کبنانیوز؛ کبناخبر | شهرستان نفت خیز بهمئی برای سفر وزیر نفت سزاوار نبود؟

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۶ | کد خبر : 315093 |
 •   
  خطاب به عدل هاشمی‌پور:

  د بر اساس امار غیررسمی روزانه بیش از ۲۰۰ هزار بشکه نفت از ۸۰ حلقه چاه فعال نفت در شهرستان بهمئی توسط شرکت نفت و بهره برداری اغاجری استخراج می شود، که تا اکنون هیچ سود و عایدی جز آلودگی زیست محیطی برای شهرستان بهمئی نداشته است

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  امسال طبق تصمیم هیات دولت استان کهگیلویه و بویر احمد میزبان وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه است که قرار است به شهرستان گچساران و دهدشت نیز سفر می کند از انجایی که شهرستان گچساران نفت خیز هست امربدیهی است اما جای تعجب زمانی دارد که قرار است وزیر محترم نفت به دهدشت سفر کند و شهرستان نفت خیز بهمئی از این سفر محروم شده است جامعه رسانه که وظیفه ذاتی روشنگری دارد از جناب آقای عدل هاشمی پور نماینده محترم شهرستان ها ی کهگیلویه بزرگ می خواهد که پاسخی روشن به افکار عمومی شهروندان بهمئی بدهد که آیا بهمئی اولی تر بود یا دهدشت؟ آیا بهمئی نفت خیز است یا دهدشت؟ اگر به قد و قواره تیم دفتری جناب اقای نماینده نمی خورد که فردا بگن کو انصاف شما رسانه ها حالا من از شما می پرسم کو انصاف نماینده و شما…

  شهرستان ۵۰ هزار نفری بهمئی با فاصله بیش از ۳۰۰ کیومتری از مرکز استان (یاسوج) قرار دارد که دارای ظرفیت های مهم و خدادادی است از جمله این پتانسیل ها می توان به نفت اشاره کرد بر اساس امار غیررسمی روزانه بیش از ۲۰۰ هزار بشکه نفت از ۸۰ حلقه چاه فعال نفت در شهرستان بهمئی توسط شرکت نفت و بهره برداری اغاجری استخراج می شود، که تا اکنون هیچ سود و عایدی جز آلودگی زیست محیطی برای شهرستان بهمئی نداشته است و عملا چه در شاخص های مهم توسعه و چه در شاخص های مهم اشتغال تا اکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

  ——————————

  نامه وارده شهروند بهمئی

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  علی
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۷:۵۲
  1

  درود بر شما

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۲:۵۹
  2

  تبعیض و بی عدالتی در حق بهمئی تا کی؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عدل
  تاریخ : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۷:۱۹
  3

  انصاف؟؟؟بهمیی همیشه مظلوم بودوهست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...