- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

آذرفرد یا علیرضانژاد یا عسکری؛ مردم انتخاب کنند نه سیاسیون

رضا محمدی

انتخاب مدیرکل جهاد کشاوری استان کهگیلویه وبویراحمد بعد از رفتن گوهرگانی به ساختمان استانداری استان باعث شده برخی بر این باور باشند که سیاسی بازی جای خودش را به شایسته سالاری داده است.

چند صباحی است که بعد از رفتن گوهرگانی به ساختمان پاستور کهگیلویه وبویراحمد یا همان استانداری گزینه‌های زیادی را برای جانسینی وی معرفی کردند و حتی با کش و قوس‌های فراوان اسم دکتر آذرفرد مدیر نمونه شهرستان دنا که یک دهه را به عنوان ریاست این نهاد در دنا سپری کرده از گوی مسئولان بیرون آمد.

در چند هفته اخیر، گروهی از تهران به استان کهگیلویه و بویراحمد آمدند و با معرفی شدگان از سوی نمایندگان مجلس و استاندار و گوهرگانی رئیس جهاد کشاورزی مصاحبه انجام دادند.

گروه مصاحبه‌گر که از ستاد انتصابات وزارت جهاد کشاورزی مأموریت یافته بودند که در استان کهگیلویه و بویراحمد برای جایگزینی جعفر گوهرگانی تصمیم‌گیری کنند، با  گزینه‌های از جمله مجید علی‌پور، شهرام عسکری، الیاس تاج‌الدینی، علی علیرضانژاد، عباس صلاحی‌اردکانی، محمد امیری، منوچهر محمدی، ابوالحسن صداقت‌کیش، فضل الله آذرفرد، سید عبدالمحمد محمدی و وحید محمدی‌تبار وارد مصاحبه و گفت‌وگو شدند.

 

در این منوال برخی از سایت‌های خبری با ایجاد نظر سنجی‌های پی در پی خواهان انتخاب نظر مخاطبان خود در مورد انتخاب مدیر جهاد کشاورزی استان بودند که در این زمینه باز هم نام دکترآذرفرد  با بیشترین رأی در تمامی کانال‌های تلگرامی و حتی سایت‌های خبری بیرون آمد موضوعی که نشان توانمندی این مدیر جوان دنا نشین را می‌داد.

«فضل الله آذرفر» رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا که به عنوان جوان‌ترین مدیر در استان از آن یاد می‌شود به دلیل سابقه کاری و پرتلاشی یک دهه فعالیت در شهرستان دنا از محبوبیت خاصی برخودار است،

اما برخی از مخالفین وی تنها پاشنه آشیل وی را طرفداری وی از فلان کاندیدا سیاسی می‌دادند، خرده گیری که فقط و فقط در استان کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد و مدیریت جای خودش را به سیاسی بازی داده وباعث سوخت مدیران توانمند شده است.

هرچند بسیاری از خبرهای رسیده و انعکاس داده شده در سایت خبری مبنی بر انتخاب آذرفرد به عنوان مدیر کل آینده ساختمان خوشه طلائی کهگیلویه وبویراحمد بود، اما درج برخی خبرها مبنی بر انتخاب قریب الوقوع علیرضا نژاد مدیری از تبار دیل و از نیروهای تاجگردون همه را شوکه کرد. اگر چه قبل از این گفته شد که علیرضا‌نژاد همان تاکتیک تاجگردون برای غلبه بر نفوذ جعفری در این منطقه است.

این انتخاب که حتی هنوز به قول بسیاری از مسئولان نهایی نشده و در حد اما و اگر است، این نگاه را پیش آورده که امروز در استان محرومی به عنوان کهگیلویه وبویراحمد سیاست جای خود را به مهارت و مدیریت داده، همان موضوعی که باعث شده که استان یک درصدی چهار فصل در طول این سی و اندی سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان در محرومیت غوطه ور باشد.

امروز بحث بروی انتخاب این مدیر و یا آن مدیر نیست، بلکه مسئله مهم شایسته سالاری و مدیریت توانمند در ادارات استان است، موضوعی که نماینده‌های محترم استان در مجلس شورای اسلامی و حتی استاندار باید بر آن واقف باشند و بدانند که امروز دود آتش همین سیاسی بازی‌ها در چشم مردم می‌رود و تنها کسانی که از این کش و قوس‌های سیاسی بیشتر از گذشته ضربه خواهند مردم خواهند بود.

اما از قرار معلوم در بین گزینه‌های معرفی شده به وزارت کشور تنها سه گزینه شانس انتخاب دارند عسکری، علیرضانژاد و فضل الله آذرفرد که در بین دو گزینه روی میز انتخاب فضل الله آذرفرد گزینه بهتر است چرا که وی علاوه بر تحصیلات دکترای کشاورزی تنها گزینه ای بوده که در تمامی نظر سنجی‌های سایت‌های استانی و شهرستانی و حتی کانال‌های تلگرامی نفر اول نظرسنجی‌ها بوده و این بیانگر این است که وی مورد تأیید مردم و در رأس کشاورزان استان می‌باشد.
آذرفرد دارای سوابق اجرایی و تحصیلات قابل محسوس بیشتر است و در وزارت جهاد و کشاورزی نیز مقبولیت بسیار بهتری به گزینه دیگر دارد.
فضل الله آذر فر، علاوه بر خانواده شهید بودنش، رئیس کنونی جهاد و کشاورزی شهرستان دنا نیز می‌باشد که قریب به ده سال این سمت را بر عهده دارد و هم اکنون از مدیران موفق جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان است.
وی دارای مدرک تحصیلی دکترای کشاورزی است و تا کنون دو کتاب به رشته تحریر در آورده است. کتاب فرآوری تولیدات دام و طیور وی در حال حاضر به عنوان مرجع در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شود و خود نیز استاد دانشگاه می‌باشد.

شهرام عسکری که سابقه اجرایی بالایی از جمله؛ معاون بهبود تولیدات گیاهی(قلب سازمان) رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی، نائب رئیس شورای مرکزی نظام مهندسی کشاورزی، و … را در سابقه مدیریتی خود دارد.

