کبنانیوز؛ کبناخبر | تاجگردون خطاب به امام جمعه گچساران: اعتقادم به ولایت‌فقیه بیش از جنابعالی است/و نیاز به تحریک سپاه نیست! حقیقت را ببینید/شهدا را صف‌بندی کرده‌اید

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۹ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۴:۱۰ | کد خبر : 324320 |
 •   
  در واکنش به سخنان امام جمعه گچساران مطرح شد

  غلامرضا تاجگردون خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حجازی یادداشتی نوشته و وی را به سعه‌صدر، اخلاق زیبای اسلامی، مهربانی، لبخند بر لب و به رویی گشاده با مردم توصیه نمود.

  کبناخبر؛

  .

  نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، نسبت به خطبه های امام جمعه شهرستان گچساران(کلیک کنید) واکنش نشان داد.

  به گزارش کبنانیوز و به نقل از توازن، غلامرضا تاجگردون خطاب به حجت الاسلام والمسلمین حجازی یادداشتی نوشته و وی را به سعه‌صدر، اخلاق زیبای اسلامی، مهربانی، لبخند بر لب و به رویی گشاده با مردم توصیه نمود.

  برای دانلود فایل PDF  کلیک کنید

  بسمه‌تعالی

  به حضور امام‌جمعه محترم شهرستان گچساران

  حضرت حجت‌الاسلام‌والمسلمین حجازی

  با سلام و تحیات

  توفیق نداشتم در شهرستان و در پای خطبه‌های نماز جمعه امروز مستمع باشم و از رسانه‌های مجازی و محلی و البته نه با واسطه فرد و یا شخص خاص، فرمایشات جنابعالی را در باب برخی از اتفاقات و رفتارها مطالعه کردم.

  مدت‌ها بود در کلام استعاره و ایهام می‌شنیدم که بعضاً در فرمایشاتتان نکاتی در باب این‌جانب مطرح می‌فرمودید و به‌حکم دینم که از کودکی در پای منبر بزرگان فراگرفتم بدگمان نبوده و این‌چنین برداشت می‌کردم که منظورتان حقیر نباشد چراکه هر بار حضرت‌عالی را در جمع و یا حتی در خلوت زیارت کردم مطلبی نفرمودید و پیش خود فکر می‌کردم که ایشان امام‌جمعه است و قاعدتاً نباید تعارفی داشته باشند و می‌بایست حرفشان را رودررو به حقیر بزنند و یا حتی اگر امام‌جمعه هم نباشند و به من هم انتقادی داشته و نصیحتی داشته باشند، به‌حکم المومن مراه المومن (اگر این‌جانب را به مسلمانی قبول داشته باشند) جمله نصیحت گونه خود را مستقیماً می‌گفتند.

  اما آنچه در خطبه‌ها و در باب تنویر افکار جامعه و رعایت به تقوا و روشنگری فرمودید ضرورت دیدم نکاتی به استحضار جنابعالی و ملت شریف برسانم.

  چند سال پیش در جلسه‌ای که سفره گسترانید و جمعی را به احکام دین و اخلاق توصیه فرمودید به‌عنوان برادر کوچک شما این نکته را به استحضار رساندم و عرض کردم اعتقاد دارم به فرموده معصوم، علما چتر امت من هستند و از کودکی آموختم احترام علما را داشته باشم و عالمی سراغ ندارید که کوچک‌ترین توهین و بی‌احترامی از جانب من و خانواده‌ام از گذشته تاکنون شنیده و یا دیده باشند و همیشه هم از علما و آنچه بیش از همه انتظار داشته و داریم سعه‌صدر و صبر است. شنیدم در جلسه‌ای به ائمه جمعه این‌چنین فرموده شده “حضرت موسی پس از ابلاغ رسالت الهی، ابزار تقابل با طغیان فرعون و فرعونیان را شرح صدر دانست و امام معصوم نیز از لوازم اصلی اداره امور و ریاست عامه را سعه‌صدر و صبر دانسته است و بر همین مبنا ائمه جمعه محترم می‌بایستی از شرح صدر و صبوری لازم برخوردار باشند”.

