کبنانیوز؛ کبناخبر | انتصاب جوان کهگیلویه و بویراحمدی به عنوان دستیار ویژه وزیر ارتباطات

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۵ | کد خبر : 310100 |
 •   
  طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات صورت گرفت

  سید فرزاد نجات نیا دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان پس از حضور در تهران بعنوان یکی از مدیران جوان و خوش پتانسیل است که در عرصه های مختلف با فعالیت های مستمر توانسته است ظرفیت های خود را به اثبات برساند.

  کبناخبر؛

  طرح شعار استفاده از ظرفیت های جوانان در پست های کلان کشور یکی از شعارها و برنامه های اصلی دولت دوازدهم و شخص محترم رئیس جمهور بوده، که با انتخاب جوان ترین وزیر ادوار کابینه بعد انقلاب یعنی مهندس آذری جهرمی فصل جدیدی رو رقم زده شد.

  آذری جهرمی از همان اوایل تنفیذ مسئولیت وزارتخانه مهم ارتباطات و فنآوری اطلاعات بخوبی از عهده این مسئولیت مهم برآمد و اذهان رجال سیاسی و مدیریتی کشور را به خود جلب نمود، و از طرفی در عملکرد چهار ماهه اول کاری وزیر جوان کابینه دوازدهم با استفاده از ظرفیت جوانان و اعتماد به آنان توانست اقدامات مهم و موثری را در زمینه های تدوین و تصویب اقتصاد دیجیتال در دولت، توجه خاص به استارت آپ ها و مشاغل نوپا، طرح ثبت تلفن همراه، و…انجام دهد. وی تاکنون موفق ترین وزیر دولت دوازدهم بوده و کشور را با اهتمام در ایجاد شبکه ملی اطلاعات و اپلیکیشن دولت همراه در آستانه تحول عظیم قرار داده است.

  یکی از افتخارات وزیر خلاق، مهندس جهرمی اینست که کمترین تذکر و طرح سوال در مجلس دهم شورای اسلامی را بخود اختصاص داده است.

  از دیگر ابتکارات مقام عالی ارتباطات و فنآوری اطلاعات استفاده از جوانان در سطوح بالا و مقامات بوده، و انتصاب مهندس نجات نیا جوان نسل سومی خطه جنوب بعنوان دستیار در همین راستاست.

  سید فرزاد نجات نیا دبیر انجمن هم اندیشی فرهیختگان پس از حضور در تهران بعنوان یکی از مدیران جوان و خوش پتانسیل است که در عرصه های مختلف با فعالیت های مستمر توانسته است ظرفیت های خود را به اثبات برساند.

  همانگونه که یکی مشکلات فعلی ساختار اداری ارتباط ضعیف با بدنه جامعه می باشد، انتخاب مهندس نجات نیا با تواضع، گشاده رویی، حسن خلق، مردمداری بدور از تعصبات بی اساس و اعتدال در گفتار و رفتار و روابط عمومی کم نظیر به عنوان دستیار وزیر در امور ارتباطات وزارت ارتباطات و فنآوری اطلاعات نوید بخش آینده ای روشن در بحث تکریم برای این وزارت فخیمه خواهد بود.

  نجات نیا نایب رئیس شورای سوم شهرستان دهدشت، که با روحیه مدیریتی و بیس فرهنگی و استفاده از پتانسیل های خود در سایر مسئولیت های محوله توانست عملکرد خوبی را داشته باشد.

  وی پیش از این بعنوان مشاور رئیس و سرپرست حوزه ریاست و روابط عمومی مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، تحقیفات و فناوری افتخار این را داشت که منشاء خدمات ارزنده برای جامعه علمی کشور باشند.

  انتهای پیام/1029 /وحید آهنگ
 • ۵ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  قصیرالکلام
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۲:۴۰
  1

  ماشالله به . احمدی نزدای روحانی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 4

  امیر علی جان
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۰:۰۵
  2

  تبریک مهندس جان..آرزوی موفقیت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 8

  دانشجویان اصلاح طلب و اصولگرای بخش چاروسا
  تاریخ : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۸:۲۳
  3

  ایشون pمداح خوبیه
  از مداحی اش استفاده شود.
  البته ایشون در همه جا مداحی میکنه.
  وقتی سایه .ت.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بویراحمد قدیم
  تاریخ : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۷:۳۲
  4

  تبریک میگم به آقای نجات نیا افتخار میکنم به این جوان هم استانی … انشاالله شاهد توفیق روزافزون این جوان شایسته باشیم …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  باقری تنها از لیکک
  تاریخ : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۹:۱۴
  5

  جناب آقای مهندس نجات نیا
  انتصاب شایسته حضرتعالی را به عنوان دستیار ویژه وزیر ارتباطات را خدمت شما و همه هم استانی ها تبریک عرض نموده و ان شالله شاهد موفقیت های جنابعالی در همه عرصه ها باشیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...