش میرقلم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  بویراحمدی
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۲:۵۸
  26

  متاسفانه. تحت تاثیر احساسات تاجگردون قرار گرفتند ایشان در گچساران به خاطر مشکلات خود و‌امام جمعه محبوبیتش را از داست داده بود و به همین خاطر با استفاده از احساسات مردم در دفاع احساسی برامد و هیچ نتیجه ای نگرفت حالا فقط یک نفر از طرفداران تاجگردون جواب من را بدهد کدام یک از مدیران بویراحمد را ایشان منصوب کردند و پیگیر کار ایشان بودند مگر همین ها نبودند که تمام تلاش خود را برای مدیران بویراحمد از جمله دانشگاهها انجام داد جرا مردم بویراحمد فقط برای مخالفت با یک شخص دیگر اینچنین. مردم را زیر سئوال میبرند اگر چنین جلسه ای در گچساران برگزار بشود ایا مردم باوی حاضر به کسارکت در این جلسه هستند واقعا بای. برای مردم ساده و احساس.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  تیرتاجی
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۴:۲۷
  27

  با سلام…جناب تاجگردون شما چطور تونستی بخاطر فوران چاهه ۱۴۷ رگ سفید که توی استان خوزستان بود همراه رفیق دیرینت جناب زنگنه صدبار بری ولی یکبار هم به محل حادثه پرواز آسمان سر نزدی حالا شدی داعیه دار مردم بویراحمد؟؟در .ی که بخوای برای مردم بویراحمد تعیین تکلیف کنی شما بعد از اینکه..ت نه اینکه صداتو ببری بالاتر…مردم کهگیلویه ی بزرگ به گوش باشید که آقای هاشمی در . تاجگردون قرار گرفته هیچ گاه مردم دهدشت و حوم.بهرام تاجگردون رو به خودشون فراموش نکردن و نمیکنن این راه به ترکستانه جناب غلامرضا تاجگردون…مردم بویراحمد هیچ نیازی به . شما بمون برای همون باشت . و پارک آبی شما فقط . چون برای گچساران هم کاری نکردی…پس باش شما که از همه .ن از بویراحمد و کهگیلویه نباش برو یه سر بزن به تاریخ ببین کجای تاریخ.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  سجاد
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۴:۲۶
  28

  درود بر میر عزیز

  متاسفانه سقوط هواپیما فقط دست اویزی برای انتقام گیری سیاسی شد چرا اقای تاجگردون از وزیر نفت در باره اتفاقات حوزه نفت در گچساران سوال نکرد فقط هدف .و بس و . بر موج احساسات غم دیده مردم شدن دوره قهرمان بازی گذشته و در ضمن اقای تاجگردون شما یک لر هستید ولی عضو فراکسون ترک زبانان
  مردم محروم ما نیازی به قهرمان ندارند و فقط و فقط دلسوز نیاز دارن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۴:۲۳
  29

  . برای خواص روشده است وتنها بخشی ازعوام احساساتی برای این نمایشهاهورامیکشند وبخشی . هم بازارگرمی میکنند
  اشکال . این است که نمیدانی کجا پیاده خواهی شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  پشت كوهي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۳:۵۵
  30

  ماهنوزپشت کوه هستیم حاج غلام چرا مردم رادست کم میگیرید ؟وزیر رفاه گناهی درافتادن هواپیمانداشت گیرم هواپیمافرسوده وزارت راه چرااجازه پروازداد؟واقعا نظرتون . مامردم همین است؟وزیر راه را ول کردید وجواب جنازه های بالای کوه را ازوزیر رفاه میخواهید؟!!!. گنه کرد دربلخ آهنگری …تاجگردون یقه وزیررفاه راگرفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  ابراهيم
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۰:۰۰
  31

  درود بر میرآرش
  بسیاز زیبا و حرف دل همه روشنفکران رو زدید
  معامله گری بجای احقاق حق و حقوق مردم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۵:۰۱
  32

  اینه شخصی بیاد جلوی تریبون مجلس اعلام کنه من لرم پشت کوه امدم این جسارت است این توهین هست یانه شما بگید چه فرقی با اصطلاح چماق لری داشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  عسلويه
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۹:۱۴
  33

  این نظرات همش کار نگارنده متن است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  سفیر
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۰:۲۸
  34

