کبنانیوز؛ کبناخبر | آقای تاجگردون؛حاشا به غیرتت! با دستمال کثیف نمی‌توان شیشه را پاک کرد!

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۹ اسفند , ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۴ | کد خبر : 324333 |
 •   
  یادداشت | سید نواب صابری

  از یاد نبردید که این مردم اگر چه از بی عدالتی و تبعیض به تنگ آماده‌اند اما آگاه به زمان خویش هستند و از یاد نمی‌برند طی دیداری که چند مدت پیش برخی از نیروهای سیاسی هم استانی با سید حسن خمینی در مرقد مطهر امام خمینی (ره) داشتند؛ یادگار امام با زبانی شیرین اما تلخ! واقعیتی انکار ناپذیر را در پاسخ به درخواست برخی از افراد حاضر در جلسه اینچنین بیان کرددند و فرمودند: کلید توسعه، رشد، آبادانی و پیشرفت ایران اسلامی امروز در دستان فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد است که اتفاقاً در مناصب بزرگ ملی قرار دارند؛ که یکی از آنان اقدام به جمع آوری پول می‌کند (سید کامل تقوی نژاد) و دیگری آن پول‌ها را به کشور تزریق و تقسیم می‌کند (غلامرضا تاجگردون)؛ پس مهمانان ارجمند؛ رشد و توسعه استان شما نه در تهران که در دستان فرزندان دیار خودتان است!

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

   

   سید نواب صابری(*)

  کاش به جای قلم و جوهر و دردهای بی پایان ما، این نامِ گچساران می‌بود که زبان به شکایت از غلامرضا تاجگردون، وکیل مردم شریف باشت منهای گچساران قشقایی و بویراحمد گرمسیری می‌برد و حقیقیت را چون آتش چاه‌های نفتی که همانند عمر جوانان گچسارانی می‌سوزند یا همانند گرد و غبار نشسته بر صورت دختران آفتاب سوخته این دیار  که در اوج جوانی، پیرشان شده‌اند، بیان می‌کرد!

  اما چه می‌توان می‌گفت، که گچساران هم از این وضعیت به تنگ آمده است و چشم انتظار کاوه آهنگریست!

  جناب تاجگردون؛

  آیا یکبار در خلوت خود نشسته‌اید و با خود فکر کرده‌اید اگر روزی شهرت خانوادگی‌یتان را از شما بگیرند، جز این برند خانوادگی، آیا شما دیگر توانایی ملموس و مشخصی دارید که از خود نشان دهید تا این سخن پر مغز شاعر که می‌گوید: گر پدر تو بود فاضل؛ از فضل پدر تو را چه حاصل” در باب شما نفی گردد!

  جناب تاجگردون؛

  بیش از یک دهه، تمام اهرم‌های اقتصادی و مالی کشور و مجلس در دستان شما چون چرتکه ای، دست به دست شده است! آیا یکبار این پرسش را از خود مطرح کرده‌اید ماحصل سال‌ها حضورتان در کمیسیون اقتصادی مجلس و حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، منجر به چه گشایش اقتصادی برای کشور یا رشد و شکوفایی برای استان و در آخر چه میراث مبارکی برای گچسارانِ زر خیز اما فقیر، داشته است؟

  چرا در دوران ایران باستان به سر می‌برید و با القاب احساسی و حماسی سعی در تهیج احساسات پاک مردمی را دارید؟ چرا دست از نگاه‌های ناپسند “سردسیر-گرمسیر” یا “بویراحمد-باوی” بر نمی‌دارید؟ باور کنید دوران غارنشینی و میرشکالی به پایان رسیده است و امروز، مهد اندیشه‌ها و گفتمان جامعه مدنی، فرهنگ و تمدن است. همان فرهنگی که نخبه پروری اساس یک جامعه توسعه یافته و در حال پیشرفت است ولی متاسفانه شما همانند دیواری آهنین، چون سدی در برابر این فرهنگ نخبه پروری قد علم کرده‌اید و با تزریق و ترویج رعیت پروری، همچنان مانع از پیشرفت فرزندان این استان به ویژه نخبگان گچسارانی شده‌اید، … که نمود واقعی آن را می‌توان در سیل لشکر جوانان بیکار ترک تبار قشایی یا دخترانِ نجیب و پسران توانمند بویراحمد گرمسیر به عینه دید که چون در دایره مدیریتی شما  منتسب به آقازاده ای ثروتمند نبوده‌اند یا چون در زاویه نگاه نورچشمی جزیره ای شما تعریف نشده‌اند، از  شاغل شدن محروم گشته‌اند؛ ولی متاسفانه بسیار بوده‌اند کسانی که بدون کوچک‌ترین تاوان، هزینه و زحمتی که طی سالیان دراز برای شما نکشیده‌اند، با گوشه چشم شما حق دیگران را ضایع و بر مناصبی که نه حقشان بوده است و نه در آن تخصصی داشته‌اند، تکیه زده‌اند تا برای همه ما ثابت شود، غلام رضا تاجگردون نماینده جوانان متخصص قشقایی و صدای رسای پسران و دختران بویراحمد گرمسیر نیست و او تنها تاجی است که بر کوههای باشت می‌درخشد و بس!

