کبنانیوز؛ کبناخبر | آقای تاجگردون؛ نامه‌ی پر از کبرتان بی‌جواب نخواهد ماند

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۸ | کد خبر : 324805 |
 •   
  بسیج دانشجویی نوشت

  در نامه سراسر غرورتان، امام جمعه را نصیحت کرده‌ای که از اطرافیانش دوری کند. از اینکه اطرافیان نقش موثری در هدایت افراد موجه داشته و دارند، تردیدی نیست و همه هم باید به این موضوع حساس باشند. ماهم شما را نصیحت می‌کنیم که نویسندگان نامه شما به امام جمعه و تنظیم کنندگان سخنرانی‌هایتان را از خودتان دورن مایید، چرا که سخنان و نامه‌های شما با بسیاری از ظاهرسازی‌هایتان تعارض و تناقض زیادی دارند.

  کبناخبر؛

  نامه‌ی ارسالی


  جناب آقای تاجگردون
  نماینده محترم مردم شریف شهرستان‌های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی

  در حالی این نامه را به شما می‌نویسیم که در طی دوره نمایندگی تاکنون حداقل دوبار از شما برحسب وظیفه دانشجویی در کنار نقدها، تشکر کرده  و جهت یادآوری، در دفاع شما از معادن و منابع طبیعی و دفاع از حق مردم در تعدیل سازی بودجه سال ۹۷ و اکنون هم به جهت اقدام به استیضاح دو وزیر غیر پاسخگو در جریان سقوط هواپیمایی آسمان قدردانی و حمایت کردیم.

  حال که نامه‌ی پرغرور و خود برتربینی‌تان را به امام جمعه فهیم، صدیق، سید و خادم شهر گچساران که خود و خانواده‌اش از سابقون انقلاب است و نام و شهرت و شهره‌اش نه به خاطر پست و مقام و سیاست و سیاست بازی، بلکه به دلیل عمق مردم داری و سابقه انقلابی خود و خانواده‌اش هست. چند نکته را به استحضار می‌رسانیم؛

  ۱- نامه شما، سرشار از کبر و کینه و غرور بود که بی‌جواب نخواهد ماند، چرا که در طول تاریخ آنچه مدعیان را از عرش به فرش آورد و ذلیل کرد، غرور بود و غرور آغاز شکست‌های بزرگ است.

  ۲-در نامه خود، امام جمعه شهر را صرفاً به دلیل عدم مدح شما و ذره‌ای انتقاد، به چوبه دار بسته‌اید و آنگاه سخن از زورگویی و خادمی زده‌اید؟! عجبا نگاه به فحوای نامه‌تان، زورگویی و حس اربابی کاملاً هویداست.

  ۳-در نامه بیش از اندازه به خانواده و مردم داری و درصد رای مردم تاکید کرده‌اید، اولاً کسی منکر اصالت و رای مردم و مردم داری نیست، ثانیاً گیرم که خانواده تو فاضل، از فضل آنها تو را چه حاصل؟ ماهم به شهدا و مادر شهید وخانواده شهدا افتخار می‌کنیم، اما چند سئوال داریم؟

  آیا آن مادر شهید اکنون راضی هست که یک جانباز  را چماقداران جنابعالی به بهانه واهی به باد کتک بگیرند؟
  آیا علی رغم تکذیب آن جانباز به مسئله توهین به مادر شهید، به فرض محال، جواب نماینده مجلسی که این اندازه دم از مردم داری می زند، کتک کاری است؟

  آیا جانباز و مابقی ۲۵ درصدی که به زعم خودتان به شما رای ندادند، جزء مردم محسوب نمی‌شوند؟

  ۴- در نامه سراسر غرورتان، امام جمعه را نصیحت کرده‌ای که از اطرافیانش دوری کند. از اینکه اطرافیان نقش موثری در هدایت افراد موجه داشته و دارند، تردیدی نیست و همه هم باید به این موضوع حساس باشند. ماهم شما را نصیحت می‌کنیم که نویسندگان نامه شما به امام جمعه و تنظیم کنندگان سخنرانی‌هایتان را از خودتان دورن مایید، چرا که سخنان و نامه‌های شما با بسیاری از ظاهرسازی‌هایتان تعارض و تناقض زیادی دارند.

