کبنانیوز؛ کبناخبر | جوابیه‌ای به مطلب کبنا؛ در انتخاب رئیس شورای بخش چاروسا هیچ خلافی صورت نگرفت

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۳ دی , ۱۳۹۶ | ۲۳:۳۹ | کد خبر : 307402 |
 •   
  بر اساس متنی مطرح شد

  لذا انتظار می‌رود افرای که با ایجاد این سناریو همچنان دنبال تخریب مسئولین و ترور شخصیت‌های حقیقی و حقوقی از طریق فضای مجازی می‌باشند، بر خورد قانونی صورت گیرد تا ماهیت افراد حاشیه‌ساز و کینه‎توز برای افکار عمومی آگاه و روشن شود.

  کبناخبر؛

  بعد از انتشار مطلبی با عنوان «نامه‌ی به استاندار؛ جناب آقای احمدی فقط از قانون دفاع کنید؟! / در چاروسا چه خبر است؟»یکی از مخاطبان کبنا به آن پاسخی داده که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛

  با توجه به تحقیقات و استعلامات به عمل آمده از رئیس شورای روستا و مسئولین انتخابات در بخش چاروسا در مورد رئیس شورای بخش چاروسا، انتخاب ایشان طبق مراحل و روال قانونی جهت تشکیل شورا و پیگیری مشکلات روستا و در ادامه با توجه به سوابق درخشان چندین دوره ایشان در شورای بخش با رای اکثریت اعضا به عنوان نفر اول به سمت رئیس شوری بخش چاروسا انتخاب و مشغول به فعالیت شدند و در انتخاب وی هیچ گونه موردی خلاف قانون صورت نگرفته و مشاهده نگردیده و این مورد کاملاً کذب محض بوده وم خاطب سایت ظاهراً با ایشان غرض و کینهٔ شخصی داشته است.

  اما در جوابیه بند دو با توجه به این که دورهٔ چهار ساله شهردار به اتمام رسیده بود و میبایست طبق قانون سرپرست یا شهردار جدید برای شهرداری توسط اعضای شورا مشخص می‌شد و این اقدام در فرجهٔ قانونی توسط شورا صورت نگرفت و شهردار وقت نمی‌توانست بدون حکم شهرداری را اداره نماید، بنابرین مکاتبه به همین منظور با هماهنگی‌های به عمل آمده صورت گرفته و جنبه قانونی داشته است.

  اما در مورد موضوع جمعه سیاه که مخاطب متن به گفته امام جمعه استناد کرده امام جمعه محترم طی تماس تلفنی که با نمایندهٔ شورای بخش در شهرستان داشته موضوع را سوءاستفاده از بیانات خود مطرح نموده واظهار داشته که بنده از یاداشت نویسندهٔ سایت کبنانیوز [کلیک کنید] اطلاعی نداشته و نمی‌توانم صحت و سقم ادعاهای ایشان را تأیید نمایم.
  در پایان از استاندار محترم خواهانیم که نسبت به افرادی که با ایجاد سناریوی تخریب مجموعه دولت و شوراها از سال قبل اقدام کرده و حتی در روز ۲۲ بهمن سال ۹۵ (روز وحدت ملی) درحضور مردم دهستان جاورده و روستاهای تابعه به نقدهای غیرمنصفانه دولت محترم و مجموعه وزارت کشور از طریق تریبون در سالن اجتماعات روستا پرداخته و همهٔ اقدامات انجام گرفته را متعلق به خود دانسته، لذا انتظار می‌رود افرای که با ایجاد این سناریو همچنان دنبال تخریب مسئولین و ترور شخصیت‌های حقیقی و حقوقی از طریق فضای مجازی می‌باشند، بر خورد قانونی صورت گیرد تا ماهیت افراد حاشیه‌ساز و کینه‎توز برای افکار عمومی آگاه و روشن شود.

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۲ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  سجاد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۱:۴۱
  1

  جواب . آشکار هست درضمن باسند جواب بده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دانشجویان اصلاح طلب و اصولگرای بخش چاروسا
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۲:۰۹
  2

  . چاروسا تعطیله تعطیل

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