  طرف بیکاره با پنج گوشی داره یاداشتشو تایید میکنه به شما ربطی داره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  احساس خواه
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۶:۰۵
  35

  در تاریخ جمهوری اسلامی ایران استان کهگیلویه وبویر احمد نماینده ای شجاع تر از ستار هدایت خواه ودکتر غلام رضا تاجگردون مردم استان ندیده ستار هدایت خواه با حالی که ۱۲ دقیقه از وقت رئیس جمهور وقت به ایشان داده شد تا در دفاع از کابینه صحبت کنه اما وزیر کلیدی همین دولت را (مرحوم کردان ) را استیضاح کرد ودکتر تاج گردون هم با حالی که در انتخابات بشدت از آقای روحانی حمایت کرد دیدیم در مجلس در موافقت با استیضاح آقای ربیعی چگونه صحبت کرد که باعث سر افرازی وسر بلندی قوم لر شد . میر آرش هر نماینده ای که شجاعت داشته باشه وبتواند از حق مردم دفاع کند از هر قوم وجناح سیاسی باشد قابل ستودنی هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۵:۴۴
  36

  میر
  حالت خوبه؟
  اونقد ضعیف نوشتی که ارزش جواب هم .
  باید تحلیل هایت را بیشتری کنی
  نمیشد تو همه استیضاح ها تاجگردن هی بیاد صحبت کنه ارزش خودش رو پایین بیاره
  اگه در استیضاح صبح که ربیعی بود وکیلی و زراع همراهی می کردند دیگه ربیعی استیضاح میشد و برای عصر انرژی میماند…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  خاکم لیشتر
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۷:۱۹
  37

  حیف تاج گردون که .ی داره بهش حرف میزنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  كارمندفرودگاه
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۳:۰۰
  38

  هیچوقت شخصیتهای سیاسی رادرفرودگاه یاسوج ندیدم فقط روزی که استاندارجدیدرا آوردندکه هواپیمانفاوت داشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  ياسوج
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۹:۱۷
  39

  تاجگردون ..ب شدند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سی سخت
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۰:۴۲
  40

  میر آرش وظیفه نماینده دفاع از حق مردم هستش نه سازش با وزیر برای پروژه عمرانی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  اصلاحطلب
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۸:۰۸
  41

  .ده روز انتخابات اصلاحطلب است قبول که شدراه افتادسمت تهران ازپل بریم که گذشت اصولگرامیشه ومیره .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  حسيني سوق
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۲:۱۶
  42

  آقای تاجگردون فرمودیدامروزآدم لاریجانی نیستم 😳😳یاللعجب😳😳مگرنماینده مردم میشودآدم کسی غیرازمردم باشد!!!!؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  پيرو
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۴:۴۰
  43

  بگذار حاج غلام چندروزی قهرمان عوام باشد
  وکیلی باچشم گران ودهان بسته استیضاح رادنبال میکرد
  این رفتارها درقرن ٢١جایی ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  بهمن درست
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۸:۱۹
  44

  گل کاشتی میر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  حسن كچل
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۳۵:۴۹
  45

  لطیفه برترسال:هواپیمایی سقوط میکند و وزیررفاه استیضاح میکنند$$$$$. نفربرگزیده استندآپ کمدی مجلس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  سلامت
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۴۷:۱۲
  46

  پوپولیسم بلای جان جهان سوم است این استیضاح جزدشمنتراشی برای استان چه نتیجه ای داشت؟شما.تاجگردون بودیدسردار شماراانداخت جلو خودش تونل کوه دیل را از آخوندی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  علي آقا
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۳:۳۸
  47

  درودبرمیرآرش که آبروی قلم راحفظ کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  دانشجو
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۵:۳۲
  48