  جناب تاجگردون؛

  شمایی که خود را قطره ای از جریان پاک و زلال ملت می دانید چرا به خواسته موکلین خود توجه نمی‌کنید تا نامتان در کنار امضاء کنندگان طرح اعاده اموال نامشروع دیده شود؟ چرا در برابر مبارزه با فساد و بی عدالتی و تبعیض همواره سکوت می‌کنید و در اینستاگرامتان از آن بهره برداری نمی‌کنید؟ چرا وقتی در کشور اراده ای برای مبارزه با زشتی و پلشتی  و فسادهای اقتصادی-سیاسی و رانت‌های نورچشمی و سفارشی ظهور می‌کنند، شمای که ادعای نمایندگی پیش فعال دارید به یکباره، چشم و گوش و زبان و قلمتان پلمپ می‌شود؟ امروز این سئوال در ذهن تمام ملت ایران تداعی کننده این جمله تاریخی است که اگر مسئول یا کارگزاری به شفافیت و مبارزه با فساد اعتقاد دارد باید با افتخار از بانیان این طرح در مجلس باشد تا مشخص شود “طلا که پاک است؛ چه منتی به خاک است.” اما اگر نمایندگانی در این باره سکوت کنند یا از پیگیری این طرح و امضاء آن طفره روند، آن زمانست که مرز بین پاکی و صداقت با ناپاکی و فساد و رانت‌های اقتصادی-سیاسی بیش از هر زمان دیگری عیان می‌شود تا به قول رهبر فرزانه انقلاب مشخص شود که: “با دستمال کثیف نمی‌توان شیشه ای را پاک کرد”.

  جناب تاجگردون

  نیازی به برگزاری متینگ سیاسی در تالار بهار نیست؛ حتی نیازی به بیان اعداد بزرگ و درشت هم نمی‌باشد؛ سالهاست که به یمن حضور شما، بهار گچساران، پائیز و زمستان شده است! نیازی نیست رقیبان سیاسی خود را به میدان دعوت کنید، بلکه ما مردم، شما را به آمار تاسف بار خودکشی جوانان گچسارانی که در زمان وکالت شما روز به روز بیشتر شده است به میدان‌های شهر دعوت می‌کنیم تا ببینید به خاطر عدم مدیریت صحیح شما در احقاق حقوق جوانان گچسارانی، در عدم ایجاد فرصت برابر و بدون تبعیض برای جوانان قشقایی و در عدم توانایی شما برای ایجاد کسب و کار اقتصادی برای جوانان بویراحمد گرمسیر، روز به روز بر تعداد سنگ قبرهای جوانان گچسارانی افزوده می‌شود و طول طناب‌های دار بر گردن پسران و مصرف تعداد قرص‌های سیانور بر کبد دختران گچسارانی فزونی می‌یابد.

  جناب تاجگردون؛

  بیائید تا با زبان واقع بینانه با هم گفتگو کنیم؛ به هر حال ما و شما فرزند پرورش یافته گچساران و باشت بوده‌ایم و سال‌ها در این خاک آبا و اجدادی لبخند زده و گریسته‌ایم؛ پس حق داریم نسبت به آینده شهر و دیارمان همچون گچساران که هویت غیرقابل انکار یکایک ماست شما را به دادگاه وجدان‌های بیدار مردم دعوت کنیم. تا شما با افزایش ارقام ریالی در بودجه گچساران برای ما چرتکه بیندازید که البته هیچ وقت به بار ننشست و تاثیرش در زندگی مردم دیده نشد، ولی ما به تعداد … را برای ما چون سرنوشتی شوم به ارمغان آورده است، با شما لب به سخن می گشائیم. شما حامیان نورچشمی یتان را در تالار بهار دعوت کنید ولی ما مردم، شما را به قبرستان‌های شهرمان، کنار سنگ قبرهای جوانانِ ناکاممان، کنار درب پزشک قانونی شهرمان دعوت می‌کنیم تا واقعیت را از نزدیک لمس کنید تا برایتان ثابت شود که “برای جوانان گچساران درد را از هر طرف که بخوانی درد است و درد! ولی  برای تاجگردون و باشت، نان را از هر طرف که بخوانی، نان است و نان”.!

