کبنانیوز؛ کبناخبر | جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد و گزینه‌سازی تصنعی

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۴ دی , ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۳ | کد خبر : 307480 |
 •   
  یادداشت ارسالی:

  برعکس بجای آنکه از بقیه چهره‌های استانی که مسئولیت ملی، آنهم به واسطه این دولت دارند، و باید برای همه کار کنند،،،،، برخی‌ها توقع دارند تاجگردون حتی بخشدار بوستان را به فلانی شهرستان بدهد و بخشدار گچساران را به بهمان شهرستان دیگر .....

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  سعید پوراحمدی

  بعد از انتشار مطلبی با عنوان «آذرفرد یا علیرضانژاد یا عسکری؛ مردم انتخاب کنند نه سیاسیون» یکی از مخاطبان به این مطلب پاسخی داده که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛

  گر چه اینجانب هیچ علاقه شخصی و رابطه‌ای با دکتر جعفر گوهرگانی ندارم و بنوعی از رابطه داشتن با ایشان (صرفاً به دلایل شخصی) بی میل ام، اما جعفر گوهرگانی یکی از مدیران برنامه محور، بی باک، کاردان و در عین حال سالم و رک و راست دولت تدبیر و امید است که صرفاً نه بر اساس حمایت غلامرضا تاجگردون بلکه به واسطه سوابق، توانایی‌ها و تخصص خودش، شایسته رشد و ارتقا بوده و هست.

  و من از آن دسته آدم‌هایی نیستم که اگر چیزی و کسی به نفعم نبود، آنرا رد و باطل کنم.

  و اتفاقاً دکتر غلامرضا تاجگردون الان و  حاج بهرام تاجگردون از همان اوایل دهه شصت  بایستی در کنار امثال تقوی نژاد، افشانی، خادمی  و ….  دیگران  به نیروهای استراتژیک و توانمند خودشان مثل خواجویان، گوهرگانی، نوروزی، محمدی تبار، لدنی نژاد، زارع پور، دلاویز و  … بال و  پر بیشتری می‌دادند و آن‌ها را در سطح استاندار و مدیر کل ستادی وزارتخانه‌ها و معاونین استاندار، رشد و ارتقا می‌دادند. کاری که سید باقر موسوی در دهه هفتاد و محمد علی وکیلی و خداداد غریب پور در دهه هشتاد دنبال کردند.

  کاری که البته غلامرضا تاجگردون بعد از ۲۰ سال انزوای و حذف سیاسی جریان چپ و اصلاح طلب گچساران در اوایل دهه هشتاد شروع کرد و باید  ادامه دهد.

  لذا انتصاب دکتر گوهرگانی به معاون استاندار بایستی حداقل دو سال پیش استارت زده می‌شد. گرچه اولین معاون اصلاح طلب استاندار گچسارانی به نام حسن نوروزی رقم زده شد اما در عین حال کار تاجگردون گرچه دیر هنگام بود اما خوب، بجا و البته باید ادامه داشته باشد.

  چند ماهی است که بحث جانشینی دکتر گوهرگانی در سازمان جهاد کشاورزی موضوع افکار عمومی شده و برخی رسانه‌ها بعضاً به گرفتن مزایای؟!؟ از افراد مختلف به نفع افراد خاصی تبلیغ می‌نمایند ….

  این موضوع در خصوص یکی از “گزینه‌های خودساخته” از حالت نرمال خارج شده  و کمی قضیه را لوث نموده است.

  برخی رسانه‌ها با انتشار مطالب سفارشی و برخی جریانات قوم گرا و ضد توسعه نیز آتش بیار معرکه شده‌اند که؛ «باید حتماً فلان فرد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بشود» …. «اگر تاجگردون بگذارد»؟.‌..‌ اصلاً می‌نویسند و می گویند … “حکم ریاست فلان فرد،  برای سازمان جهاد کشاورزی استان نوشته شده ولی تاج گردون مانع می‌شود»؟! ….‌

  و “لایق‌ترین فرد و پاک‌ترین فرد فقط فلانی است”؟؟؟!!! ….