  ۵- ما اصراری بر عدم پای بندی‌تان به ارکان نظام نداریم، اما در اینکه شما بعد از اخذ رای مردم با تزویر و عکس‌های  یادگاری  در دور دوم ، بلافاصله حامی فتنه گران شده‌اید، تردیدی نداریم، سخنان آشکار و اقدامات در سایه‌تان موید این ادعاست. البته این اشکال، متوجه شورای محترم  نگهبان و برخی از افراد موثری است که در تایید شما نقش داشته‌اند.

  ۶- در نطق سالانه خود در گچساران که مدعی بودید، برای گزارش به مردم بود، سخن از نامه یکی از فتنه گران نظام به رهبری  و تایید اینکه آن نامه  اطلاعات خوبی داشت و همچنین صحبت از بویراحمد و گچساران و ایجاد فضای دوقطبی، چه ربطی به گزارش سالانه شما داشت؟ اطلاعات آن نامه کذایی ساده لوح فتنه، فقط به درد شما و شبکه‌های معاند آمده است، کدام اطلاعات؟ اینکه نظام در آستانه نابودی است، اطلاعات خوبی برای شما بود؟ این تذهبون؟ اگر نظام در آستانه نابودی است، در راس بودجه آن چکاره اید؟ و چکار می‌کنید؟ اگر اعتقاد شما هم این است، از جان بودجه مردم چه می‌خواهید؟ چرا رها نمی‌کنید؟ چرا سیستم اداری استان را رها نمی‌کنید؟ چرا به همان ۷۵ درصد شفاف نمی‌گویید؟

  در آن نطق سالانه، با صغری و کبری چینی، برای رهبری نظام هم لفظ باید بکار برده‌اید  و هم  تعیین تکلیف نموده‌اید، از کجا آمده‌اید؟ این غرور کاذبتان ناشی از چیست؟ تعجب ما از آن همه اصرار و ادعایتان به ولایت فقیه در نامه به امام جمعه است؟ نه از حمایتتان از فتنه گران.

  ۷- در نامه‌تان به امام جمعه به قضیه روسری دانشجو در دانشگاه آزاد گچساران  اشاره کرده‌اید و آن را سندی برای اشتباه امام جمعه بیان کرده‌اید، اولاً جنابعالی در این نامه کلاً به مرحوم‌ها و آن‌های که دستشان از دنیا کوتاه است اشاره کرده‌اید، ثانیاً یکی از سندهای  ما هم از اینکه تنظیم کنندگان نامه و صحبت‌هایتان اطلاعی ندارند و احتمالاً شما را به اشتباه انداخته‌اند هم همین مطلب است. در قضیه ماجرای دانشگاه آزاد گچساران با اطلاع کامل و اسناد و مدارک موارد زیر قابل توجهتان باشد

  -آن دانشجو نمی‌دانیم جز ۷۵ درصد شما هست یا نه، اما شکر خدا زنده است. موضوع کاملاً صادق بوده و اتفاق افتاده است.
  -مرحوم خواجه زاده  به دلیل شناخت ایشان از طرفین موضوع و همچنین  تاکید شورای تبیین بسیج دانشجویی بر حل مسئله به دلیل شناخت ضارب و مضروب، مصلحت بر عدم طرح آن شد و رئیس دانشگاه و مسئول دفتر نهاد استان به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان و دانشگاه با حضور در منزل دانشجوی مضروب عذرخواهی کردند و خواهش بر عدم پیگیری شد.

  -پرونده در یکی از شعب دادگاه یاسوج مفتوح و شواهد نیز گواهی داده‌اند، ولی باز تاکید بر حل مسئله بود و حال که جنابعالی بر روی آن مانور داده‌اید، از دادستانی محترم مرکز استان و قاضی محترم درخواست رسیدگی و صدور رای داریم تا اباطیل نویسندگان نامه شما حداقل برای خودتان محرز گردد و من بعد شورای تبیین دانشجویی تا صدور رای پیگیری خواهد نمود.

  در پایان ذکر این نکته را لازم میدانیم که ما هم دوست داشتیم و داریم که امثال شما علی رغم علایق و سلایق سیاسی، بازیچه دست سیاست بازان خرد و نقطه مقابل ارزش‌ها و آرمان‌ها نباشید.

