کبنانیوز؛ کبناخبر | تحلیل انتخابات مجلس یازدهم حوزه بویراحمد و دنا

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۴۴ | کد خبر : 317467 |
 •   
  یادداشت ارسالی| رضا رسولی

  به فرض تایید صلاحیت و حضور همه گزینه‌ها در انتخابات به یقین می‌توان گفت یکی از پر هیجان ترین انتخابات مجلس شورای اسلامی را در شهرستان‌های بویراحمد و دنا خواهیم داشت.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

   

  رضا رسولی

  تا انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دو سال باقیست اما تعدد کاندیداها در دو جناح اصولگرا و اصلاحطلب و اعلام آمادگی چهره‌های جدید برای حضور در انتخابات آینده، می‌تواند زمستان سرد ۹۸ را گرم و انتخابات شهرستان‌های بویراحمد و دنا را پر هیجان تر از دوره‌های قبل کند.

  تکاپوی رسانه‌ای و رایزنی‌ها برای جلب حمایت هم حزبی‌ها و افراد صاحب نفوذ در مناطق آغاز شده است، تا هیچ کس از کورس رقابت جا نماند، هر چند این تکاپو و جدیت شرط لازم حضور در انتخابات است، لکن شرط کافی نیست چرا که صافی سخت و دقیقی به نام شورای نگهبان وجود دارد که به اثبات تجربه دوره‌های پیشین، از خیل ثبت نام کننده‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی فقط تعداد معدودی از نامزدها را حائز صلاحیت‌های لازم نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی تشخیص داده است و یقیناً در آینده هم کاندیداهای حضور در خانه ملت، مورد پالایش و ارزیابی شورای محترم نگهبان قرار خواهند گرفت.

  بدون تردید پس از اعلام نظر شورای نگهبان و اعلام نهایی تایید صلاحیت شده‌ها، می‌توان تحلیل دقیق‌تری از فضای انتخابات داشت لکن بر اساس آنچه در انتخابات دوره قبل اتفاق افتاد و آنچه از آن تاریخ تاکنون بر بویراحمد و دنا رفته شاید بتوان دورنمایی کلی از انتخابات آینده ترسیم کرد لذا در این مقال به تحلیل شرایط و وضعیت جریانات سیاسی و چهره‌های جدید و مستقل در انتخابات آینده بویراحمد و دنا خواهیم پرداخت.

  اصلاح‌طلبان شهرستان‌های بویراحمد و دنا در انتخابات دوره دهم در موضعی متفاوت با رهبر سیاسی خود سید باقر موسوی کمر به حمایت از محمد بهرامی بستند ولی طرفی نبستند و در نهایت محمد بهرامی رتبه‌ای بهتر از چهارمی را کسب نکرد.

  اصلاح‌طلبان اما کماکان اصرار بر حضور فعال و اثر بخش در انتخابات آینده دارند و گزینه‌های مختلفی را مورد بررسی دارند از محمد بهرامی، قوام فرزوان، فرشاد نگین تاجی، سید ضیاء هاشمی و محمد علی وکیلی به‌عنوان گزینه‌های محتمل جریان اصلاح‌طلب در شهرستان‌های بویراحمد و دنا نام می‌برند.

  محمد بهرامی که در شهرداری یاسوج عملکرد خوبی داشت در دو دوره انتخابات حضور داشته است لکن نتوانست اعتماد مردم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا را جلب کند. شاید اگر بهرامی صبوری می‌کرد و پس از کسب تجربیات بیشتر و اثبات بیش از پیش توانایی‌های خود در این عرصه قدم می‌گذاشت نتایج بهتری در انتظارش بود

  Image result for ‫قوام فروزان‬‎

  قوام فروزان اصلاح‌طلب و هم تبار محمد بهرامی دیگر گزینه مورد بررسی اصلاح‌طلبان است، هر چند در انتخابات دوره قبل مجلس شورای اسلامی شایعه حضور ایشان در حوزه انتخابیه گچساران نقل محافل شده بود لکن امید اصلاح‌طلبان به تایید صلاحیت و ارتباطات منطقه‌ای و فامیلی فروزان موجب تمایل بخشی از اصلاح طلبان به حضور ایشان در انتخابات شده است.

