کبنانیوز؛ کبناخبر | نمره عملکرد «داریوش دیودیده» در سازمان صنعت و معدن چند است؟ / مخاطبان نظر دهند

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۴ | کد خبر : 309034 |
 •   
  کبنا بررسی می‌کند

  بعد از پایان دولت یازدهم و تشکیل دولت دوازدهم گمانه‌زنی‌ها پیرامون تغییر مدیران در سطح رسانه‌ها و محافل سیاسی رواج پیدا کرد، در استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر مدیران روند کندی دارد و علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز تغییر مدیران را به بعد از ارزیابی از آنها موکول کرد و گفت: مدیران را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و بر اساس عملکردها و ارزیابی‌های صورت گرفته آنها را ابقاء و یا تغییر می‌دهیم.

  کبناخبر؛

  نمره عملکرد داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از پنج سال چند است، مخاطبان نظرات و دیدگاه‌های خودشان را برای ما ارسال کنند.

   

  به گزارش کبنا از یاسوج، بعد از پایان دولت یازدهم و تشکیل دولت دوازدهم گمانه‌زنی‌ها پیرامون تغییر مدیران در سطح رسانه‌ها و محافل سیاسی رواج پیدا کرد، در استان کهگیلویه و بویراحمد تغییر مدیران روند کندی دارد و علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز تغییر مدیران را به بعد از ارزیابی از آنها موکول کرد و گفت: مدیران را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم و بر اساس عملکردها و ارزیابی‌های صورت گرفته آنها را ابقاء و یا تغییر می‌دهیم.

  سایت خبری کبنانیوز پیرامون عملکرد مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم و مخاطبان خود، نظرخواهی خواهد می‌کند.

  مقام معظم رهبری فرمودند که «شفافیت معنایش این است که مسئول در جمهورى اسلامى عملکرد خودش را به طور واضح در اختیار مردم قرار بدهد؛ این معناى شفافیت است، باید همه این کار را بکنند». (۲۹شهریور ۱۳۸۸)

  و همچنین معظم‌له فرموده‌اند: «همیشه این ملت نیاز دارد به این که مسؤولان او پاسخگوی مسؤولیتهای بزرگ خودشان در مقابل ملت باشند و روح پرسشگری در مردم وجود داشته باشد.» (۱/۱/ ۱۳۸۴)

  داریوش دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد آبان‌ماه ۹۱ زمانی که حسین صابری استاندار وقت کهگیلویه و بویراحمد به شدت از عملکرد این سازمان انتقاد می‌کرد، سکان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد را به دست گرفت.

  «دیودیده» رئیس سازمان نظام مهندسی استان و عضو هیئت مدیره این سازمان در کشور، معاونت سازمان در دوره‌های گذشته و استاد دانشگاه، فوق لیسانس مهندسی صنایع و لیسانس مهندسی برق، را در کارنامه اجرایی و علمی خود دارد. در زمان صدارت او فعالیت‌های زیادی در حوزه، صنعت، معدن و تجارت صورت گرفت.

  این استان پروژه‌های بزرگ و همچنین واحدهای فعال تولیدی زیادی در حوزه‌های مختلف از جمله سیمان مارگون، پتروشیمی دهدشت، پتروشیمی گچساران، کارخانه آجر دهدشت، معادن فسفات چرام و بهمئی و …  را دارد، آمارهای متفاوتی از واحدهای راکد، نیمه فعال و فعال استان کهگیلویه و بویراحمد از سوی مسوولان در جلسات ارائه شده است.

  یکی از کارهایی که در زمان داریوش دیودیده با پشتیبانی صابری استاندار وقت انجام گرفت، ساماندهی کارخانه‌های سنگ شکن و شن و ماسه‌ در حاشیه رودخانه‌ها بود.

  بررسی عملکرد دیودیده باید در ظرف و مکان خودش انجام بگیرد، اما رسانه به عنوان چشم و گوش و زبان جامعه نیز می‌تواند از مردم در رابطه با عملکرد مسوولان سخن بگوید.

  آیا نظارت بر بازار استان کهگیلویه و بویراحمد به خوبی انجام می‌گیرد؟

  داریوش دیودیده تا چه اندازه در فعال کردن کارخانه‌های تعطیل موفق بوده است؟

  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد آیا توانسته است واحدهای تولیدی که کجدار و مریز فعالیت می‌کنند، رونق دهد و ظرفیت تولید آنها را بالا ببرد.

  دیودیده چه کمکی به بحث اشتغال جوانان کرده است؟ چه تعداد جوان بیکار و فارغ‌التحصیل در زمان مدیریت ایشان مشغول به کار شده‌اند؟

   

  راهکارها و تدابیر سازمان صنعت، تجارت و معدن استان کهگیلویه و بویراحمد برای رونق اصناف چه بوده است؟

   

  داریوش دیودیده در انجام وظایف محوله زیر تا چه میزان موفق بوده است.

   