عسکری به صورت آسانسوری در سازمان جهاد کشاورزی رشد نکرده است، او تمام مراحل را گذرانده در سازمان جهاد کشاورزی از کارشناسی تا معاونت را طی کرده و او نیز این توانمندی را دارد.

عسکری در حقیقت قلب سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد را مدیریت کرده و شاید بیشتر از همه او با کشاورزان درگیر بوده است.

«علیرضانژاد» فوق لیسانس کشاورزی و ۱۳ سال سابقه کار دارد، مدیر گروه و مدرس مرکز علمی کاربردی آموزش کشاورزی، معاون مرکز آموزش کشاورزی، مدیر جهاد کشاورزی گچساران و مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد بخشی از سوابق کاری او است. او را محتمل‌ترین گزینه می‌دانند.

بنا بر گفته منابع مطلع، احتمال حضور گزینه غیربومی بر مسند جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

و در آخر…

آقایان نماینده، نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد جناب دکتر احمدی و همه کسانی که در انتصابات نقش اصلی را دارید، بگذاریم نظر مردم انتخاب شود نه گزینه سیاسیون!


* فعال اجتماعی و دانشجوی ارشد کشاورزی

139 Comments (Open | Close)

139 Comments To "آذرفرد یا علیرضانژاد یا عسکری؛ مردم انتخاب کنند نه سیاسیون"

#1 Comment By دنا On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۸:۵۸ ب.ظ

مهندس عسکری انسان توانمندی است که بهترین رزومه را دارد در وزارتخانه بیشتر از همه گزینه ها شناخته شده هست اقتدار و شجاعت و توان مدیریتی و تخصص کافی از خصوصیات ذاتی ایشان می باشد..

-این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 27

#2 Comment By بویراحمد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۰۰ ب.ظ

هرچه تاج صلاح بدونه همون میشه و آقای زارع هم کرارا یادآوری میکنه که : ” من با آقای تاجگردون کاملا هماهنگیم ” !!!!!

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 17

#3 Comment By ترلان On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۲۵ ب.ظ

فقط مهندس علیرضانژاد متخصص و متعهد و بچه باشت و باوی هم نیست بچه روستای شهید.پرور دیل میباشد با بیست و پنج شهید لطفا جناحی نظر سنجی نکنید

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 28

#4 Comment By محسن On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۴۷ ب.ظ

واقعا حق دکتر آذرفرد هست

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 15

#5 Comment By رضایی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۰ ب.ظ

واقعا حرف دل ما را زدی با این یادداشتت، ایول ایول
آفربن بر دکتر آذرفرد عزیر که جامعه مردمی استان بک تنه در مقابل مسئولین ایستاده اند

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 12

#6 Comment By اداره جهاد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۱ ب.ظ

آذرفرد در اداره جهاد و ببن مردم محبوبیت بالایی دارد چرا نمایندگان به رای مردم احترام نمی گذارند، استاندار کجایی؟؟؟

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 16

#7 Comment By کارشناس On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۴ ب.ظ

دکتر آذرفرمدیری کاردان با تجربه با سواد با اخلاق دلسوز میباشد شایستگی این سمت را دارد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 15

#8 Comment By باشت On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۶ ب.ظ

…. در حد مسئولیت جهاد شهرستان باشت هم نمی باشد….

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 2

#9 Comment By On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۶ ب.ظ

آقای کمائی تا کی میخوای از گزینه های گچسارانی طرفداری کنی تو این یادداشت در بقیه سایت ها اسمی از شهرام عسکری نیست، واقعا سایت مردم را مسخره کرده

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 6

#10 Comment By شهروند سی سختی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۷ ب.ظ

آذرفرد مدیر نمونه سال های ۹۳ و ۹۴ و ۹۵ و همچنین مدیر نمونه شهرستان و سفیر خدمت رسانی دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ بودند. ایشان بدور از مسایل سیاسی و نگاه قومی و قبیله ای وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و قاطبه مردم استان از انتصاب ایشان راضی هستند که این امر در نظر سنجی های مختلف سایت های استان نشان داده شده و محبوبیت بالایی دارند. امید است جهت توسعه و بهبود وضعیت کشاورزی مجمع نمایندگان استان حمایت کنند

-این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 43 Thumb down 13

#11 Comment By بویراحمد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۸ ب.ظ

اولاً تمام سوابق عسکری به دوره ریاست گوهرگانی و بال و پر دادن به باوی ها بر میگرده ثانیاً فقط مدرک لازم یه مدیر توانمند نیست ثالثاً اگه سابقه و طی کردن مدارج مختلف باشه آقای صداقت کیش همه این مراحل رو طی کرده و در چند برخورد با ایشان شخصیت شاخص این شخص را به شخصه دیده ام

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 2

#12 Comment By حسنپور On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۰۰ ب.ظ

دکتر آذرفرد یکی از نیرو های توانمند و اشتغالزا و توسعه گرای شهرستان دناست و چندین سال است که به عنوان مدیر برتر استان و شهرستان انتخاب شده و لیاقت و شایستگی این منصب را دارد. چرا استاندار محترم به نظر مردم احترام نمیگذاری تو هر سایت یا کانالی حرف از آذربرد هست اکثر مردم از او طرفداری میکنن

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 12

#13 Comment By علی یاری On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۰۱ ب.ظ

دکتر آذرفرد دارای شخصیتی علمی و تحقیقاتی و اجرایی می باشند. ایشان دارای مدرک دکتری کشاورزی از بهترین دانشگاههای کشور بوده و دانشجوی نمونه مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشند. نامبرده دارای چندین مقاله ISI در مجلات علمی و تحقیقاتی معتبر دنیا بوده و تجربه بسیار خوبی دارند. امید داریم که هر چه سریعتر این کار انجام شود. ایشان لیاقت و شایستگی این کار را دارند و نمیدانم چرا اینقد مسئولان این انتصاب را طولش میدن

-این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 35 Thumb down 12

#14 Comment By باشت On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۰۳ ب.ظ

شهرام عسکری در حد مدیریت جهاد کشاورزی نیست

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 3

#15 Comment By محمودی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۰۴ ب.ظ

این یادداشت در بعضی سایت های دیگه هست و از طرف آقای رضا محمدی در مورد آذرفرد نوشته شده چه ربطی به شهرام عسکری و علی رضا نژاد داشت اینجا معلومه کبنا امانتدار خوبی نیست، چرا مطلب مردم را تغییر میدی