  جناب تاجگردون؛

  ای کاش در حادثه جانسوز هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج که منجر به  آسمانی شدن ۶۶ نفر از هم وطنانمان گشت شما نیز همانند حاج زارعی نماینده بویراحمد و دنا، در روز اول به محل حادثه عزیمت می‌کردید و با حضور مستمر و پیگیری‌های مجدانه، روند کار را همانند همکار خویش مدیریت می‌نمودید؛ چرا که انتظار بر این بود این حادثه فقط متعلق به یاسوج و دنا تعریف نشود بلکه تمام مسئولین و نمایندگان استانی در کنار این رنج دردناک، داغدار باشند! اما متاسفانه شمایی که خود را یکی از مسئولین محوری کشور می دانید، متاسفانه در رنج این مردم سیاه بخت، شریک نشدید و با فاصله زمانی چند روزه برای یکبار به محل حادثه آمدید و سپس به پایتخت بازگشتید و بازی استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی،  همان کسی که شما در سال ۱۳۹۵ مخالف استیضاحش بودید و امروز به یکباره به جای آنکه او و تیم‌های زیر مجموعه‌اش را تحت فشار قرار دهید تا آوار برف این رنج را بر داغ ملت ایران بردارند و سپس به بررسی علل سقوط هواپیما و بعداً  به معرفی خاطی یا خاطیان احتمالی این حادثه عظیم بپردازند، متاسفانه شما بازی با احساسات مردمی را در پیش گرفتید و بلندگوی استیضاح را بدون آنکه تکلیف پیکرهای پاک عزیزان این ملت مشخص شود را بلند کرده‌اید! شما به دنبال قهرمان سازی بوده‌اید اما این را بدانید به جای آنکه قهرمان باشید باید پهلوان باشید چرا که پهلوانان هرگز نمی‌میرند. مطمئن باشید کسی مخالف استیضاح نیست؛. اما حرف ملت و کلام سوزناک خانواده‌های داغدار این است که ابتدا باید تکلیف فرزندان این ملت و علل این حادثه مشخص شود بعد وزیر مربوطه را به استیضاح کشاند! ولی آنچه در این بین مشخص می‌باشد حکایت از پشت پرده هست که روزی تاجگردون مخالف استیضاح وزیر بود اما به یکباره تغییر نقش می‌دهد تا کسی از او سئوالی نکند که شمایی که امروز همه را متهم به سیاسی کاری می‌کنید چرا بعد از سال ۱۳۹۵ وزیر راه و شهرسازی را مجبور به ارتقاء کیفیت ناوگان هوایی-دریایی و ریلی کشور خصوصاً استان کهگیلویه و بویراحمد نکردید؟ آیا حقیقت جز این است که تاجگردون وظیفه نظارتی مجلسی خویش را از یاد برده است و درگیر برخی کارهای محفلی و جزیره ای خود و نورچشمانش شده است؟ همان کاری را که با وزیر پیشنهادی نیرو مهندس بیطرف در دفتر میدان آرژانتین کردید امروز بار دیگر نشان داد که حتی شما شایستگی قهرمان شدن را هم ندارید چراکه قهرمان شدن با اینگونه اقدامات همخوانی و هم پوشانی ندارد.

  جناب تاجگردون؛

  شما از خدمت و خدمت رسانی و از مهاجرت سیاسی خود به حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اشاره کرده‌اید؛ اگر تاریخ بویراحمد و انتخابات گذشته آن را بررسی کنید به خوبی نشان می‌دهد کرسی وکالت مجلسان حوزه انتخابیه، خود مدعیان زیادی دارد که نام تاجگردون صادره از باشت در قاب عکس بویراحمد و دنا تنها یک ساقه ناتوان است که می‌تواند با نوازشی حتی با نسیم ضعیفی قامتش خم شود؛ بهتر است بدانید که در بویراحمد، هر فرد خود را یک تاجگردون  و حتی بالاتر از او می‌داند؛ پس رویای رفتن به بویراحمد را از سر بیرون کنید که البته ماندن در گچساران هم لیاقت می‌خواهد.

