کبنانیوز؛ کبناخبر | مدیر آموزش و پرورش بویراحمد تغییر می‌کند

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۴۳ | کد خبر : 316696 |
 •   
  بررسی‌ها نشان می‌دهد /

  اما نکته دیگر و غیره رسمی در این خصوص مربوط به مقصد بعدی دو سرپرستی که تکریم خواهند شد، مربوط می‌شود که طبق برخی خبرهای غیره رسمی، در خصوص سید نظام مرادی این احتمال وجود دارد که به عنوان رئیس سازمان دانش آموزی انتخاب شود اما در خصوص مقصد بعدی محمود حدادی خبر موثقی وجود ندارد.

  کبناخبر؛

  بعد از رفتن ناگهانی هاشمی مدیر سابق آموزش و پرورش و جایگزینی سید نظام مرادی حرف و حدیث های زیادی را به دنبال داشت و گویا روزهای پایانی بهمن ماه آموزش و پرورش دو شهرستان سردسیری استان شاهد دو جلسه تودیع و معارفه خواهند بود.
  بر اساس خبرهای رسیده چهار شنبه همین هفته علی حسن زاده به عنوان  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد معارفه و از زحمات سید نظام مرادی به عنوان سرپرست فعلی آموزش و پرورش تقدیر خواهد شد.
  و اما در خبری دیگر اعلام شده است که در همین روز ریاضی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دنا معرفی خواهد شد و از زحمات چند ماهه محمود حدادی به عنوان سرپرست آموزش و پرورش این شهرستان قدردانی خواهد شد.
  لازم به توضیح است این انتصابات در محافل سیاسی و در میان فرهنگیان دارای حواشی زیادی از جمله موضوع تاخیر زیاد در تعیین مدیران آموزش و پرورش این دو شهرستان بوده است.

  آنچه که در این خصوص مطرح بوده است تاکید و پافشاری‌های نماینده بویراحمد و دنا بر گرینه های پیشنهادی خود برای مدیریت بر آموزش و پرورش این دو شهرستان بوده است.

  برخی افراد مطلع از پیگیری‌های مصرانه غلام محمد زارعی در وزارت برای انتصاب علی حسن زاده خبر می‌دهند ضمن اینکه نزدیکان غلام محمد زارعی این موضوع را تکذیب کرده و می گویند طبق معمول انتصابات مدیران، از نماینده نظرخواهی شده که وی هم گزینه‌های پیشنهاد داده است.

  اما نکته دیگر و غیره رسمی در این خصوص مربوط به مقصد بعدی دو سرپرستی که تکریم خواهند شد، مربوط می‌شود که طبق برخی خبرهای غیره رسمی، در خصوص  سید نظام مرادی این احتمال وجود دارد که به عنوان رئیس سازمان دانش آموزی انتخاب شود اما در خصوص مقصد بعدی محمود حدادی خبر موثقی وجود ندارد.

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۶ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  بویراحمد سرافراز
  تاریخ : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۷:۱۷
  1

  باسلام/ خدا می داند باید به حاج زارعی نماینده عزیز مردم شریف بویراحمد و دنا احسنت گفت و در مناطق عشیره ای، باید سهم طوایف و قبایل مختص یک جریان خاص نشود. صمیمانه از این انتصاب سپاسگزاریم و درود به حاج زارعی عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  .تیرتاجی
  تاریخ : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۳:۰۶
  2

  خداحافظ غلاممحمد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۹:۵۷
  3

  مشکل با تغییر یک مدیر حل نمیشه مشکل اساسی مدیریت آموزش و پرورش استان هست که ضعف اساسی دارد و باید تغییر کند شما ببینید وضعیت آموزشی این استان این مدت کلا سوژه رسانه ها شده اونم هر روز یک داستان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خدایی هست
  تاریخ : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۰:۴۳
  4

  فقط جناب نماینده بویراحمد بر تایید حسن زاده تاکید و پافشاری کرد تا مرهمی باشد بر زخمهای دکتر محمدی وگرنه آقای مرادی خیلی معتدل تر و مردمدار است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علیرضا حسین زاده خلف آباد
  تاریخ : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۹:۳۸
  5

  با تبریک به آقای حسن زاده و باتشکر به نماینده محترم بویراحمد و دنا.
  امیدورایم با توجه به تجارب آقای حسن زاده و استفاده از ظرفیت نیروه های علمی شهرستان، اصلاح امور سرعتی شتابنده بگیرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۰:۳۸
  6

  آموزش نی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...