کبنانیوز؛ کبناخبر | این دو «نفر» به «ایلامی» و مردم پاسخ دهند

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۹ | کد خبر : 316984 |
 •   
  متن ارسالی | رضا حسن‌پور

  غلام‌عباس سبز و رحیم استوار نیز باید در باره این دو اتفاق پاسخگو باشند و برای مردم دقیق روشن کنند که چرا این اتفاقات افتاده است و آیا آنها دخالتی نداشته‌اند. اگر چه عذرخواهی «استوار» خود نیز کار به جای بود ولی کافی نیست.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  رضا حسن‌پور

  اورنگ ایلامی ۲۲ دی‌ماه ۹۵ سکان مدیریت بهداشت، درمان و سلامت مردم استان کهگیلویه و بویراحمد را با امضای وزیر بهداشت از رضا چمن گرفت. چمن آن روز اینگونه خواند که؛ «حرف حرف درد را
  در دلم نوشته است
  دست سرنوشت
  خون درد را
  با گلم سرشته است

  از چه حرف می زنم
  درد، حرف نیست
  درد، نام دیگر من است
  من چگونه خویش را صدا کنم»

  رضا چمن فشارهای زیادی از دورن و بیرون دانشگاه علوم پزشکی تحمل کرد، اما او تمام حواسش را به کارها و وظایف خود معطوف کرده بود و بی‌اعتنا از کنار آن فشارهای ناجونمردانه گذشت، اما دانشگاه را سیاسی و محل تاخت و تاز رابطه‌بازی و رانت‌خواری نکرد و نهایتاً هم راهی جزء رفتن او از استان کهگیلویه و بویراحمد برای مخالفینش وجود نداشت.

  ایلامی سال‌ها مسیر علم و تخصص را با تحمل مشقت‌های زیادی گذراند و جایگاه مهمی به لحاظ علمی و اجرایی به دست آورد، سال‌ها پیش پزشک نمونه کشور، استاد نمونه علمی و اخلاقی و استاد نمونه بالینی شد. از سال ۷۶ مسوولیت‌های مهم به او سپرده، و بعدها هم به عنوان مدیر موفق شناخته شد.

  شناخت جامع ایلامی از کل استان کهگیلویه و بویراحمد و راه‌اندازی کاروان‌های سلامت به مناطق مختلف استان این فرصت را به او داده است تا تمام تجربیاتش را برای بهبود وضعیت بهداشت، درمان و سلامت این مردم عزیز به کار بگیرد.

  با انتصاب اورنگ ایلامی در سمت ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد برخی‌ها حضور یک نیروی کاملاً متخصص و دارای سابقه مدیریتی را یک اتفاق مثبت دانستند اگر چه ایلامی کارهای زیادی را پیش روی خود دارد و هنوز هم کاملاً نمی‌توان در باره عملکرد و آینده او حرف زد. اما آنگونه که به نظر می‌رسد موفقیت‌های این روزهای ایلامی حسادت عده‌ای را برانگیخته و دود این حسادت‌ها به چشم مردم و جوانان جویای کار رفته و می‌رود.

  ۲۵ بهمن (چهارشنبه) و ۲۷ بهمن‌ماه (جمعه) ۹۶ – زمان یک سالگی مدیریت اورنگ ایلامی، در فاصله یک روز دو اتفاق عجیب در دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داد، یکی  اعتصاب پزشکان متخصص و فوق تخصص دانشگاه علوم پزشکی استان و عدم حضور آنها در کلینیک‌ها و دیگری جنجال در آزمون استخدام علوم پزشکی که اولی در حیطه کاری معاونت درمان و دومی در حوزه کاری معاونت توسعه و منابع انسانی علوم پزشکی لحاظ می‌شود.