  جناب امام‌جمعه محترم؛

  نمی‌دانم شما چگونه به ولایت‌فقیه اعتقاد پیدا کرده‌اید؟ در حجره، در مکتب، در کتاب دین و یا هر روش دیگری… اما خودم بهتر از هرکسی میدانم چگونه به ولی امر و ولایت اعتقاد پیدا کردم و عمری از من گذشته است و اواخر عمر زندگی، سیاسی و اداری‌ام است و ضرورتی ندارد بخواهم به شما دین و ولایت‌پذیری‌ام را اثبات کنم… و بگذارید بگویم در برابر ملت عزیزم این‌گونه عرض کنم که یقین دارم ولایت‌پذیری‌ام و اعتقادم به ولایت‌فقیه بیش از جنابعالی است. چراکه پذیرش ولایت‌فقیه را با خون پذیرفتم یعنی چیزی که نمی‌شود با آن معامله کرد…

  شاید جنابعالی و برخی از اطرافیانتان (که توصیه بر دوری از برخی از آنان می‌کنم) به “حکم شرعی تعبدی” ولایت‌فقیه را پذیرفته باشید ولی این‌جانب ولایت‌فقیه را به شرعی تعبدی که مورد تأیید عقل و مبتنی بر فکر باشد پذیرفته‌ام و نه‌تنها به‌حکم وظیفه بلکه به‌حکم عقل نیز چنین نظامی را موردپذیرش عقل قرار داده‌ام.

  آقای امام‌جمعه محترم؛

  در انتهای اولین وصیت‌نامه خودم که در سال ۶۱ یعنی کمتر از ۱۶ سال سن داشتم، این‌گونه نوشتم که زیر تابوت مرا کسانی بگیرند که اعتقاد به ولایت‌فقیه داشته باشند و یا بالعکس. شاید اگر خداوند توفیق می‌داد و من هم در زمره شهدای عزیز قرار می‌گرفتم امروز چیز دیگری گفته می‌شد.

  آقای امام‌جمعه محترم؛

  همچون اشتباهی که در جریان دانشگاه آزاد و برداشتن روسری دختران خطبه ایراد فرمودید و حتی فرمایش مرحوم حضرت حجت‌الاسلام خواجه‌زاده را مبنی بر اشتباه در انتقال مطلب نپذیرفتید، ای‌کاش این بار حداقل تحقیق خودتان را بیشتر می‌کردید، مستندات را مشاهده و می‌شنیدید و بعد خطبه ایراد می‌کردید، چراکه پر واضح است که چنین نکرده و یا دقت نکرده‌اید و شاید نیز آن‌گونه که مراد دلتان بوده است برداشت نموده‌اید…

  و نیاز به تحریک سپاه نیست! حقیقت را ببینید و بعد بفرمایید… دوست نداشتم این حرف‌ها را بزنم ولی چون دیدم این‌گونه گفتید، به دفاع از خودم و خانواده‌ام و برادر شهیدم که می‌دانم این کلام، مردم شهر و خانواده‌ام را آزار می‌دهد و حتماً تبعاتی خواهد داشت، حقیقت را می‌گویم.

  در جلسه دیدار با خانواده معظم ایثارگران و شهدا که در نوع خود کم‌نظیر بود، فرزند شهیدی به هر دلیلی کلامی گفت و به توصیه من متوقف کرد (توصیه می‌کنم به‌عنوان یک امام‌جمعه حتماً فیلم این صحنه‌ها را ببینید). عزیزی ناراحت شد و پس از بیان اعتراضش صحنه را ترک کرد. در جلوی درب و بیرون از سالن به اظهار خودش که نزد من و حداقل سه انسان عاقل و مؤمن به گناهش اعتراف کرد به ناموس من و مادر شهیدم توهین زشت کرد؛ و گویا کسی وی را کتک زد. بعد از جلسه ایشان ماندند و ضمن معذرت‌خواهی، من هم از ایشان عذرخواهی کردم که با کلام فرزند شهیدی جانبازی ناراحت شد.