  این نامه جز ابراز عجزچیست؟
  شان نماینده این است؟

  به گزارش کبنا، این متن به شرح زیر است؛
  حضور محترم استاندار کهگیلویه و بویراحمد جناب آقای دکتر احمدی
  با سلام و احترام، لازم میدانم به‌عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در جهت استیلای حقوق حقه موکلینم نکاتی را خدمتتان معروض دارم.
  قبل از آن مواردی را که در هنگام تصدی مسئولیت استانداری متذکر شدم را یادآوری می‌نمایم.
  وظیفه خود را همکاری و همراهی با جنابعالی در خدمتگزاری به مردم و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و می دانم.
  در جهت استقرار منویات مقام معظم رهبری و جلب رضایت مردم، مشفقانه و برادرانه فضای سیاسی حاکم بر استان را متذکر و جنابعالی را به رعایت عدل و انصاف، پرهیز از افراط و تفریط و دوری از افرادی که با تنگ نظری و سیاست زدگی، نظام، انقلاب و رهبری اولویت آنان نیست را خواستار شدم.
  جنابعالی نیز در ابتدای پذیرش مسئولیت دنبال رضایت خالق و مردم بودید و در موارد متعدد توسعه استان را بر محور عدالت و انصاف ترسیم و نوید دادید اما عملکردتان در ۶ ماه گذشته در راستای آن شعارهای آرمانی نبوده است.
  بنابراین مواردی را در چند بند عرض می‌نمایم.
  ۱_ در اظهار نظری عجیب ابقاء وزیر راه را به نفع استان دانسته‌اید در حالیکه تجربه نمایندگی مجلس را دارید!!! و گفته‌اید پس از سانحه هوایی دوبار به استان آمد، بهتر است بگویید چند ساعت در استان حضور داشت و اصلاً آمدنش چه خروجی داشت و چرا حتی شب را در پا دنا نماند؟
  آیا سوال کردید، چرا حداقل اخطار هواشناسی را جدی نگرفت؟
  اگرچه استیضاح ناموفق بود اما این حسن را داشت که ابعاد مختلف سانحه هوایی تهران یاسوج برای ملت شریف ایران محرز گردید و این استیضاح در نزد افکار عمومی و وجدان‌های بیدار موفق بود.
  به‌عنوان استاندار استان، چرا همراه مردم استان و همدرد خانواده‌های جانباختگان نیستید؟
  ۲_ صحبت‌های زیادی از تعالی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار می‌دارید که صرفاً محدود به برگزاری جلسات متعدد و غیر ضرور است که در این شش ماهه برگزار شده و البته تاکید داشته‌اید که مدیران کل شخصاً حضور یابند که متاسفانه حرمت، شان و شخصیت حقیقی مدیران در آن جلسات نیز رعایت نمی‌شد که موارد لازم را خدمتتان عرض می‌نمودم و رسانه‌ها و افکار عمومی نیز تذکرات دلسوزانه را ارائه می‌دادند.
  حال خروجی جلسات را بفرمایید؟
  ۳_ شهرستان‌های چهارگانه حوزه انتخابیه اینجانب علیرغم خدمات متعدد نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنان در محرومیت بسر می‌برند و با وجود نیروهای نخبه، متخصص، توانمند و متعهد که خوشبختانه در سطح ملی از آنان بهره می‌جویند اما متاسفانه به دلیل معاملات سیاسی در مدیریت استان جایگاهی ندارند و حتی آنانکه در دولت یازدهم به خدمت گرفته شدند یا عزل شده و تعدادی نیز در آستانه عزل قرار دارند، چرا؟
  واگذاری مسئولیت‌ها و مناصب را بر اساس دو اصل شایسته سالاری و انقلابی بودن با لحاظ جامعیت را به‌عنوان مطالبه مردمی و در راستای حقوق شهروندی، مطالبه می‌نمایم.
  امیدوار بوده و هستم که با دوراندیشی و برنامه ریزی اصولی، واگذاری مسئولیت‌ها بر مبنای عدالت و در جهت تقویت انسجام مردمی باشد.
  اکنون و با استناد به آنچه که در این ایام اتفاق افتاد و تصمیماتی که برای ادامه مدیریت استان در دستور کار دارید، صرفاً بر اساس فرمایشات و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص تعامل قوا برای تسهیل امور مردم، خدمتگزاری و جلب رضایت آنان و در راستای چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی، مشفقانه و قاطعانه میگویم؛ عدالت و انصاف را سرلوحه کارتان قرار دهید و نسبت به مطالبات به حق مردم همیشه در صحنه شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده خصوصاً جوانان و نیروهای متخصص، با مشخصه دانایی، توانایی و تعهد در مدیریت کلان استان بی تفاوت و بی توجه نباشید.
  چراکه هم نسبت به آنان و هم آینده و توسعه استان مسئول هستید.
  بدانید که بنده در جهت ایجاد حقوق مردم حوزه انتخابیه‌ام و در دستیابی آنان به فرصت‌های ممکن و موجود، هرگونه مصلحت و مسامحه کاری را کنار گذاشته و ملاحظه هیچ مسئولی را نخواهم داشت.
  بنابراین از تمام ظرفیت‌ها، راه‌ها و راهکارهای قانونی و ممکن استفاده خواهم کرد.
  در پایان فرازی از نامه‌ی مظهر عدالت و تقوا امیر مومنان علی (ع) به مالک اشتر را به‌عنوان یک سند معتبر و الگوی تمام عیار مدیریتی یادآور می‌شوم، امیدوارم آنرا نصب العین قرار دهید.
  ای مالک؛
  «باید محبوبترین کارها نزد تو اموری باشند که به حق و عدالت موافقتر و با رضایت توده مردم هماهنگ‌تر باشد. چراکه خشم توده مردم، خشنودی خواص را بی اثر می‌سازد، اما ناخشنودی خاصان با رضایت عموم جبران پذیر است.»
  سایه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی مستدام باد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
  عدل هاشمی پور
  نماینده مردم شریف شهرستان‌های کهگیلویه، یهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  چنگلوا
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۷:۰۹
  49