  پشت پرده پلاکاردها چه کسانی بود؟ / چه کسانی پزشکان را برای اعتصاب هماهنگ کرد؟

  حال سووال اینجاست که چرا در فاصله دو روز، این دو اتفاق رخ می‌دهد؟ آنهم در دو حوزه کاری معاونین وی. آیا غلام‌عباس سبز معاونت درمان علوم پزشکی از قبل هیچ اطلاعی از اعتصاب پزشکان نداشت که به تواند با رایزنی و جلسه با پزشکان معترض جلوی این اقدام اعتراض‌آمیز و البته نادرست را بگیرد. آیا برای «سبز» تنها کارآنه پزشکان مهم است و یا کارآنه پرستاران و سایر کادر پزشکی هم مهم می‌باشد؟ حضور «سبز» در محل کارش آیا معنای دیگری هم دارد؟

  رحیم استوار که مسوولیت مهم معاونت توسعه و منابع انسانی دانشگاه را برعهده دارد، چرا با فرمانداری بویراحمد مقام عالی دولت در شهرستان بویراحمد و معاون سیاسی استانداری و سایر دستگاه‌های نظارتی هماهنگی به عمل نمی‌آورد. او زمان برگزاری آزمون در کجا حضور داشت؟

  آیا آزمونی به این بزرگی و جذب ۱۲۸ نیروی شرکتی و خدماتی نباید با ساز و کار بهتری انجام می‌گرفت؟ آیا استوار عمداً این آزمون را رها کرده بود؟ آنهایی که پلاکارد در دست داشتند، چه کسانی بودند؟ و با هماهنگی چه کسانی دست به این کار زدند؟

  آیا این دو اعتراض ناشی از همان حسادت‌ها به موفقیت‌های اورنگ ایلامی است؟ و یا برای فشار آوردن به رئیس دانشگاه علوم پزشکی طراحی شده است.

  چه کسانی نمی‌خواهد در علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد وحدت باشد و ایلامی مسیر موفقیت‌هایش را ادامه دهد؟ و یا اینکه این اتفاقات از روی سهل‌انگاری بوده که باید با خاطیان برخورد عملی صورت بگیرد.

  به سووالات مطرح شده بدون شک مسوولان مربوطه باید پاسخ دهند تا افکار عمومی روشن شود.

  اینگونه نوشت شد که «در گذشته نیروهای شرکتی مورد نیاز تمامی دستگاه‌های اجرایی استان بدون برگزاری آزمون و ضوابط خاصی جذب می‌شدند و این مسئله نگرانی و اعتراض مردم را نیز به همراه داشت اما اورنگ ایلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصمیم گرفت با یک تابو شکنی رعایت عدالت را حتی در استخدام‌های شرکتی رعایت کند آزمونی که بنا به دلایل نامشخص ناتمام ماند.

  مدیریت جدید دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد همچون گذشتگان می‌توانست بدون برگزاری آزمون، نیروهای سفارشی نمایندگان مجلس و سیاسیون را جذب کند و دیگر نیازی به دادن این همه هزینه و تقابل نباشد اما ماند تا برای مردم هر هزینه‌ای را به دل و جان بخرد.

  البته نوشتن پلاکاردهای انتقادی در دست برخی داوطلبان و شاید غیر داوطلبان این مسئله را در ذهن متبادر می‌کند که احتمال یک برنامه از پیش طراحی شده نیز باشد زیرا حتی یک راننده نیز می‌توانست در روند برگزاری این آزمون هنگام انتقال سوالات خلل وارد کند.

  شاید افرادی که در گذشته بدون هیچ ضابطه‌ای فامیل، دوست و بستگان خود را به بدنه دانشگاه به عنوان نیروی شرکتی اضافه می‌کردند نیز از این روند نگران بوده و خواسته‌اند گربه را جلوی حجله سر ببرند تا دیگری مدیری نتواند از برگزاری آزمون شرکتی حرفی بزند.»

  ایلامی فرصتی است برای کهگیلویه و بویراحمد

  «حضور مستمر و موثر در وزارتخانه، کلنگ‌زنی احداث دو بیمارستان پاتاوه و سی‌سخت که مطالبه ۱۰ ساله مردم این دو منطقه بود، راه‌اندازی مرکز آموزش زایمان طبیعی، راه‌اندازی ۳ مرکز خدمات جامع سلامت روستایی، تجهیز بیمارستان ۲۸۳ تختخوابی شهید جلیل، راه‌اندازی مجدد کاروان سلامت در استان، استفاده از ظرفیت بالای خیرین سلامت کشور، فراهم کردن زمینه پذیرش دانشجویان بین‌المللی، ارتباط صمیمی، تعامل و هماهنگی با مدیران ارشد استان و به ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم و راه‌اندازی آزمایشگاه جامع تحقیقات سلامت در یاسوج را می‌توان از جمله اقدامات اخیر ایلامی برشمرد.

