کبنانیوز؛ کبناخبر | گردهمایی توانمندسازی شغلی در دهدشت برگزار شد / دولت‌خواه: جدا شدن بنگاه‌های اقتصادی موجب شکوفایی اقتصادی می‌شود

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۵۱ | کد خبر : 310052 |
 •   
  با حضور مسوولان برگزار شد

  مدیر بنیاد شهید کهگیلویه گفت: هدف از این گرد همایی این است ، روحیه کار افرینی را به عوان یک انقلاب ارزشمند که می تواند توسعه اقتصادی و شیوه های فرهنگی را هموار کند بپذیریم و نگرش هارا تغییر داده و به کارآفرینی رو آوریم.

  کبناخبر؛

  صبح امروز گردهمایی توانمندسازی شغلی و آموزش‌های اشتغال ویژه ایثارگر با حضور خانواده معزز شهدا، امام جمعه، مسولان استانی و شهرستان در فرمانداری دهدشت برگزار شد.

  کمال الدین دولتخواه مدیر بنیاد شهید کهگیلویه در این گردهمایی، اظهار داشت: امروزه تحریم‌های مختلف در جهان دیده می‌شود، که گریبان کشور ایران را نیز گرفته است.

  دولتخواه با بیان اینکه اشتغال از مهمترین مشکلات جامعه می‌باشد، تصریح کرد: باید بتوانیم از روحیه کارآفرینی و روحیه اقتصادی بر اساس ظرفیت‌های موجود در کشور، جلوی تحریم‌ها را بگیریم.

  وی مطرح کرد: با جداشدن بنگاه‌های اقتصادی و سایر فعالیت‌های درآمدزا از بخش دولتی و واگذاری آن‌ها به بخش خصوصی، این اختیار به مردم داده می‌شود تا شکوفایی اقتصادی در جامعه هموارتر شود.

  وی گفت: روحیه کار افرینی را به عنوان یک انقلاب ارزشمند که می‌تواند توسعه اقتصادی و شیوه‌های فرهنگی را هموار کند بپذیریم و نگرش هارا تغییر داده و به کارآفرینی رو آوریم.

  مدیر بنیاد شهید کهگیلویه ادامه داد: باید از ظرفیت نهادهای مختلف، فنی و حرفه‌ای و پایگاه‌های آموزشی استفاده بهینه برد.

  دولتخواه افزود: اداره کار و اداره صنعت و معدن در زمینه کارآفرینی با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران همکاری‌های لازم را داشته باشند تا مشکل اشتغال جوانان خانواده‌های شهدا و ایثارگر برطرف شود.

  هرمزپور مسئول اشتغال ایثارگران، در این گردهمایی نیز گفت: امروز به کهگیلویه آمده‌ایم تا توانمند سازی سال ۹۷ را به فنی و حرفه ای معرفی کنیم با توجه به نیاز سنجی و علاقمندی متقاضیان به رشته‌های فنی و حرفه‌ای و تخصصی، آموزش‌هایی به صورت رایگان به فرزندان ایثارگر و شاهد (دیپلم و زیر دیپلم) ارائه و سپس بر اساس مدرکی که فنی و حرفه‌ای به متقاضیان می‌دهد فرد به عنوان شاغل معرفی می‌شود تا وام قرض الحسنه ۴ درصد برای کارآفرینی به وی تعلق گیرد.

  منوچهر فتاحیان معاون بنیاد شهید استان نیز گفت: در این گردهمایی هدف آشنا کردن فرزندان ایثارگر و شاهدبا راه کسب و کار از طریق ارائه آموزش‌های رایگان فنی و حرفه‌ای و سپس اعطای وام ۴ درصد به مبلغ ۲۵ تا ۳۰ میلیون برای شروع فعالیت می‌باشد.

   

  انتهای پیام// 2030
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...