  از مهمترین شرح وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت به موارد زییر می توان اشاره نمود :
  ۱- تدوین و ابلاغ راهبردهای توسعه صنعتی، معدنی و تجاری کشور و تعیین اهداف، سیاست ها،
  برنامه ها، استاندردها، نظامها، آیین نامه ها و ضوابط کلی بخش های صنعت، معدن و تجارت هماهنگ باسیاست های کلان کشور با جلب مشارکت تشکلها و سازمانهای غیر دولتی و مردم نهاد مرتبط و نظارت براجرا و تحقق آنها.
  ۲- تعیین سیاستهای توسعه صادرات غیرنفتی، محصولات صنعتی، فرآورده های معدنی و خدمات فنی و مهندسی و تجاری و تنظیم و اجرای مقررات مربوط به حمایت های صادراتی.
  ۳- مدیریت و تسهیل فرایند تولید و تجارت داخلی و خارجی.
  ۴- برنامه ریزی ، هدایت، و حمایت از ایجاد و توسعه زیرساخت ها و واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری و شهرکهای صنعتی مشترک با کشورهای هدف براساس راهبردهای توسعه صنعتی، معدنی و تجاری کشور و متناسب با توازن منطقه ای، آمایش سرزمین و ملاحظات زیست محیطی
  ۵- تنظیم و توسعه روابط تجاری ، صنعتی و معدنی و تهیه یادداشت های تفاهم و موافقت نامه های مرتبط و انعقاد و اجرای قراردادها با سایر کشورها و نهادها و سازمانهای تخصصی و مجامع منطقه ای و بین المللی ذیربط با هماهنگی وزارت امور خارجه و در چارچوب سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و قوانین مربوط.
  ۶- مدیریت الحاق جمهوری اسلامی ایران به سازمان جهانی تجارت .
  ۷- قبول عضویت و نمایندگی دولت جمهوری اسلامی ایران در نهادها و سازمانهای تخصصی و مجامع منطقه ای و بین المللی مربوط به امور صنعت، معدن و تجارت در چارچوب قوانین.
  ۸- مدیریت رویدادهای تجاری ،صنعتی و معدنی اعم از اعزام و پذیرش هیات ها و کمیسیون ها، برگزاری و شرکت در نمایشگاه ها و همایش های داخلی و خارجی وتعیین و اعزام رایزن های مورد نیاز به منظور توسعه صادرات غیر نفتی و جذب سرمایه و فناوری.
  ۹- برنامه ریزی، هدایت و حمایت از توسعه و جذب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی برای توسعه صنعت، معدن ، تجارت و انتقال فناوری و همچنین سرمایه گذاری برای ایجاد و توسعه صنایع مبتنی بر فناوری های پیشرفته و خطر پذیر در موارد ضروری و در مناطق کمتر توسعه یافته.
  ۱۰- برنامه ریزی و ایجاد شرایط لازم برای حفظ، صیانت و افزایش ظرفیت های تولیدی واحدهای صنعتی و معدنی و بازسازی ، نوسازی و گسترش فعالیت آنها.
  ۱۱- سیاستگذاری و برنامه ریزی برای ایجاد و توسعه مجتمع ها و شهرک های صنفی ، صنعتی و معدنی و نیز پشتیبانی از ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی و معدنی و توانمندسازی بنگاه های کوچک و متوسط
  ۱۲- ساماندهی، حمایت و نظارت بر ایجاد، توسعه و فعالیت انجمن ها و تشکل های صنفی، صنعتی ومعدنی، شبکه ها و خوشه ها و سازمان های غیردولتی و مردم نهاد مرتبط با بخشهای صنعت، معدن و تجارت و صدور مجوز های تاسیس و فعالیت آنها.
  ۱۳- برنامه ریزی برای بهبود فضای کسب و کار و افزایش بازدهی ، بهره وری ، رقابت پذیری و توسعه کار آفرینی بخش های صنعت،معدن و تجارت
  ۱۴- حمایت از توسعه و تقویت نام ها وعلائم تجاری، تجاری سازی آثار مالکیت فکری و معنوی اعم از اختراعات، اکتشافات و نوآوری ها.
  ۱۵- برنامه ریزی، هدایت ، حمایت و مدیریت تولید صادرات محور با ارزش افزوده بالا و فناوری های پیشرفته و هدایت و حمایت از مدیریت واردات مبتنی بر تولید صادرات گرا
  ۱۶- سیاستگذاری و برنامه ریزی جهت بهبود نظام تولید، تامین و توزیع ، نظارت بر شبکه های توزیع کالا و خدمات ، توسعه رقابت و جلوگیری از انحصار در بازار .
  ۱۷- ساماندهی زنجیره های تأمین و توزیع کالا و خدمات و مدیریت تنظیم و کنترل بازار.
  ۱۸- نظارت و حمایت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان.
  ۱۹- تعیین سیاست ها و ضوابط قیمت کالا و خدمات و ضوابط خدمات پس از فروش و نظارت بر اجرای آنها.
  ۲۰- سیاستگذاری و برنامه ریزی در حوزه تجارت الکترونیکی کشور و توسعه و حمایت از کاربردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش های صنعت، معدن و تجارت.
  ۲۱- ساماندهی، استقرار و بکارگیری نظام یکپارچه آمار و اطلاعات و شبکه جامع اطلاع رسانی و تولید، تحلیل و ارائه آمارها و گزارشهای تخصصی در بخشهای صنعت، معدن و تجارت.
  ۲۲- حمایت از توسعه آموزش و پژوهش، “تحقیق و توسعه(R&D)، ترویج و انتشار یافته ها و نتایج تحقیقات وهدایت و بهره گیری ازتوانمندی های مراکز آموزشی و پژوهشی و فناوری جهت توسعه بخشهای صنعت، معدن و تجارت.
  ۲۳- همکاری و مشارکت با دستگاه ها در زمینه سیاستگذاری و برنامه ریزی برای تربیت و تامین نیروهای متخصص بخش های صنعت، معدن و تجارت در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و برنامه ریزی و همچنین آموزش، توسعه مدیریت و توانمندسازی شاغلین بخش های مذکور.
  ۲۴- سیاستگذاری، برنامه ریزی،نظارت، صیانت و حمایت از توسعه زیر بناها، اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن و فراوری معدنی با بکارگیری علوم، فنون و فناوریهای پیشرفته
  ۲۵- سیاستگذاری و برنامه ریزی و انجام مطالعات و بررسی های زمین شناسی و شناسایی مخاطرات زمین شناختی و تهیه نقشه های مربوط، تهیه اطلاعات پایه شناسایی، پی جویی و اکتشاف عمومی منابع و ذخایر معدنی و تهیه گزارش های فنی و اقتصادی و ایجاد و گسترش پایگاه داده ها و اطلاع رسانی جامع علوم زمین برای بهره برداری از مزیت های زمین و ظرفیتهای معدنی کشور.

   

  مخاطبان گرامی می‌تواند نظرات و دیدگاه‌های خود را با ارسال یادداشت‌، و یا به شکل «کامنت» در خصوص عملکرد دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد را برای ما ارسال کنند.

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۲۰۶ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  همشهری
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۳:۰۰
  1

  نمره.

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 25

  رشیدی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۱:۵۸
  2

  سرجمع .

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 24

  نوید
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۲:۳۹
  3

  ۸ بیشتر.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 23

  امیری
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۳:۳۸
  4

  منفی وزیر .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 25

  جوادی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۴:۲۴
  5

  .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 21

  غلام
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۴:۴۳
  6

  ۱۱

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 18

  دهدشت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۶:۳۷
  7

  آقای دیودیده ضعیف ترین مدیر استانه، فرصت های سرمایه گزاری به پای طرح های.هزینه شده و .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 31

  صابر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۷:۳۶
  8

  ضعیف ضعیف ضعیف

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 24

  حسینی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۹:۱۷
  9

  صمیمی خنجری شجاعی ازش قویتر بوده. شدن بندگان خدا

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 26

  باقری
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۰:۳۹
  10

  معدن صنعت تجارت ۱۲

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 15

  همشهری
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۰:۵۷
  11

  با توجه به شرایط سخت اقتصادی کشور علمکرد دیودیده مثبت ارزیابی میشود ولی پیشنهاد می کنم به خاطر برآورده شدن آخرین آرزوی دکتر . هم که شده یکی از بستگان ایشان را به جای دیودیده بگذارید تا خیالش از بابت تسلط همه اقوامش بر استان راحت باشد و بتواند در لرستان با جدیت به مردم همیشه در صحنه اونجا خدمت نماید . یادش بخیر اخلاق مدار و فامیل مدار بود

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 36 Thumb down 10

  مهندس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۳:۴۶
  12

  خوب بود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 28 Thumb down 14

  ناشناس 2017
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۷:۰۷
  13

  بسیار ضعیف بسیار ضعیف بسیار ضعیف
  استاندار سریعتر بردارش خیلی خیلی دیر شده ۱۰ سال.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 30

  اصلاح طلب از دنا
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۴:۲۷
  14

  وافعا عملکرد ایشان ضعیف و باعث عقب افتادن واحدهای تولیدی و صنایع و معادن در استان شد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 28

  نخبگان بویراحمد
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۴:۳۱
  15

  انصافا مدیری ضعیف هستند.وضعیت تنظیم بازار درشهر یاسوج را بررسی کنین بعدا نظر منو رد یا تایید کنین.
  ای.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 29

  کارمند صنعت و معدن
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۵:۱۳
  16

  آقای. باعث نارضایتی در سازمان شده است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 19

  ورزشکار
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۱:۱۶
  17

  داریوش دیودیده شخصیتی پاک مدیری دلسوز و کارآمد ک مشخصه اصلی ایشون در زمان مدیریت وی جلوگیری از رانت و سودجویی زیر مجموعه علی الخصوص بازرگانی بوده و به جرات میتوان گفت ک یکی از مدیران پاک دست تاریخ اداری استان میباشد . نمره ایشون قابل قبول بوده هر چند ک کاستی وجود داشته باشد ک اون هم طبیعیست و هیچ کسی نمیتواند ادعا داشته باشد ک در ادارات استان کاستی نیست اون هم از شرایط حاکم بر اقتصاد , تجارت و بازرگانی و پتانسیل موجود در استان میباشد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 32 Thumb down 18

  عشایر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۱:۴۴
  18

  از نظر بنده به خاطر بی ثباتی بازار ون.در اداره کردن ادارش

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 20

  بلند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۶:۴۸
  19

  ای بابا دیودیده واقعا ازبس صنعت ،معدن وتجارت . روی دستش انگار تازه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 22

  بلند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۰:۴۸
  20

  با وجود .صنعت معدنو خوند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 15

  منصف
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۷:۴۵
  21

  دورانی که مهندس دیودیده مدیرکل شدند دوران رکود و تحریمها بود و کارشکنی های متعددی در دوران استانداران سابق برای ایشان بود اما به نظر می اید عملکرد قابل قبولی داشته باشد و تلاشهای خوبی صورت گرفته باشد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 30 Thumb down 17