  نهایتاً باید گفت که ایلامی هم سابقه اجرایی خوبی دارد و هم از پرستیژ شخصیتی و رفتاری بالایی برخوردار است و خوب هم از حق و حقوق این مردم دفاع می‌کند. و فعالیت‌های ثمربخش این روزهای او را باید به فال نیک گرفت و امیدوار بود با حضور این چهره در این عرصه کم کم شاهد نقطه مطلوب بهداشت، درمان و سلامت باشیم. ایلامی فرصتی است برای استان کهگیلویه و بویراحمد و نباید به راحتی از او عبور کرد.

  غلام‌عباس سبز و رحیم استوار نیز باید در باره این دو اتفاق پاسخگو باشند و برای مردم دقیق روشن کنند که چرا این اتفاقات افتاده است و آیا آنها دخالتی نداشته‌اند. اگر چه عذرخواهی «استوار» خود نیز کار به جای بود ولی کافی نیست.

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۵۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  همشهری
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۷:۱۲
  1

  با سلام
  و ضمن تشکر از جناب اقای دکتر ایلامی بابت تصمیم این ازمون برای برقراری عدالت گرچه روند اجرای خوبی نداشت اما انتظار هست با پیگیری مجدد این بزگوار این مشکل حل شود تا حقی از کسی ضایع نگرد .ان شاالله ما هم دعا می کنیم که خداوند هم بهشون بابت این تصمیم و پیگیری مجددشون عنایت ویزه بفرمایند
  در ضمن یاداوری می گردد که اولین ازمون نیروهای شرکتی و خدماتی رو جناب اقای حاج طاهری رئیس سازمان اموزش پرورش سابق استان که واقعا یک مدیر کاردان و خدایی و پاک بود در سال ۹۱ برگزار کرده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 23

  احمدی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۷:۴۴
  2

  آخی آخی
  آرامش درزمان مدیریت استاد اخلاق بمدت سه سال برقرار بود کسی حق پارتی بازی وسفارش نداشت.. بر ما ….
  دریغ از پارسال دریغ از پارسال

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 9

  سینا
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۱:۱۰
  3

  چکار به این دونفر دارید
  وقتی دو حوزه کاملا جدا دچار مشکلات اساسی شده اند دیگر معلوم است که باید فردی مافوق جوابگو باشد
  فرد مافوق ….گرفتی جانم ،؟مافوق
  شخص رییس پاسخ مردم را بدهد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۲:۳۱
  4

  همه کارشان را بلدند. واردند درمان بهداشت پشتیبانی آموزش رییس دانشگاه پاسخ دهند نباید توپ را در زمین دیگران انداخت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 6

  مستوفی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۶:۳۲
  5

  دوران اوج دانشگاه بخیر باد ..گذشت و گذشت و رسید به وضعیت فعلی متاسفیم برای جوانانی که آمدند و بی نتیجه از آزمون برگشتند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 8

  كارمند
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۸:۰۴
  6

  قطعا مدیر بودجه ضعیفه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 6

  قوانین را بخوانیم
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۰:۰۶
  7

  بخشنامه از تهران آمده شرکتیهاهم ازامسال آزمون دارند
  بخشنامه از تهران آمده شرکتیها هم ازامسال آزمون دارند
  بخشنامه از تهران آمده شرکتیها هم ازامسال آزمون دارند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 8

  جعفر
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۲:۰۳
  8

  هرگز اقتدار و ابهت اجرایی دکتر چمن تکرار نخواهد شد. او در برابر همه باج خواهی ها ایستادگی کرد و همه می دانند که فقط و تنها فقط به دلیل زیر بار حرف ناحق فلان و بهمان نماینده و فلان و بهمان سیاسی کار نرفتن از این استان رفت و البته به خاطر صداقتش خدا هم کمکش کرد و در دانشگاهی بهتر مسولیت پذیرفت.
  او حاضر نشد به حتی یک مورد از سفارشات برای جذب نیرو خارج از ضابطه عمل کند و نتیجه اش را به قیمت عزلش به جان خرید.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 8

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۲:۳۷
  9

  این دونفرکارشان را میدانند بقیه باید پاسخ دهند .آنها که حاضرند اول. از قرارداد آزمون بگذارند.
  چه کسی دستورش را داده است بنظرتان …
  باکلمات بازی نکنید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 6

