کبنانیوز؛ کبناخبر | کامرانی: از عملکرد اصلاح‌طلبانه استاندار دفاع می‌کنم/ پیگیر مطالبات جوانان اصلاح طلب هستم /از رأی به روحانی پشیمان نیستم(+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۰ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۹ | کد خبر : 315186 |
 •   
  در نشست صمیمی جوانان اصلاح طلب کهگیلویه بزرگ مطرح شد

  دکتر کامرانی با اشاره به اینکه جوانان موتور محرکه اصلاحات هستند، افزود حقیر مرتبا و مکررا خواستار حمایت مسئولان ارشد استانی و شهرستانی از جوانان گردیدم. که به صورت قانونی نه غیر قانونی این نیروها را بکار گیرند یا دفاع کنید که حقشان ضایع نشود چرا که این جوانان موتور محرکه جریان اصلاحات هستند.

  کبناخبر؛

  علی کامرانی از چهره‌های اصلاح طلب حوزه کهگیلویه بزرگ گفت: در صورت حمایت اصلاح‌طلبان کاندیدای مجلس می‌شوم.

  به گزارش کبنانیوز از دهدشت، به مناسبت ایام الله دهه فجر جمعی از جوانان فعال اصلاح طلب حوزه کهگیلویه بزرگ با دکتر علی کامرانی دیدار و در نشستی صمیمی و صریح خواسته ها و مطالب خود را بیان کردند.

   

  در این نشست صمیمانه دکتر علی کامرانی به عنوان سخنران ویژه جلسه با تبریک ایام الله دهه فجر، شعارهای اصلاح طلبان را منبعث از ارمان های انقلاب دانست که همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بوده دانست و به این نکته اشار کردند که ملت ما انقلاب کردند تا در سرنوشت خود و کشور سهیم باشند، تاعدالت که جوهره اسلام است برقرار گردد.

  وی افزود:مردم انقلاب کردند تا ازادی بیان و اندیشه مبتنی بر تفکر در جامعه به وجود آید و تا اینکه کشور مستقل شود.

  کامرانی: پیام جوانان اصلاح طلب را به گوش مسئولان کشوری رساندم

  معاون ستاد روحانی در انتخابات ریاست جمهور در استان و کاندید اصلاح طلبان در سال۹۴ حوزه کهگیلویه بزرگ ادامه داد :من برآن عهد کماکان هستم که هیچگاه دروغ نگوییم و انجایی که نتوانستم کاری انجام بدهم به صراحت خواهم گفت .

  وی افزود ما باید به سوی توسعه سیاسی برویم چرا که اصلاح طلبی بدون توسعه سیاسی ممکن نمی باشد و بنیان و اساس توسعه سیاسی تحزب می باشد.

  وی به جلسات مکرر خود با چهره های ملی اصلاح طلب اشاره کرد و گفتند دیدارهای متعددی با سید محمد خاتمی،سید هادی خامنه ای،عارف،مرعشی ،موسوی لاری، منتجب نیا، و شجاعپوریان و…داشته ام ودر ان جلسات به طور صریح پیام و خواسته های شما را به انها انتقال دادم .

  انتقاد از استخدام های خاله خرزویی در زمان استانداری موسی خادمی

  دکتر کامرانی با اشاره به اینکه در زمان استانداری آقای خادمی جمع زیادی بدون رعایت ضوابط قانونی و اداری به کار گرفته شده اند که اغلب(خاله خرزویی) بوده و این کار باعث انتقادات شدید و مداوم اینجانب به این عملکرد شده بود و امروز می بایست ایشان و حلقه مشاورین و سیاسیون حامی ایشان باید پاسخگوی رفتار غیر اصلاح طلبانه شان باشند.

  وی افزود:من هم معتقدم جریان سیاسی یک طرف اما مطالبات جوانان بحث دیگری است اما آقای خادمی و مشاوران و حامیان سیاسی وی باید پاسخ دهند چرا نتوانستند ۴۰الی ۵۰جوان اصلاح طلب و حامی دولت را بکار گیرند.

  و ی در سخنان خود به عملکرد استاندار جدید اشاره داشته و عملکرد ایشان را در انتصاب معاونین اصلاح طلب خوب و قابل دفاع دانست و سپس به جلسه ای که با استاندار(دکتر احمدی) داشت اشاره نمود و گفتند: به صراحت به ایشان عرض کردم مادامیکه  در این مسیر فکری باشد از حمایت ما برخوردار خواهید بود.