  باران
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۲:۳۱
  22

  آقای دیودیده تجارب خوبی کسب نموده است ماتدن ایشان بر مسند سازمان صنعت و معدن به صلاح استان است. قطعا با جدییت بیشتر مشکلات را پیگیری خواهند کرد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 31 Thumb down 15

  عنایت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۶:۵۵
  23

  .
  باید عوض بشن
  وضعیت صنعت و اقتصادی استان بغرنج است.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 33

  شهروند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۹:۳۴
  24

  ص.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 15

  شهروند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۶:۱۸
  25

  باسلام وسپاس از اقدام جالب سایت کبنا در ارزیابی ونظرسنجی ،واقعیتش همه صاحبنظران ومطلعین بخوبی واقفند ومیدونند ومیدونند بینند عملا طی این پنج سال وتجربه سه دولت چنداستاندار اتفاق خاصی دراین سازمان مهم وتاثیر گذارنیفتاده.وعملکرد فقط موجب هدررفت منابع وفرصتها شده اگه وضیعت عملکردی این سازمان درسال ۹۰و۹۱روی نمودار رشد وتوسعه درنقطه ب بوده حالا ببینید کجاست متاسفانه هیچ منابع وسرمایه گذاری که جذب نشده تازه. سرمایه وتعطیلی وبیکاری هم داشتیم ومضاف براین بطور بیسابقه ای در زمان ایشون تعدادزیادی از کارکنان مجرب ومتخصص این سازمان نیز به سایر سازمانها ی درون و برون استانی کوچ کرده وتجربه وهزینه انجام شده برای پرورش نیروهایی ماهر نیز عملا. وبه سایر استانها انتقال یافته خلاصه کلام . سازمان است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 27

  عدالت در نفت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۰:۲۳
  26

  بسیار ضعیف خصوصا بخش معدن.د که جا دارد تحولاتی در بخش معدن انجام دهند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 24

  مردی از بویر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۷:۳۲
  27

  باسلام.خداوکیلی من که از نزدیک با ایشان ارتباط کاری داشته ام از نیروها ومدیران پاک دست وکاردان وبه تمام معنا فعال و کاربلد میباشند.خدا وکیلی در این وضعیت خراب کشور هیچ کس مثل ایشان نمیتوانست سازمان صنعت را اداره کند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 18

  آرتور ساغلام .تراختور
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۶:۵۲
  28

  نمره عملکرد”””””””.؟و. ””وشاید اگه ده سال دیگر مدیر باشه ،بعدآ . ؟!؟!؟!کبناجون اگه کامنتو درج میکنید کامل باشه وگر نه درج نکنید که نگارنده خودش بدونه چی نوشته!!!!!!!!!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 20

  جامعه
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۳:۱۵
  29

  سلامت نفس و پاکدستی و پیگیر بودن از ویژگیهای دیودیده است در انجام وظایفش کوتاهی نکرده هر چند شرایط کشور از نظر تحریمها و رکود جالب نبود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 14

  اشنا
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۴:۱۸
  30

  متاسفانه روند کار در این حوزه.رو به رشد بوده نه برای مردم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 18

  اشنا
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۶:۵۶
  31

  مدیریتش خیلی ضعیف هست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 26

  جامعه
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۵:۴۳
  32

  هفتاد و پنج.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 6

  دانشجوی دانشگاه ازاد گچساران
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۳:۰۳
  33

  عمل کرد اقای دیودیده بسیار ضعیف هست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 25

  قدرت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۳:۱۷
  34

  سلام. انصافا مدیر کار بلد وپاک دستی هست مهندس دیودیده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 16

  لوداب
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۴:۴۶
  35

  خیلی خیلی ضعیف…عملکردقابل دفاعی نداره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 27

  قدرت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۰:۳۳
  36

  بسیار بسیار عالی .مدیریت عالی داشته اند و خواهند داشت.با توجه به جمیع جهات و وضعیت حال یکی از مدیران قوی ، پر تلاش ، دلسوز ، وقت گذار، متخصص کامل در حوزه های صنعت ،معدن و حتی تجارت،همراه با مسئولین، مردمی و بسیار طرفدار اجرای صحیح قوانین و مقررات….. نمره عالی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 16

  کارمند صنعت معدن
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۵:۲۶
  37

  من کارمند همکار هستم بخدا مدیری مانند دیودیده نیومد و نخواهد اومدایشان جلو رانتخواری گرفت و واحدهای تولیدی راکد را به چرخه تولید دراورد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 17

  شهروند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۷:۳۴
  38

  مهندس دیودیده انسانی بزرگواری ودرامورکاری مدیری توانمند هست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 15

  هماستانی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۱:۱۳
  39

  بسیار ضعیف متاسفانه . کار انجام میدهند، تعویض ایشان به نفع صنعت استانه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 25

  هماستانی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۳:۵۸
  40

  دیودیده ازنظر اینجانب فردی پرکاروباتجارب ارزشمند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 14

  همشری
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۶:۳۲
  41

  آقا مهندس دیودیده اداره صنعت معدترانجات داده وظیفه اش رابه نحوزه احسن داره انجام میده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 15

  هماستانی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۷:۳۱
  42

  خیییییلی ضعیف

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 24

  کارشناس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۹:۵۲
  43

  انصافا . به جامعه است. مدیر باشند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۰۵:۴۳
  44

  فارغ از همه مسائل الحق و الانصاف مدیریت عالیی دارند.آنچه که بایستی در خصوص واحدهای صنعتی انجام می دادند انجام داده و می دهند.باید در جایگاه فرد قرار گرفت تا فهمید چه تلاش هایی نموده و چه خدماتی انجام داده اند.ایشون با توجه به اینکه فردی متخصص می باشند اشرافیت لازم را بر مجموعه داشته و سعی نموده که نه کارکنان آسیب ببینند و واحدهای صنعتی که شرایط لازم را داشته اند از رکود خارج شوند……

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۰۷:۰۰
  45

  نظر باید کارشناسی و بدور از ….. باشد… بسیار عالی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 9

  مهدی ار
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۰۷:۱۸
  46

  سلام
  اگر دوستان یک ذره انصاف به خرج بدن بد نیست، واقعا تو این شرایط بحرانی که کشور داره نباید انتظار بیخود داشت، نسبت به این امکانات و بودجه واقعا عملکرد خوبی داشتن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 4

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۰:۲۵
  47

  عملکرد ایشان در زمینه صنعت و معدن وحتی تجارت عالی بوده و اونهایی که ارتباط کاری داشته و دارند بخوبی ایشون را می شناسند و در تخصص، دلسوزی …پاکدستی و… ایشون شک ندارند..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  جلیل باباکان
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۱:۵۶
  48

  .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  دوست
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۲:۱۸
  49

  صفر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 6

  اسماری علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۵:۵۰
  50

  بیشتر.و نابهنجار یهای اجتماعی که بر اثر عدم رشد سرمایه گذاری و نبود کارگاها و کارخانه های تولید ی در استان که منجر به عدم اشتغال در استان شده است وجود مدیر ان نا کار امد در کارگروه اقتصادی استان .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  امین
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۵:۵۵
  51

  سلام .به ککام ،مهندس دیودیده یکی از باسواد ترین وکارآمد ترین مدیران استان در جهت خدمت رسانی به مردم میباشد.انصافا طی شناختی که از ایشان وسازماندهی امور در محل کار وبرنامه ریزی برای کارمندان زیردست دارم به جرئت میتونم بگم ایشان واقعا لیاقت دارن .اگر همه مدیرا مثل ایشون بودن الآن مشکلی نداشتیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 4

  امین
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۸:۰۲
  52

  بسیار عالییی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 4

  لودابی قدرت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۹:۰۱
  53

  اینها که نظر منفی دادند خواسته غیر قانونی داشتند جلوی این افراد گرفته شده ،دیودیده متخصص باتجربه پاک دست توانمند نمره عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 4