  آقای امام‌جمعه محترم؛

  فردی به ناموس مادر شهید مرحومه‌ای توهین آشکار کرد و فکر می‌کردم امروز در خطبه‌تان صدای من و دیگر خانواده شهدا می‌شوید و از اینکه زن مؤمنه مرحومه‌ای که از افتخارات این شهر بوده و در آن نشست مورد بی‌احترامی قرارگرفته، خطبه می‌دادید… اما نکردید و یا نخواستید که چنین کنید. میدانم برایتان مهم نیست و اصلاً‌حرف مرا نمی‌فهمید چون حلقه دورتان مرز گذاشته‌اند و شهدا را صف‌بندی کرده‌اید…

  آقای امام‌جمعه محترم؛

  مادر من، مادر شهیدی بود که همه به مردم‌داری و دلسوزی و پاکی او قسم می‌خورند، شما از کجا آمده‌اید که دفاع یک جوان از ناموس و این شهر را بی‌حرمتی به مقدسات میدانید! بس است و سکوت پیشه کنید و بدانید اگر تمام دنیا و مقامات دنیوی و تمام مال دنیا را در مقابل من و هر جوان غیرتمند این شهر قرار دهید اجازه نخواهند داد حتی به نام جانباز و ارزش و این‌گونه مسائل به ناموسش توهین شود و من را از آقای لاریجانی و دیگران نترسانید.

  من، غلامرضا تاج گردون، فرزند ظفر، زاده گچساران، خادم این ملت، پذیرفته حدود ۷۵ درصد این مردم، عاشق دین، میهن و نظامم هستم، از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و خاک پاک بسیجیان و رزمندگان، به‌صراحت یک‌بار دیگر اعلام می‌کنم این و آنچه دارم را نه در بازار مکاره یافتم و نه حاضرم در این بازار مکاره دنیوی بفروشم.

  آقای امام‌جمعه محترم؛

  ای‌کاش وقتی از طریق تریبون مجلس و همچنین طی مکاتبات متعدد به تاراج بیت‌المال و زمین‌خواری و… در گچساران که عمدتاً مشخص است چه کسانی هستند اشاره و شفاف‌سازی کردم، شما واکنش و حتی اشاره‌ای مختصر می‌کردید تا تریبون مقدس نماز جمعه محلی برای دفاع از بیت‌المال در هر شرایط و هرزمانی باشد، اما جای سؤال است که چرا چشمانتان را روی چنین مسئله مهم و البته دفاع از حق مردم به‌راحتی بستید و انگار در این شهر حضور نداشته‌اید و یا مسائل حساس و البته عمومی این‌چنینی برایتان اهمیتی ندارد؟ و شاید گفتنش از نظر جنابعالی جایز نبوده و سلیقه‌ای فکر کرده‌اید (الله‌اعلم…).

  اما در باب مطالب مطرح‌شده در شب گزارشم به مردم شریف، به استحضار می‌رسانم وظیفه خود دانسته و می‌دانم که در طی سال، برحسب تکلیف به مردم عزیزم گزارش دهم و ای‌کاش یک‌بار دیگر به آنچه گفتم و آنچه در صفحه شخصی خودم مکتوب نوشتم توجه می‌کردید و من در آنجا از پیشگاه ملت از تمام قصورم عذرخواهی کردم و البته ای‌کاش همه فرهنگ عذرخواهی را یاد می‌گرفتیم…

  شما را به خداوند بزرگ می‌سپارم و به‌عنوان برادر کوچکتان توصیه‌تان می‌کنم (البته اگر نفرمایید توصیه من در حکم کفر است) به سعه‌صدر، به اخلاق زیبای اسلامی، به مهربانی، به لبخند بر لب و به رویی گشاده با مردم…