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 2

#16 Comment By گرامی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۱ ب.ظ

واقعا هر جا خبری از آذرفر درج میشه کلی طرفدار داره و من این را به شخصه در تمام گروهها و سایت های خبری و نظر سنجی ها استان دیدم پس بیایید به نظرات و رای اکثریت احترام بگذاریم و من با این یادداشت هم بیشتر در موردش فهمیدم و از مجمع نمایندگان و دکتر تاجگردون عزیز تقاضا داریم که این انتصاب شایسته را هر چه سریعتر انجام بده

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 12

#17 Comment By گرامی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۱ ب.ظ

واقعا هر جا خبری از آذرفر درج میشه کلی ازش تعریف میکنن و من این را به شخصه در تمام گروهها و سایت های خبری و نظر سنجی ها استان دیدم پس بیایید به نظرات و رای اکثریت احترام بگذاریم و من با این یادداشت هم بیشتر در موردش فهمیدم و از مجمع نمایندگان و دکتر تاجگردون عزیز تقاضا داریم که این انتصاب شایسته را هر چه سریعتر انجام بده

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 13

#18 Comment By بخشایی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۳ ب.ظ

یادداشت در مورد آذرفره و عکس خبر مال شهرام عسکری که جز گزینه های نهایی نیست اومده، واقعا که متاسفم؟؟؟؟؟؟؟

-این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 2

#19 Comment By کریم سبزی پور On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۴ ب.ظ

علی رضانزاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 24

#20 Comment By علیرضا On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۵ ب.ظ

آخ سی آذرفرد.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 17

#21 Comment By احمدیان On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۵ ب.ظ

آذرفرد اگر ده سال رئیس جهاد کشاورزی دنا است پس اصولگرا و طرفدار احمدی نژاد است با این وجود از گزینه های موجود حذف میشه

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 11

#22 Comment By دکتر موسوی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۶ ب.ظ

دکتر آذرفرد یکی از نیروهای فعال، سخت کوش، جوان، متعهد که در طول ده ساله مدیریتش در شهرستان دنا خدمات شایسته ای انحام داده که من از نزدیک شاهد این خدمات در بخش زیر ساخت های کشاورزی بوده ام و واقعا از استاندار محترم تقاضا دارم هر چه سریعتر این انتصاب بجا را انجام دهد.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 12

#23 Comment By بویراحمد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۷ ب.ظ

فقط علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 14

#24 Comment By بویراحمد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۷ ب.ظ

علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 27

#25 Comment By حرف دل On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۹ ب.ظ

قایان نماینده، نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد جناب دکتر احمدی و همه کسانی که در انتصابات نقش اصلی را دارید، وقتی که اقبال مردم و آنهم بیشتر کشاورزان استان به سوی فردی است که خود انتخاب کرده‌اند و ترجیح داده‌اند وی در رأس مدیریت کشاورزی استان باشد آیا بهتر نیست به نظر مردم احترام گذاشته و در این خصوص پای سیاست را به میان نیاورده و بگذاریم نظر مردم انتخاب شود نه گزینه سیاسیون!

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 2

#26 Comment By امیر حسین زاده پرتو ستاره ثریا On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۲ ب.ظ

خوب دیگه معلوم هست موقعی که تو این سه گزینه یکی هم دکترای کشاورزی دارد و نزدیک ده سال هم مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هست و برادر شهید هم هست و تو تمام سایت ها هم از همه گزینه ها بالاتر هست و دو کتاب در زمینه دام طیور به تحریر در اورده و دیدگاه وزارت هم رو این فرد مثبت هست .دیگه مشخص هست باید دکتر اذفرد انتخاب شود

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 11

#27 Comment By گچساران On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۳ ب.ظ

فقط اذرفر

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 11

#28 Comment By باوی سرای ماندگار On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۴ ب.ظ

بعد از دکتر گوهرگانی جناب مهندس علیرضانژاد میتواند پروژه های نیمه کاره را تکمیل کند که اتلاف سرمایه‌ های پیشین به ضرر کشاورزان ودولتمردان است.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 25

#29 Comment By آریا On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۶ ب.ظ

به نظر بنده آقای علیرضا نژاد بهترین گزینه میباشد چون در زمان مدیریتش در جهاد کشاورزی شهرستان گچساران بهترین عملکرد و رزومه را داشتند

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 23

#30 Comment By جناب علیرضانژاد شایسته است On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۷ ب.ظ

جناب علیرضانژاد شایسته تر از بقیه است…

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 25

#31 Comment By هاشمی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۷ ب.ظ

اینطوری که معلومه آذرفرد به غیر اینکه تاجگردون را باید راضی کنه مدیرکل بشه باید مدیر سایت کبنا آقای کمائی را هم باید راضی کنه چون همش از علیرضا نژاد، شهرام عسکری و وحید محمدی تبار طرفداری و تعریف میکنه من نمیدونم کبنا مشکلش با آذرفرد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ خود سایت کبنا نظرسنجی میزنه بعد آذرفرد اول میشه بعد از گزینه دوم محمدی تبار تعریف میکنه

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 10

#32 Comment By نظری On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۸ ب.ظ

سلام علیرضانژاد فردی کاردان وباتجربه میباشد با مدرک دانشگاهی مرتبط

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 24

#33 Comment By یاسوجی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۱ ب.ظ

حق با آذرفرده بقیه همین مسئولیت براشون.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 15

#34 Comment By حمید بزرگزاده دیل On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۱ ب.ظ

باسلام خدمت مردم عزیزاستان کهگلویه وبویراحمد،
جناب آقای علی علیرضانژادشایسته مدیرکل جهادکشاورزی می باشد.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 20

#35 Comment By آرسته On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۳ ب.ظ

دکتر آذرفرد با توجه به تحصیلات و سوابق مدیرتی و اینکه فردی شجاع و متخصص و داری عملکردی درخشان در حوزه کشاورزی میباشد و همچنین با توجه به شخصیت ایشان که فردی معتدل و حامی بخش محرومین جامعه و از خانواده محترم شهداست و توان بالای مدیریتی ایشان به گواه قشر تحصیلکرده بخش کشاورزی و جامعه دانشگاهی و کشاورزان بهترین گزینه برای تصدی این سمت می باشد

