کبنانیوز؛ کبناخبر | راه‌اندازی واحد فیزیوتراپی دهدشت / مستمری ۵۰۰ معلول پشت‌نوبت برقرار شد

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۵ | کد خبر : 325175 |
 •   
  رئیس بهزیستی کهگیلویه خبر داد

  رئیس بهزیستی کهگیلویه از راه اندازی واحد فیزیوتراپی ظرف چند روز آینده در کهگیلویه برای حمایت از مددجویان تحت پوشش خبر داد.

  کبناخبر؛

  رئیس بهزیستی کهگیلویه از راه اندازی واحد فیزیوتراپی ظرف چند روز آینده در کهگیلویه برای حمایت از مددجویان تحت پوشش خبر داد.

  جهانگیر افشانده رئیس بهزیستی کهگیلویه در گفت و گو با خبرنگاران ضمت قدردانی از تلاش رسانه های در جهت آگاهی بخشی به جامعه، به طرح های اداره بهزیستی اشاره و عنوان کرد: اجرای طرح مشاوره رایگان ژنتیک قبل از ازدواج، اعطای تسهیلات خوداشتغالی به بیماران مبتلا به اعتیاد که حداقل ۳سال پاک بوده و مدارک حرفه ای دارند؛ البته محدود، اجرای طرح آمبلیوپی یا همان طرح پیشگیری از تنبلی چشم، اجرای طرح غربالگری شنوایی نوزادان تازه متولد شده، اجرای طرح پیشگیری از معلولیتهای دوران میانسالی و سالمندی و اجرا و نظارت بر مناسب سازی محیط اداری و عمومی برای تردد معلولین از عمده فعالیت های بهزسیتی کهگیلویه برای حمایت از نیازمندان تحت پوشش این نهاد است.
  افشانده به اجرای طرح مراقبت از بیماران روانی و ذهنی به صورت شبانه روزی در مراکز و پرداخت حداقل ۵۵ میلیون تومان درماه برای نگهداری از آنها اشاره و اضافه کرد: دایر نمودن مراکز حرفه آموزی و آموزشی دختران و پسران با معلولیت ذهنی و جسمی حرکتی و پرداخت مبلغ ۲۵میلیون تومان در ماه برای نگهداری آنها یکی از خدمات با ارزش این نهاد می باشد.
  رئیس بهزیستی کهگیلویه تصریح کرد: بهزیستی در جهت خدمات به نیازمندان طرح مراقبت از سالمندان در منزل و مناسب سازی منازل معلولان با هزینه بالا ۱۰ میلیون تومان پرداخت هزینه درمان و ایاب ذهاب به معلولان را در دستور کار داشته و اجرای می کند.
  افشانده خاطرنشان کرد: اجرای طرح خانه سلامت دختران در معرض آسیب، طرح مداخله در بحران زنان و دختران در معرض آسیب، اجرای طرح کاهش طلاق اورژانس اجتماعی و اعطای وام اشتغال به معلولان و مددجویان درسال جدید به ۴۸نفر به مبلغ بیش از یک میلیارد تومان از دیگر خدمات و تسهیلات ارائه شده بهزیستی به نیازمندان است.
  رئیس بهزیستی شهرستان کهگیلویه؛ اعطای تسهیلات مسکن به معلولان و مددجویان هم به صورت بلاعوض هم معرفی به بنیاد مسکن برای دریافت وام بدون بهره و اعطای انشعاب آب برق فاضلاب گاز به معلولان و مددجویان به صورت کاملا رایگان و مکاتبه با شهرداری و تخفیفات ویژه برای صدور پایان کار، برای مددجویان اجراء می شود.
  افشانده گفت: اجرای طرح بیمه تامین اجتماعی زنان بی سرپرست، برقراری مستمری بیش از ۵۰۰ نفر از معلولان پشت نوبت به همت مدیر کل محترم جناب آقای موسوی امجد که انصافا کار بزرگی بود، نظارت بر عملکرد سه مجتمع خدمات بهزیستی دولتی و یک موسسه خیریه و پنج مرکز توانبخشی و یک مجتمع غیردولتی و یک کلینیک مددکاری و پایگاه اجتماعی، نظارت بر بیش از ۵۵ مهد کودک شهری و روستایی وطبق اعطای هزینه غذای گرم بیش از ۲۰۰۰کودک ، توزیع شیر خشک به دوقلوها و سه قلوها و اعطای کمک هزینه برای نگهداری دوقلوها وسه قلوها تا سن شش سالگی را داریم.

  انتهای پیام/1029 /وحید آهنگ
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