  فرشاد نگین تاجی معمار جوان و عضو شورای شهر یاسوج که توانست به طور بی سابقه‌ای در انتخابات شورای شهر نزدیک به ۱۷ هزار رای بیاورد نیم نگاهی نیز به بهارستان دارد البته شنیده‌ها حکایت از استقبال بخش وسیعی از اصلاح‌طلبان از کاندیواتوری نگین تاجی دارد و تاکنون نیز نشست‌های با وی در این زمینه داشته‌اند.

  سید ضیاء هاشمی مدیرعامل کنونی خیرگزاری ایرنا که روزهای نیز خود را برای نشستن بر کرسی وزارت علوم آماده می‌کرد ولی بخت با وی یار نشد برای کورس بستن به سمت بهارستان نیز بد میل نیست و در این بین هوشمندانه فضا را رصد می‌کند تا در صورت فراهم بودن شرایط از میدان ولی عصر عازم پایتخت طبیعت شود.

  محمدعلی وکیلی نماینده فعلی تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس که توانست با حضور در لیست امید ردای نمایندگی بر تن کند دل کندن از صندلی‌های سبز بهارستان برایش کمی سخت به نظر می‌آید و بدش نمی‌آید در صورتی اصلاحطلبان در لیست تهران به وی روی خوش نشان ندهند از بویراحمد به عنوان یک آلترناتیو استفاده کند.

  اصولگرایان بویراحمد و دنا بعد از ستار هدایتخواه تاکنون نتوانسته‌اند گزینه‌ای مورد اجماع همه چهره‌های موثر اصولگرا پیدا کنند و هر بار دست به دامان ستار هدایت خواه می‌شوند و علیرغم میل باطنی هدایتخواه در روزهای پایانی ایشان را مجبور به حضور در انتخابات می‌کنند و البته نتیجه بی تدبیری و شاید خودخواهی اصولگرایان دوبار شکست از رقیبی نه چندان قدرتمند بوده است.

  در انتخابات گذشته نیز اصولگرایان نتوانستند به گزینه واحدی دست یابند لذا همچون گذشته دست به دامان هدایتخواه شدند به امید آنکه دیگر گزینه‌ها از حضور در انتخابات انصراف دهند اما کمی دیر شده بود و مهدی روشنفکر بخش زیادی از راه را رفته بود و شاید اگر تمایلی به انصراف داشت هم اجازه عقبگرد نداشت.

  هر چند گمانه‌هایی از امکان اجماع اصولگرایان بر یکی از گزینه‌های هدایتخواه و روشنفکر وجود دارد لکن باید منتظر ماند و دید آیا اصولگرایان این‌بار هم به رقیب خود پاس گل خواهند داد؟!

  یا سران به خواست بدنه تمکین می‌کنند و با گزینه‌ای واحد در انتخابات حاضر می‌شوند؟!

  غلام محمد زارعی:

  غلام محمد زارعی بالاخره پس از دو دوره شکست از ستار هدایتخواه توانست ردای نمایندگی مردم بویراحمد و دنا را بر تن کند هر چند خیلی‌ها از جمله بخش زیادی از طرفدارانش معتقدند که انگیزه، ممارست و تلاش بی وقفه زارعی و البته خطاهای اصولگرایان عامل راه یافتن ایشان به مجلس شد و زارعی اینبار نیز امیدوار به خطای رقیب خود را برای سناتور شدن آماده می‌کند.