  بدانید دخل و جیبی برای وکالت و کرسی وکالت ندوخته‌ام و هرگاه نظام و مردم من را لایق این وظیفه ندانند شکر گذار خداوند باری‌تعالی خواهم بود و سجده شکر بجا می‌گذارم و هرگاه هم اشتباه کردم، اعتراف کرده و یقین بدانید همچنان که در چند سال گذشته عمل کردم به‌اندازه یک‌ذره جو از حق‌وحقوق مردمم کوتاه نخواهم آمد و خدمت را تعطیل نخواهم کرد و به مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت اعلام می‌کنم فرزند شما تا آخرین لحظه به خدمتش با تمام قوا ادامه خواهد داد و ذره‌ای از اصول نظام، دین، اخلاق و گرفتن حق شما دریغ نخواهد کرد و شما هم پای حق خود بایستید چراکه شما مردمان این خاک عزیز از شعور بالایی برخوردار هستید؛ می‌بینید، می‌شنوید، اندیشه می‌کنید و سپس تصمیم می‌گیرید و البته تفاوت خدمتگزار و زورگو را به حتم می‌دانید و تشخیص می‌دهید…

  غلامرضا تاج گردون

  انتهای پیام/1002/ آ-آ-ر
 • ۷۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  م
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۳۷:۵۱
  1

  اقای تاج
  یه کم ارامتر
  غرور خوب نیست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 47 Thumb down 57

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۴۰:۲۵
  2

  بخدا این کارتون خوب نییت
  حرمت نگه دارید
  اقای تاج گردون
  شما از مسولان عالی رتبه نظامید
  اگر کشتی غرق شود
  شما هم غرق خواهید شد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 40 Thumb down 55

  مریم
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۴۸:۵۶
  3

  سلام یک سوال از نماینده محترم. آیا حاضرید اموال خود وفرزندانتان را اعلام کنید؟

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 53 Thumb down 33

  مریم
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۵۰:۲۲
  4

  متاسفانه سایت مبنا نیوز نظرات رو گزینشی چاپ می کنند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 17

  مریم
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۵۱:۱۸
  5

  آقای نماینده اموال خود وفرزندانشان را اعلام کنند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 45 Thumb down 26

  سرزمین
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۲۲:۲۹
  6

  با امام جمعه با این ادبیات صحبت نکنید.همین خودش نشان از کبر دارد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 40 Thumb down 47

  دولتیاری
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۵۸:۵۳
  7

  مرحبا احسنت

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 52 Thumb down 31

  دولتیاری
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۱۹:۳۶
  8

  الحق فرمودید.این حقیر اعلام میکنم اگر ازاین گفتار علما دینم صربه ببیند در قیامت آن هارا نخواهم بخشید.این روش نماز خواندن نیست که آبروی مسلمانی راببرید اگر نصیحت دارید به خودش بگویید نه به کسان اندکی که درنماز شما شرکت میکنند .میدانی چقدر انسان های مومن هستند که درنماز شما شرکت نمیکنند .علت چیست؟

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 39 Thumb down 21

  ن
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۴:۵۴
  9

  تاجگردون دیگه تموم
  هیچ کسی دیگه بهت رای نمیده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 43 Thumb down 54

  منصوراباد
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۸:۵۶
  10

  اقای امام جمعه! شما چون از اصل موضوع و مسائلی که در این جلسه رخداد، اطلاع کامل نداشتید و در خطبه های نماز جمعه شهر دوگنبدان مسائلی را مطرح کردید که با واقعیت فاصله داشت، به نوعی اظهان عمومی را با سخنان خودتان دچار تشویش کرده اید.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 45 Thumb down 27

  90
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۲:۲۴
  11

  عین بچه کوچولو که ایگن فحش ناموس داد بعد زدیمش…..

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 31

  اسحق
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۶:۳۸
  12

  جناب آقای دکتر تاجگردون

  ازقدیم گفته اند جواب … خاموشی است ای کاش پاسخ نمی دادی که فکر کند منی هست.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 41 Thumb down 25

  من
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۷:۵۴
  13

  تاجگردون ما برای شما متاسفم اگر شما گچساران تابید شدید من میرو م یاسوج به زارع را ی میدهم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 32 Thumb down 48

  خاکم لیشتر
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۸:۴۱
  14

  میرشکار اهداف اینها اینه شما رو وارد حاشیه کنند قبلا هم بهتون گفتم ولی شما درگیر حاشیه نشید.وقت با ارزشتون رو صرف جوابگویی به هر کسی نکنید.امام جمعه چه سودی برای این شهر داشته..درود بر میرشکار