  یاس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۴:۴۱
  54

  عملکرد ایشون در زمینه تنظیم قیمت های بازار بسیار عالی هستش. ثبات قیمت ها, نبود اختلاف قیمت بین قسمتهای فقیر نشین و پولدار شهر اثبات کننده این حرفه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  امیر زحمتکش
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۹:۲۵
  55

  ایشون در زمینه مدیریت بحران صنایع ،حمایت از تولید کننده ها و مصرف کننده ها بسیار عالی هستن همونطور که میبینیم پیشرفت صنعت تو این استان مرهون زحمت های این مدیر دلسوزه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  علیرضا دهقانی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۲:۵۰
  56

  یکی از توانایی های ایشون انتخاب کارمند های توانمند هستن. کارمندهایی که شجاعت کافی رو برای این کار داشته باشن. به نظر من عالی هستن ایشون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  محمد
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۳:۰۸
  57

  کسی مخالف اشتغالزایی نیست لیکن ماوخواهان اجرای طرح هایی هستیم که با کمترین خسارت بتونیم .
  نه با توجیه اشتغالزایی کل منطقه رو.
  دشت سقاوه مستعد کشاورزی گردشگری دامداری مدرن و هزاران طرح گلخانه ای با کمترین هزینه و با حفظ محیط زیست منطقه بدون کوچکترین خسارت به رودخانه بشار هستیم
  اگر اینها به فکر مردم هستند فرصت های شغلی بسیاری به غیر از صنعت فوق تخریبی پتروشیمی وجود داره که هم درامد مردم بیشتر باشه هم منطقه حفظ بشه اگر هدف که باید شاهد خشک شدن رود بشار به واسطه پمپاژ اب رگ حیاتی منطقه دنا و همچنین الودگی های شیمایی و زیست محیطی کل منطقه سقاوه سرچنار و مارگون و حتی الوده شدن بستر اب های زیر زمینی و سطحی این مناطق باشیم خطرات شیمایی و جانی این طرح به جای خود
  خارج از همه این موضوعات ۹۰ درصد صنایع استان به کلی بلمپ شده طرح پتروشیمی دهدشت با اشغال زمین های کشاورزی مردم بعد از ۲۰ سال به کجا رسیده اگر مسیولین به فکرمردم هستند چرا صنایعی که پلمپ شده را احیا نمیکنند
  این قصه سر دراز دارد. طرح خبر نداری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  هم استانی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۷:۰۸
  58

  دیودیده از خانواده های شاخص این دیار ، تحصیل کرده و صاحب نام نیکو و از مدیران شایسته و با تجربه و پاک دست استان هستن که تا کنون وظیفه اش را علیرغم همه کارشکنیها به نحو احسن انجام داده و مطئنا بهتر از ایشان برای مدیریت بر این سازمان عریض و طویل در استان وجود ندارد و توصیه جمع کثیری ازهم استانیها که نه از روی احساس بلکه از روی تجربه بر ادامه خدمت ایشان هست . قطعا دکتر احمدی هدفی جز خدمت به مردم این استان نخواهد داشت و برای این کار نیاز به مدیرانی مثل دیودیده دارد. جهت اطلاع دکتر احمدی بیش از ده نفر ازاعضای خانواده مهندس دیودیده شامل فرزند ایشان ، برادران و برادرزاده ها و خواهرزاده هایش دارای مدرک دکترا در رشته های مختلف پزشکی و غیر پرشکی از دانشگاههای معتبر ایران هستند که می تواند دلیل محکمی بر علمی بودن و تخصصی بودن ایشان و خانواده محترمشان باشد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  امین
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۷:۱۳
  59

  عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  امین
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۹:۴۴
  60

  بسیار پرتلاش و کاری و به خوبی از پس اداره این سازمان بر میاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  درو پ
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۹:۴۸
  61

  عملکردش رتبه اخر ما در صنعت ومعدن وتجارت است جایگاهک استان درکشور در رتبه اخر است وایشان طی چهار دولت.د وازمعادن بی بهره ایم ودر تجارت هم که معلومه از اخر اول هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 7

  مهدی ار
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۱:۳۶
  62

  صفر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۲:۰۴
  63

  عالی هست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 12

  رهگذر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۸:۲۸
  64

  نیازی به نظر دارید بعداز چندین سال. مدیریت .نه ؟!؟!؟
  . سیاسی وعملکردی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 7

  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۷:۴۷
  65

  خدای چگونه میگیت عملکرد .د خارجی نداشت اصلا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  شهروند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۸:۲۴
  66

  واقعا ضعیف

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 21

  ناشناس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۹:۱۱
  67

  آقای دیودید. مدیران دولت امید هستن تعجب میکنم با این همه انتقاد و مخالفت با مدیریت ایشان همچنان بر صندلی ریاست .م رضایت خود از نحوه رفتار و انجام کارخود نشان دادن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  مدرس دانشگاه
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۹:۳۰
  68

  . کار مثبتی که انجام داد را به کار گرفت علی برکت الله

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 12

  ناشناس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۶:۴۹
  69

  فردی متخصص با تجربه نمره عالی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 13

  مدرس دانشگاه
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۹:۱۹
  70

  ایشان درپنج سال گذشته عملکرد قابل دفاعی نداشته و متاسفانه صنعت و معدن استان از یک طرف دچار رکود بوده و از طرف دیگر بر حوزه بازار هم نظارتی نبوده و .خود بوده و با توجه به عملکرد ضعیف و مدت زمان طولانی که ایشان تصدی این پست را بر عهده دارند وقت آن رسیده که با این سازمان خداحافظی کند و این مدیریت به فرد شایسته ای سپرده شود.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 23

  کهن
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۲:۴۲
  71

  جناب آقای مهندس دیودیده از مدیران توانمند و مثبت می باشد و در بدترین شرایط تحریم و تورم و مشکلات زیاد سکان صنعت رو در دست گرفت که در کل کشور در این چندساله مشکلات زیادی وجود دارد.پس نمره مهندس دیودیده از بیست می توان نمره ۱۹ را به ایشان داد.ضمنا پست مدیریتی در استان ما خیلی سختتر از بقیه نقاط کشور است.باتشکر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 15

  همشهری
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۸:۴۳
  72

  آدم آرامیست ولی اصلا مدیر نیست
  ازجمله آثار ضعف مدیریتی ایشان به .ی بازاراستان و رکود در صنایع می توان اشاره کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

  شبلیز….
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۴:۳۴
  73

  عالی ودرود بر مهندس دیو دیده
  مدیر توانمند و مقتدر وباهوش و اینده نگر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 5

  john
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۰۶:۲۰
  74

  به خدا به قران من ازنزدیک باهاش کارکرده ام بسیاربسیاربسیار…..صعیف می باشداون ازخودسازمانش اون اراتاقهای اصنافش درتمام شهرستانها

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  ناشناس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۰۸:۰۹
  75

  بسیارضعیف م.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 10

  john
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۴:۳۶
  76

  ضعیف صعیف.۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

  دشتروم
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۷:۳۱
  77

  از نکات مهم و قابل توجه مدیریت دیودیده پاک دست بودن ایشون هست.سوای از مدیریت مثبت و به دور از حاشیه ای که ایشان داشتن.در مجموع اگر شاخص های مدیریتی برای مدیریت مهندس دیودیده در زمان تحریم و نبود اعتبارات مورد بررسی قرار بگیره ایشون عملکرد بسیار خوبی داشتن و قطعا حضور ایشان در این مسند و ابقا ایشان با توجه به سوابق کاری و تجریه و تخصص و از همه مهمتر تعهد و پاک دستی ایشان به استان در جهت پیشرفت کمک شایانی خواهند کرد قطعا کسانی که دستشان از رانت خواری در زمان مدیریت ایشان کوتاه شده از ایشان بد خواهند گفت و این کاملا طبیعی هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۹:۳۴
  78