  باید بیش از آنکه منتظر برنامه‌های زارعی باشیم منتظر عملکرد رقبای زارعی ماند که آیا باز هم پاس گل یا ضربه پنالتی را به زارعی خواهند داد؟!

  محمد رضا نیکبخت:

  محمدرضا نیکبخت اصالتاً اصلاح‌طلب بوده است لکن دوره گذشته یکباره و بر خلاف پیش بینی‌ها در مقطعی به عنوان گزینه بخشی از اصولگرایان مطرح شد هر چند با ورود هدایتخواه پشت خود را خالی از مشوقان پیشین دید اما یک تنه ایستاد تا حداقل زمینه‌ای برای دوره بعد بسازد.

  محمد رضا نیکبخت با حمایت از دکتر روحانی و حضور در جایگاه سخنرانی سعی در تکمیل پازل حضور خود در انتخابات آتی نمود، حال باید منتظر ماند که آیا اصلاح طلبان به نیکبخت روی خوش نشان خواهند داد؟! یا ایشان را مدیر هشت ساله احمدی نژاد می‌دانند و از خود جدا؟!

  نستور درخشنده:

  نستور درخشنده از گزینه‌های جدید است که آمادگی خود را برای حضور در انتخابات آینده اعلام کرده است.

  درخشنده که پیشتر در جرگه اصولگرایان تعریف می‌شد و در دوره اصلاحات و اعتدال مسئولیت گرفته است دوبار تاکنون قصد حضور در انتخابات بویراحمد را داشته که بعدها از انتخابات کنار کشید و سکان اداره‌کل مسکن و شهرسازی در دوره اصلاحات را به دست گرفت!

  از منظر قومی و منطقه‌ای هم با حضور مهدی روشنفکر و کسب نتیجه نسبتاً خوب در دوره قبل پذیرش گزینه‌ای جدید از بویراحمد سفلی کار آسانی نخواهد بود و درخشنده‌پور روزهای سخت را باید سپری کند.

  به فرض تایید صلاحیت و حضور همه گزینه‌ها در انتخابات به یقین می‌توان گفت یکی از پر هیجان ترین انتخابات مجلس شورای اسلامی را در شهرستان‌های بویراحمد و دنا خواهیم داشت.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۵۴ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  دنا
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۲:۲۴
  1

  فقط هدایتخواه

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 61

  قاسم
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۳:۲۳
  2

  درود بر دکتذ درخشنده پور

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 48

  قاسم
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۹:۳۰
  3

  درود بر حاج مهدی روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 45 Thumb down 60

  واقع بین
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۸:۳۳
  4

  فقط استاد هدایت خواه

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 59

  اصولگرا
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۱:۱۵
  5

  فقط روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 45 Thumb down 60

  هفت چشمه
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۴:۲۷
  6

  جناب مهندس درخشنده پور دارای سوابق کاری عالی ومدیریتی در استان وکشور میباشد وشایسته نماینده مردم در انتخابات مجلس رادارد

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 51

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۴:۳۵
  7

  بیائید هممممهه بیائید
  دکتر روشنفکر همه رو پشت سر خواهد گذاشت او پشتوانه ای دارد به جمعیتی برابر با نصف بویراحمد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 43 Thumb down 53

  نگین تاج
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۷:۰۵
  8

  هدایت خواه تمام شد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 44 Thumb down 35

  مارگون
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۷:۱۴
  9

  فقط حاج زارع

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 81

  یاسوج
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۱:۰۲
  10

  سفلی منتظر ناجی بویراحمد
  دکتر نستور درخشنده پور
  کر جنگی
  تحلیلگر بیا برو سفلی ببین چه خبر
  بعد تحلیلت رو عوض کن