  دکتر کامرانی با اشاره به اینکه جوانان موتور محرکه اصلاحات هستند، افزود حقیر مرتبا و مکررا خواستار حمایت مسئولان ارشد استانی و شهرستانی از جوانان گردیدم. که به صورت قانونی نه غیر قانونی این نیروها را بکار گیرند یا دفاع کنید که حقشان ضایع نشود چرا که این جوانان موتور محرکه جریان اصلاحات هستند.

  ایشان هم چنین به ماجرای انتقاد به اقای جهرمی وزیر ارتباطات در جلسه شورای اداری استان نیز اشارتی داشتند و گفتند در ان جلسه به وزیر محترم عرض کرده بودم که پیام اصلاح طلبان و به ویژه جوانان به اقای ریس جمهور برسانند و بگویید ما از برخی انتصابها و انتخاب وزرا نگران و ناراضی هستیم و به اقای جهرمی گفتم شما کانال ارتباطی بین جوانان اصلاح طلب و ریاست محترم جمهور باشید.

  آیا عملکرد نمایندگان ادوار و فعلی کهگیلویه بزرگ در شأن این مردم بوده است؟

  وی سپس حق حوزه کهگیلویه بزرگ را باداشتن اندیشمندان، نخبگان، تحصیلکردهای دانشگاهی بیشتر از آن چه که وجود دارد، دانست و خواستار اتحاد و انسجام جریان فکری شد.

  کامرانی افزود من برای شان انسانی نماینده فعلی و ادوار مجلس در حوزه کهگیلویه بزرگ احترام قائلم ولی سوال اساسی این است ایا عملکرد و کارنامه کاری انان در خور و شان مردم کهگیلویه بوده و قابل دفاع است؟

  دکتر کامرانی قوم گرایی و عصبیت را سم مهلکی دانست و گفت تنها راه توسعه کهگیلویه تصمیمات مبتنی بر عقلانیت و خرد جمعی و توسعه سیاسی و به تبع ان احزاب می باشد وی در پایان یاداور شدند که من حرفها و مطالبات به حق شما راصریحا به شخص استاندار محترم و معاونین ایشان خواهم رساند .

  در صورت حمایت اصلاح طلبان کاندیدای مجلس می شوم

  بنده با صراحت اعلام میکنم در دور آینده حقیر کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه کهگیلویه بزرگ خواهم بود و خود را مستظهر به پشتیبانی جریانی و خاصه جوانان اصلاح طلب و مردم میدانم و چنانچه اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ اینجانب را مورد حمایت قرار داده در صحنه خواهم ماند و اگر به هر دلیلی بروری گرینه دیگر به عنوان کاندید جریان اصلاحات اجماع نمایند با کمال افتخار و تمام توان از گزینه مورد اجماع حمایت خواهم کرد.

  انتقاد از برخی رفتارهای اعضای شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان

  علی کامرانی با اشاره به اینکه با بعضی دوستان در شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان اختلاف داشتم به چرایی این اختلاف اشاره کرد و گفت:چون بعضی در این شورا انحصار طلبی می کردند چون در شورا می رفتند با خادمی استاندار وقت مذاکره می کردند و خاله خرزویی کار می کردند چون برای بستگان و داماد و دختر و پسر خود دست به اقداماتی می زدند و پست می گرفتند و ما مخالفت کردیم.

  عملکرد دکتر احمدی اصلاح طلبانه بوده است

  عضو شورای هماهنگی اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه صحبت خود با جوانان اصلاح طلب کهگیلویه بزرگ و در دفاع از استاندار گفت:عملکرد استاندار تاکنون اصلاح طلبانه بوده و با انتخاب ۳معاون اصلاح طلب این را نشان دادند.

  وی افزود: اولین تقاضای ما ازمعاونین جدید استاندار این بوده که گفتم جوانان اصلاح طلب را دریابید و اگر اینها را درنیابید با مشکل مواجه خواهید شد.

  کامرانی گفت: اگر قرار است اتفاقی شکل بگیرد از خود جوانان است و من پیام شما را به تیم مدیریتی استان می رسانم و از مطالبه شما سخن خواهم گفت.

  وی افزود:به آنها پیش از این گفتم تا زمانی که جوانان اصلاح طلب به کار گرفته شوند و تا زمانی که مدیران اصلاح طلب به کار گرفته نشود کوتاه نمی آیم.

  کاندیدای سابق اصلاح طلبان کهگیلویه گفت:مدیری که می آید باید از جوانان اصلاح طلب و کسانی که در ستادهای روحانی زحمت کشیدند باید تبعیت و مشاوره بگیرند.