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۵:۳۳
  10

  مردم همه چیز را فهمیدند نیاز نیست کسی توضیح دهد

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 6

  محسنی پزشک خانواده
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۶:۳۰
  11

  توصیه خیرخواهانه من به دکتر ایلامی این است که از منش دکتر چمن درس بگیرد و تنها از خدا بترسد و مدیریت علمی داشته باشد. دکتر چمن با شهامت مدیریت درخشان علمی داشت بی توجه به همه هیاهوی پارتی بازان و نتیجه اش اقدامات ماندگارش بود در اون همه پروژه کلینیک تخصصی و ساخت ۱۰۰ خانه بهداشت و تامین ۴۵ دستگاه آمبولانس و راه اندازی بخش های جراحی قلب و مغز و ….

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 5

  حقگو
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۶:۴۱
  12

  ببخشید که امتحان توی دانشگاه برگزار شده و هر دانشگاهی ، انتشارات و مقوا و ماژیک داره! آخه پلاکارد از قبل تهیه شده کجا بوده! یعنی می خواین بگین همه چی با برنامه و نقشه قبلی بوده؟! نخیر ما کلا دوس داریم برأی خودمون دشمن بتراشیم و کم کاری های خودمونو گردن دیگران بندازیم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 7

  علیزاده گچساران
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۲:۰۶
  13

  ای..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  عضو هیات علمی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۶:۱۳
  14

  متاسفانه در این استان نمایندگان دخالت های بیش از حد در همه امور دارند و هر کس باهاشون تعامل نداشته باشه محکوم به برکناری خواهد بود. ولی انتظار از روسای دانشگاه مقاومت در برابر درخواست های سفارشی و ناعادلانه هست.

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 3

  حقگو
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۶:۵۷
  15

  یه مختصری از شاهکارهای .ل(پست در زمان پایداریها و پست اکنون) بنویسید جناب . کدامین شاهکارهای مدیریتی نه اینکه. محترم تشریف دارند .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 1

  نوروزنژاد
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۷:۴۲
  16

  درود بر نویسنده این مطلب و لازم بود که می نوشتید وزیر و وزارتخونه و حتی نمایندگان مهر تایید بر درستی راه و رفتار دکتر چمن زدند. و این شخصیت خودساخته در جایگاه بهتری به مدیریت عالمانه خودش می دهد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 4

  حرف حساب
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۳:۰۶
  17

  چرا پروژه های عمرانی تعطیل هستند و هر چه نماینده کهگیلویه داد زد و هر چه فرماندار کهگیلویه گفت پروژه ها یک سال است تعطیل شده اند هیچ مشکلی حل نشد این هم آزمون برگزار کردن و پرداخت نشدن مطالبات یکساله پرسنل . چرا حقیقت را نمی نویسید که وضعیت بهداشت و درمان استان مطلوب نیست .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 8

  دانشجو
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۴:۵۲
  18

  از استاندار محترم استان خواهانیم که با مدیریت جهادی خود علوم پزشکی استان را سامان بخشد .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۸:۴۷
  19

  واقعا دکتر چمن عدالت در سلامت را قربانی زدوبندهای سیاسی نکرد افسوس که قدرش را ندانستیم.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 5

  هم وطن
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۳۵:۲۲
  20

  اینطوری که شما نوشتید هیچ کس مقصر نیست مردم آگاهند و خودشان قضاوت می کنند اوج بی تدبیری در علوم پزشکی .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 7

  محمد زاده
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۰:۱۲
  21

  آری برادر حسن پور
  دکتر چمن بخاطر قانونمداری و عدالت خواهی مورد کم مهری قرار گرفت در حالیکه پیشرفت دانشگاه در حدی بود که حتی پذیرش دانشجوی تخصصی در رشته زنان و جراحی عمومی را هم برای یاسوج گرفتند و همین ۶۵ پروژه در حال اجرا و صدها پروژه تمام شده و به بهره برداری رسیده حاصل تلاش دکتر چمن و تیمش بود و همه شاهد بودیم که همون طور که نویسنده این یادداشت گفته بی توجه به فشارهای درونی و بیرونی دانشگاه فقط برای خدمت به مردم کمر بسته بود اما زیاده خواهان تحملش نکردند اما بعد از اون اتفاقات وزیر از کم مهری در حق دکتر چمن ازشون عذرخواهی کردند و قدرشناس شخصیت دکتر چمن هستند که در عمل نشان دادند و با اقتدار ایشان در یک دانشگاه دیگری ریاست می کنند ولی دود اون کم مهریها به چشم ما مردم استان رفت.
  باید دانشگاهیان اجازه ندهند که اهل سیاست دانشگاه را حیاط خلوت خودشان کنند همین