  شما به نیکی می دانید که مردم بویراحمد و دنا عاشق خدمت‌اند اما از یاد نبرید که مردم گچساران بیش از هر زمان دیگری نیازمند خدمت‌اند؛؛ اجازه دهید به‌عنوان یک مصداق برای شما اشاره ای داشته باشم؛  دختران نجیب و دانای این دیار، هر روز با آفتاب سوزناک امام زاده جعفر چشم بر بی عدالتی‌های شهرشان باز می‌کنند  تا زمانی که با همان چشمان غروب آروزهای بر باد رفته یشان را بر دیوارهای پل بریم یک به یک بشمارند؛ این نجیب زادگان تنها،  هر روز جلوی دیدگان این مردم، شبانه روز در سرما و گرما با عزت  می‌ایستند و  اقدام به فروش سبزیجات و صیفی جات می‌کنند تا با این کار شرافتمندانه  یک پیام روشن به غلام رضا تاجگردون مخابره کنند که زندگی با عزتشان را به زندگی با ذلت نمی‌فروشند و آنان ایستاده مٌردن را دوست دارند! بی تردید هیچ کاری عیب نیست؛ اما برای منطقه ای که سراسر خاک نفت خیز آن از ظرفیت‌های اشتغال و صنعت لبریز شده است، باید برای مسئولین به خواب رفته‌اش، فاتحه خواند که اینچنین نسبت به آینده جوانان و نوامیسش اینگونه بی تفاوت است؛ پس آقای تاجگردون حاشا به غیرتت!!

  جناب تاجگردون!

  از یاد نبردید که این مردم اگر چه از بی عدالتی و تبعیض به تنگ آماده‌اند اما آگاه به زمان خویش هستند و از یاد نمی‌برند طی  دیداری که چند مدت پیش برخی از نیروهای سیاسی هم استانی با سید حسن خمینی در مرقد مطهر امام خمینی (ره) داشتند؛ یادگار امام با زبانی شیرین اما تلخ! واقعیتی انکار ناپذیر را در پاسخ به درخواست برخی از افراد حاضر در جلسه اینچنین بیان کرددند و فرمودند: کلید توسعه، رشد، آبادانی و پیشرفت ایران اسلامی امروز در دستان فرزندان استان کهگیلویه و بویراحمد است که اتفاقاً در مناصب بزرگ ملی قرار دارند؛ که یکی از آنان اقدام به جمع آوری پول می‌کند (سید کامل تقوی نژاد) و دیگری آن پول‌ها را به کشور تزریق و تقسیم می‌کند (غلامرضا تاجگردون)؛ پس مهمانان ارجمند؛ رشد و توسعه استان شما نه در تهران که در دستان فرزندان دیار خودتان است! اما گویی یادگار امام نیز به خوبی می‌دانست که دکتر تقوی نژاد وظیفه خود را به خوبی انجام می‌دهد اما کسی که به منطقه چندان توجه نمی‌کند و چون ابری مانع از تابش آفتاب توسعه همه جانبه و پایدار استان می‌شود کسی نیست جز غلامرضا تاجگردون! که سعادت و پیشرفت استان و فرزندان نخبه‌اش را شیوا و رسا نخواست؛ کسی که دوست نداشت نام هیچ فرد توانمندی بر نامش، سایه بیندازد! و چنان سرمست بوده است که جز خود را به رسمت نمی‌شناسد و از موفقیت مردم هم استانی‌اش به وجد نمی‌آید!

  جناب تاجگردون!

  فراموش نکنید القاب و عناوینی که به واسطه جوانان به رسم امانت به شما سپرده شد، میراث خانوادگی یتان قلمداد شود که هیچ یک از ما در آن سهمی نداشته‌ایم جز …که گویی خط قرمز شما بوده و هست و خواهد بود! پس به خاطر بسپارید که خط قرمز ما نیز آینده فرزندان شریف قشقایی و پسران متخصص و دختران توانمند بویراحمد گرمسیری است و چون شما برای آنانشان و منزلتی شایسته قائل نبوده‌اید؛ پس اکنون بزرگواری کنید و دست‌های خود را بالا ببرید و از قشقایی و بویراحمد گرمسیر عذرخواهی کنید و بگوئید؛

  من! غلامرضا تاجگردون؛ فرزند باشت؛ در آزمون وکالت شما مردم…

   


  یاسوج-۱۹ اسفندماه ۹۶

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۵۷ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  یا الله
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۶:۰۹
  1