  مثلاً امروز در یکی از سایت‌ها فردی مقاله ای نوشته است که؛ ( مثلاً این سه گزینه را باید “مردم” انتخاب کنند نه سیاسیون و نمایندگان و دقیقاً از ابتدا تا انتهای مطلبش صرفاً از همان کاندیدای خود ساخته حمایت کرده است؟؟!! ….

  لذا جهت تنویر افکار عمومی و روشن شدن برخی مسائل مطالب ذیل جهت اطلاع مردم شریف استان و مسئولین محترم و نمایندگان بزرگوار ارائه می‌گردد:

  ۱- اولاً اگر با خط کش و شاقول همان نویسنده محترم، مثلاً انتخاب را به مردم واگزار کنیم… دقیقاً آن فرد، حتی باید از مسئولیت فعلی نیز ۵ سال پیش عزل می‌شد نه تا الان مدیر دولتی بود که ذاتاً مخالف آن دولت است و تمام تلاش خویش را در – دو دهه اخیر – برای پیروزی کاندیدای ویژه جبهه پایداری در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بکار بست و هر دو دور گذشته انتخابات مجلس، نیز شکست خورد و الان صرفاً به دلیل فروتنی و نجابت دکار گوهرگانی و جناب حاج زارعی نماینده محترم بویراحمد در مجلس شورای اسلامی  همچنان مدیر باقی مانده است.

  ۲ – دوم اینکه در همین ماه یکی از ادارات مهم استان (تعاون، رفاه، کار و امور اجتماعی)  – که مدیریت آن در اختیار یکی از نیروهای توانمند دکتر تاجگردون بود- بی هیچ مخالفت و عنادی از سوی حامیان و نیروهای دکتر تاجگردون  به یک بانوی بویراحمدی واگزار شد.

  در عین حالی که متخصص‌ترین نیروهای گچساران در آن اداره کل معاون بودند و شایسته احراز مدیرکلی –  ولی به واسطه نگاه فرا ملی و ارزشمند دکتر تاجگردون به یک بانوی بویراحمد و البته با موافقت و حمایت ایشان واگزار شد و هیچ گچسارانی هم نگفت و ننوشت که اداره کار حق ماست…؟!

  ۳- سوم اینجانب هیچ اعتقادی به سهم خواهی نمایندگان نداشته و ندارم و معتقد ام مدیریت‌ها باید بر اساس شایسته سالاری و توانمندی افراد همسو با دولت، واگزار شود.

  اما واقعیت آن است وقتی نوبت به انتصاب بچه‌های توانمند و خوش فکر گچساران و باشت می‌رسد برخی افراد، جریانات و رسانه‌ها آسمان و زمین را بهم می‌دوزند که تاجگردون باز هم از گچسارانی‌ها حمایت کرد؟؟؟

  آخر مگر تاجگردون نماینده گچساران نیست؟ و نباید از نیروهایش دفاع کند و مطالبات مردمش را پیگیر کند؟؟

  مگر تاجگردون، مثل دکتر هاشمی و یا دکتر وکیلی یا دکتر غریب پور و یا دکتر تقوی نژاد و دکتر افشانی و سایر عزیزان که در تهران مسئولیت ملی و جریانی دارند – (که دقیقاً باید همه بچه‌های اقسی نقاط استان را ببینند و پوشش دهند و دقیقاً در برابر همه اصلاح طلبان از بهمنی تا دنا،  مسئول هستند (باید باشند) و باید همه استان را ببینند و نه فقط منطقه خودشان را) –  ؟؟؟

  تاجگردون نماینده گچساران و باشت است و باید جوابگوی مطالبات موکلین خویش از همه جریانات (اصلاح طلب و اصولگرا) حوزه انتخابیه گچساران و باشت باشد.

  برعکس بجای آنکه از بقیه چهره‌های استانی که مسئولیت ملی، آنهم به واسطه این دولت دارند، و باید برای همه کار کنند،،،،، برخی‌ها توقع دارند تاجگردون حتی بخشدار بوستان را به فلانی شهرستان بدهد و بخشدار گچساران را به بهمان شهرستان دیگر …..

  و در استان از اینهمه پست و مقام حتی حق ندارد از ۴ تا از موکلین و لیدر های خودش هم حمایت کند؟؟؟

  واقعاً آدم تعجب می‌کند از این توقعات و بی انصافی‌ها …..