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 5

  محسن
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۲:۴۲
  22

  در مورد ازمون نمیدونم ولی اعتصاب پزشکا سراسر کشور بوده وربطی به دکتر ایلامی و دکتر سبز نداره و اونا اصلا نمیتونستن اونو متوقف کنند وقتی اطلاعاتتون ناقصه کور کورانه ننویسید پزشکای طرحی حتی حقوق هم نگرفتن کارانه که یکسال عقبه اورژانسها فعال بود و کارهای اورژانسی بیماران انجام شد ولی اعمال غیر اورژانس متوقف شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 13

  مهرشاد اکبری
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۲:۱۵
  23

  با سلام تعداد افراد که میخواستن استخدام کنن ۶۰۰نفر بوده که تو اگهی زدن ۳۸۰ نفر که با مداخله بعضی ها جریان رو بردن پیش اقایه فلانی که اون به اقای . گفتن ۲۰ نفر سهم من تا چیزی نگم اقای ایلامی هم قبول میکنن و هر نماینده ای سهم خودش رو اعلام میکنن وه یه لیست میدن به ریس دانشگاه بعد جالب تر اینه که اون ۳۸۰ نفر رو هم .مشخص میکنن و قبل از آزمون میان باهاشون هماهنگی میکنن و یه دوره برگزار میکنن و یه گواهی براشون صادر میکنن جالب تر اینکه در شرط پذیزش میگن که باید این گواهی رو داشته. هم نیست که پیگیری کنه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 9

  مطلع
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۴:۵۳
  24

  بیش از صد بار از همین طریق به آقای دکتر ایلامی تذکر داده شد که یکی از معاونین تان با برگزاری جلسات متعدد درون سازمانی و برون سازمانی در حال تخریب ایشان هستند…بارهای بار گفتیم ونشنیدند که جناب دکتر “چراغ سبز”نشان دادن تبعاتی دارد.
  دو نماینده از سه نماینده مجلس مخالف سرسخت حضور شما هستند که همانئ معاون نیز از یکی از آنها خط میگیرد…..الان هم دیر نشده…یک روز مدیریت با عزت وقدرت بهتر از صد سال مدیریت با ترس ولرز وعدم توانایی در اقدام می باشد..اقدام بفرمایید..اقدامی عملی….سلامت مردم نمیتواند بازیچه دست سیاست زدگی و خیمه شب بازان سیاست زده شود…..
  تغییر لازم است
  اگر میتوانید بسم الله
  نمیتوانید مردانه کنار بکشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 1

  باوی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۹:۱۷
  25

  اقای سبز شما که ادعا دارید اصلاح طلب هستید چطور از پس برگزاری یه ازمون بر نیومدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ما چقد ….که شما میخواید جونمون رو نجات بدید!!!!!!!!!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 1

  یاسوجی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۵:۴۱
  26

  . اصلا لر نیست و دغدغه ای هم برا این استان نداره. درسته در یاسوج بزرگ شده اما یک غیره بومیه. از طرفی، کسانی که. میدونن که. و فقط براساس این که اصلاح طلبه به این پست رسیده وگرنه هیچ.نداره.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  ياس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۸:۳۷
  27

  انچه رخ داده بیانگر همه چیز هست
  شما هم انچه خودت دوست داری مینویسی
  هم می بری به اسمانها هم به زیر اب هم امید میدهی
  شرکت کننده ای که حق ثبت نام پرداخت کرده به امید ازمونی پاک میاد سر جلسه
  اما. این را ندارین که حتی حرف حق را بزنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  آرش
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۸:۰۷
  28

  حیف دکتر ایلامی که بصورت . معاونش هستند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 21

  بویر احمد
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۸:۴۳
  29

  حیف صندلی چمن که.ه زدند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 8

  کارشناس ستاد
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۵:۰۸
  30

  چمن. از خود بود فقط دنبال مطرح کردن خود بود دکتر ایلامی یک انسان کاملا خاکی هست ضعف از مدیر . هست درست میگم دکتر.