  وی افزود: ما به خاطر اصلاح طلبی به روحانی دادیم و پشیمان نیستیم و آقای خاتمی به من گفت اگر شما هم اطلاعات و داده های ما را داشتید به همین نتیجه می رسیدید و خانم اعظم طالقانی هم به این مطلب اذعان داشتند و بیان کرد اطلاعاتی که ما مجبوریم اینطور حرکت کنیم.

  ازمواضع استاندار حمایت می کنیم

  معاون ستاد روحانی در استان گفت: ما در زمان آمدن استاندار فعلی به علت عدم هماهنگی با شورای اصلاح طلبان استان و ستاد روحانی بیانه دادیم و اعتراض کردیم اما خوشبختانه تا الان دکتر احمدی خوب عمل کرده و مواضع وی علمی و حساب شده است و اگر شعار نمی دهد اما عملکرد اصلاح طلبانه دارد.

  وی بیان کرد: اگر در ادامه در مسیر توجه به جریان و حوانان اصلاح طلبان حرکت کرد حمایت می کنیم و گرنه به پشتوانه شما جوانان اول ناصحانه و بعد به شکل دیگری عمل می کنیم.

  شاگرد سید علی پرواز در بحث احزاب هستم

  وی با اشاره به نقش سید علی پرواز در بحث توسعه سیاسی و پیگیری ایشان در تحرک احزاب اصلاح طلب در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:وقتی آقای پرواز به استان آمد احزاب را تکان داد و بانی شورای هماهنگی اصلاح طلبان در استان بود.

  کامرانی با تقدیر از زحمات سید علی پرواز گفت:خودم را در بحث احزاب و توسعه سیاسی و احزاب شاگرد آقای پرواز می دانم.

  در این نشست جمعی از جوانان خانم و آقا به ایراد نقطه نظر ، پیشنهاد و انتقادات خود پرداختند. انان هم چنین خواستار استیفای حقوق تضییع شده حوزه کهگیلویه بزرگ شده و با انتقاد از شرایط موجود حاکم بر جریان اصلاحات در کهگیلویه خواستار انسجام ، وحدت و اتحاد جریانی برای انتخابات پیش روشدند.

  تصاویر تکمیلی:

  انتهای پیام/1021 / یاری‌زاده
 • ۲۵ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  اصلاحات بویر احمد
  تاریخ : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۴:۵۲
  1

  والا .سولش و اصلاح طلبی نیخره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  محمد
  تاریخ : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۸:۴۳
  2

  اول اینکه آقای کامرانی سه نفری که الان در مسولیت معاونت استانداری هستن از دوران دکتر خادمی.مسولیت گرفتن ک نشان.از به کارگیری افراد.اصلاح طلب در زمان دکتر خادمی بوده.. بعد در زمان دکتر خادمی حتی یک نیرو در استانداری به کارگیری و استخدام نشد…. مربوط به سایر سازمان ها و ادارات بوده ک هر سازمانی قوانین به کارگیری خود را دارد وبعضی سازمان ها این به کارگیری در اختیار مدیر عامل یا مدیرکل همان سازمان است و بعضی سازمان نظیر سازمان . دولت نیست در وهله دوم همین فردی ک الان شما حمایت کردید الان معاون استاندار شده هست همین.کننده بود است از همان اول مخالفت شما با دکتر خادمی از جنس قومی و قبیله ای بود همه افکار ذهن شما را میشناسند. داشت ک در انتخابات رای میآورید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 8

  دنا
  تاریخ : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۹:۴۰
  3

  درود خدا بر دکتر کامرانی و همه کسانی که مثل ایشون خط و شی اصلاح طلبی را در استان قربان منافع شخصی نمی کنند ، ضمنا فرمایشات ایشون در مورد به چوب حراج کشیدن استان در زمان جناب خادمی کاملا صحیح است که هیچگاه مردم استان فراموش نمی کنند .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 6

  محسن
  تاریخ : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۵:۲۴
  4

  مگه کریم سبزی پور از طیف استاد منطقیان جدا شده در چرام که کریم از استاد منطقیان حمایت می کنه وبه دکتر کامرانی می تازه چطور در جلسه حاضره الله اعلم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دانشجویان اصلاح طلب و اصولگرا
  تاریخ : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۵:۲۹
  5

  من
  من
  من
  .
  بیایید فرشید عزیزی را به مجلس بفرستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  توید
  تاریخ : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۸:۳۶
  6