  در حال حاضر کمتر از ۹ درصد از مدیران کل و مسئولین استانی گچسارانی هستند. و تازه اگر بعضاً در اداره ای مدیر کل هستند، حدود  ۹۰ درصد مسئولیت‌های آن اداره کل در اختیار عزیزان  دیگر حوزه‌های محترم بویراحمد و کهگیلویه است، آنهم بی هیچ اعتراضی از سوی گچسارانی‌ها…

  در پایان انتظار آن هست، که؛ رسانه‌های استان از تحلیل‌های “یک سویه” و “گزینه سازی های تصنعی” و “خود ساخته”، پرهیز کنند و زمینه را برای توسعه بیش از پیش استان در سایه همدلی و وحدت رویه بر پای اخلاق، دیانت و منافع کلی  نظام و منافع عمومی مردم استان فراهم آورند.

  به امید حق

  *دانشجوی ارشد شهرسازی

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۳۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  مهرشاد اکبری
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۳:۴۶
  1

  مشکل اینه طرف دانشجویه شهرسازی است اومده داره تحیلیل سیاسی میکنه این رو قبول نداره اگه اقایه زارع با یه مدیری که تفکری خلاف خودش و دولت داره در راس امور هست این نجابت نیست بعد همش از شایسته سالاری گفتی شاید همون مدیر شایسته بوده که الان در راس میباشد البته از یه دانشجویه شهرسازی هم بیشتر از این توقعی نیست

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 38 Thumb down 1

  احسان
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۸:۴۲
  2

  دقیقا مشخص بود که این مدت بر اساس و هدف حمابت از تاجگردون نوشته شده و این همه القاب قلمبه و سلمبه که برای . نوشته اید به ایشان نمی چسبد چون فقط . .خدا میداند .چند خانواده فارغ التحصیل کشاورزی پ.که اتشاالله به همین زودی ها خدا جوابشون رو خواهد داد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 1

  لیلا
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۰:۴۹
  3

  .نوشتید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  حسنی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۰:۰۸
  4

  برادر محترم نباید دو پهلو حرفبزنی از یک طرف شایستگی سالاری را میگی و از طرف دبگر میگی تاجگردون باید لیدرهایش را حمایت کند و بال و پر بهشون بدهد و اگر انصاف داشته باشیم می بینیم دکتر آذرفرد گزینه شایسته تری از هم لحاظ هست مس چرا سیاسی بازی را دوباره مدنظرقرار می دهی و هر کسی یادداشت را مطالعه نماید مشخص هست طرفداری منطقه ای کردی این را قبول کن که لیدر تاجگردون گزبنه ضعیفی برای جهاد کشاورزیست

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 1

  مهران
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۱:۰۳
  5

  رادر محترم نباید دو پهلو حرفبزنی از یک طرف شایستگی سالاری را میگی و از طرف دبگر میگی تاجگردون باید لیدرهایش را حمایت کند و بال و پر بهشون بدهد و اگر انصاف داشته باشیم می بینیم دکتر آذرفرد گزینه شایسته تری از هم لحاظ هست مس چرا سیاسی بازی را دوباره مدنظرقرار می دهی و هر کسی یادداشت را مطالعه نماید مشخص هست طرفداری منطقه ای کردی این را قبول کن که لیدر تاجگردون گزبنه ضعیفی برای جهاد کشاورزیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  اکبری
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۲:۵۴
  6

  چرا الکی طرفداری علیرضا نژاد را میکنی در حالیکه آذرفرد شایسته هست همون گوهرگانی هم زیاد نیروی قوی نیست که پز میدی و فقط قوم و خویش هایش را استخدام کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 4

  معصومی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۷:۱۸
  7

  هر کاری کنید باز آذرفرد محبوب تر هست چون این را توی تمام کانال ها و سایت های خبری اثبات کرده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 6

  کاظم
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۱:۴۴
  8

  حالا کی چی جبهه پایداری بوده به نظر اگه شایسته هست باندبازی نکنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  حسن
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۶:۲۸
  9

  دکتر آذفرد هم تحصیلات، مدیریت،محبوبیت، کارایی و جوانی گویایی شایستگی اوست پس اگه شایستگی مد نظرتون هست جناح بازی را کنار بزارید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 3

  محرابی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۸:۲۴
  10

  بی خود خودتو خسته نکن این آذرفرد طرفدار زیاد داره .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 2