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 57

  علی محمد
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۱:۰۹
  11

  شرایط درخشنده پور وهمشون بهتره

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 54

  علی محمد
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۴:۱۶
  12

  درود بر مهندس درخشنده پور

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 51

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۵:۵۱
  13

  دکتر فرشاد نگینتاجی

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 57

  شورم
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۱:۰۴
  14

  درودبردکتردرخشنده پور

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 48

  شاهین
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۱:۵۹
  15

  درود بر دکتر درخشنده

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 46

  دانشجو
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۶:۳۲
  16

  درخشنده پور رزومه خیلی قویی داره، هم از نظر علمی و هم از نظر عملکردی. درود بر درخشنده پور عزیز

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 48

  دانشجو
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۸:۵۷
  17

  دکتر درخشنده پور از مدیران کارامد ولایق این جایگاه می باشد

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 49

  تغییر
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۷:۴۲
  18

  درودخداوندبردکتر هدایتخواه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 18

  ناشناس
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۸:۴۷
  19

  حاج روشنفکر اول میشه
  فرشاد نگین تاجی دوم
  هدایت خواه و زارع و فروزان هم برا سومی رقابت دارن
  وکیلی هم نمیاد یاسوج

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 35

  یاسوج
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۹:۳۴
  20

  درود بردکتردخشنده پور مدیری لایق وشجاع

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 19

  خوشنگار
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۲:۵۳
  21

  درود بر دکتر روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 20

  یاسوج
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۵:۲۲
  22

  دکتر درخشنده پور از مدیران کارامد ولایق این جایگاه می باشد انشالا

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 26

  سعید
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۸:۰۴
  23

  قطعا پیروز انتخابات دکتر روشنفکر هستند به دلیل حمایت مردمی ایشون

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 34

  عسكر
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۸:۴۷
  24

  این پروفسور نیکبخت هست ک میتوان یار و یاور این مردم ستم دیده باشد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 20

  احسان
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۲:۱۲
  25

  درود بر پروفسور نیکبخت عزیز

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 22

  دستان
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۹:۰۵
  26

  ازموده را ازمودن خطاست. فقط روشنفکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 30

  سارا
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۲:۳۱
  27

  دهرابپور و تمام

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 22

  سجاد آرمش
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۵:۴۳
  28

  حامی روشنفکر هستم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 27

  سجاد آرمش
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۶:۵۶
  29

  حامی روشن فکر هستم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 26

  حامد ماهور
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۵۳:۴۹
  30

  #حامی_روشنفکر_هستم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 27

  رحیمی
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۳۳:۳۵
  31

  فقط دکتر هدایت خواه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 23

  بویر احمدی
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۲:۰۰
  32

  پروفسور نیکبخت میتونه یار و یاور مردم باشد. وبه خوبی در مجلس از حق مردم دفاع کند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 17

  ایراندوست
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۱:۱۹
  33

  فقط دکتر نیکبخت شایستگی مجلس رادارد ومی توان به عنوان یک نماینده فعال نام برد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 17

  وحید از مارگون
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۰:۲۲
  34

  یامهدی حاج مهدی،جناب اقای دکتر روشنفکر فردی دلسوز نظام وانقلاب و کسی بود که بدون یه کیسع ارد۳۸رای پاک مخلص انقلابی را به سبد خود انداخت مردم دیگر خسته شدن از بس اصلاحطلبان و اصولگرایان چپ و راست شان کردن و تنها کاندیدی را دیدم که طایفه ای برخورد نکرد می گویید چطور؟؟؟نگاه اجمالی بکنید به سبد رای این بزرگورارن اقای حاج زارعی در بویراحمد سفلی ۱۵هزار رای اورد که بیشترش از ایل بزرگ و سترگ تامرادی و از نزدیکان دکتر روشنفکر بودن جناب اقای دکتر هدایتخواه هم همینطور توانست ارازیادی از سفلی جم بکنه و حتی ۲بارش راهمین بویراحمد سفلی بود که ایشون رو به بهارستان فرستاد و بقیه دوستان هم همینطور ولی اقای دکتر روشنفکر دریغ از اینکه حتی ۱درصد از بویراحمد علیا را بیار و این نشان میده که دوستان اقایان زارعی هدایتخواه نیکبخت و…ایناهستن که باتدبیروسیاستشان جو انتخابات شهرستان بویراحمد و دنارا .به طایفه گرایی کردن،ولی مردم و دلسوزان این نظام مقدس هوشیار و اگاه هستن که چه کسی رای واقعی را از آن خود کرده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 30

