کبنانیوز؛ کبناخبر | پای هواپیماهای ایران‌ایر و ماهان به کهگیلویه و بویراحمد باز می‌شود

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۴ | کد خبر : 320086 |
 •   
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با ابراز تاثر و تاسف از وقوع سانحه هوایی پرواز آسمان، عنوان کرد: در این سانحه هوایی علاوه بر اینکه جمعی از نخبگان علمی و پزشکی را از دست داریم بلکه حوزه اقتصادی استان نیز ضربه دیدند و یک نوع شوک وارد شد که باید جبران شود.

  کبناخبر؛

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها با آموزش، کارآفرینی و رونق تولید محقق می شود.

  علی محمد احمدی در نشست ستاد تسهیل و رونق تولید استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: پرداخت تسهیلات به صورت مستقیم برای ما بسیار حائز اهمیت است و می طلبد دستگاه های متولی ابتدا نسبت به غربال طرح های مهم اقدام کنند.

  وی اظهار داشت: متقاضیان طرح هایی که خواستار دریافت تسهیلات بیش از ۲۰۰ میلیون  ریال هستند به معاون اقتصادی استانداری معرفی شوند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با ابراز تاثر و تاسف از وقوع سانحه هوایی پرواز آسمان، عنوان کرد: در این سانحه هوایی علاوه بر اینکه جمعی از نخبگان علمی  و پزشکی را از دست داریم  بلکه حوزه اقتصادی استان نیز ضربه دیدند  و یک نوع شوک وارد شد که باید جبران شود.

  احمدی با تاکید بر اینکه باید  با تلاش بیشتر این تهدید را به یک فرصت تبدیل کرد، گفت: منطقه زاگرس دارای توپوگرافی سختی است و با رخ دادن این حادثه نباید امیدهای مردم را به یأس تبدیل کرد.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در سال های اخیر بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تجهیز فرودگاه یاسوج هزینه شد، عنوان کرد: این فرودگاه در حوزه زمینی از نظر سیستم روشنایی، جاده، باند و … هیچگونه مشکلی ندارد و باید جهت تقویت سیستم ناوبری آن تلاش کرد.

  وی از رایزنی های لازم جهت ایجاد سیستم هدایت سیگنال ماهواره ای برای این فرودگاه خبر داد و افزود: هواپیمای ATR  یکی از امن ترین هواپیماهاست ولی اکنون به خاطر شرایط روحی مردم پروازهای آن را متوقف کردیم.

  مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از ورود هواپیماهای ایران‌ایر و ماهان به ناوگان حمل و نقل هوایی استان خبر داد و افزود: در حال رایزنی با این شرکت‌های هواپیماهایی برای ورود به ناوگان حمل و نقل هوایی استان هستیم.

  رتبه ۲۸ کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان رتبه ۲۸ کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را دارد.

  داریوش دیودیده در این نشست گفت: ۹۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان میزان تسهیلات پرداخت شده در حوزه رونق تولید بوده است.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: ۴۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق به صورت مستقیم به واحدهای تولیدی پرداخت شده که رشد خوبی در این زمینه داشته‌ایم.

  وی با اشاره به رتبه ۲۸ کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در حوزه تسهیلات بازسازی واحدهای تولیدی مبالغ خوبی توسط بانک‌ها پرداخت شده است.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ناشناس
  تاریخ : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۷:۱۴
  1

  ایر.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  پاتاوه
  تاریخ : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۶:۵۶
  2

  محروم ترین، ضعیف ترین استان کشور به لحاظ امکانات و تجهیزات و زیرساخت ها

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۵:۵۲
  3

  پرواز های گچساران که از قبل هم ماهان بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