کبنانیوز؛ کبناخبر | بعد از تعقیب و گریز؛ ۹ کیلو تریاک در جاده شیراز و یاسوج کشف شد

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰ | کد خبر : 317819 |
 •   
  فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد:

  بازیان افزود: در ادامه مأموران با جستجو و پاکسازی مسیر تردد خودروها یک بسته پلاستیکی حاوی ۹ کیلو و ۸۵۰ گرم تریاک پیدا کردند.

  کبناخبر؛

  فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد، گفت: مأموران پاسگاه تنگ سرخ طی یک عملیات تعقیب و گریز در جاده شیراز-یاسوج پس از توقیف دو دستگاه خودروی سواری رنو تندر ۹ کیلو و ۸۵۰ گرم تریاک در حاشیه جاده کشف کردند.

  به گزارش کبنا، سرهنگ علی‌کرم بازیان اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی تنگ سرخ شهرستان بویراحمد حین اجرای ایست و بازرسی در محور شیراز- یاسوج به دو دستگاه خودروی رنو تندر ال ۹۰ دستور توقف دادند اما رانندگان این خودروها با بی‌توجهی به دستور مأموران از محل فرار کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد گفت: پس از گریز خودروهای مظنون، با تعقیب مأموران هر دو خودرو پس از پیمودن حدود چهار کیلومتر متوقف شدند اما مأموران در بازرسی از آنها محموله‌ای کشف نکردند.

  بازیان افزود: در ادامه مأموران با جستجو و پاکسازی مسیر تردد خودروها یک بسته پلاستیکی حاوی ۹ کیلو و ۸۵۰ گرم تریاک پیدا کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد خاطر نشان کرد: متهمان پس از دستگیری برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  Gaod
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۷:۱۳
  1

  مال کی هست امروز یا دیروز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