  اقای مهندس دیودیده از نخبگان تحصیل کرده استان است که در همه شرایط و زمان برای رونق و پیشرفت صنعت تلاش های فراوانی نموده و در تمام دوران خدمتش خدمت بی منت و پاک دستی داشته خداوکیلی براساس سوابق باید مدال پدر صنعت به او داد …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  یورد خالی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۲:۲۳
  79

  خیلی خیلی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  یورد خالی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۳:۰۸
  80

  خیلی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  هم استانی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۵:۵۴
  81

  ایشان واقعا ضعیف عمل کردن وقت آن رسیده که سریع تغییر کنند امیدواریم که استاندار دلسوز چاره ای بیاندیشند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 8

  خوب نژاد
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۳۸:۲۲
  82

  عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 5

  یاسوج
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۵۶:۳۵
  83

  با توجه به بزرگی و حجم زیاد کار صنعت و معدن و انتظارات صنعت گران و تولیدی ها کسی بهتر از مهندس دیودیده توان مدیریت ندارد در واقع ایشان مرد شماره یک صنعت جنوب ایران هستن.ایشان اولا دارای سابقه مدیریتی فراوان ،مدارک تحصیلی مدیریتی مرتبط با حوزه صنعت می باشند.دوما در حوزه صنعت و قدرت چانه زنی با مرکز و جذب سرمایه گذران موفق عمل نموده است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  صعنت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۱۵:۵۴
  84

  واقعا تو این پنچ سال صعنت نبود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 7

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۱۷:۵۴
  85

  واقعا اداره صنعت ومعدن در این ۵س.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 6

  چیتاب فعال
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۲:۱۹
  86

  واقعا ضعیف بوده نمره اش زیر ۱۰ میباشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  توید
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۷:۳۶
  87

  واقعا عملکردش ضعیف وداغونه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 9

  بدون پارتی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۳:۰۱
  88

  آقای دیودیده بهترین دلسوز ترین وتوانمندهستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۵:۴۸
  89

  کارهای مدیریتی ، تلاش در جهت ثبات اشتغال واحدهای صنعتی، پیگیری برای راه اندازی و تعیین تکلیف طرح ها و واحدها ، تشکیل جلسات متعدد در استانداری و سازمان و واحدها و شهر کهای صنعتی استان برای احصاء و رفع مشکلات واحدها ، تلاش برای رفع موانع تولید واحدها ، استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه در مناصب مدیریتی سازمان، رصد تمام فعالیت های سازمان وانطباق آنها با قوانین – دستورالعمل ها و….. ،تلاش در جهت تکریم مراجعین و جامعه هدف….. از خصوصیات بارز مهندس دیودیده می باشد.نمره عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  صنعتگر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۴۷:۲۸
  90

  با عرض سلام و احترام جناب آقای دیودیده . خودش میباشد .عملکرد مثبتی عام المنفعه ای نداشته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  برخه
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۴۷:۳۹
  91

  به نظر همه مردم استان باید جناب مهندس جبار کیانی را به جای ایشان گذاشت …دیودیده واقعا ضعیف عمل میکنه….وعملکرد آ…..استان نیرویی فعال وکار بلد میخاهد…..یا الله

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 9

  شجاعی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۴۷:۵۶
  92

  به نظر همه مردم استان باید جناب مهندس جبار کیانی را به جای ایشان گذاشت …دیودیده واقعا ضعیف عمل میکنه….وعملکرد آن زیر….استان نیرویی فعال وکار بلد میخاهد…..یا الله

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

  مصطی بسطامی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۰۷:۲۳
  93

  انصافا فارغ از مسائل حاشیه ای و سیاسی بخاطر اینکه سازمان صنعت و معدن یک سازمان کاملا تخصصی است جناب مهندس دیودیده فردی توانمند،متخصص، باتجربه، پیگیر و اهل کار و برنامه هستند. نمره بیست فقط مخصوص خداست.. اما دراین اوضا و احوال نابسامانی در وضعیت کلی صنعت کشور مهندس دیودیده توانسته با صبر و حوصله و تحربه کافی بخوبی واحدهای راکد را ساماندهی کند و در راستای تاسیس و توسعه واحدهای صنعتی گامهای خوبی بردارد.. درواقع ایشان نهایت استفاده از ظرفیت کنونی در استان را برقرار نموده.. تعامل بسیار خوبی با سرمایه گذاران خارجی و داخلی برقرار کرده است.. البته باید توجه داشته باشیم در نبود اعتبارات لازم و کافی نباید انتظار بیشتری از ایشان داشت.. بانک های عامل استان که نقش مهمی در این زمینه دارند تاکنون بخوبی همکاری نکردند.. نباید از یک مدیر باسوار و باتحربه اما تنها انتظار بیشتر از این داشت..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 4

  دانشجو
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۱:۰۶
  94

  سایت های خبری به همراه یک نفر کارشناس استانداری که دغدغه این استان را دارند آمار و ارقام از سوی مهندس دیودیده را که در طول این چند سال بصورت مصاحبه و … ارائه داده است رابا حضور در شهرک های صنعتی و خارج از شهرک ها بازدید کنند ،
  سازمان صنعت و معدن بعنوان یکی از مهمترین سازمان های هر استان میتونه در بحث اشتغال زایی وضعیت بیکاری رو تغییر بده که متاسفانه طی این ۵ سال همچین اتفاقی نیفتاده،و صدها و شاید هزاران نفر بیکار شدند از کارخانه .بگیر تا …
  کسانی که بصورت مستقیم و غیر مستقیم شخص مهندس دیودیده را حمایت و ابقاع میکنند به این استان.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 9

  مردی از بویر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۲:۲۳
  95

  باسلام.خداوکیلی آقای مهندس دیودیده یک فرد کاردان وبه تمام معنا پاک دست ومدیر است.تنها کسی که میتوانست در این چند سال بحرانی صنعت ومعدن استان را مدیریت کند فقط وفقط شخص ایشان هستند.جزو مدیران کاربلد فنی هستند.لایق درجات بالاترند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 5

  بویر احمد
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۲:۲۹
  96

  .به خاطر عدم نظارت بر بازار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 6

  صنعتگر منصف
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۴:۵۳
  97

  نمره من به ایشان ۱۸ از ۲۰ است.ایشان در بدترین زمان مدیر شدند اما به خوبی از پس مدیریت برآمدند.واقعا ایشان پاکدست ومدیر هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 6

  صنعتی گچساران
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۹:۴۰
  98

  به نظر من جزو مدیران لایق وپاکدست وکاربلد بوده است.نمره ایشان خیلی خوب است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 5

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۳:۱۸
  99

  آیا حجم سرمایه گذاری صنعتی استان از ۳۵۰میلیاردتومان به ۹۰۰میلیاردتومان ،
  هفت برابر شدن سطح مطالعات معدنی، راه اندازی سازمان زمین شناسی بعد از هفته دهه احیاء ۵۰واحد صنعتی پس از دهها سال رکود و بازگشت بکار واشتغال۶۰۰نفر شده است.
  قابل تقدیر نمی باشد؟ دست مریزاد مدیر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 4

  پرس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۵:۲۱
  100

  کار خاصی انجام نداد به مدیر تواناتری جایگزین ایشان شود تا صعنت ما نجات یابد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  بنیامین
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۶:۰۳
  101

  نمره عالی بهتر از ایشان کسی نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  تامرادی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۸:۲۴
  102

  ضعیف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۸:۲۸
  103

  آیا تلاش ننمودند که برای اولین بار ایمیدرو که یک شرکت دولتی است آمد در فسفات استان سرمایه گذاری کرد.
  صدور مجوز۵طرح پتروشیمی در سه شهرستان صادر ودر حال اجرا بودن آنها.پرداخت ۲۲۰میلیون یورو جهت پتروشیمی گچساران،۱۵۰میلیاردتومان سیمان مارگون،۴۰میلیاردتومان آجردهدشت تسهیلات بانکی کار بزرگی است
  برای اولین بار در یکسال ۱۴۰میلیاردتومان تسهیلات به بخش تولیدپرداخت شد. اینها که همگی از تلاش های مهندس دیودیده و پرسنل و دیگر مجموعه مدیریتی استان بوده قابل تقدیر است.نمره عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 4

  kamal
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۸:۵۵
  104

  مهندس دیودیده فردی توانمند در حوزه مدیریتی صنعت معدن و تجارت استان بوده و کارنامه درخشان ایشان نشان از لیاقتشان می باشد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  پارسا
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۰:۳۰
  105