-این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 32 Thumb down 10

#36 Comment By باوی سرای ماندگار On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۴ ب.ظ

علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 21

#37 Comment By ناشناس On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۵ ب.ظ

علی علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 27

#38 Comment By ناشناس On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۵ ب.ظ

فقط علیرضا نژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 23

#39 Comment By حسنی آبدهگاه On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۶ ب.ظ

من بچه باشتم ولی آذرفرد گزینه مناسبتری است

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 13

#40 Comment By نظری On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۷ ب.ظ

مهندس علیرضانژاد شایسته ترین فرد برای پست مدیر کل جهاد کشاورزی استان می باشد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 20

#41 Comment By مصطفی بسطامی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۴۲ ب.ظ

جهت استحضار و اطلاع استاندار محترم…
باشناختی که از جناب دکتر آذرفر دارم خیلی پرتلاش،خوش فکر، مردمی، صاحب نظر و صاحب ایده در حوزه کاریشون هستند.. دکترای کشاورزی دارند. ده سال مدیر شهرستان بودند.مردم بشدت از ایشان راضی هستند..در عین جوانی تحربه و سابقه خیلی خوبی دارند.. پایگاه اجتماعی خوبی دارند.. جنابعالی در رابطه با انتصاب جوانان پیش قدم بودین امیدوارم با یک نگاه منطقی و مردمی حمایت کنید

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 9

#42 Comment By فرهادی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۴۳ ب.ظ

آقای آذرفرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا بهترین گزینه برای مدیریت جهاد کشاورزی استانه چون من بچه سی سختم و در این ده سالی که در شهر سی سخت مشغول به خدمته یکی از توانمند ترین مدیران پر کار، متخصص ، با کرامت و از خانواده های محترم شهدا و خوش اخلاق ترین مدیر شهرستان هست از آقایان نماینده انتظار داریم این انتصاب شایسته را انجام دهید

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 9

#43 Comment By کشاورزشوشتی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۴۵ ب.ظ

من به عنوان یک کشاورز همه عزیزانی که نام برده اید محترم هستند انا مدیریت عسکری مقبولتر استا

-این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 22

#44 Comment By آب سپاه On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۴۹ ب.ظ

من به شخصه از طرف همه مردم روستای آب سپاه از دکتر آذرفرد بخاطر همه خدمات زیر ساخت های کشاورزی و باغات این روستا عنایت داشته کمال تشکر و قدردانی رادارم و موفقیت روز افزون شما را از خداوند منان خواستارم و امیدوارم استاندار محترم این مدیر لایق و شایسته را به عنوان مدیرکل جهاد کشاورزی استان منصوب کند.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 8

#45 Comment By عنایتی نازمکان On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۰ ب.ظ

مهندس علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 17

#46 Comment By جهاد کشاورزی گچساران On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۵ ب.ظ

ما کارکنان جهاد کشاورزی گچساران چیز خاصی از علیرضانژاد ندیدیم . بدون غرض و بدون تعصب قومی و منطقه ای دکتر آذرفرد بهترین گزینه است .

-این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 44 Thumb down 8

#47 Comment By حمید امین On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۹ ب.ظ

مهندس علیرضانژاد شایسته ترین فرد و بدور از جناح و دسته .
کاردان و باتجربه

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 17

#48 Comment By بویراحمد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۹ ب.ظ

اذرفر خوب گزینه ای است

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 6

#49 Comment By حمید On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۰ ب.ظ

شهرام عسکری دارای مدیریت بهتری است

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 19

#50 Comment By ایزدی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۲ ب.ظ

واقعا آذرفرد گزینه بهتری نسبت به بقیه هست

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 7

#51 Comment By امیدع لیشتر On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۳ ب.ظ

فقط علی علیرضا نژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 19

#52 Comment By دارايي On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۳ ب.ظ

فقط مهندس علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 20

#53 Comment By مهندس On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۵ ب.ظ

بابا حق با آذرفرد ولی باشتی ها پشتشون به تاجگردون گرمه همین

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 5

#54 Comment By محنایی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۱۲ ب.ظ

آذرفرد از همه خوشتیپ تره

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 7

#55 Comment By بیطرف On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۱۳ ب.ظ

مخاطب کامنت من بیشتر مسئولین کبنا نیوز هست، چرا که قطعا اگر سواد آکادمیک از دانشگاهای معتبر داشتند هر متنی را در معرض دید خوانندگان نمیگذاشتند. دوستان گرانقدر واژه استاد به دکترایی که استادیاری و دانشیاری را گذرانده و به درجه استادی رسیده نسبث داده میشود جناب آقای دکتر آذرفرد کجای این پله قرار داره؟دوم، جناب کبنای عزیز خیلی از داستان عقبی، لطفا به روز باشید، باور کنید زشته، زمانی که شما سنگ آقای آذرفر رو به سینه میزدید و برای ایشان به مشابه انتخابات شورای روستا انتخابات برگزار میکردید مسئولین در تهران صحبت و پیگیری برای آقای علیرضانژاد میکردن، الان که شما اومدی و بازهم جامانده از اخبار دارید آقای علیرضانژاد رو تخریب میکنید بازهم صحبت تهران بروی گزینه دیگریست، لطفا بروز باشید.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 17

#56 Comment By احمدی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۱۴ ب.ظ

روزمه آذرفرد از همه قویتره ولی مشکلش اینه باشتی نیست

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 8

#57 Comment By صالحی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۱۸ ب.ظ

کسی میدونه زارع . هست به ما بگه؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 2

#58 Comment By سجاد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۲۰ ب.ظ

متن نظر شما نظرمن ودوستان علیرضانژاد میتونه گزینه خوبی باشه…هم تجربه داره هم مردمی وخوش برخورده با ارباب ورجوع،،درکل علیرضانژاد جز بهترینها میتونه باشه

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 17

#59 Comment By بویراحمدی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۲۲ ب.ظ

مهندس علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 13

#60 Comment By آبسپاه On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۲۴ ب.ظ

ما مردم آبسپاه و دشت رز از آقای آذرفر حمایت میکنیم چون ایشان بودجه مناطق دیگر رو آورد و باغات مارو قطره ای کرد.