  دوست داشتیم شما که خود را در تراز ملی می‌بینید، رفتارهایتان هم در تراز ملی و بالاتر باشد، بهتر بود شما هم  حامی دختر دانشجویی باشید که خواسته یا ناخواسته در یک جمع روسری از سرش افتاد، بهتر بود شما به جای سرزنش یک جانباز، یا یک شهروند به هر دلیل، حامی او بودید و به مشکلش رسیدگی می‌کردید؟ آقای نماینده بدانید که شنیدن ناسزاها برای یک مسئول بهتر است از مدح چاپلوسان.

  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد

   

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۴۱ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  .
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۲۰:۲۹
  1

  در اینکه توانایی رقابت سالم و سپردن سرنوشت به صندوق رای را ندارید تردید ندارم . دارید به اب و اتش میزنید برا رد صلاحیت تاجگردون .
  .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 6

  لاله
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۳۲:۰۲
  2

  خدا روزیتو یه جای دیگه بده…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 4

  سلامت
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۰۴:۳۰
  3

  . این حرف ها به درد خودتون می خوره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 5

  اصلاطلبان دیل
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۳:۵۳:۰۳
  4

  احسن بر شما ودرود بر سید بزرگوار جناب اقای حجازی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 5

  کوهسرک
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۴۴:۱۷
  5

  واقعا .تاجگردون به .میکنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  رها
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۱:۲۸
  6

  مردم قضاوت کنند یا . میزان (رای ملت )است امام خمینی تا زمانیکه مردم نخوان.نباشین؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  رها
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۳:۱۸
  7

  این متنو کی برات نوشته که نمیدونی همین وزیر بخاطر نوسازی حمل ونقل هوائی از طرف امثال شما زیر سوال میرفت؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  رها
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۴:۲۲
  8

  توهم د..ی امثال ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  نا شناس
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۵:۴۳
  9

  احسنت ما هم امیدواریم..روزی دست از سر سازمان ها وادارات کل استان بردارد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  مهران
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۸:۴۹
  10

  گچساران یه کلام تاجگردون وسلام .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 6

  ک
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۶:۱۸
  11

  احسنت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 4

  اسحق
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۰:۲۰
  12

  . این که . وبزرگ می کنی تا صدسال حتی .دکتر تاجگردون عکس یادگاری بگیری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  محسن
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۰:۲۴
  13

  فتنه . برای مردم مشخص شده….برای این ملت و کشور وجور نداره برادر ..خیلی کاسه ی داغ تر از اش.اگر . دارای اقای تاجگردون یک .د،بهتره بدونی همین هفته ی قبل یک . داده شد…فریاد وامصیبتایتان که الان گوش فلک .ه برای ان .د تبدیل شده کجا بود!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  حسینی نیک
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۰:۳۵
  14

  چرا شما انقد .و نامه مینویسی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  هماى رحمت
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۸:۱۳
  15

  احسنت بر این انتقاد مهم و بجا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 7

  سربدار
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۰:۵۸
  16

  قای محترم سلام – من خود یک بسیجی ام ، اولا سعی نمایید از وحدت و صلح بین مسئولین شهر صحبت فرمایید . دوما” شاخ وشونه کشیدن یک بسیجی و تند صحبت کردن در شان بسیجی و فرهنگ بسیجی نیست . جز مهربانی – سوما” فردای قیامت من در روی حضرت زهرا سر بزیر باشم اگه جریان روسری برداشتن در دانشگاه آزاد اینجوری بود که امام جمعه ی بزرگوار و شما مطرح نمودین بنده خودم در آن جلسه شاهد بودم. بیایید مهربان باشیم . یا زهرا (س) …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  واقع بین
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۱:۱۰
  17