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 50 Thumb down 31

  همشهری
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۹:۰۸
  15

  درود خدا بر تو باد تاج گردون شما فراتر از استان هستید شما برای کشور مفید هستید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 49 Thumb down 31

  یاسوج
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۵:۴۲
  16

  این طوری که بین امام جمعه و آقای تاجگردون دعوا پیش اومده سخت ببینم مردم دلشون دیگه به بعضی چیزها خوش باشه چون وقتی سیاسیون یه شهرستانی این ظور به جون هم افتاده اند دیگه چه توقعی از مردم میشه داشت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 28 Thumb down 9

  دکتر حشمتی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۸:۲۲
  17

  جناب دکتر تاجگردون به خدا توکل کنید وصبر پیشه کنید از کوزه همان تراود که در اوست این جماعت چشم دیدن پیشرفت این شهرستان را ندارد وبدانید که خداوند با شماست و این جماعت راهشان به ترکستان است

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 48 Thumb down 26

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۵:۳۷
  18

  ما یک امام جمعه ای می خوایم که گچسارانی باشه تا اینجوری با شهر و مردمش و نماینده منتخب مردم صحبت نکنه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 18

  من
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۷:۴۰
  19

  یقینا ایمان تاجگردون بیشتر از جناب امام جمعه هستند.به دلیل و هدف هر دو دقت گنید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 16

  شجاع
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۴:۲۸
  20

  اقای امام جمعه اگر دین نداری لاقل آزاده باش . از خدا بترس دست از آزار واذیت مردم بردار.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 13

  ضد نفاق
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۵:۰۵
  21

  آقای تاجگردون اون جوان هزاران بار غلط کرد که فحش داد،اما چرا دستور کتک زدنش رو دادید….مگه بچه کوچولواید که هرکسی بهتون فحش داد باهاش درگیر بشید؟

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 16

  سید
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۶:۵۴
  22

  درود برامام جمعه شجاع گچساران .شما هم دیگه کارتان تمام است وستاره اقبالتان رو به افول است .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 24

  احمد
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۸:۰۶
  23

  مدیرانی که آقای تاجگردون میزاره خیلی ضعیفن .تمام زحماتش رو به باد میدن.

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 3

  باشت و باوی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۸:۳۹
  24

  درود بر روحانیت مرگ بر ….

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 24

  فرهادی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۰:۲۴
  25

  درود بر شما و استواری قلم تان.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 10

  شهسوار
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۰:۳۴
  26

  درود بر تاجگردون
  از دهدشت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 30 Thumb down 15

  مام
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۴:۱۸
  27

  نماز جمعه باید عامل وحدت مسلمین باشد

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 30 Thumb down 8

  حقیقت تلخ
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۱:۰۰
  28

  حکایت نماینده بعد از تاجگردون، مث احمدی نژاد بعد از خاتمی است….
  وقتی نماینده عوض شد؛ متوجه تفاوت ها میشوید…

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 16

  جانباز
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۱:۲۱
  29

  سلام درود بر میرشکار جبهه وجنگ واقتصاد و

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 17

  جعفر
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۶:۴۱
  30

  اگر خدمت صادقانه وبرای رضای خدا باشد مطمئن باشید گم نمی شود مردم خیلی فهیمند زود می گیرند که پیرامونشان چه می گذرد خواهشمندیم دنبال حواشی نرویدگره ای از کا ربندگان خدا باز کنید که عبادت است زمانه درحال گذر است آیندگان قضاوت خواهند کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  یامولی علی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۴:۵۸
  31

  خدمت خانواده های حترم شهدا وجانبازان وایثار گران عرض سلام وادب واحترام دارم به استحضار برسانم که شما ها صاحبان اصلی این نظام انقلاب می باشید وخانواده آقای تاج گردون جز از جامعه ایثارگری می باشد تحت تاثیر فضای تخریبی علیه تاج گردون قرار نگیرید واهنت نکنید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 10