  ک
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۴:۵۴
  35

  #حامی_روشنفکر_هستم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 31

  یوسفی
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۷:۴۹
  36

  منطقی فکر کنیم فقط دکتر نیکبخت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 19

  بوراحمدی
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۰:۰۹
  37

  س.من وخانوادام به هیچ یک ازاقایان رای نمیدهیم دریک صورت رای میدهیم که خانمی واردصحنه شوندچون خانم هانشان دادند که توکارهایشان دلسوز ترهستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 9

  کریم
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۵:۵۲
  38

  خدا وکیل منصفانه قضاوت کنیم از هر نظر نیکبخت شایسته است اما ببینیم مردم چی میخوان

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 13

  یاسوجی
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۹:۲۶
  39

  قحط رجال که نیست هدایت خواه وزارع امتحان خودراپس دادند دیگر کناربروند ومیدان رابرای بقیه باز بگدارند اگر راست می گویند تشنه قدرت نیستند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  بویراحمدی
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۸:۱۵
  40

  وقتی تعداد ارا رادرمناطق مختلف بویراحمدودنادرانتخابات ۹۴مشاهده می کنیم می بینیم تنهاکسی که رای هایش طایفه گرایی نبوده روشنفکر بوده واگرکسی دراین مورد شک دارد ازفرمانداری ویاکسانی که اطلاع کامل دارندامار رابگیرد. لداواقعا ایشان راحالاشناختم که انسان صادقی است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 24

  سارا
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۴:۴۵
  41

  فقط دهراب پور

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 14

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۱:۴۴
  42

  بهترین گزینه .است از همه قویتر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دارا
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۱:۵۲
  43

  من حامی حاج مهدی روشنفکر هستم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 23

  mahdi
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۷:۳۵
  44

  هیچکداام

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 9

  سیف سادات
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۱:۰۴
  45

  ما باید خیلی خواهش کنیم تا دکتر فروزان کاندید بشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  م…ر
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۶:۳۳
  46

  دکتر نیکبخت تنها راه نجات این شهرستان محروم هست.ایشون هست که قدرت چانه زنی زبان سخن جرات و با صدایی رسا میتواند حق این دیار مظلوم را از . تهرونی بگیرد.کاش مردم این دیاربه خودشون بیایند و اینده خویش را به ارد و کارت شارژ و …نفروشند و با این کار هم به خودشون هم به اینده ی این شهرستان ضربه نزنند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 4

  ض محمودی
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۲:۱۲
  47

  نگین تاجی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  داریوش
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۹:۵۷
  48

  فرشاد نگین .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 9

  علی رضا جلیل
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۴:۴۵
  49

  هیچ کدام از این حضرات نباید بیان چون بی فایده است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  علی رضا جلیل
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۹:۳۵
  50

  خدای بگذارید استان ابادبشه این افراد برای کار کردن ضعیف هستند دست بردارین بین اینها فقط کسی بتون شاید یه کاری انجام دهد وکیلی هست که اون هم یا سوج نمیاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  لوداب
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۶:۰۸
  51

  هیچکدام کاریزمای هدایت خواه را ندارن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 10

  انقلابی
  تاریخ : ۰۲ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۷:۳۷
  52

  . کاریزماش کجا بود ، خنده داره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۹:۲۱
  53

  وجدانا تو استان از با سوادی دکتر هدایتخواه کم پیدا میشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  یاسوج
  تاریخ : ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۹:۳۷
  54

  فقط دکتر درخشندپور

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