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 7

#61 Comment By سینایی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۲۵ ب.ظ

وقتی مسئولان برای انتخاب یک مدیر با پا پس می کشند و با دل پیش/آیا آذرفر قربانی سیاسی بازی آقایان می شود

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 4

#62 Comment By ترنم دنا**** On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۳۰ ب.ظ

آذر فر یا علیرضا نژاد / انتخاب سیاسیون و مردم یا انتخاب سیاسیون

انتتخاب مردم = دکتر آذرفرد انتخاب تاجگردون = علیرضا نژاد
انتخاب زارع و هاشمی :ذکتر آذرفرذ انتخاب استاندار: هر چی تاجگردون بگه
وزارت خانه = موقع بودجه هست یه امتیازی از تاجگردون میگیره و علیرضا نژاد انتخاب میشه و ذر همین حین نماینده .

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 5

#63 Comment By آرو دات کام On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۳۰ ب.ظ

آقای آذر فر که در نوشته کبنا تایید شده خانواده شهید است
مشخصا.د ارشد و دکترا گرفته و باغداران سیسخت ازشون ناراضی اند
پس خیلی پز دکتراشو ندین!!
اقای علیرضانژاد قطعا تجربه علمی و عملی مدیریت کل را داراست…
شهرام عسکری هم فوق العادست

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 22

#64 Comment By بهنام On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۳۲ ب.ظ

علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 19

#65 Comment By بهنام On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۳۳ ب.ظ

تعهد وتحصیلات فقط علیرضانژاد

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 18

#66 Comment By موسیوی On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۳۶ ب.ظ

آقای مهندس علیرضا نژاد… پاک دست. مردمی. با تجربه . که طی سیزده سال سابقه نشان داده …. و لیاقت مدیر کلی را دارد و شایسته است که وزیر محترم او را معرفی نماید

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 22

#67 Comment By دنای سرفراز On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۳۷ ب.ظ

. اناخاب…کسی که اذرفرد گزینه دون

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

#68 Comment By سید On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۴۴ ب.ظ

انتخاب انجام گرفته خیالتون راحت علیرضا نژاد توسط تاجگردون معرفی شده به وزیر

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 16

#69 Comment By حسن On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۴۶ ب.ظ

بابا آذرفرد خوشکلتره و مدیرکل باید خوشتیپ و با جذبه بشه

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 8

#70 Comment By غلامحسن نبیپور On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۴۶ ب.ظ

اقای علیرضانژادعالی..عالی…عالی…عالی

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 15

#71 Comment By رضا On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۵۱ ب.ظ

کامنت شماره ۵۴ ارو دات کام:
آدرفرد کلیه مدارک تحصیلیش دولتی و آزمون سراسری هست و جزرتبه های بدتر دانشگاه بوده و دو تا کتاب داره و چندین مقاله ISI داره ولی علیرضا نژاد مدیر گروه علمی کاربردی کشاورزی گچساران هست که ده تا دانشجو نداره نمیدونی مدبری که علم و سواد نداشته باشه نمیتونه زیاد تو جلسات تهران و کمیته برنامه ریزی حرفی برا گفتن داشته باشد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 1

#72 Comment By اکبری On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۵۴ ب.ظ

یه سوال تست و هوش:
هر کی گفت وقتی مدیرکل جهاد کشاورزی را انتخاب میکنن نماینده بویراحمد کجاس جوابش را تو کامنتا بده تا جایزه اش را بهش بدم؟؟؟؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 2

#73 Comment By گچساران…….دیل On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۵۶ ب.ظ

مهندس علیرضانژاد بهترین گزینه

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 20

#74 Comment By ناشناس On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۵۶ ب.ظ

..د؟ جمع کن بابا

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

#75 Comment By رضا On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۵۸ ب.ظ

غلیرضا نژاد همش یکسال مدیریت شهرستان را داره و آنقد اعتراض به عملکردش سد که عوضش کردند حالا با آذرفرد که ده ساله مدیر هست مقایسه میشه بابا جمع کنن ما را مسخره کردید

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 13

#76 Comment By ۱۲۳ On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۰۲ ق.ظ

جناب تاجگردون ده بسته یه بردی بنه سر حدش

-این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 36 Thumb down 0

#77 Comment By مسلم On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۱۳ ق.ظ

کامنت شماره ۵۵ شما بی خود حرف نزن مردم این چیزا را میفهمن تو نمیخواد لفظ قلم بگی

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 0

#78 Comment By دلسوز On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۱۸ ق.ظ

فقط مهندس عسکری

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 14

#79 Comment By منصف On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۱۸ ق.ظ

فقط عسکری

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

#80 Comment By منصف On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۱۸ ق.ظ

فقط عسکری

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 12

#81 Comment By سی سخت On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۱۹ ق.ظ

. حد رئیس مرگزی پاتاوه هم نیست

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 17

#82 Comment By فرهنگی On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۲۰ ق.ظ

مطمعنم تصمیم گرفته شده است و نظر سنچی ما بی تاثیر است

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 0

#83 Comment By جوابیه On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۳۴ ق.ظ

جواب کامنت ۷۱ :
.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#84 Comment By نا شناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۴۶ ق.ظ

تقریبا بیشتر پستهای مدیریتی مرکز استان در اختیار زارع هست.هدف از این مطالب و متن ها فقط تخریب تاج گردون هست.تاجگردون یک نماینده در سطح ملی هست.بهتره بجای تخریب و لج و لجبازی کمک کنید تا اعتبارات استانی بیشتر بشه.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 13

#85 Comment By باگ On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۵۴ ق.ظ

خداییش تاجگردون مدیرکلی به این مهمیو از دست نمیده. اگه مثلا مدیر کل پست بود زیاد براش مهم نبود . ولی جهاد کشاورزی خیلی مهمه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

#86 Comment By نا شناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱:۰۸ ق.ظ