  درود بر شرف نویسنده ی محترم ! آیا کسانیکه پز کارامدی تاجگردون را میدهن هیچ فکر کردند چرا نرخ بیکاری در گچساران بالاترین در استان هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا هیچ فکر کردید روستایی کهبرای ان چمن مصنوعی تدارک دیده است خانواده ای در کنار همان چمن ۸ فرزند باتحصیلات عالیه بیکار دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  سیه روی شود هرکه در او غش باشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 14

  منتقد
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۱:۰۰
  2

  من یک اصولگرایم ولی هیچکدوم از اصولگرایان گچساران رو قبول ندارم چون امتحان پس داده ان و سالهای این شهرستان به سبب ناکارآمدی همین افراد علیرغم پتانسیل های بی نهایت برای پیشرفت عقب مانده ومحروم ماند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 20

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۴:۰۱
  3

  به خدا مردم خیلی ناراحت از این بی مدیریتی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 11

  مارین
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۱:۵۰
  4

  احسنت سید بزرگوار تحلیل تان قشنگ وبجا بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 17

  آزادسرو
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۵:۱۳
  5

  درود بر شرف و بزرگی شما مرد!با این حماسه آشکار کردید که بویراحکد،همچنان زنده است!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 13

  کارمند
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۶:۱۹
  6

  افرین براین نویسنده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 14

  ا
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۳:۱۰
  7

  ایشان نماینده مردم هستند وبا پیروزی مطلق راه یافتند.
  ودر طول این سالها خدمات خوبی به استان وشهرستانهای مربوطه نمودند.نمونه هاش زیاده.واقعا افتخار استان هستن

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 24

  ا
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۳:۵۵
  8

  افتخار استان ماست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 21

  ضد نفاق
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۲۹:۱۵
  9

  تاجگردون مگر پشت گوشت را ببینی دیگر در بویراحمدگرمسیر ای داشته باشی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 20

  ملکزاده
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۰:۰۱
  10

  بازم یکی با حرفهاش میخاد تاجگردون رو از چشم مردم بندازه.اما غافل از اینکه تاجگردون در دل این مردم جای داره.میرشکال تو نماینده ما هستی پس یا علی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 23

  شهروند بافت فرسوده
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۰:۴۶
  11

  ای دمت گرم با این متن زیبا و شیوا د بحقت…آقای تاجگردون حالا بیا جواب بده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 19

  باشت و باوی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۲:۲۵
  12

  احسنت من بچه باشتم واقعا از ظلمی که در حق بویراحمد گرمسیر و ترک زبانان میشه واقعا ناراحتم.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 19

  بیطرف
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۷:۱۷
  13

  احسن همین چند روز پیش بعد از سخنرانی تالار بهار در شبکه بهداشت درمان گچساران یک شبه بدون هیچ استخدامی وآزمونی وپست سازمانی میشود معاون خدمات این اداره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 12

  بیراحمد غیور
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۰۱:۴۱
  14

  خداشکرت ..هی تاجگردونه انتقاد وش ایکنه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 20

  دانشجو
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۵:۳۷
  15

  اخ به بخت گچساران که . شده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  بویراحمد اصیل
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۳:۱۹
  16

  غلامرضا تاج گردون فرزند ملا ظفر برادر شهید شیر بیشه کهگیلویه وبویراحمد افتخار لر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 23

  گچساران
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۰:۴۴
  17

  لطف کنید از جانب جوانان گچساران صحبت نکنید ، از جانب خودتون حرفی دارید بزنید این نظر شخصی شماست فقط ، درضمن ما سی ساله تو گچساران زندگی میکنیم بهاری ندیدیم که شما میفرمایید پاییز شد ، سیمای گچساران تازه با حضور اقای تاجگردون یه تغییراتی کرده وگرنه تا قبل از ایشون اصلا انگار نماینده نداشته ای شهر ….

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 21

  م
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۱:۵۴
  18

  یه پلی اول شهر یاسوج چندین ساله میخوان بزنن هنوز توش موندن و هی بودجش خورده میشه و اخرشم درست نشد ، همیشه مردم تو ترافیکن پشتش ،در صورتیکه تو گچساران چندین پروژه همزمان با اون پل انجام شده که اینها نشونه توانمندی جناب تاجگردونه …

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 15

  سحر
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۶:۰۸
  19

  بحث تاجگردونت عالی بود اقای صابری اگه ازحضرات دیلی هستی یکی اشماها هم خیلی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 11