  گرچه حرکت هر دو بزرگوار مورد پسند نمی باشد امام جمعه محترم بعنوان پدر معنوی شهر ونماینده محترم که همیشه از لحاظ ادب ونزاکت وشخصیت وفرهنگ والفبای سیاست زبان زد عام وخاص بود این بار به . گر کمی انصاف به خرج دهیم هیچ کس از پدر معنوی یک سید بزرگوار باشخصیت چنین انتظار .صلاح هم بر این بود در این برهه که تیغ سیاسیون جهت بریدن سر نماینده محترم ومحبوب شهرستان از غلاف بیرون آمده بودحاج آقای محترم ب.م با این سیاسیون نمی شد واین شائبه همراه با مخالفین سیاسی آقای تاج گردون را ایجاد نمی کرد ودوم حاج اقای عزیز باید مشاوره واطلاعاتش را از معتمدین بادیانت دریافت نماید نه از سیاسیونی که برای به امال وارزوهایشان رسیدن خود را به آب واتش می زنند وآقای تاج گردون باید همچون گذشته که انقدر مورد بی محرمی هتک وحرمت وبد وبیراه قرار می گرفت چنان جواب های دندان شک محترمی می داد که همه را به تحسین از ایشان وا می داشت وخلاصه هردو ذر شرلیط خاص قرار گرفته بودند وبه .د ومطمئنا هردو از این رنجش خاطری که برای مردم بوجود آوردند عذر خواهی خواهند کرد اگر خود را در محضر خدا ومردم ببینند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  11
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۴:۵۴
  18

  بابا جمع کنید این . که نوشته اید . به جای اینکه از یک مادر شهید دفاع کنید از. دفاع می کنید؟؟؟
  شما.و حافظ منافع شخصی خودتون؟؟؟؟
  البته بسیجی باکری و همت و …. بودن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۱:۵۵
  19

  متن نامه تان عالی بود اما امیدوارم گوش شنوایی هم باشد اما بهر حال باید از حق دفاع کرد و هزینه داد درست مثل اهل بیت عصمت و طهارت در این روزها یاد آن جمله معروف می افتم که می گفت مردمی که بی تقوایی مسولینشان برایشان اهمیتی نداشته باشد باید منتظر ظلم ها و ناامنی های فراوان باشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 9

  پیشکسوت
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۲:۵۳
  20

  دوست عزیز اگر .. را ببین.از . هم مرفه تره.مگه. نباید مثل قشر محروم باشه. چرا فقط . نقد می کنین.چرا زمان اقای حسینی و جعفری همچین نقدهایی نمی کردی.بسیج باید روشنفکر و بدون غرض باشه.معلومه که .نقد تو . از بزرگی تاجگردون کم نمی کنه.جالبه که جنابعالی . می نامی و تاجگردون را وابسته به یک جناح خاص.دست بردار با این گفته هات . به هیج حا نمی رسی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  گچسارانی
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۴:۲۶
  21

  بسیجی که نباید به مردم اون هم به خانوادهه شهدا وصله بچسبونه.مگه خودت به چه جناحی بندی که اینطور نقد می کنی.؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  باشت
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۶:۲۱
  22

  تاجگردون تنها نماینده باعرضه و با لیاقت ماست.لطفا به . افکار مردم را تشویش نکنین.تاجگردون مرد عمل است با حرف .از ارزش ایشون کم نمیشه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 3

  فرهنگ
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۸:۳۴
  23

  شماها هستید که بااین حرف های ناپخته وحزبی مردم را از اصلگرایان دور کرده اید وبار دیگر مردم را غیرتی نکنید که رای انها در اینده به ضرر شما خواهد بود من معتقدم اگر گروههای تندرو حمله به اصلاح طلبان را کمتر کنند از اقبال مردم به ان ها کاسته میشود وجریان اصولگرایی محبوبیت بیشتری پیدا میکند.مردم همه چیز را تشخیص میدهند .اقای تاجگردون وامام جمعه نباید همدیگر را تخریب کنند.انصافا نماینده خیلی کار کرده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  سپهر
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۰:۰۴
  24

  تاجگردون خانواده شهید بسیجی جبهه رفته.و مغز متفکر اقتصاد ایران چه نیاز به تکبر.خداوکیلی حیف تاجگردون که بعضی ها حتی اسمشون را بیارند.تاجگردون در خون پوست و استخوان ماست.چون مرد عمل و اجراست و وابسته به نظام و از مدیران لایق نظام ماست.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 2

  نوچه ها
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۵:۴۷
  25

  باز هم ضرورت ایجاد کرد تا …
  شما به چه حقی دارید سیاسی کاری میکنید؟ شما کی هستید که د..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  نیما
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۱:۱۱
  26