  سیاست بدون صداقت سم هلاک است
  کسانی که بامردم روراست نباشند درخاطره تاریخ ارجمندنخواهندماند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  سی سخت
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۴:۲۰
  50

  جناب میر آرش. شما به مردم احترام‌بذارید. چقد پیشنهاد . سکوت و همراهای با . برای دادن پروژه. ای خاک…. این تفکر. امثال شما سبب عقب ماندگی ما لرها شده است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  مهرآفرين
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۳:۵۶
  51

  دست مریزادمیرآرش عزیز جای این مطلب درتاریخ استان خالی بود اصلاحطلب .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  عبدالرزاق سيادت
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۷:۴۴
  52

  اسم خودم رانوشتم که همشهریان بدانند
  تاجگردون با رای مابه اصلاحات پشت پازد اگرامروز لاریجانی بجای عارف رئیس مجلس است . امثال تاجگردون و وکیلی است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  عبدالرزاق سيادت
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۸:۳۸
  53

  اسم خودم رانوشتم که همشهریان بدانند
  تاجگردون با رای مابه اصلاحات پشت پازد اگرامروز لاریجانی بجای عارف رئیس مجلس است گناه امثال تاجگردون و وکیلی است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  راوي
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۱:۲۵
  54

  ایول دایی جان قلمت طلا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  فندروك
  تاریخ : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۸:۱۴
  55

  حاج بهرام کجایی که برندتاجگرردون شده ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  تقي زاده
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۳۰:۵۶
  56

  سیاست دراستان ما ازصداقت فاصله زیادی گرفته است ومتاسفانه مردم حاضرنیستندمعایب کسانی راکه ظاهرا موفق شده اندراببینند متاسفانه فرهنگ ماآسیب جدی دیده است وهدف وسیله راکاملاتوجیه میکند کسی آرمان ندارد ومادیات معیارسنجش انسانهاشده است غم انگیزاست
  درودبرمیرآرش که هنوز آرمان دارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  همشهري
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۱۹:۲۱
  57

  ای بابا!؟؟اصلا خودت متوجه هستی چی نوشتی؟خودت نوشتی وخودت هم اومدی کامنت گذاشتی،آخه کاملا مشخصه تمام کامنتها از یکی دو نفره ،ساعت کامنت گذاری ها رو ببینید خیلی تابلویه!!!
  ولی به هر صورت باشه برادرآقای تاجگردون اصلا به کل ضعیف،….شما زرنگ و باسواد!؟ ولی خداوکیلی آنچه که مشخصه نماینده دهدشتی که نیست ،نماینده یاسیج هم که بیخیال حتی یک حرکت ،نقد،تعریف،تمجید،اعتراض،موافق یا مخالف بابا یه تکونی .!؟؟ ولی خداوکیلی بعد از سالیان سال وشاید قرنها به عبارتی شاید بعد از مرحوم آریوبرزن استان ما نتونسته حتی یه وزیر معرفی کنه حتی نتونستیم یه نفر یا یک نماینده مطرح درکشور معرفی کنیم اکنون استان رنگ یک فرد شجاع، بانفوذ و وملی رو به خودش دیده ! بسا اومدیت فراریش دادیت. ؟؟ایشا فقط سی تخریب و .!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 7