  محمود
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۱:۵۹
  20

  این روزها مد شده انتقاد از تاج برای معروفیت .به قول جوونا اینم تریپیه واسه خودش

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 13

  تغییر
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۲:۵۷
  21

  خداوکیلی اگر نظر حداقل گروهی از مردم گچساران با این نوشته موافق باشد
  حقیقتا شما مردم گچساران لیاقت داشتن نماینده ای مثل تاجگردون رو ندارید
  من به عنوان یک کهگیلویه ای ارزو میکنم که ای کاش تاجگردون منت میگذاشت و قدم برچشمان ما مردم کهگیلویه میگذاشت
  ای کاش یکی مثل تاجگردون پیدا میشد و ما مردم کهگیلویه رو از این ورطه نجات میداد تا به برادران گچسارانیمان معنای قدر شناسی رو نشون میدادیم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 19

  هم استانی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۰۰:۱۷
  22

  درود بر میرشکار

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 21

  ابراهیم
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۲:۲۴
  23

  حیف تاجگردون. اجازه میده اسمش را بیاره…اما خوب مشخصه که. از کجا .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 16

  محمد
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۶:۱۸
  24

  آفرین صد آفرین درود بر شما واقعا حق گفتی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 16

  بویراحمد گرمسیر
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۶:۱۱
  25

  اولا شناسنامه تاجگردون صادره از باشت نیست و صادره از گچساران است. چون در گچساران بدنیا آمده است و در گچساران بزرگ شده و تکامل یافته است. همانطور که شناسنامه منی که در بویراحمد گرمسیر بدنیا آمده ام صادره از گچساران هست. دوما تاجگردون خودش را بویراحمدی میداند و منتصب به بویراحمد سرحد است و بارها اعلام داشته که من اصالتا بویراحمدی هستم و سالها پیش پدربزرگم از محمود آباد یاسوج به باشت مهاجرت کرده است و با باشتی ها وصلت نموده و مقیم باشت شده است.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 13

  علیحسین
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۷:۲۵
  26

  کبنانیوز گندش را دراورده با این قلم به دستان بیسواد اخه مگه زارع اومده بود چه کرد فقط چند تا عکس یادگاری گرفت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 12

  اآگاه
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۳:۰۴
  27

  احسنت آفرین احسنت👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 12

  باشت باوی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۰:۴۱
  28

  درود برشما خیلی خوب فرمایش کردید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 11

  نفتی هوادار تاجگردون
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۶:۱۱
  29

  ابرمرد مجلس و تیری در قلب منفعت طلبان فقط حاج غلام تاجگردون.

  نماینده بعد از تو توهم است.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 17

  همشهری
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۰۹:۱۲
  30

  با سلام
  جناب اقای صابری عزیز مثل اینکه شما اطلاع ندارید که در چه کشوری زندگی می کنید شما فکر می کنید که کل بودجه ایران باید در گچساران هزینه بشه البته باید تلاشها بیشتر بشه تا پیشرفتی حاصل گردد برادر محترم نمایندگی هم وظایف خاصی دارد و نماینده هم محدودیتهایی دارد
  ضمنا خود خوب می دانی که در این دو دوره که تاجگردون نماینده بوده تلاشهای زیادی برای پیشرفت انجام شده اما کشور ما باید مخارج چندین کشور دیگر را هم پرداخت کند
  پس لطفا منصف باشید و احساسی قضاوت نکنید و تیشه به ریشه خود نزنیم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 13

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۱:۲۱
  31

  بسیار بجا و زیبا

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 11

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۸:۴۹
  32

  چی گفت بابا بالاخره نفهمیدیم منظورت چی بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 10

  محمد حسینی نیک
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۹:۳۴
  33

  باشت اگرساقه ناتوانه درمقابل .بازهم اشکال نداره ولی همین . انداخته وتمام حرفهایت ازروی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  خان باشتی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۹:۴۷
  34

  .ما اینه که هرکی به خودش اجازه میده قلم به دست بگیره و بنویسه. برادر من وقتی با الفبای نگارش آشنا نیستی و در . و تحلیل به .ی، تو را چه به تاجگردون. کل نوشته ات … از این انتظاری نیست…
  ک

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 9

  غمباران
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۸:۵۰
  35

  درود برنگارنده توانا ودانا که وقتی مطلب را شروع کردم تا پایان آخرین پاراگراف هم ناله با دیگر جوانان گچسارانی گریه کردم.درود برکبنا

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 10

  نا شناس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۶:۳۹
  36

  آقای صابری هر که هستی و هر جا هستی شیر مادرت حلالت واقعا انسان و شریف و نجیب و انسان هستی ابوذر زمانی و میثم تماری کاش خاک زیر پایت بودم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 11

  همشهری
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۹:۴۱
  37

  واقعا قعط الرجاله در شهرستانی که فقط .داره سیاسی کاری میکنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  کریمی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۰:۲۴
  38