  عملکرد مثبت نمره عال

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  farshad
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۱:۴۱
  106

  عملکرد مثبت نمره عالی مدیریت عالی و توانمند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  مهندس
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۰:۰۵
  107

  آقای مهندس دیودیده انسانی توانمند ،شایسته و مدیری کارامد است که بخوبی توانست برگ زرینی در تاریخ صنعت استان بیافریند.
  درود بر مهندس دیودیده افتخار جامعه بزرگ مهندسی استان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 5

  هم استانی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۱:۴۴
  108

  جناب آقای مهندس دیودیده از مدیران کار بلد و دلسوز و پیگیر استان میباشد.ارتباطی بسیار صمیمی و راحت با صتعتگران دارد.تقریبا در تمام ساعات و در هر شرایطی پاسخ گوی مشکلات صنعتگران بوده و هست.انشاالله که موفق و پیروز باشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  علی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۳:۱۰
  109

  برای انسانی شایسته و بزرگ مثل مهندس دیودیده آرزوی موفقیت دارم.
  مرحبا به این تلاش ، مرحبا به این دلسوزی؛مرحبا به این مدیریت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  هم استانی صنعتگر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۳:۲۴
  110

  جناب آقای مهندس دیودیده از مدیران کار بلد و دلسوز و پیگیر استان میباشد.ارتباطی بسیار صمیمی و راحت با صتعتگران دارد.تقریبا در تمام ساعات و در هر شرایطی پاسخ گوی مشکلات صنعتگران بوده و هست.انشاالله که موفق و پیروز باشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  هم استانی دنشجو
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۴:۴۷
  111

  جناب آقای مهندس دیودیده از مدیران کار بلد و دلسوز و پیگیر استان میباشد.ارتباطی بسیار صمیمی و راحت با صتعتگران دارد.تقریبا در تمام ساعات و در هر شرایطی پاسخ گوی مشکلات صنعتگران بوده و هست.انشاالله که موفق و پیروز باشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  صنعتگر
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۴۱:۰۱
  112

  همه میدانند. با دیودیده .و تلاش کردند از هم طایفه ای خودشان مدیر صنعت کنند.اقایان صمیمی و جهانبین و افرا و …..چند ساداتی دیگر که مطرح بودند اما به خاطر توانمندی دیودیده و حمایت وزارت خانه موفق نشدند و نهایتا هر کدام از این اقایان را جای دیگری مسولیت دادند اما ظاهرا هنوز.ه این مسیله باهاشون هست.اعتبار نامه قانونی دیودیده در ی را غیرقانونی بهش ندادند و دهها مورد دیگر.حال که مببینند استاندار جدید برایش کار و توانمندی افراد مهم هست دارن ب شکلی دیگر برای حذف ایشان و ضربه به استانداذ جدید دست به کار میشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 2

  عشق
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۵:۴۸
  113

  اقای دیودیده ب خوبی از پس کارهای که بر عهده ی بود بر آمده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  شهروند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۰:۲۰
  114

  ضعیف ، ضعیف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 11

  یاسوجی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۳:۱۱
  115

  انصافا ضعیف ترین مدیر در استان می باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 9

  یاسوجی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۵:۳۹
  116

  ۱۹

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 3

  شهروند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۵:۵۶
  117

  مهندس دیودیده به معنای واقعی کلمه مدیری توانمند و صادق می باشد
  برخی کم و کاستی ها ناشی از شرایط سیاسی حاکم بر جامعه و استان است
  باید با دید کارشناسی به مسایل نگاه کرد
  نه به شکل سنتی و سطحی نگری
  برآیند مدیریت ایشان رضایت بخش بوده
  ضمن اینکه با بررسی سوابق مدیریتی ایشان و کارنامه قبلش در کنار عملکرد فعلی ایشان، ارتقاء جایگاه، پاداش خوبی برای وی و تشویق مدیریت استان می باشد

  آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه مدیران خدوم دارم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 4

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۷:۲۱
  118

  انسا نی شایسته و توانمند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  حقیقت
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۱:۲۷
  119

  بسیار ضعیف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  اگاه
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۱:۴۱
  120

  باز هم بازی های سیاسی از دیودیده شروع شد جناب اقای.به نظر من مهندس دیودیده خیلی خوب عمل کرد حداقل تو وفامیلت که کارخونه ها وصنعت را در دست داشتی خیلی سود بردیدپس اگر قرار از دیودیده شروع کنید بهانه رسانه ای نتراشید مردم اگاه شدن و سیاست را خوب می فهمند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 3

  ما
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۳:۱۷
  121

  دیودیده پاک دست است ودر این زمان هم این خصلت فاکتور اصلی مدیریت است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 3

  زندگی زیباست
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۵:۲۲
  122

  عملکرد مهندس دیودیده در سطحهای کارشناسی حرفه ایی باید سنجیده شود چرا که کارشناسان مشخص میکنند یک مدیر تا چه اندازه در پیشرفت حوزه مدیریتی موفق بوده اند…جزئیات کار ایشان بیشتر مد نظر عوام قرار گرفته در صورتی که اقدامات خوب سنجیده و در شرایط خاص خود و با محدودیت های زمان خود از طرف اقای مهندس صورت گرفته است…گاهی باید نیمه پر لیوان را نگاه کرد…همانطور ک خیلی از افراد در ارتباط با ایشان بودند اطلاع دارند بسیار مسولیت پذیر ، حق شناس و نگران و همینطور پیگیر بودند به علاوه در دوران مدیریتی ایشان هیچ گونه دست کجی مشاهده نشده است…مسئولی که درستکار و مسولیت پذیر است تمام تلاش خود را میکند تا بهترین باشد حتی اگر تحصیلات را نداشته باشد….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 2

  قلبی
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۰:۵۵
  123

  نمره سه از بیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  جهت اطلاع
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۳:۳۰
  124

  مگه صنعت معدن هم داریم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 10

  اصلاحات
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۸:۴۵
  125

  . که دیودیده رو گذاشت مدیرکل. اقتصاد و بازار ـــ استاندار باید عوضش کند وگرنه دست به دامن تاجگردون میشویم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 14

  شهروند
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۸:۰۳
  126

  ووواااقققعععاا ضعععیف بوده ۳

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 15

  شهر وند مارگون
  تاریخ : ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۹:۴۴
  127

  ایشان چندان کاری نتوانستند انجام بدهنددر این پست مهم من به ایشان نمره زیز ۵میدهم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 14

  ناشناس
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۷:۱۷
  128

  واقعا ضعیف مخصوصا انتقال سنگ شکنها به روستالی دلی بجک سپیدار که فاجعه زیست محیطی به بار آورد و همچنین مبارزه با کشاورزی و دامداری قشر محروم کشاورز و دامدار دلی بجک و کشتار دست جمعی این اهالی بعلت فصای الوده ماحصل سنگ شکنها

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 11

  Edelstein star
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۹:۲۲
  129

  بقیه مدیران .د که دیودیده زده باشه….واقعا که یک مدیر برای رضا خدا…هر کی دنبال . هست.. .ما….خدا به داد ملت برسه….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 1