  خرامان
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۷:۴۶
  58

  مثل وزرای ما و دولتهایمان در قبال استان مثل آن است که سر را به خواب زده و با هزاران توپ و تشر بیدار نمیشود.
  استیضاح برگ زرینی بود بر کارنامه ی دکتر تاجگردون که حمیت و مردانگی مرده ی این استان را کمی به رخ. کشاند.
  اگر در بحث عدالت و تقسیم به حق سرمایه و صنعت و رفاه دخول کنید میبینید در هیچ دوره ای نه .و نه زمان .اهمیتی به این خطه ی کشور داده نشده .
  چگونه است که این استان هنوز یک صنعت مادر یا پایین دستی که بتوان آنرا مجتمع صنعتی نامید را ندارد هنوز؟
  آیا این ۴۰ سال مسامحه و همراهی و کرنش با این و آن کافی نبود؟
  الحق که دکتر تاجگردون شرف و حیثیت و جایگاه وزارت به حقش را برای رساندن داد مردم این استان هزینه کرد گرچه لقب امیر کبیر را برای کل استان نه به صورت خودخوانده که افتخاری کسب کرد.
  درود بر شرف دکتر تاجگردون و دکتر عدل هاشمی و ..با وزرا در دوران نمایندگی بدنبال پست و منسب برای بعد از نمایندگیشان ، اختیار و آزادی عمل خود را یه .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  دکتر اسکندری
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۵:۵۵
  59

  باباجان خودت نمیخاد سهل انگاری و . نماینده یاسوج را با تفسیر نابجا و . توانایی تاجگردون جبران کنید تاجگردون از کلیه نمایندگان مجلس یه سروگردن بالاترهست خواهشا بیشتر از این استان را تضعیف کنیدو شعور مردم رو پایین نبینید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  گناره
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۴:۲۷
  60

  جان خودم کامنتها کار خود نویسنده متنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  دوستدار گچساران
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۰:۲۱
  61

  جناب میرآرش هواپیمایی آسمان زیر مجموعه ی وزارت رفاه میباشد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  موحدي
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۷:۲۳
  62

  اموال ..همان بلدوزرهایی هستندکه قرارشدکوه دناراصاف کنند اموال . بی ام و های سفیدهستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  كهگيلويه سرافراز
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۰:۰۱
  63

  تو زبان گویای مردم هستی میرآرش از طعنه های خودفروشان مرنج ودلسردنشو جای تو قلب مردم است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  دهدشتي
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۸:۱۷
  64

  دکترعدل .!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  تقوي
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۰:۳۱
  65

  سمت چپ همین مطلب رانگاه کنید مطالب میرآرش همیشه درصدرپربازدیدترین مطالب سایتهاهستندایشون نیازی به کامنت نوشتن ندارندشمابااین حرفهاماهیت خودتون راافشامی کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  یورد خالی
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۸:۲۱
  66

  چندین سال یاسوجی ها سکان را بدست داشتند حال گ یک گچسارانی توانسته از حقوق از دست رفته گچساران دفاع کند اینچنین مورد بی حرمتی قرار میگیرد انصافتان کجا رفته جناب .لطفا سری به گچساران بزنید وپیشرفت این شهر و دیار را مشاهده کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  لر
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۳:۲۲
  67

  لر لزوما پشت کوهی نیست ازاین سمت که نگاه کنیم بقیه پشت کوه هستند لررابه هزارمشخصه دیگرمیشودمعرفی کردنه فقط چماق وپشت کوهی!!لربه شجاعت وصداقتش معروف است دکترتاجگردون
  من ازشماراضی نیستم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  لیلا رسمپور
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۱:۳۶
  68

  مطالب میرآرش همیشه برایم جالب هستند چون صراحت و صداقت ذاتی در سطرهای متن مشهود است ودراین موردبایدبگم واقعا تاجگردون سطح سواد و تحلیل مردم را دست کم گرفتند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  لیلا رسمپور
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۰:۰۳
  69