  افرین بر نویسنده آدم وقتی اون دخترهای بیچاره را میبینه که زیر آفتاب دارند سبزی می فروشند غبطه می خوره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 9

  غلام
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۶:۱۵
  39

  درود بر آقای صابری گل گفته ای احسن

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 9

  گچساران_ دیل
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۷:۳۵
  40

  جواب شماره ۸ :
  قطعا اکثر بویراحمد گرمسیر پشت غلامرضا تاجگردون هستند . و هیچگاه خدماتش را فراموش نمیکنند .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 14

  باشتی
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۶:۲۲
  41

  این بحث اختلاف قومیت اصلا خوب نیست بعد مگه برا باشت چه کار شاخی شده این همه حسود ی میکنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 10

  حقگو
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۳:۴۳
  42

  نه که تا قبل از تاجگردون معضل بیکاری نداشتبم، بیکاری تو کل کشور متاسفانه هست ، خیلی دم از قانون و قانومندی صحبت میکنی، برو تو همین شرکت نفت ، اداره مخابرات یعنی ما همین دو تا میگم همه شون از هم خط ها و هم ولایتی های خودتون هستن چرا داری.ی، خدایی هم هست از خدا بترس ، تاجگردون خدا رو داره چه غم داره خداوند پشتشه نیازی ب.و نداشته و نداره رو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  میر
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۵:۲۴
  43

  آقا .دولت روحانی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  باشت…..
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۰:۲۳
  44

  برادر مشخصه نسبت به باشت و باوی خیلی حسادت میکنی..مگه ایشون برای باشت چکار کردن….منم مخالف ایشان هستم اما شما اول خودتو اصلاح کن و مغرضانه دعوای باوی و بویراحمدی راه ننداز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  بویراحمد ی کمبل
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۱:۱۸
  45

  به عمل کار براید به سخندانی نیست,اقای نویسنده قلم فرسایی وبازی بااحساسات مردم راحته,برو ببین نمایندگان قبلی چکارکرده و کارهای تاجگردون راهم ببین,تاجگردون هم قطعا بی عیب نیست اما صد در صد بهتر از نمایندگان قبلی عمل نموده,خدا روزیت جای دیگه حواله کنه امثال جنابعالی دنبال منافع شخصی خودتی مگر دختران سبزی فروش امامزاده جعفر در زمان سید قدرت نبودند؟؟؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 5

  بی ریا
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۸:۱۲
  46

  من که هرچی نگاه کردم تاجگردون هیچ کار شخصی یا سفارشی نمیکنه برا مردم مگه اینکه لیدر هاش و دفترش تایید کنن تو باند خودشون بوده.تازه برا وفاداران حاج بهرام و قدیمی ها هم کاری نمیکنه مگر .شه.فقط نفع خودشو میبینه ولاغر. آمار اشتغال رو تو دوره تاجگردون منتشر کنه تا معلوم بشه هیچ.بکار گرفته نشده همه از .آقا هستند.فعلا کرده خدای مردم هم کریمه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  فربد
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۱:۵۹
  47

  من به عنوان یک بویراحمد گرمسیری جووونم رو برا تاجگردون میدم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  باوی
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۵:۱۰
  48

  تاجگردون فقط و فقط قومی قبیله ای کار میکنه . آفرین به آقای صابری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  وارطان
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۷:۰۵
  49

  در جواب ۲۵. مهم نیست ایشان در موقع تبلیغات چه ادعایی کرده
  مهم این است که اقدامات ایشان داره .ب رو تو این شهر داره زنده میکنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  وارطان
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۹:۲۰
  50

  در جواب بویراحمدی کمبل. فعلا که . میکنی و دنبال. نه نویسنده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  چه
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۸:۳۶
  51

  داداش حالا من به شخصه با تاجگردون نیستم و نبودم
  اما نه بخاطر اینکه بویراحمدی هستم و ایشان با وی
  اتفاقا تمام دوستانم باوی هستن
  چرا شما مثل تاجگردون باوی بویرگرمسیری راه انداختی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  کورش
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۹:۴۳
  52

  در جواب کامنت ۴۰. دیل کهمره هست نه بویر گرمسیری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  پژمان صادقی.از گچساران
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۳:۳۳
  53

  جناب صابری عزیز؛
  اولاً : فرموده اید، گر پدر تو بود فاضل؛ از فضل پدر تو را چه حاصل” در.ا نفی گردد!