  احسنت بسیار عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 6

  باوی
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۷:۰۵
  27

  احسن به این نامه واقعآ به نکات ریز و خوبی اشاره نمودید چون غرور آدم را به زمین می کوبن هرکه می خواهد باشد چه امام جمعه چه نماینده مجلس باشد پس باید برای خدا کار کرد نه برا تعریف و تمجید که متآسفانه کم آدم گیر میاد که بخواد برا خدا کار کنه هرکه به فکر خویشه .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 8

  نفتی هوادار تاجگردون
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۴:۴۵
  28

  خدا یا توفیقی عطا کن تا خادمان واقعی مردم مثل غلام رضا تاجگردون همیشه تندرست و سالم باشند و بجای افرادی که سواد و دانش خدمت گزاری ندارند در کنار مردم بمانند.چرا که بهترین کار نزد خدا خدمت به مردم می باشد.
  حاج غلام تاجگردون.
  هیچ وقت تنها نخواهی ماند و برایت جانها فدا خواهیم کرد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 2

  گچسارانی
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۶:۰۲
  29

  فرزند بزرگ خطه زاگرس .ما تلاشها و زحمتهای فراوان تو را در راه محرومیت زدایی از این دیار را فراموش نخواهیم کرد.خداوند منان به تو و تمام خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی سلامتی و طول عمر با عزت عنایت فرماید.دکتر تاجگردون در قلب ما جای داری.و خاک پایت را که در راه محرومیت زدایی از این منطقه است را توتیای چشمانمان می کنیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  چرام
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۶:۳۴
  30

  ببا تاج بزرگوار ۹۰درصد رای دهندگان چرام وکهگیلویه به نیابت ازتو رای به اقای دادند این مرد بزرک درختیست که کل استان از میوه اش دارند استفاده میکنند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 1

  بسیجی
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۷:۴۹
  31

  من خودم یک بسیجی هستم.و با تمام توان از دکتر تاجگردون حمایت می کنم.چطور به خودت اجازه داده ای که به نمایندگی از ما صحبت کنی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 5

  چرام
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۲:۵۱
  32

  ای نسیم روحبخش ودلنشین هردمون این دل سراغته ایگره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  بسیجی فدایی حاج غلام
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۴:۱۲
  33

  تا آخرین نفس پشت میر شکال هستیم تا شهرمان پیشرفت کند.

  حاج غلام تو بهترینی ، مرد جهاد و ایثار .
  دکتر تاجگردون برگرفته از مکتب ایثار و شهادت و اسوه خدمت به مسلمین.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 5

  بسیج مردمی
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۵۴:۵۸
  34

  از بسیج دانشجویی فقط دارد حرف جریان اصولگرا را .ی در دست سیاسیون اصولگرا هستند که از ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 1

  90
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۳:۰۳
  35

  خدا امام جمعه رو حفظ کنه….اقای نماینده گچساران دور اخر نمایندگیته،،،

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 10

  شهروند
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۳۶:۳۰
  36

  عالی بود.همین الان . شرکت نفت .ی آقایون ایستاده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  همشهری
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۸:۳۵
  37

  مگر اگر کسی از امام جمعه یا تاجگردون انتقاد کرد. یا ضد مردم است واقعا م.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  بویر
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۱:۴۷
  38

  میر شکار کارش تمومه…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  مقیمی
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۴:۳۰
  39

  نماینده دفاع ازخودشون کردندشمابه دنبال .ت به ایشون هستین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  سیاست
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۱:۰۱
  40

  تاجگردون از هر فرصتی استفاده میکند بقیه رو.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  کوهسرک
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۱:۱۸
  41

  اقای تاجگردون با این کلاس وادعا باید حرمت جایگاه وخانواده شهیدی واینکه ادم نظام است راحفظ کند. مراقب خود باشد هر درختی که ثمر بیشتری دارد سر بزیرتر است.

  افتادگی اموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

  تجربه وتاریخ نشان داده هرکس مقابل حق ایستاده به زمین خورده است
  شما زحمات وتلاش های خوبی داشته اید از خانواده معظم شهدا هستی
  حوزه انتخابیه ات را خوب مدیریت کن واقعا بعضی خیرخواه نیستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