  صنعتگران
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۰:۱۱
  130

  در جذب سرمایه گذاران توانمند از طریق اراٸه مشوق ها، کاهش میزان صادرات و عدم تنوع بخشی به سبد صادرات استان، تعطیلی صدی معادن، سایه افکندن رکود بر شهرک های صنعتی و تبدیل شدن به .ه، خوابگاهی و انبارهای پخش، تعطیلی واحدهای تولیدی و کاهش چشمگیر تولید، افسارگسیختگی بازار و فقدان نظارت وکنترل بازار، کیفیت پایین نان تولیدی، اراٸه . کارشناسی در کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید، .در حوزه فرش، اتاق های اصناف، حوادث ناگوار ناشی از عدم نظارت بر رعایت امور ایمنی در واحدهای تولیدی و به وقوع پیوستن حوادث اخیر در کارخانجات استان، .عدالت فضایی، توزیع امکانات و سطوح توسعه یافتگی صنعتی در سطح استان ناشی از .،.مطلوب با صنعتگران، نارضایتی نیروی انسانی .،. ارتباط مطلوب و میان بخشی با نهاد های بالادستی و نهادهای وابست. است…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

  گچسارانی…..
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۲:۴۴
  131

  بنظرم ۵سال کافیه وزیران ما هم بیشترش ۴سال مدیریت کردن باید فرصت داد به شخص بهتر کارآمد تری در این سازمان مدیران خیلی بهتر از ایشون داریم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 12

  گچسارانی…..
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۶:۳۷
  132

  اله برکت. تا تونستن . از .بگیر تا تا نیروی های غیر تخصصی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 13

  کارمند
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۵۱:۵۲
  133

  این جانب کارمندصنایع معادن هستم هیچ برنامه جدیدی از ایشان ندیدم انصاف هم خیلی خوب است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  گچساران
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۵:۰۲
  134

  بی . رفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دهدشت
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۶:۳۵
  135

  صنعت معدن تعطیل باشه بهتره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  راهی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۹:۲۰
  136

  انشاالله دکتر احمدی این سازمان را از.ت……………………………….دهند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  علی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۰:۵۳
  137

  خدا به باره برنامهه ای نیست .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  آریوبرزن
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۱:۲۹
  138

  با سلام ، مهندس دیودیده از جمله مدیرانی هستند که از بدو خدمت در بخش صنعت مشغول بوده اند ، یعنی از سطوح کارشناس جزء شروع کرده اند تا به بالاترین سطح در بخش صنعت دست یافته اند ، یعنی از مدیرانی نبوده اند که بواسطه زد و بند های سیاسی و … یک شبه مدیر شوند ، عمده مخالفت ها با عملکرد ایشان و عدم همکاری ها نیز ناشی از نگاه سیاسی و قوم گرایی برخی از منتقدان بوده است ، منتهی عملکرد هر شخصی را متناسب به امکانات و اختیارات باید سنجید ، در وضعیت بد اقتصادی ، تحریم ها ، نبود منابع بانکی ، عدم وجود مشوق خاص سرمایه گذاری برای جذب سرمایه گذاران غیربومی و توانمند ، عدم وجود سرمایه گذار توانمند بومی ، و … ، عملکرد ایشان خوب و قابل ستایش است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  محمود
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۱:۴۵
  139

  امیدی نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  امین
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۳:۲۸
  140

  انشاالله استاندار محترم تصمیم قاطع بگیرد و این مدیریت را اصلاح کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  نون اور
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۳:۳۳
  141

  دو نگاه به سازملن وجود داره.
  نگاه بیرونی و نگاه درونی.حتی یک نفر نبوده که از نگاه بیرونی سازمان مورد تاییدشان باشه.
  اینه کسانی بودند بنام ارباب رجوع یا کسانی که در دیگر ادارات وضیفه نظارتی بر سازمان داشتند
  اما از نگاه درونی که مجموعه سازمان باشد به تعداد انگشتان دست نخواهد رسید که تایید کنند. .همه این بدبختی ها میبایست دقیق کارشناسی بشه . تا رفع عیب شود . البته به شرطی که هدف پیشرفت باشد. اگر غیر از اینه که دریغ از پارسال!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  باشت وباوی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۹:۰۸
  142

  مگه هم چه اداره ای تواستان هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  باشت وباوی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۲:۴۶
  143

  به ایشان نمره هشت تعلق می گیرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  مختار
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۲:۰۴
  144

  اگه دلسوز بود – خودش رفته بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  محسن
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۲:۱۳
  145

  عملکرد خوبی نداشته وندارد ، ضعیف ، ضعیف ، ضعیف .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  درویشی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۵:۲۷
  146

  ضعیف . ضعیف . ضعیف . زیر منفی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  تورج
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۸:۱۳
  147

  ۵ سال مدیریت ضعیف . نوبت به کس دیگه بدین . ضعیف . ضعیف . ضعیف ضعیففففففففففففف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  اصغری
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۹:۱۸
  148

  آسیاب به نوبت . دیگه کافیه ؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  دهدشت
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۵:۰۹
  149

  نمره از ۱۰۰ صفر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  بهمئی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۵:۵۸
  150

  نمره از بیست ۲۰-

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  گچساران
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۶:۴۱
  151

  خیلی .ضعیففففففففففففففففففففففففف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  چرام
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۷:۲۶
  152

  بسه دیگه . بره جای دیگه خدمت کنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  لنده
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۸:۲۹
  153

  قحط رجال که نیست . خیلی تحصیل کرده وکارآمد تر هست باید ازشون هم استفاده شود .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  کارشناس بخش صنعت
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۵:۵۹
  154

  ایشان مدیری لایق و پاک دست و جلوی رانت خواری ها را گرفته است(انچه را که امروزه نیاز جامعه اسلامی است)
  مدیری با سواد و دارای علم در زمینه صنعت-معدن و تجارت
  در شرایط سخت رکود و بحرانهای اقتصادی پایش واحد های صنعتی و معدنی-رفع موانع تولید-گسترش طرح های صنعتی بزرگ کار اسانی نیست لطفا امار اقدامات از صنعت و معدن استان بگیرید و قضاوت کنید.
  ایجاد اشتغال بسته به تامین اعتبار است که بازای چند میلوین اعتبار از نظر اقتصادی میتوان اشتغال ایجاد کرد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  فرشاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۸:۰۰
  155

  نمره عالی مدیریت خیلی خوب انسان شایسته پاک با صداقت قوی پیگیر مشکلات صنعت نمره ۲۰ از ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  بویر احمد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۰:۴۷
  156

  نمره منفی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  یاسوج
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۶:۴۷
  157

  کافیست سری به شهرک های صنعتی فرو رفته در رکود استان سری بزنید و .رو ببینید . بعد در مورد مدیریت دیودیده نظر بدهید…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 10

  شهروند
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۱:۱۲
  158

  قرار گرفتن جایگاه صنعت استان در کشور، سهم استان از تولیدات صنعتی و صادرات، جایگاه استان در پرداخت تسهیلات رونق، وضعیت اسف بار معادن، بازار افسار گسیخته ……….. قضاوت با شما

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 10

  منتقد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۵:۱۱
  159

  اینو باید از آقای حاج زارعی پرسید که به خاطر به اصطلاح پایگاه دیودیده در انتخابات قویا از این مدیر حمایت میکند و اطلاع…جناب حاج زارعی بس کن تو رو به خدا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

  بازرگان
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۶:۴۶
  160

  جناب دیودیده نتایج اعزام و پذیرش هییت های تجاری چه شد؟ ایا صرفا شوی تبلیغاتی بود یا اثری هم در پی داشته است؟؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 9

  هم استانی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۸:۴۲
  161

  رنگ رخسار خبر میدهد از سر درون……

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  پایتخت
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۰:۰۳
  162

  مدیری که ۵ساله بر مسند مدیریت یکی از قویترین سازمانهای استان نشسته و توی این ۵ سال نتونسته تازگی و نوآئری ایجاد کنه باید . شما برید مستندات ۵سال پیش رو با الان مقایسه کنید ببینید این آقای به اصطلاح چقدر تونسته رشد و پیشرفت و تغییر ایجاد کنه. جابجایی کارمند از این سمت به اون سمت و صدور چند تا مجوز سنگ شکن که نشد تغییر…!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  حسن
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۳:۱۴
  163