  جمع ک.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  م
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۵:۵۴
  7

  کو اصلاحات چه خودتونو مسخره نکنید طرف درجلسه خودشو سره اصلاحات معرفی میکنه موقع انتخابات با عدل

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  هم استانی
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۹:۳۵
  8

  . و دین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  بیغش سرآسیابی
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۲:۴۵
  9

  برخی ازحاضران در این جلسه،مانند آقای .ابدا مشی اصلاحات ندارند.ودر انتخابات امسال به رییسی رأی داد.بیاییم اندیشه مان را فدای منافع نکنیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  حسن
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۰۰:۴۷
  10

  درود بر شرافت مردان بزرگ دکتر کامرانی، پرواز، دکتر قائمی که در برابر مدیریت ضعیف و خاله خرزویی خادمی مردانه ایستادند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 4

  سید یدالله کریمیان سوق
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۳:۰۰:۰۴
  11

  اقای کامرانی سیاست بدردشمانمیخوره,انتخابات مجلس رو کلا ببخیال بشید وقت وانرژیتون روبیخود هدر ندین.اصلاحات درکهگیلویه بزرگ هیچ وقت برنده انتخابات نیست.نمایندگی مجلس پول یانفوذ سیاسی میخواد که فکرنکنم هیچ کدوم راداشته باشید.به جای نامزد شدن درانتخابات ازیک کاندید بانفوذحمایت کنید تابعدا پستی مقامی چیزی گیرتون بیاد.ازماگفتن بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۶:۲۹
  12

  درود بر مرد صادق شجاع و پاک دست اصلاحات کهگیلویه و بویراحمد
  درود بر دکتر کامرانی که با جوانان و بدون یاری سیاسیون و خواص در عر ض ۴ روز۳۵هزار رای آورد
  درود خدا بر دکتر کامرانی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  اصلاح
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۷:۱۹
  13

  استخدام های خاله خرزویی در زمان استانداری موسی خادمی……….با نظر موافقم واقعا همینطور که گفتی جناب دکتر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  سینا
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۳:۰۶
  14

  من اصلاح طلب می باشم و برای اولین بار در عمرم از رای دادن به یک اصلاح طلب به اسم آقای کامرانی پشیمان هستم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  چرام
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۲:۱۳
  15

  درود بر استاد اکبر بخشایی، مرد بزرگ اصلاحات شهرستان چرام،درود بر شرفت مرد بزرگ، که با قلمت و بیانت و منشت بار اصلاحات را در کهگیلویه بزرگ میکشی.و مانند دیگران دنبال پست و مقان نیستی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۵:۰۸
  16

  اصلاح طلبی سال هاست که مرده است آقای کامرانی سیاست زده!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  قریش
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۳:۱۳
  17

  درود خداوند بر دکتر کامرانی چهره اصیل شجاع و با صداقت اصلاحات

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  اکبری
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۳:۵۱
  18

  با سلام هدف آقای لاهوتی از حمایت از شما در انتخابات را تاریخ اثبات خواهد کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مخلص
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۵:۴۹
  19

  کامرانی تحصلات علمی دانشگاه بزرگ اصفهان رادارد.ازتوسعه حرف میزنیم اما درانتخابات قبلی از بیسوادان حمایت کردیم…….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  مشایخ.
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۵:۱۳
  20

  درود بر اکبر بخشایی مرد سیاست.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یاسوجی
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۰:۱۷
  21

  اقای کامرانی فرمودی ازسه معاونت استاندار خواستم مطالبات جوانان اصلاح طلب را پیگیری کنند بقیه چه می شود خدا مداند که تو یک ادم .تی وبه همین خاطر هیچ مسولیتی به تو نمی رسد وخودت هم مطمن هستی که این دوره به. نخواهی شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  جوان اصلاحاتی
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۵:۳۳
  22

  درود بر بزرگ مرد اصلاحات دکتر کامرانی ، مردی که تمام قد در برابر خادمی وایساد و از استا.
  زنده باد اصلاحات و کامرانی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  اا
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۵:۴۹
  23

  آقای کامرانی جان این دولت ،دولت اعتدال نه اصلاحات مگه خبر نداری کاکا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۶:۲۳
  24

  درود بر دکتر کامرانی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  احمدی نژاد
  تاریخ : ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۵:۲۴
  25

  اخ وبخت اصلاحات،که بقران قسم قوت نیابویت،مه ایشا بیکاریت؟؟ که ای گپل مفته ،اصلاحات چه چی چه،کامرانی اینبار سوم هم نیابویی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...