مهنس علیرضانژادبهترین گزینه،مردمی ،خوش اخلاق خوش برخوردپاکدست. قابل اعتمادودنبال هیچ جناحی یاطایفه ای نیست لیاقت مدیرکلی رادارد انشاالله،،،،،،l,,,,,,,,,,موسی ک

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 14

#87 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱:۵۹ ق.ظ

مهندس علیرضانژاد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 10

#88 Comment By موعظه حسنه On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۲:۰۳ ق.ظ

خدارافردای قیامت شاهدمیگیرم جزحقیقت ننویسم .ازنظرپاکدست بودن حاظدم قسم بخورم که علیرضانژاداگر۱۰۰سال درسیستمی مسئول باشدبه عمدیک ریال حیف ومیل نکندواجازه ندهدهیچکس خارج ازضابطه جذب واستخدام شود.شخصیتی متدین وسالم که حاظرنیست به خاطرپست ازتفکرش دست بکشدوحتی مصلحتی هم حاظرنبوده به خاطرپست دروغ بگوید.ولی قسم میخورم درمحیط کارجزحقوق مردم به هیچ چیزفکرکند .همین میدانم انسان میتوانددرگذرزمان ازنظرفکری تغییرکند ولی این تغئیراگربه خاطرپست باشد،نهایت بی ارزشی مدیررامیرساند کسی که به خاطرپست ازاصول فکریش گذرکنه مدیرنالایقی است .یقبنااگریک اصولگرادردولت اصلاحات ویایک اصلاح طلب دردولت اصولگرابخواهدمدیرشود ولودرخفا بایدبچرخدباباد .واین درشآن مدیرنیست .کسیکه به خاطرپست ازاصولش بگذردخطرناک است وبه راحتی دست به هرکاری میزند.یک اصولگرای واقعی هرگزحاظرنیست دراین دولت مدیرشودوتنهابه وظیفه قانونی وشرعی خودودرحیطه تخصص خودازهیچ خدمتی دریغ نخواهد کردوبرعکس نیزصادق است.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 13

#89 Comment By حقیقت On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۲:۱۱ ق.ظ

نمیدونم این کامنت رابزاری بانه ولی کارت خیلی خنده داره .یعنی این بعنوان نظرسنجی جزباعث تنش وتوهین به بعصی میشه .هنوزتوجامعه ما روده که نظرینجی اصولی باشه الان کمترین اشتراک دریک خونه پنج تاشش خط ایرانسل وهمراه وغیره است.اصلا حقیقتا نمیتونم نامی یاگزینه برای این کارمسخره پیدانکردم .نظرسنجی حقیقتا خنده داره.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

#90 Comment By بهزادی ریس شورای اسلامی دیل On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۳:۱۳ ق.ظ

خودتان خسته نکنید مهندس علیرضانزاد قطعا مدیر کل جهاد کشاورزی استان میباشد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

#91 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۴:۱۸ ق.ظ

هنوزبه رسالت خوداگاه نیستید.حرمت رسانه هاراامثال شماشکسته وحتی اداب اولیه ووظیفه ابتدایی خودرانمیدانید.حقیقتا شرم اورید.ب

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#92 Comment By برنو بلند On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۶:۵۱ ق.ظ

من مدتی با این دکتر آذر فرد همکار بودم. ایشان از صبح اول وقت به دفتر نمی آمد مستقیم میرفت سر مزرعه و عصرها میرفت سرباغ ها.ناهارش را هم سر چشمه ها وکنار کانالها میخورده است. کلا در حال تلاش و آبادانی است. از خصوصیات خوب ایشان این است با هر نماینده ای کار میکند اصلا چپ وراست برایش مهم نیست. خدا کند ایشان بشود رئیس جهاد کشاورزی تا مردم بعد سالها متوجه بشوند مدیریت یعنی چه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 0

#93 Comment By درخشنده پور On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۰۰ ق.ظ

وقتی دکتر آذرفرد بهترین گزینه هست پس چرا خودش انتخاب نشه،وجدانو نمیشه زیر پا گذاشت،اینها کارنامه هستن

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 0

#94 Comment By سی سخت On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۰۷ ق.ظ

اگر من در سازمان هستم حق هیچ کدام نیست چون کسانی دیگر هستند داخل سازمان که توانمند تر از اینها هستند مگر هر چه مدرک دارد کار بلد هستند بعضی داخل سازمان هستند مدرک دارند ولی کسی را ندارند اگر مسولین استان و کشور سیاسی کار نکند بیاید رای گیری کنند می بینند چه کسانی هستند

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

#95 Comment By gvvv On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۲۴ ق.ظ

این نوشته های آذر فر کار یک نفره

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 11

#96 Comment By negar On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۲۷ ق.ظ

کو تو سی اذرفر. کوتاه بیو اذرفر. مال. تو خیال ایکنی هر که یه کت و شلواری پوشی ایتره مدیرکل وابو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 15

#97 Comment By ع ر On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۳۲ ق.ظ

مدیرکلی هم مسخره بازی شده هرکه یه سازی ایزنه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#98 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۳۴ ق.ظ

دکتر آذرفرد لایق پست ریاست جهاد کشاورزی هستش ولاغیر.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

#99 Comment By ع ر On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۴۴ ق.ظ

مدیرکل غیره بومیه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#100 Comment By بویراحمد On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۴۹ ق.ظ

چرا از گزینه های اصلی که حتی جواب استعلام آنها را هم گرفته اند نام نمی برید و فقط کسانی را پول می دهند می نویسید. بنظر من یک غیر بومی باشد بهتر است .

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

#101 Comment By رها On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۵۳ ق.ظ

ازبس تکراری نوشتی آذر فر همه کامنت ها نشون میدن محبوبیت نداره دیگه بس کن کامنتی که همش منفیه به درد رقیبش میخوره

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

#102 Comment By جهاد On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۵۵ ق.ظ

تمام سوابق عسکری به دوره ریاست گوهرگانی و بال و پر دادن به باوی ها بر میگرده کاملاًآسانسوری مسیر چند ساله را یک شبه طی نمودند ایشان کارشناس خدمات دشتروم بودند یک مرتبه به مدت ۲ماه مدیر وسپس معاون شدند حالا اگر ما هم کسی را داشته باشیم از کمک کارشناس کمتر از ۴ماه به کارشناس -کارشناس مسئول-معاون مدیریت -مدیر وسپس به ریاست می رسیم .