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 26

  علی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۵:۲۶
  31

  .دیگه. بسه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  رحیم پور
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۲:۳۵
  32

  نماینده گچساران قبلا به رییس دانشگاه تذکر داده بودو ازانتخابش هم .ی داشت حالا معلوم شد همه چیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۴:۲۸
  33

  از این دوتا بدبخت تر پیدا نکردید؟! رییس دلنشگاه باید پاسخگو باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۶:۲۵
  34

  خدا رحم کنه چطور امور درمان وسلامت مردم دست اینهاست ؟!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  باشت
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۸:۳۷
  35

  ضعف شدید همه مدیران بوضوح معلوم شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  درمان
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۰:۲۰
  36

  اینهمه در تلویزیون گزارش میدهند نتیجه اش این شده ؟!برهم خوردن یک آزمون ساده ،، واقعا بیدادمیکند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  ساسان
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۸:۵۲
  37

  بقیه معاونین هم بهتر عمل نمیکنند ، برنامه ندارند .محرابی بازتقریبا خوبست ولی بقیه همینقدر درانجام امور ناتوان هستند دلم برای مردم میسوزد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  کارمند
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۱:۱۷
  38

  باسلام احترام اتفاقا دکترایلامی فردمحترمی هستندوایشان دنبال کاربرای محرومین هستندخداوکیلی بی مهری میکنیدبخدابه پیربه سه نفر.. هستندکه دنبال منافع شخصی هستندودرزمان پایان دوره دکترچمن عزیزهم . شدشخصی که. را داردازهمه. میکندچراالکی میگیدکی شرکت اون شخصی که چندسال بودکاردردانشگاه مال خودش بودامسال شرکت بهش ندادندوپشت پرده این . هست ویک سرش . ویک سردیگرهم..میخوان دکترایلامی را بدنام کنندچون عمرشان تمام هست وهمین . پیش از۵۰نیرو گذاشته سرکارشماها فقط ناحق میگید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 9

  مروت
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۹:۲۳
  39

  این اتفاق در آزمون کاملا نشان داد در استخدامها . که نمیشود ی یک سیستم دولتی. را دراستان بردند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۰:۲۷
  40

  خداراشکر. شد خدا کریم است اگرچه بشدت دلم برای جوانان مایوس خیلی میسوزد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  پزشک دستیار شیراز
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۱:۴۲
  41

  درود بر کبنا ولی چون یک نفر حرف نادرست زده بعنوان کسی که سی سال هست از زمان دانشجویی تا الان دکتر چمن را می شناسم باید عرض کنم که حق دکتر چمن خیلی بالاتر از اینهاست و واقعا ایشون لیاقت وزارت را دارند اما به دلیل کله شقی در برابر صاحبان قدرت مورد کم مهری قرار گرفته.
  کارهای بزرگی در زمان مدیریت ایشون در همه بخش ها از دورترین نقاط روستایی تا مرکز استان صورت گرفت.
  حسن دکتر چمن اینه که در برابر افراد ضعیف و مظلوم خاضع و متواضع هست و در مقابل اهل سباست لجباز و یک دنده.
  مشکل جامعه ما اینه که یکصدا حامی این نخبگان که استقلال فکری دارند نیستیم.
  الان هم باید در برابر زیاده خواهی ها از هر کس که بخواهد عدالت را رعایت کند حمایت کنیم بشرط آنکه مدیران کنونی تسلیم فشارهای بیرونی نشوند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 1

  علی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۶:۲۱
  42

  کسانی که خواستند به پارتی بازی برن سر کار نظم آزمون را بهم زدند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۹:۵۹
  43

  جالب بود ممنون بابت رعایت انصافی که در نوشتن داشتید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  گچساران
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۰:۰۳
  44

  باز هم دوتا گچسارانی را زیر سئوال بردید؟ چه دشمنی با گچسارانی ها دارید؟ چقدر نسبت به گچسارانی ها حسادت دارید؟ چقدر به گچسارانی ها رشک می برید؟ هر کاری کنید استان بر سر انگشتان دستان پرتوان گچسارانی ها میچرخد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  مجید
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۷:۱۶
  45

  آقای دکتر ایلامی بعد تغییرات معاونت پشتیبانی درمان و بیمارستانها رو نجات بدید۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  باشتي
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۸:۰۴
  46