  احمد
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۵:۱۷
  32

  من سال ها در ۹۰ درصد نماز جمعه ها شرکت میکردم ولی الان سالهاست که شرکت نمیکنم و گناهش رو هم پای ائمه جمعه میگذارم و نمی بخشمشان… چون فقط بر طبل نفاق میکوبند…
  عزت را خدا میدهد جناب تاجگردون، شما رو خدا عزیز کرده ، به خاطر خدمتی که به خلق خدا کردید و میکنید… لطفا دیگه وقت پر ارزشتون رو صرف عصبانی شدن و سپس جواب دادن و سپس بازخوردهای دیگه این جور حرفها نکنید…
  اینانی که به شما توهین میکنند و اینانی که میخواهند شما رو به حاشیه بکشند، نه دغدغه دین دارند و نه دغدغه مردم، اینان فقط دغدغه جایگاهشان را دارند، لطفا شما با قوت بیشتر به وظیفه اصلیتان که خدمت بیشتر و بیشتر به این مردم است بپردازید و بگذارید اینان هرچه میگویند بگویند…

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 31 Thumb down 15

  مارین
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۷:۲۰
  33

  من سال ها در ۹۰ درصد نماز جمعه ها شرکت میکردم ولی الان سالهاست که شرکت نمیکنم و گناهش رو هم پای ائمه جمعه میگذارم و نمی بخشمشان… چون فقط بر طبل نفاق میکوبند…
  عزت را خدا میدهد جناب تاجگردون، شما رو خدا عزیز کرده ، به خاطر خدمتی که به خلق خدا کردید و میکنید… لطفا دیگه وقت پر ارزشتون رو صرف عصبانی شدن و سپس جواب دادن و سپس بازخوردهای دیگه این جور حرفها نکنید…
  اینانی که به شما توهین میکنند و اینانی که میخواهند شما رو به حاشیه بکشند، نه دغدغه دین دارند و نه دغدغه مردم، اینان فقط دغدغه جایگاهشان را دارند، لطفا شما با قوت بیشتر به وظیفه اصلیتان که خدمت بیشتر و بیشتر به این مردم است بپردازید و بگذارید اینان هرچه میگویند بگویند…

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 11

  مهندس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۴:۰۶
  34

  کاش‌امام جمعه بفرمایین چه کاری واسه مردم این شهر انجام داده ما تاجگردون و قبول داریم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 10

  اشکان
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۱:۱۷
  35

  آقای تاجگردون بخدا همه ما باوی ها میدانیم ومی شناسیم آنچه شما در مورد انقلاب وولایت میگویید در عمل ونیتتان خیلی فاصله دارد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 19

  سلام
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۲:۰۲
  36

  حاج آقا دلش برا پاک دستی احمدی نژاد و دوستاش تنگ شده بهش چیزی نگین

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 7

  سلام
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۳:۵۰
  37

  واقعاً شرم آوره عمامه پیغمبرو بپوشی و به مردم اهانت کنی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 12

  نیکنام
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۶:۳۰
  38

  باید هوای حاج آقا را داشته باشی تا چیزی نگه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 10

  mohsen
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۶:۵۰
  39

  یه عده مینویسن که تاجگردون دیگه تموم شده . تاجگردون تازه شروع شده مطمئنا دور بعد آرا بیشتری خواهد داشت .از اینکه نماینده محترم جوابیه قاطع به امام جمعه داد واقعا افتخار کردم .اگر این حرفها تو نماز جمعه زده نمیشد ، اینقدر نماز خلوت تر نمیشد . بنده خودم از زمان جریان روسری تو دانشگاه که نرفتم نماز جمعه . احسنت بر میرشکار

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 16

  سرمایه تاج
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۹:۲۵
  40

  اونایی که میگن سرمایه تاجگردون و خانوادشو اعلام کنه منم موافقم اما سرمایه آقایان لاریجانیها ، غلومعلی حداد عادلی ها و ……. بقیه چی میشه تمام مسئو لین نظام

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 5

  از دوستان
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۴:۵۲
  41

  الهم اشغل الظالمین بالظالمین.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  ر
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۱:۰۶
  42

  کاش همه مسولین مثل امام جمعه شجاعت داشتند حرفشان را بزنند. احسنت بر
  امام جمعه.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 32

