کبنانیوز؛ کبناخبر | آشنایی با آثار «شهید مطهری» در طرح کتابخوانی دانشگاه آزاد دهدشت

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۸ | کد خبر : 309614 |
 •   
  امروز برگزار شد/

  اولین دوره کتابخوانی از سیر مطالعاتی آثار« شهید مطهری» در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت ،برگزار شد.

  کبناخبر؛

  اولین دوره کتابخوانی از سیر مطالعاتی آثار« شهید مطهری» در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهدشت ،برگزار شد.

  حیدر خواه مسول حوزه فرهنگی هنری دانشگاه آزاد دهدشت به خبرنگار کبنا گفت: این دوره کتابخوانی به پیشنهاد حوزه فرهنگی هنری دانشگاه آزاد دهدشت و حمایت مالی اداره فرهنگ وارشاد کهگیلویه برگزار شد.

  وی با بیان اینکه افراد مورد توجه برای این طرح بیشتر اعضای کانون های مساجد هستند، تصریح کرد: هدف اصلی از برگزاری این طرح،آشنایی با سیرآثار شهید مطهری و نقشی که آثار ایشان درمعرفت شناسی واسلام شناسی دارند، می باشد.

  مسوول حوزه فرهنگی هنری دانشگاه آزاد دهدشت ادامه داد: امروز اولین دوره این طرح را با کتاب «حکمت ها و اندرزها »از مجموعه آثار شهید مطهری برگزارکردیم.

  حیدرخواه بیان داشت: در صورت ادامه حمایت اداره فرهنگ وارشاد کهگیلویه از این طرح،درهر فصل سال با یکی از آثار شهید مطهری مسابقه کتابخوانی را برگزار خواهیم نمود.وی با اشاره به اینکه کتاب ها رایگان دراختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد، گفت: به نفرات برتر جوایز ارزنده نقدی اهدا خواهد شد.مسئول حوزه فرهنگی هنری دانشگاه آزاد دهدشت در پایان یاداور شد هزینه خرید کتاب و جوایز برای اولین دوره کتابخوانی را اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه تقبل نمود.


  انتهای پیام// 2030
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...