کبنانیوز؛ کبناخبر | ۳۸ کیلومتر شبکه فاضلاب در شهرهای کهگیلویه و بویراحمد اجرا شد

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۴ دی , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۲ | کد خبر : 307512 |
 •   
  معاون آبفای استان عنوان کرد

  معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد پیشرفت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای سی‌سخت و چرام و به ترتیب ۷۰ و ۲۵ درصد عنوان کرد و گفت: تلاش خواهد شد که این دو پروژه در موعد مقرر به بهره بردای رسیده و شهروندان این دو شهر از مزایای آبن برخوردار شوند.

  کبناخبر؛

  به گزارش کبنا، مسعود مرادیان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در حال  حاضر شبکه جمع‌آوری فاضلاب در پنج شهر استان اجرا شده است، اظهار کرد: سه شهر  یاسوج، دهدشت و دوگنبدان نیز به سیستم تصفیه‌خانه متصل شده است و  تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای چرام و سی سخت نیز در حال اجرا می‌باشد.

  معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد  پیشرفت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای سی‌سخت و چرام و به ترتیب ۷۰ و ۲۵ درصد عنوان کرد و گفت: تلاش خواهد شد که این دو پروژه در موعد مقرر به بهره بردای  رسیده و  شهروندان این دو شهر از مزایای آن برخوردار شوند.

  مرادیان بیان  داشت: در سال جاری توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در شهرهای استان از جمله یاسوج، دهدشت و دوگنبدان افزایش قابل قبولی  داشته است.
  معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در  سال جاری حدود ۳۸ کیلومتر خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح سه شهر یاسوج، دوگنبدان و دهدشت اجرا شده است، یادآور شد: از این میزان  ۱۷ کیلومتر در یاسوج، ۱۴ کیلومتر در دوگنبدان و  ۷ کیلومتر در شهر دهدشت اجرا شده است.

  مرادیان خاطرنشان کرد: در حال حاضر۲۰ پیمانکار فعال در حوزه توسعه شبکه جمع‌آوری فاضلاب در پنج شهر استان در اجرای پروژه های فاضلاب در حال فعالیت هستند.
  وی با اشاره به اهمیت اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در سطح شهرهای استان بیان کرد: توسعه شبکه فاضلاب در سطح شهرهای دارای  شبکه فاضلاب  و نیز مطالعه اجرای شبکه جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب  فاضلاب در شهرهای فاقد شبکه فاضلاب از اولویت‌های اصلی معاونت مهندسی و توسعه شرکت آبفای کهگیلویه و بویراحمد است.

  انتهای پیام/1017/ خشت‌زر
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