  شهروند
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۳:۳۷
  43

  فقط میرشکار

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 17

  گچساران
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۳:۴۸
  44

  مرسی که سایت مبنا نیوز رو معرفی کردید 🎏

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دانشگاهی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۲:۱۹
  45

  . . به خدا واگذارت میکنیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  ا
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۷:۰۱
  46

  شهر امام جمعه ای مثل مرحوم متقی میخواد که عامل وحدت باشد نه اختلاف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  جانبازان وایثارگراندیل
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۷:۰۰
  47

  خانواده اقای حجازی اکثرا روحانی میباشند همیشه دنبال حق هستند ودنبال مال ومنال نیستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 8

  ايل بايارى
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۷:۵۴
  48

  درود بر دکتر تاجگردون. امام جمعه بداند که تاجگردون تنها نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 7

  یاسوج
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۸:۴۷
  49

  حقیر دور بعد ایام گچساران و به جناب تاجگردون رای ایوم و . دنبال تخریب تاج عزیزن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 4

  مختار
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۶:۳۹
  50

  تاج گردون , از . استفاده نکن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دانشجو
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۳:۰۱
  51

  کاش این اقایون ریع تاجگردون برای شهر کار می کردند یا دلشون برای شهر می سوخت کاش . از خود شهر بود تا کمی دلسوز شهر بود ولی افسوس …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  ایران
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۹:۳۸
  52

  . و غیر انسان .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یا ثارالله ابن ثاره
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۰:۳۵
  53

  برادر عزیز وگرامی کامنت شماره ۳۵ غیر خدا هیچ کس به نهان کسی خبر ندارد ولی انچه عیان است چه حاجت به بیان است شما سوگند یاد کردید انچه آقای تاج گردون در ظاهر میگه در باطن اینطور نیست هیچ بشری قادر به بازخوانی نهان کسی نمی باشد ولی اقای تاج گردون اوان جوانی وسلامت خودش وعزیزتر از جانش را فدای نظام وانقلاب کرده حضرتعالی هم بنویس من این را برای انقلاب داده ام

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 5

  طرفدار
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۰۹:۱۳
  54

  درود بر میرشکار……

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 5

  طاها
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۰۳:۱۳
  55

  خود جانباز بنده خدا ایگو ..به پیرمرده چطور.؟؟تاجگردون کم ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  طاها
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۰۶:۴۲
  56

  . پیر بوده و جوان..ی سر به سایت افتاب جنوب بزن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  شاگرد عامو روح اله
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۱۷:۵۰
  57

  این چه ادبیاتی است اقای تاجگردون
  حرمت نگه دارید
  ..ن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 8

  هیچکس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۵:۰۵
  58

  من نمی دانم .ودیگر افرادی که مردم در.. نداشته اند چطوری به جای مردم نظرمیدهند و خود را جای مردم میگذارندوازطرف مردم صحبت میکنند واقعا این ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  خداکرم
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۰۴:۵۰
  59

  دکتر تاجگردون شما مرقوم نمودید زاده گچساران هستید در صورتیکه شما زاده باشت هستید و اصالتا باشتی هستی. خوب نیست آدم بزرگی مثل شما در معرفی خود و ذکر بیوگرافی اش، …
  بقیه متن و نامه ات را دیگر نخواندم.
  موفق باشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 4

  گچسارانی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۵:۵۸
  60

  احسنت بر غیرت و شجاعت امام جمعه عزیز، اقای تاجگردون بهتر نبود خود را.) اخه مردم . محترم ندارن ، کاش بهتر خودتونو .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 6

  کارشناس ارشد حقوق ارتباطات دانشگاه علامه
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۴:۱۸
  61

  بسمه تعالی سلام دوستان انصافا امام جمعه محترم خیلی تند بر علیه اقای تاجگردون صحبت میکنند مگر چه شده که ما خبر نداریم به صلاح جامعه نیست این صحبتها نماینده محترم واقعیت را می گویند وشاید حقیقت تلخ باشد ایشان بسیجی خانواده شهید ولایی رزمنده وپاک دست هستند امیدوارم همه به وظیفه اسلامی عمل کنیم نه دنبال رو شیطان باشیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 6