  با حضور مسولان صورت گرفت
  احداث تونل ۱۲۵ میلیارد تومانی در گچساران / این پروژه بویراحمد گرمسیر را نجات می‌دهد/ تشکر «تاجگردون» از آخوندی دو روز پس از استیضاح (+تصاویر)
  این در حالی است که دو روز قبل نماینده شهرستان های گچساران و باشت یکی از نمایندگان بود که نقش پررنگ و سرسختانه بدنبال استیضاح وزیر راه و شهرسازی بود که در نهایت استیضاح …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  مطلع
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۲:۲۱
  70

  .ی بالای کوه .ی تونل را کلنگ زد ازهمین تونل میایم سراغتون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  معینی
  تاریخ : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۵:۳۲
  71

  درود بر شما میر آرش عزیزلذت بردم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  قاضي پورنماينده مجلس
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۹:۵۴
  72

  افشاگری بی نظیر قاضی پور علیه تاجگردون در ارتباط با جلسه استیضاح وزیران
  افشاگری نادر قاضی پور از رای نمایندگانی که پشت تریبون رفتند

  نماینده مردم ارومیه در گفتگو با آرمان:باطناب پوسیده نمایندگان اصلاح طلب و مستقل مجلس به ته چاه رفتیم .

  نکته جالب در این زمینه این بود که کسانی که پشت تریبون مجلس قرار گرفتند و در مخالفت با وزرا صحبت کردند در نهایت به وزرا رأی موافق دادند و با استیضاح مخالفت کردند.

  بنده به چشم خود دیدم که یکی از افرادی که در پشت تریبون مجلس قرار گرفت و بسیار آتشین در مخالفت با وزرای دولت صحبت کرد در نهایت رای موافق به وزرا داد و بر خلاف آنچه قبلا نشان داده بود عمل کرد.
  کانال فصلی نو
  https://t.me/joinchat/AAAAADv6YJfTlkZNO3uQDw

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  عماد
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۵۵:۳۳
  73

  احسنت . تحلیلی صحیح و منصفانه با قلمی زیبا وشیوا . درود

  تاجگردون نهایت بهره تبلیغاتی را از فضای عاطفی و احساسی حاکم بر جامعه را به سود خود رقم زد و بدون اینکه خدشه ای بر روابط خود با وزیر مسئول دراینمورد وارد کند درنطقی سراسر احساسی ربیعی را پیشاهنگ مقصرسقوط هواپیما معرفی کرد .
  معلوم نیست چرا یقه آخوندی را نگرفت و علل فرسودگی ناوگان هوائی ؛ دلایل سقوط ، مشکلات فرودگاه و … همه و همه را به عدم بیمه هواپیما تنزل داد. گوئی که بیمه بودن هواپیما جلوی همه حوادث را میگرفت و همه زنده میماندند ( همین مورد نیز توسط سازمان هواپیمائی وبیمه ایران نیز تکذیب شد)

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۵۸:۳۹
  74

  دروبرمیرآرش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  قاضي پورنماينده مجلس
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۵۹:۰۹
  75

  درودبرمیرآرش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  كارمند سه شغله
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۳:۲۵
  76

  امروز زمانی نیست که اموال نامشروع حتی اگرکابین زنان شده باشندهم به بیت المال برگردند چراکه زیرپوست .جمع شده است وحرف حق بردلشان اثر نمیکند اگرهم کسی مثل نویسنده مطلب فوق زبان به انتقادکشود مامردم به هزارطعن وزخم زبان پشیمانش میکنیم زیراهمه آرزوی مال وجاه داریم وحلال وحرامش برایمان بی معنی است واین صاحبان اموال نامشروع قهرمان ذهنمان هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۳:۱۱
  77

  دکتر ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۸:۰۸
  78

  زنده بادمیرآرش عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۱۲:۵۷
  79

  تناظرها ازاموال نامشروع منحرف .رابه هم ریختند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۰:۱۴
  80

  نماینده ای که با برگشتن اموال نامشروع مسعولان به خزانه مخالفت است وکیل کی است؟مردم یا دولتمردان.د؟علی (ع)فرموداموال نامشروع اگرکابین زنان باشد بازپس میگیرم آیااین مخالفان شیعه علی هستند؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  عيدي
  تاریخ : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۸:۱۳
  81