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

#103 Comment By چچچچ On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۷:۵۹ ق.ظ

جواب اکبری آقای زارع.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#104 Comment By باشت On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۸:۱۴ ق.ظ

استاندار محترم
با سلام

بر اساس سوابق و تجربیات و عملکرد و همچنین از لحاظ علمی و عملی و با توجه به نظریات عموم مردم و اکثر نظریات بهترین گزینه دکتر آذر فر می باشد.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

#105 Comment By بیدار On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۸:۱۸ ق.ظ

واقعا . دشت مورم خالیه بیداد می کنه شوک. خدایی هر سه نفر فقط می تو نن مسئول واحد یک شهرستان باشن وبس…….؟؟؟؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#106 Comment By mm On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۸:۲۹ ق.ظ

فقط علیرضانژاد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

#107 Comment By تغییر On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۸:۳۸ ق.ظ

شایسته ترین مهندس عسکری

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 10

#108 Comment By دنا On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۸:۴۲ ق.ظ

شایسته ترین دکتر اذز فر است دلایل:
۱٫دارای تحصیلات مرتبط با جهاد کشاورزی
۲٫ دارای تجربه کاری بالا در حوزه کاری خود
۳٫ جوان بودن با توجه به سیاست دولت تدبیر و امید
۴٫ دارای پایگاه اجتماعی بالا

-این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 32 Thumb down 2

#109 Comment By دلسوز دنا On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۹:۰۹ ق.ظ

مردم استان ما ساده هستند؟چون مدیر کپنا دوست ایشان هستش و من به عنوان ارباب رجوع ها موقع رفتم دیدم اذرفر خودش داره برا خودش کامنت میده. مدیر کپنا اگه راست میگه کامنت های دیگه رو نیز اعمال کنه. باید از نزدیک باشی و ببینی اذرفر . دنا راه انداخته.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 16

#110 Comment By قاسم On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۹:۱۲ ق.ظ

من اگه ریس جهاد بودم چهارتا ..

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#111 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۹:۱۹ ق.ظ

.ه چه حقی با ماشین دولت میری اصفهان و تهران و اهواز؟ چرا ماشین های . بنزین ندارند سوختگیری کرده و کار مردم رو انجام بدن ولی شما با این پول داری مثل تاکسی تلفنی . رو جابه جا میکنی؟چرا ۵ بار ماشین دولتی زیر پات رو اهواز و اصفهان تصادف کردی و با پول بنزین بقیه ماشین ها تعمیر کردی؟ چرا کد همه جدول های شهرستان دنا حذف شده ولی جدول بادمگان هنوز کد داره؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 16

#112 Comment By واقع بین On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۹:۴۸ ق.ظ

انصافا مهندس علیرضا نپاد انسانی بسیار مومن شایسته مردم دار توانمند وبا تجربه ومدیریت بالا

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 8

#113 Comment By سی سختی On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۵ ق.ظ

اقای اذرفرد در دنا چه عملکردی داشته است؟
ایسون با مدیریت .ی باعث شدن طبیعت بکر و باغهای کشاورزی و توریست پذیر سی سخت بعنوان مرکز شهرستان دنا تبدیل به ویلا سازی نورچشمی ها بشه. اجرای یک خط لوله اب قطره ای بصورت مهندسی و با اینده نگری چند ساله را نداشتند. ایشون در دهه فجر پارسال قول دادن یک لوله ۶ اینچ را که کشش آب مورد نیاز بذای باغات مرکز شهرستان را نداشت تبدیل به ۸ اینچ کنند ولی نتوانستند یا نخواستند این مشکل را حل کنند چقدر مراجعه شد و چقدر داد زده شد ولی ایشون پنبه در .ش کردند تا میوه و درختان ما خشک شد. ایشون با برداشتهای غیر کارشناسی از رودخانه ها و بعنوان توسعه کشاورزی روستاهای ایل و طایفه خودش باعث بروز یک فاجعه زیست محیطی شده اند که نتایج انرا در سالعای اینده خواهیم دید. ایشون یک سوم وقت اداری خود را در اداره تشریف ندارند یا میرن یاسوج و در مراکز به اصطلاح دانشگاهی اما فاقد درجه علمی تدریس میکنند یا ساعت ۹ میان اداره و ۱۲ میرن یاسوج
حمایتهای زیاد در سایتها از ایشون هم یم اقدام قومی و قبیله ای است که از جانب برخی.ا انجام میشه . گاهی شایعه میکنن فرماندار گاهی مدیر کشاورزی استان هرمزگان گاهی معاون استاندار
خلاصه اینکه.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 13

#114 Comment By شهروند On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۰۳ ق.ظ

مهندس علیرضانژادمدیروکاردان

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 10

#115 Comment By دیل On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۳ ق.ظ

انتخاب مهندس علی رضا نژاد ثابت خواهد کرد که دکتر تاجگردون به قومیتها کمتر توجه داشته و اصل شایسته مداری را بیشتر مد نظر قرار دارند.زنده باد دکتر تاجگردون

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 11

#116 Comment By كثیری On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۷ ق.ظ

آخ به سازمانی که.. ریاستش هستش؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#117 Comment By قاسمی On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۹ ق.ظ

آذر فرد هدایت رو.ی؟حالا شده نوبت تاجگردون؟؟؟؟؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

#118 Comment By قاسمی On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۲ ق.ظ

آذر فر توی شهرستان دنا .که الان می خوای بشی ریس سازمان؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

#119 Comment By لطیفی On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۷ ق.ظ

این پست رو فقط زارع بخوانه؟ . با دکتر هدایت خواه آمد دنا بعد با شما جایگاه خودش رو حفظ کرد و توی انتخابات اخیر با کل فامیلش به روشنفکر رای دادند می گی .ه؟الان که بحث ریاست سازمان آمده دوباره شده طرفدار شما؟آقای نماینده چرا با فکر تصمیم گیری نمی کنید؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

#120 Comment By محمدی On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱:۰۸ ب.ظ

علی علیرضا نژاد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 12

#121 Comment By محمدینژاد On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱:۰۹ ب.ظ