  همشهری
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۹:۳۷
  62

  درود بر تاج عزیز….اینا اقا کلا مخالف شماس و تریبون.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 4

  اسلام کمایی
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۱:۵۹
  63

  قدر زر را زرگر داند . مردم شریف گچساران و باشت خوب میدانید که تاج گردون چه نعمتی هست برا گچساران و باشت پس نذارید ……..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 5

  طرفدار حق
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۴:۳۱
  64

  درود بر دکتر عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 6

  همشهری
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۴:۲۳
  65

  کسی بیاد بگه .چند ملیارد هست و ماهی چقدر گرفته که این سرمایه بدست امده و بعد از .ت حرف بزنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  نا شناس
  تاریخ : ۱۹ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۳:۳۶
  66

  .میماند ولی. نمی ماند امام جمعه. قیام کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یا زهرا
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۰:۲۴
  67

  سلام ودرود خدا بر امام جمعه مجاهد وانقلابی که به حق مصداق ایه شریفه الأحزاب
  مِّنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا
  ﺍﺯ ﻣﺆﻣﻨﺎﻥ ﻣﺮﺩﺍﻧﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻧﭽﻪ ﺑﺎ ﺧﺪﺍ ﺑﺮ ﺁﻥ ﭘﻴﻤﺎﻥ ﺑﺴﺘﻨﺪ [ ﻭ ﺁﻥ ﺛﺒﺎﺕ ﻗﺪم ﻭ ﺩﻓﺎﻉ ﺍﺯ ﺣﻖ ﺗﺎ ﻧﺜﺎﺭ ﺟﺎﻥ ﺑﻮﺩ ] ﺻﺎﺩﻗﺎﻧﻪ ﻭﻓﺎ ﻛﺮﺩﻧﺪ ، ﺑﺮﺧﻲ ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻥ ﭘﻴﻤﺎﻧﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻧﺠﺎم ﺭﺳﺎﻧﺪﻧﺪ [ ﻭ ﺑﻪ ﺷﺮﻑ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﻧﺎﻳﻞ ﺷﺪﻧﺪ ] ﻭ ﺑﺮﺧﻲ ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻥ [ ﺷﻬﺎﺩﺕ ﺭﺍ ] ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﻣﻰ ﺑﺮﻧﺪ ﻭ ﻫﻴﭻ ﺗﻐﻴﻴﺮ ﻭ ﺗﺒﺪﻳﻠﻲ [ ﺩﺭ ﭘﻴﻤﺎﻧﺸﺎﻥ ]ﻧﺪﺍﺩﻩ ﺍﻧﺪ ،(٣٢) هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 5

  90
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۷:۲۶
  68

  یعنی . ایگو،،،،اقای نماینده همه مردم در جلسه شاهد بودن که،،،،شما چرا اینقد .؟؟. داد بر فرض باید بزنیش؟؟؟؟چرا جواب این سوال که چرا گفتی. اعتراف کنه رو نمیدی؟؟؟؟؟حاشیه سازی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  حقگو
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۵:۲۵
  69

  درود بر تاجگردون ، حلالت اون شیر پاکی که خوردی ، من افتخار میکنم که بهتون رای دادم از این به بعد هم تلاشم رو بیش از پیش میکنم ، مرد نامدار ، تکرار نشدنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  بی ریا
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۷:۵۵
  70

  مردم شمارده تاجگردون .پل بریم نقطه عطف زندگی سیاسی . خداوندی که . رو از . پیاده کرد روزی شما رو هم . فقط صبور باشید و با همین دست فرمون برانید دکتر جان.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  یا زهرا (س)
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۳:۴۸
  71

  تاج حرمت نگهدار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  گچساران
  تاریخ : ۲۰ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۶:۱۹
  72

  جناب تاجگردون اگر از هر طایفه و خانواده ای دو سه نفر رو بزارید سر کار دیگه این دشمنی ها تمام میشه و همه راضی میشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۵۲:۵۲
  73

  دکتر جان لطفا درباره زمین های واگذاری نزدیک به ۱۵۰ هکتار به..توضیح بدهید ؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