  چه ربطی به معاونت درمان داره آخه؟؟؟
  درتمام این مملکت حق اعتراض برای اقشارمختلف جامعه آزاده.حالا چون متخصصین بودن معاونت درمان بایدجواب بده؟؟؟
  اگه زمان یکسالگی دوره ریاست دانشگاه بوده زمان یک سالگی معاونت درمانم بوده.معاونت های دانشگاه باریاست دانشگاه گوشت واستخونن ازهم جدانمیشن.آسیب به ریاست آسیب به تمام معاونت هاست.آیا کسی به خودش صدمه میزنه!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 7

  ناشناس
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۹:۵۴
  47

  سلام با ب.است خیلی از این نیروها الان شش ماه بیشتر است .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  شاپور
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۶:۰۱
  48

  اتفاقا دکتر سبز از معاونین لایق می باشد . مدیریت ربطی به بومی یا غیر بومی بودن نداره.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 11

  دکتر قاعدی
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۰:۱۱
  49

  با سلام خدمت تمامی هم استانیهای عزیزم..هیچ مدیری مثل دکتر ایلامی برای استان مه دلسوزی وفعالیت نداره…لطفا جو سازی نکنید .ایشون فردی فداکار ومورذد تایید وزیر میباشند…عدهای از مردم استان دارن خراب میکنند دارن توتعه میکنند به خدا زشته دست از این کارا بردارید ووبزارید مدیرا کارشون را به نحو احسن انجام دهند……با تشکر دکتر قاعدی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 17

  دکتر
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۰:۲۳
  50

  با سلام خدمت تمامی هم استانیهای عزیزم..هیچ مدیری مثل دکتر ایلامی برای استان مه دلسوزی وفعالیت نداره…لطفا جو سازی نکنید .ایشون فردی فداکار ومورذد تایید وزیر میباشند…عدهای از مردم استان دارن خراب میکنند دارن توتعه میکنند به خدا زشته دست از این کارا بردارید ووبزارید مدیرا کارشون را به نحو احسن انجام دهند……با تشکر دکتر قاعدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 16

  دوست
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۰:۳۶
  51

  با سلام خدمت تمامی هم استانیهای عزیزم..هیچ مدیری مثل دکتر ایلامی برای استان مه دلسوزی وفعالیت نداره…لطفا جو سازی نکنید .ایشون فردی فداکار ومورذد تایید وزیر میباشند…عدهای از مردم استان دارن خراب میکنند دارن توتعه میکنند به خدا زشته دست از این کارا بردارید ووبزارید مدیرا کارشون را به نحو احسن انجام دهند……با تشکر دکتر قاعدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 16

  حزب الله
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۵:۵۷
  52

  . یک نیروی تحمیلی به دکتر ایلامی میباشد که بر علیه دکتر ایلامی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  حزب الله
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۷:۲۶
  53

  . درمان را به.ی کشانده است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  طرفدارتاجکردون
  تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۹:۴۴
  54

  سلام اولین نفری که جواب .است که دم از مدیریت کلان مبزنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  کریمی
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۷:۰۸
  55

  وقتی یه تیم اشتباه میکنه سر مربی اخراج میشه نه عوامل

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  قوام
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۸:۲۳
  56

  به هر حال این دو نفر که نویسنده نوشته از نیروهای خود دکتر ایلامی هستن اگر ضعیف هستن خود ایلامی باید توضیح بده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  عادل
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۶:۲۳
  57

  نماینده خاص می خواهد همه معاونت ها را خودش نصب کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  کارمند
  تاریخ : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۶:۲۶
  58

  درودبردکترایلامی ودرودبردکترقایدی واینها باقدرت کارمیکنندوجناب .ردارنددانشگاه را به جنجال میکشانندومیخواهندنیروی خودرابه دکترایلامی به زورواجبارونقشه تحمیل کننداگراین دنفرنباشنددانشگاه علوم پزشکی هیچ. پشت پرده همه این قضایا هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  هم استانی
  تاریخ : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۶:۰۹
  59

  استاد دکتر قاعدی( قائدی) عزیز : تو طئه نه توتعه …. و بذارید نه بزارید…. درست بنویسیم . در ضمن مدیرا کارشون را ؟دارن انجام میدن که شده این.. برای شما آرزوی توفیق دارم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