  علی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۲:۱۱
  11

  انصاف را هم در نظر بگیرید شایستگی آذرفرد بیشتر از علیرضا نژاده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 2

  یاسوجی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۵:۵۵
  12

  تاجگردون باید حق را در نظر بگیره نه لیدرهایش را

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  نا شناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۰:۰۷
  13

  جوابیه خوبی بود.یه عده فقط قصد تخریب تاجگردون رو دارند،براشون خیلی فرق نمی کنه مدیر کل کی باشه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 16

  کارشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۹:۵۹
  14

  عسکری .اخ از ای .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  مردی ازلیشتر گچساران
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۴:۳۶
  15

  احسنت عالی بود .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۳:۵۶
  16

  گزینه یک رو خوندم فهمیدم آدم غیرمنطقی هستی. شب خوش !

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

  ل
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۴:۱۹
  17

  هایما S5

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۸:۰۱
  18

  خدا وکیلی وضعیت مدیریتشونو ببینین بعد از دوران هدایت خواه انتقاد میکنن. ادارات.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 10

  بويراحمد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۵:۳۶
  19

  این گزینه ها برای ابدار ابفا هم خوب نیستند چه برسد به مدیرکلی.

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 23

  سی سخت
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۷:۳۵
  20

  عالی بود ….اونی که باید بفهمد فهمید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

  کهگیلویه و بویراحمد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۹:۰۹
  21

  کم .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 7

  حقیقت بین
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۰۲:۱۵
  22

  انتخاب افراد در سایت ها و فضای مجازی از نظر علمی و شایسته سالاری تحت هیچ شرایطی فاقد معیار و سنجش اصول انتخاب بوده، لذا باید بیلان کاری و عملکردی شخص مورد ارزیابی قرار گیرد، همانطور یکه در برنامه نود ورزشی شاهد هستیم طرفداران دو تیم پایتخت صرفا براساس تعصبات تیمی بازیکن تیم مورد علاقه خود را انتخاب می کنند، لذا نباید به این تکیه کنیم چون فلان شخص در فضای مجازی یا کانال ها و سایت‌ها انتخاب شده پس او شایسته است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 16

  رصا
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۵:۴۷
  23

  حق مرد وامیدی نیست که ح. گیر بیاید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دانشجوی دانشگاه ازاد گچساران
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۰:۱۷
  24

  چراالکی مگی اداره کار نیروی تاجگردونه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آرسته
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۶:۳۴
  25

  واقعا معلومه آدمه. و بدون اینکه از آقای آذرفرد شناختی داشته باشی نظر دادی اول اینکه آقای آذرفرد چند سال مدیر نمونه بوده که از جایگاه بسیار رفیعی در بین مردم و کشاورزان برخوردار بوده و دوم اینکه ایشان از حامیان دولت فعلی بوده و مدیری شجاع و توانمند و از خانواده معظم شهدا است پس لطفا با آگاهی کامل نظر بدهید و یبه سیم زودگذر زیاد دلخوش مباش

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 0

  بهزادی ریس شورای اسلامی دیل
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۱۹:۴۰
  26

  خودتان خسته نکنید اقای علیرضا نزاد مدیر کل است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

  شاهد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۵:۴۶
  27

  من یک با در یک مناقصه شرکت کردم برنده شدم آذر سیسخت یک کاری هم در یاسوج داشتم دو نفر از این گزینه ها .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 8

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۳:۴۴
  28

  خیلی بجه گانه تخلیل کردی عریرم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  حسنی جهادگر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۵:۴۱
  29

  هر کدام از افراد مطرح که .ی آمران مانند نماینده ها و فرماندار گچساران و … را عمل کنند و . را فراهم نمایند مطلوب اند و ما طرفدار آن هستیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 12

  م.ن
  تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۹:۴۱
  30

  اولا نوشته شما نه به مقاله نزدیک است نه به انتقاد ونه بیان حرف دل مردم بوده .حرف تا عمل کردن کلی تفاوت دارد.شاید مثال لری مشهوره شنیده باشی(رنگ ریمه بین وحالم بپرس)عملکرد دکتر اذرفرد را ببین بعد برو مغرضانه مطلب جمع کن وبنویس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