  جواب : دربزرگی وفضیلت خانواده دکتر هیچ شکی نیست.ولی برادر من در بین این همه نماینده کله گنده رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شدن ربطی به نام .ندارد.

  دوماً : فرموده اید ، چرا دست از نگاه‌های ناپسند “سردسیر-گرمسیر” یا “بویراحمد-باوی” بر نمی‌دارید

  جواب:این برداشت غلط حضرتعالیست وگرنه ایشان چنین دیدگاهی را نداشته ونخواهند داشت.

  سوماً : فرموده اید ، چرا در برابر مبارزه با فساد و بی عدالتی و تبعیض همواره سکوت می‌کنید و در اینستاگرامتان از آن بهره برداری نمی‌کنید؟

  جواب : اگر ایشان مخالف فسادذنیستند پس چه کسی پیگیر زمین خواری در گچساران واستان بوده وهست .

  چهارماً : فرموده اید ، ای کاش در حادثه جانسوز هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج که منجر به آسمانی شدن ۶۶ نفر از هم وطنانمان گشت شما نیز همانند حاج زارعی نماینده بویراحمد و دنا، در روز اول به محل حادثه عزیمت می‌کردید و با حضور مستمر و پیگیری‌های مجدانه، روند کار را همانند همکار خویش مدیریت می‌نمودید؛

  جواب : ایشان در آن زمان علاوه بر پیگیری استیضاح وزرا در مرکز همراه با نماینده مردم شریف کهگیلویه خانه به خانه در منزل جانباختگان دراستان حضور ویژه داشتند( تصاویر موجوداست.)

  پنجماً : فرموده اید؛ شما از خدمت و خدمت رسانی و از مهاجرت سیاسی خود به حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اشاره کرده‌اید؛
  جواب : بله ایشان این حرف را در جواب کسانی زدند که به پشت گرمی. زده بودند.ضمناً صحبت را باکسب اجازه از نماینده مقتدر فعلی بویراحمد ومردم شریف گچساران پیشنهادی در حدپیام دادند.

  ششماً در ابتدای مقالتان آورده اید :آیا یکبار این پرسش را از خود مطرح کرده‌اید ماحصل سال‌ها حضورتان در کمیسیون اقتصادی مجلس و حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، منجر به چه گشایش اقتصادی برای کشور یا رشد و شکوفایی برای استان و در آخر چه میراث مبارکی برای گچسارانِ زر خیز اما فقیر، داشته است؟

  جواب : زحمت بکش سری به گچساران وجاده های ارتباطیش با شهرستانها .محله سادات،لبنان ،تپه های کیامرثی وسری به فضای مجازی با نام تاجگردون بزن جوابت را خواهی گرفت…
  بروکار کن مگو چیست کار ،که سرمایه زندگانیست کار. حرف خالی کاربردی ندارد. وبه داشتن هم استانی چون دکتر غلامرضا تاجگردون مفتخر باش .که جایگزینی در استان که نه در کشور هم برای ما مثل ایشان پیدا نخواهد شد.بی جهت نگرد…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  گچساران
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۶:۰۲
  54

  جناب نویسنده با حلوا حلوا گفتن دهنتو شیرین نکن که نمیشه ( به امید پیروزی تاج جوان بر همه موانع)

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  نفت گچساران
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۶:۳۹
  55

  به‌عمل کار برآید؛ به سخندانی نیست!
  کاری به نوشته‌های . نگارنده ندارم-چرا که هر انسان منصف و عاقلی، با نیم نگاهی به قبل و بعد از دوران تصدی وکالت جناب دکتر تاجگردون، به کاردانی، تعصب، غیرت و مردم‌داری ایشان واقف و گواه است!- اما آن‌چه برای بنده به عنوان یک نفر از دهها هزار طرفدار و هواخواه ایشان که نه از سر تعصب، بلکه از سر انصاف، بیش از پیش به کارآیی ایشان و برازندگی قبای وکالت و خدمت به منطقه‌ی محروم، ایمان آورده‌ام.
  در فضای لایتناهی سیمرغ‌هایی امثال جناب تاجگردون، مجال عرضه و خودنمایی . از این دست نیست و در گستره‌ی بینش و آگاهی روزافزون مردم، چنین تفکراتی محلی از اعراب ندارند…

  یا حق

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  حقگو
  تاریخ : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۶:۴۵
  56

  بازم دکتر حاج غلامرضا تاجگردون تا زنده ام حمایتت می کنم ، تا دنیا دنیاست تاجگ ر دون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حقگو
  تاریخ : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۷:۵۳
  57

  تا دنیا دنیاست فقط تاجگ دون ،

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