کبنانیوز؛ کبناخبر | مدیر کهگیلویه و بویراحمدی که تسهیلات «فرش» را بین خانواده خود تقسیم می‌کند

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۲ اسفند , ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۵ | کد خبر : 325164 |
 •   
  در نشست شورای برنامه‌ریزی مطرح شد

  استاندار کهگیلویه و بویر احمد  گفت:فردی به من گزارش  داد، که تایید نمی کنم یک سال تسهیلات فرش از کشور آمد که این تسهیلات برای فرش بافان قلعه رییسی و دیشوک فرستاده شده بود ولی به مدیران ستادی خودتان دادی

  کبناخبر؛

  شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست علی محمد احمدی برگزار شد.

  به گزارش کبنا، صبح امروز شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست احمدی استاندار و با حضور حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و سایر مدیران ادارات استان برگزار شد.

  در این نشست علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انحراف تسهیلات در این استان، اظهار کرد: فردی به من گزارش  دادند، که تایید نمی‌کنم یک سال تسهیلات فرش از کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد تخصیص داده شد، که این تسهیلات برای فرش بافان قلعه‌رئیسی و دیشوک فرستاده شده بود، اما متأسفانه آن مدیر این تسهیلات بین مدیران ستادی توزیع شد و باید پرسید که کدام یک از خانواده آن مدیران فرش‌باف بودند.

  وی افزود: این مدیران تسهیلات ۷۰ و ۸۰ میلیون تومان را با سود ۶ درصد را بین خود، بستگان و خانواده‌هایشان توزیع کردند تا از آنها بهره ببرند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سوال این جاست که کدوم یک از این مدیران ستادی بافنده فرش بودند که اعتبارات ۷۰و ۸۰ میلیون با بهره ۶ درصد را توزیع کردند. شفاف سازی یعنی این، یعنی چنین موارد دیگر در استان اتفاق نمی‌افتد؟

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