علیرضا نژاد بهتره تابقیه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

#122 Comment By منتقد On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱:۱۳ ب.ظ

وای وای اگر..رئیس بشه چه شود، همه چی با خنده تموم میشه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#123 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۲:۵۶ ب.ظ

به نام خدا و سلام ، همانگونه که مستحضرید یکی از اساسی ترین رکن رسیدن به یک جامعه آرمانی در همه شاخصها بحث نیروی انسانی است ، اما باید نیروی انسانی توانمند ،روشنفکر متعد ، دلسوز ، شجاع ، مدبر و به ویژه مورد مقبولیت مردمی باشد که اینجانب به عنوان یه دلسوز و پیشنهاد دهنده خدمت استاندار محترم و نمایندگان عزیز آقای دکتر آذرفرد را که شاخصهای بهتر وبیشتری نسبت به بقیه همکارانشون دارند را به عنوان مدیر سازمان فارغ از دامن زدن به هر گونه مسایل سیاسی وقومی پیشنهاد میدهم . از محضر نمایندگان واستاندار استان استدعا داریم هدفتان خدمت ورضایت مردم ونیل رسیدن به اهداف برنامه ششم توسعه باشد و در شرایط کنونی کشور و خشکسالی پی در پی فردی جوان و آینده نگر را انتخاب که بتواند در بخش کشاورزی که اصل اقتصاد ورشد پویایی هر جامعه ای است را مورد توجه قرارداده و این مهم وابسته به طعام و نیاز هر جامعه ای می باشد . گرچه به نظر ساده می رسد ولی جامعه گرسنه تحمل نخواهد داشت و…
با احترام کریم منوچهری

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#124 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۳:۳۷ ب.ظ

تا وقتی ک زارعی نماینده هست آذر فر بی آذر فر
چون ایشون روبرو با آذر فر .

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

#125 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۴:۲۸ ب.ظ

سلام فقط مهندس علیرضانژادشایسته انتخاب هستندجناب مهندس علیرضانژادحق رای باشماست

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 11

#126 Comment By روزبه On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۴:۳۶ ب.ظ

اقای مهندس صداقت کیش هم مدیر خوبی است می تواند از عهده این مسئولیت بر آید

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

#127 Comment By ناشناس On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۵:۰۷ ب.ظ

به نظر بنده آقای علیرضا نژاد بهترین گزینه میباشد چون در زمان مدیریتش در جهاد کشاورزی بهترین عملکرد و رزومه را داشتند

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 11

#128 Comment By ناظر On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۵:۴۰ ب.ظ

کامنت گذاران محترم سعی کنید در ارائه نظر تخریب صورت نگیرد بلکه از توانایی انان نظر داده شود صلاح مملکت خسروان داند انتخاب وانتصاب با خودشان است اضهار نظر ما تاثیر گذار نیست

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

#129 Comment By ناظر On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۵:۴۱ ب.ظ

کامنت گذاران محترم سعی کنید در ارائه نظر تخریب صورت نگیرد بلکه از توانایی انان نظر داده شود صلاح مملکت خسروان داند انتخاب وانتصاب با خودشان است اضهار نظر ما تاثیر گذار نیست ….

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#130 Comment By یاسوج. On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۶:۱۸ ب.ظ

درود بر جناب مهندس علیرضا نژاد واقعا مرد بزرگ و تخسصی هست در حوزه کشاورزی

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 14

#131 Comment By بابا حیدر On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۹:۲۴ ب.ظ

من گچسارانی هستم و شناخت کافی از تاجگردون و گوهرگانی دارم گزینه واقعی کس دیگری است این گزینه ها را که من می شناسم محال است که انتخاب شوند چون چیزی ندارند که در عوض بدهند ، در یه کلام معامله گر نیستند .فقط برای راضی کردن عده ای مطرح شده اند در نهایت گزینه ای را که قبلا با او به موافق رسیده اند معرفی خواهد شد .

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 7

#132 Comment By زنده باد مخالف من On دی ۲۴, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۲۹ ب.ظ

مهندس علیرضا نژاد انسانی توانمند و واقعا پاک دامن و بهترین گزینه برای انتخاب ایشان میباشد…با انتخاب ایشان انشالله تمام مشکلات در زمینه کشاورزی حل میشود….

-نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 20

#133 Comment By ندای حق On دی ۲۵, ۱۳۹۶ @ ۲:۵۶ ق.ظ

۱۳۱باباحیدرمنطقی ترین وبهترین نظرراداده تاجگردون درحالیکه علیرصانژادرادردیلحمایت میکردمدیردیگری رادراستین داشته وصرفامیخوادبه مردم دیلبگه من خواستم نشد.یقیناگزینه تاجگردون غیرازعلیرضانژاده البته هلیرضانژادهم جوان مومنی است ونیازبه این پستهاندار.درهرصورت مدیرکل راصددرصدتاجگردون انتخاب میکنه شایدمشخص هم شده.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#134 Comment By پورمجیدی On دی ۲۵, ۱۳۹۶ @ ۵:۵۶ ق.ظ

اامید‌ارم نظرات مردمی درانتخاب مدیرکلی جهدکشا‌رزی استان لحاظ شودای کاش اادارات تخصصی مانند جهادکشاورزی رابادیدسیاسی وحزبی وطایفه ای به آن نگاه نکنیم الحق دکترآذرفردمدیری توانمندبرای این مجموعه واین استان توسعه نیافته میباشد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#135 Comment By من On دی ۲۵, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۲۶ ق.ظ

غیراز کتابش در دانشگاه . آباد تدریس بشه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#136 Comment By عضو هیات علمی On دی ۲۶, ۱۳۹۶ @ ۸:۳۰ ق.ظ

محمدی تبار مدیرکل می شود. همه مراحل کاریش راانجام داده

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#137 Comment By مظفري On دی ۲۷, ۱۳۹۶ @ ۸:۲۵ ق.ظ

مهندس علیرضانژاد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#138 Comment By مظفري On دی ۲۷, ۱۳۹۶ @ ۸:۲۷ ق.ظ

فقط مهندس علیرضانژاد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#139 Comment By محمد امین On دی ۳۰, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۴۹ ق.ظ

فقط علیرضا نژاد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0