  مدیری توان مند وبسیارقوی درحوزه صنعت ورونق تولیذ

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 1

  چویل
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۴:۵۸
  164

  با سلام
  به نظر بنده خیلی از کامنت ها مغرضانه هست آقای دیودیده ثابت کردند در طول دوران مدیریتش انسان با صداقت پاک دست و توانمندی هستند با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی ایشان کارهای خوبی انجام دادند هر کسی هم در سازمان صنعت و معدن جای ایشان بودند شق القمر نمیتونن انجام بدن بنده بهتر از ایشان کسی را سراغ ندارم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 1

  فیروز
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۷:۰۳
  165

  نمره عالی مدیریت ۲۰ انظباط ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 1

  مهرشاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۹:۴۴
  166

  سلام نمره ۲۰ ایشان هم در حوزه صنعت هم در بازار بهترین عملکرد دارد ودر مدیریت هم قوی و انسان پاک شایسته قوی منظم هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 1

  منصف
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۷:۱۲
  167

  مدیری توانمند هم در حوزه صنعت هم در حوزه معدن و هم در حوزه تنظیم بازار (تجارت) بوده ونمره ایشان ۲۰ می باشد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 1

  امین
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۳:۳۴
  168

  ب نظرمن مدیریت خوبی نداشته از٢٠ نمره .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۳:۳۵
  169

  دیودیده کارنامه قابل قبولی در این منصب. این دستگاه جای که واقعا جای کار داره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  هم استانی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۷:۵۵
  170

  عملکرد ایشون فقط و فقط . خوب بوده. تو هرحوضه ای از این سازمان که وارد بشی، میبینی که .بدون طی هیچگونه مراحل ا.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  دوست
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۹:۴۸
  171

  قدرت، علی و هم شهری و هم استانی گویا تمام امور را معطل گذاشته اند و به حمایت از مهندس دیودیده شان فقط کامنت تکراری می گذارند درود بر این همه غیرت….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 16

  کارمند
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۰:۴۴
  172

  مجموعه ای مه رضایت نیروی انسانی در آن وجود نداشته باشد و گروه ۴ و ۹۶ درصدی تشکیل شود قطعا می لنگد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 17

  حسین
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۵:۴۷
  173

  واقعا که .هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 11

  زاهد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۶:۲۷
  174

  ضعیف ترین دستگاه استانی قابل توجه نمایندگان استاندار رسانه ها و……………….

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 20

  همکار
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۸:۵۷
  175

  یعنی استاندار نمیداند که صنعت استان .به این کار نمیاد .

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 24

  احمد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۱:۲۲
  176

  بسیار ضعیف

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 25

  لیلی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۳:۰۵
  177

  صفر تمام

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  واقع بین
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۷:۱۶
  178

  ضعیف…………………………ضعیف……………………………………..!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 6

  فرشاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۵:۲۴
  179

  عملکرد ایشان بسیار بسیار ضعیف است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  فرهاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۶:۳۷
  180

  از نظر مدیریت ۲۰ واز نظر نظم هم ۲۰ از نظر کارکرد ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  بادلانی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۸:۳۷
  181

  ایشان نیروی بسیار توانمند وقوی عملکرد سالم و پاک دست نمره ۲۰ مدیریت هم عالی هم در صنعت هم در بازار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  بادلانی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۹:۳۲
  182

  ایشان بسیار قوی هستند جناب احمد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  غلامرضا
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۰:۱۲
  183

  بسیار عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  جعفر
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۰:۴۲
  184

  عالی خیلی خوب هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  سجاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۱:۳۸
  185

  عملکرد قوی و قابل دفاع نمره هم ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  مهدی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۲:۰۷
  186

  بسیار عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  مهدی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۱:۲۸
  187

  بسیار عالی نمره ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  فرزاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۶:۳۹
  188

  انسانی پاک شایسته مدیریت قوی نمره عالی ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  کارشناس
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۳:۳۴
  189

  نمره ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  دانشجو
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۲۰:۰۸
  190

  ضعیف

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  فرشاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۲۹:۰۷
  191

  علی عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  دلشاد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۱:۳۳
  192

  برای نمره ۲۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  رستم
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۳:۳۶
  193

  مدیریت قوی پاک نمره ۲۰ عالی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۷:۵۵
  194

  .دیودیده را از.صنعت ومعدن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  احمد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۱۴:۵۸
  195

  قطعاً استاندار محترم و همه مسئولین به پاکدستی و تلاش دیودیده در زمینه های حوزه کاری ایشون واقف هستند و …..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  جواد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۱۹:۵۵
  196

  کافیه یه سرک کوتاه بکشید تو شهرکهای صنعتی ببنید صنعت ما چه وضعیت بحرانی دارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  گچسارانی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۲:۱۵
  197

  واقعا اوج هنر یک مدیر باید پس از چند سال شکوفا شود؟ ۵ سال کم بوده؟ ایا دیودیده خودش خسته نشده؟ چه کاری در تولید گچساران و کهگیلویه بزرگانجام داده؟ توازن منطقه ای رو میدونه اصلا چیه؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  منتقد
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۵:۳۲
  198

  متاسفانه سایت محترم در انتشار کامنت ها صداقت را رعایت ننموده و اقدام به ویراش موارد ارسالی می نماید که جای بسی ناراحتی و مانع انتقال حقایق و توهین به شعور مخاطبان است لطفا در رویه ای که دنبال می نمایید تجدید نظر نمایید.
  استخدام های ق..
  باز میفرستم تا بزنی کامنت رو چرا داری سانسور میکنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  هم استانی
  تاریخ : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۲:۴۸
  199

  واقعا آب .د می زند حتی اگر خیلی زلال و پاک دست باشد .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  رحیم
  تاریخ : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۱:۰۵
  200

  مد یری توانمند ومتخصص پاکدست وقوی سدی است مقابل سودجویان که تحمل ایشان را ندارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۰۶ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۰۵:۲۷
  201

  آقای دیودیده دراین بحران اقتصادی وفشارمالی مدیری صبور وتوانمند خوب مدیریت کرده ومسیر رشد وتوسعه را فراهم نموده..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  آگاه
  تاریخ : ۰۶ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۸:۰۱
  202

  آقای دیودیده دراین بحران اقتصادی وفشارمالی مدیری صبور وتوانمند خوب مدیریت کرده ومسیر رشد وتوسعه را فراهم نموده..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  صنعتگر
  تاریخ : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۱۹:۵۳
  203

  خدا وکیل کسایی که دارن از آقای دیودیده حمایت می کنن
  تا حالا شهرک های صنعتی استان رو دیدن
  یاسوج رو مثال میزنم:
  ۱- شهرک صنعتی بلکو: ۹۵ درصد سوله ها انبار مواد غذایی
  ۲- شهرک صنعتی سرآبتاوه: ۱۰۰ درصد سوله ها کارگاه بلوک زنی نیمه تعطیل که نهایت نیروی کاریشون ۲ نفره
  ۳- شهرک فرودگاه: ۸۰ درصد کارگاهها نیمه تعطیل
  اینجا مرکز استانه اینجوریه وای به حال بقیه شهرستانها
  تو رو قرآن ۵ سال وقت واسه ایشون کافی نیست
  خودتون و انصافتون…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  یاسوج
  تاریخ : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۳۰:۴۱
  204

  خیلی خیلی.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  صابر
  تاریخ : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۳۹:۱۴
  205

  از بیست نمره
  صفر ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  منصفانه بنویسید خدای هست
  تاریخ : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۱:۱۴
  206

  به نظر بنده خیلی از کامنت ها مغرضانه هست آقای دیودیده ثابت کردند در طول دوران مدیریتش انسان با صداقت پاک دست وبی حاشیه از طرف خود هستند با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی ایشان کارهای خوبی انجام دادند هر کسی هم در سازمان صنعت و معدن جای ایشان بودند نمی تونستند بهتر ازیان عمل کنن. در بعضی از کانت ها نام بردند که اقای ….،….. بهتر بودن .ولی چنین نیست واونها مه نام بردند هم توانای مدیریت حتی در این شطح را نداشته وشش ماه توانای مدیریت کردن ندارند .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...