  این نوشتار درتاریخ سیاسی کهگیلویه وبویراحمد به عنوان اولین کسی که پرسیدچرا .. میکندماندگارخواهدشد ومیرآرش شناسایی گونه سیاسی اصلاح گراهای فرصت طلب رابه نامخودش ثبت کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سال تحويل
  تاریخ : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۶:۲۴
  82

  درسال٩۶هیچ یادداشت سیاسی مثل این به دلم نچسبید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۴۸:۵۶
  83

  زنده بادمیر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۴۲:۴۱
  84

  سال
  یت المال فرخنده بادآسوده بخوابیدکه نمایندگان مردم امنیت اموال نامشروعتان راتضمین کردند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۵۷:۰۸
  85

  اموال نامشروع باعث تحرکات زیادی دراین مملکت میشود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۵۹:۳۱
  86

  .ی که وکیلی بازی کردازهمه این ماجراجالبتربود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دهدشت
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۳۲:۰۷
  87

  یک خانواده نه نفری درنزدیکی دفترنماینده دهدشت درچادرزندگی میکنندامانماینده آنهابابرخوردبارانتخواران وغارتگران بیت المال مخالف است؟اموال نامشروع رابگیریدوباآنها .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دهدشت
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۸:۳۲:۲۳
  88

  یک خانواده نه نفری درنزدیکی دفترنماینده دهدشت درچادرزندگی میکنندامانماینده آنهابابرخوردبارانتخواران وغارتگران بیت المال مخالف است؟اموال نامشروع رابگیریدوباآنها هواپیمای .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۴۳:۵۳
  89

  خدایا دراین سال نو اموال نامشروع رابه بیت المال برگردان چه نمایندگان امضاکنندچه نکنند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دعاي عيد
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۹:۴۵:۱۴
  90

  نمایندگان مخالفندخدایاتواموال نامشروع رابه بیت المال برگردان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دهدشت
  تاریخ : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۰:۲۷:۴۰
  91

  تاموحدنیادکهگیلویه سروسامان نمیگیره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دعاي عيد
  تاریخ : ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۱:۴۰:۵۱
  92

  مجلس ما وکیل المله نیست وکیل الدوله هم اونورتره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دهدشت
  تاریخ : ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۹:۵۹:۴۹
  93

  دکترعدل نماینده کهگیلویه 😂😂😂😂😂😂😂

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  ساناز
  تاریخ : ۰۲ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۲:۳۴:۲۴
  94

  بیخیال سیاست میرآرش دلمون برای اشعارلری تنگ شده ول کن این سیاست بی پدرومادر را

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دانشجو
  تاریخ : ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۰:۵۵:۱۷
  95

  *⚪️ راه ملت:*

  *بسم الله الرحمن الرحیم*

  *جناب اقای #هاشمی، نماینده محترم مردم کهگیلویه بزرگ*
  *سلام علیکم*
  *با تبریک سال نو و ارزوی توفیق برای جنابعالی جهت خدمت هر چه بیشتر به این ملت*

  *بابررسی لیست اسامی نمایندگانی که طرح “اعاده اموال نامشروع مسئولین”*
  *را امضا نموده اند، نام جنابعالی را در این بین #مشاهده_نکرده ایم و از آنجا که شما نمایندگان این ملت هستید چه دراعتقاد به وجوب بازگشت پول ملت به جیب خودشان و چه در عمل یعنی تلاش برای تحقق این مهم انتظار می رود از اثرگذاری هرچند اندک در مسیر برقراری عدالت اجتماعی در نظام جمهوری اسلامی فروگذاری ننمایید.*

  *ما دانشجویان به #نمایندگی از مردم شریف استان، خواستار توضیح در مورد چرایی عدم امضای طرح مذکور از طرف جنابعالی و در صورت نداشتن دلایل متقن خواهان تجدید نظر در باره این امر هستیم.*

  *#بسیج_دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویر احمد*

  _____________________________
  *💠به کانال تلگرام اولین و تنها رسانه دانشجویی استان بپیوندید*

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۴ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۲۳:۴۲:۲۲
  96

  درودبرمیرآرش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۱۱:۴۶:۰۸
  97

  زنده باد موحد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اشنا
  تاریخ : ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
  ساعت : ۰۲:۲۳:۴۳
  98

  درود برنماینده .زخودمان تاجگردون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